Opinie o Fast Finance w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fast Finance. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fast Finance o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Fast Finance w Wrocław

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
R>M
Klient

.....od ponad miesiąca różnymi źródłami proszę o zwrot nadpłaty 500 zł. Przesłałam promesę oraz druki wpłat, dzwonie może już 15 raz. Ciągle jestem odsyłana do kolejnego urzędnika. Pracownik Fast Finanse licząc pewnie na moje niedopatrzenie wymógł na mnie ratę której już nie powinnam płacić a promesa która określała liczbę i kwotę rat chwilowo mi zaginęła. Po jej odnalezieniu natychmiast zwróciłam się z żądaniem zwrotu 500 zł nadpłaty. Przesłałam drogą listowną i drogą e-mailowa stosowne dokumenty. niestety. teraz zasłaniają się restrukturyzacją a Pani która jest odpowiedzialna za całe zajścia nie odbiera tel. Ciekawe czy gdybym to ja zalegała choć 5 zł to uszło by mi na "sucho" takie postępowanie? Liczyłam choćby na odpowiedź e-mailową ale niestety mimo zatrudnienia 60 pracowników nie znalazł się żaden by mi odpowiedzieć choćby 1 zdaniem.. Nie polecam

Jak wygląda sprawa grafiku w Fast Finance. Czy pracodawca idzie na rękę?

Beata Nowy wpis

Słyszałam że posypały się kolejne zwolnienia? Ktoś z moich znajomych jeszcze się tu utrzymał? Dalej kłopoty z terminowością wypłat?

Hanna Nowy wpis
@Beata

A skąd takie info z tymi zwolnieniami masz? Bo raczej nie od znajomych skoro o nich pytasz? ;p

Ciekawska Nowy wpis
@Hanna

To oni jeszcze żyją????

Hanna Nowy wpis
@Ciekawska

Ale faktycznie, wie ktoś jak ich aktualna sytuacja wygląda?

Maria

Faktycznie mają rację ci, co piszą, że Fast Finance jest w restrukturyzacji, a portale branżowe pisały, że był wniosek o upadłość firmy, ale został wycofany. Jak w końcu wygląda sytuacja pracowników tej firmy w 2021 roku, jak wypłaty? Bo osoby windykowane piszą tu chętnie, a mnie interesowałoby, czy są jeszcze jakieś zatrudnienia. Wisi w sieci ogłoszenie na stanowisko pracownika biurowego, ale chyba stare...

Iwona
@Maria

Nie jest różowo. Wypłaty w części zaliczkowo, na resztę trzeba czekać, wciąż są poślizgi i zaległości. Premii od dawna nie ma. Rzeczywiście miał być wniosek o upadłość, ostatecznie spółka zdecydowała się na restrukturyzację poprzez dodruk akcji. Ma to zaoszczędzić pieniędzy, ale tych pieniędzy jakoś niespecjalnie widać dla nas. Mało jest osób windykowanych, a to z uwagi że portfele są przedawnione i odbijamy się od ściany, ponadto te portfele i tak są zastawione więc wpłaty nie trafiają do nas. Ludzie odchodzą, pandemia również nas nie oszczędziła.

Ilona
@Iwona

A czy firma dla zaoszczędzenia pieniędzy negocjowała z pracownikami jakąś obniżkę pensji albo czasowe zmniejszenie? Były rozmowy na zasadzie nie nakazu ale właśnie negocjacji?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Fast Finance?

Kandydat

na jakiej rozmowie?

Maryla
@Pytanie

Oni zwalniają a nie rekrutują!!! Tam jest padaczka!!!

Czy Fast Finance zapewnia kartę multisportu?

@Pytanie

Haha!!! I bardzo regularne wypłaty!!!!……????

Jak wygląda sprawa grafiku w Fast Finance. Czy pracodawca idzie na rękę?

Joasia
@Pytanie

Jakiego grafiku? Tu ludzie uciekają, nie ma komu robić. Światło się gasi, pieniędzy nie ma i nie będzie.

Poszkodowana

Szukam osób poszkodowanych przez fast finanse w moim przypadku padł ofiarą z ich strony obcy człowiek łamią całkiem przepisy prawa !sprawę daje do sądu !szukam ofiar tej firmy!!!!!!!!!!

robik
@Poszkodowana

Ja mam z nimi diabelne problemy

Przemo
@robik

Na innych forach jest pełno ludzi szybciej tam pani znajdzie może ktoś wkoncu weźmie się za ta firmę.

waga
@Poszkodowana

jestem także ofiarą tej firmy prosze o kontakt elzbieta-biela@wp.pl

Ania

proszę o kontakt mam 2 sprawy u nich gogunia6666@o2.pl

Mirek
@Przemo

Też. Mam z nimi problemy z fast finance, poczebuje osób które też mają z nimi problem, chce założyć sprawę w sądzie przeciwko nim bo przez nich mam same problemy jak ktoś się zemna zgadza, to będę miał wsparcie

waga
@Poszkodowana

Jestem poszkodowana przez tą firmę proszę o jakieś namiary.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób obszerny o firmie Fast Finance? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym użytkownikom w uzyskaniu informacji o firmie.

Mirek
@Administrator

To mój numer telefonu 579904174, pod ten numer można dzwonić też mam znimi problem a chce ich pozwać do sądu i poczebuje osób które też są poszkodowane

Jaka umowa obowiązuje w Fast Finance podczas okresu próbnego?

Kinia
@Pytanie

Podczas okresu próbnego musisz pokazać że warto na ciebie postawić, po tym dostaniesz umowę zlecenie na trzy miesiące.

@Pytanie

Na tą firmę nie warto stawiać!-to komentarz do odpowiedzi z 19.02.21r.... Szkoda czasu i zdrowia!

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Fast Finance?

Haaaaaa

Dobre!!!!!

Misia
@Pytanie

Może najpierw niech zaczną wypłacać w całości i terminowo nasze pensje?

Ola
@Pytanie

A kto tam zarządza? Ten połamaniec anna j. ?

Grzesiek
@Ola

Jak ona ładnie ciągnie. Reszta się nie liczy.

Lola

@Bożena bagienka? Co aż tak złego się tu dzieje?

Bożena

Tutaj wszyscy pracujący to poszkodowani przez los psychicznie. Inaczej każdy ucieka czym prędzej jak się zorientuje gdzie trafił. Dobrze że wypisałam się z tego bagienka.

Były pracownik!

O których poszkodowanych chodzi? Pracownicy czy klienci ff?

Ciekawska

Czy ta „instytucja” jeszcze działa?

Czy Fast Finance zatrudnia studentów?

Aśka
@Pytanie

Nikogo nie zatrudnia, są zwolnienia w firmie.

Ja
@Aśka

Ta firma się kończy....

Lucjusz
@Aśka

Jakie zwolnienia, co Ty w ogóle wiesz o tej firmie? Nikt nikogo nie zwalnia! No chyba, że ktoś siebie zwalnia z obowiązku świadczenia pracy ha ha!!!

Nina
@Lucjusz

Ojej ! Zaczniesz pewnie wmawiać , że firma zakwitnie nie długo !????????????????

Bożena

To już końcówka istnienia tej spółki. Jedyna działalność jaką firma prowadzi to żeby spłacić te zaległe obligacje, idzie to bardzo opornie. Jeśli administrator zastawu wszystko zabierze do innej windykacji to Fast Finance pozostanie tylko zamknąć na głucho i zostaną nam jedynie wspomnienia.

Tymek

To raczej normalne bo chyba wiecie jak przedstawia się sytuacja w gospodarce, pomoc obiecuje rząd, więcej cierpliwości.

Była pracownica
@Tymek

Dla tej firmy wszyscy już wyczerpali cierpliwość- a wobec obecnym dowodzącym szkoda inwestować co kolejek - nie wiadomo którzy (usunięte przez administratora) byli więksi!!!

Zainteresowany

Czy firma wypłaca pensje pracownikom?

Telefonistka
@Zainteresowany

Niestety sytuacja nie wygląda najlepiej, za marzec jest poślizg.

Czy w firmie Fast Finance są regularne szkolenia pracownicze?

Hahaha
@Pytanie

To pytanie to chyba jakiś żart???!!!!

@Pytanie

oczywiście że są. z oszustw i wyłudzeń. jak wyciągąć nienależną kasę od ludzi :)

Bartosz

Niepokojące są te informacje o firmie. Interesowała mnie pod kontem pracy ale trzeba chyba wstrzymać się.

@Bartosz

Proszę się dalej niepokoić! Ale nie o fasta - tym bardziej , że firma nie poszukuje nowych pracowników!

@Pracownik

nie poszukuje pracowników, a do tego pozbywa się ich

Artur
@Bartosz

@Bartosz czy mógłbyś sprecyzować co konkretnie masz na myśli i jakie informację wzbudziły Twój niepokój? Doszły mnie słuchy o rzekomej likwidacji Fast Finance, czy masz może potwierdzone informacje jakoby miało się tak stać? Będę wdzięczny za odpowiedź

@Artur

to nie rzekoma likwidacja., kwestia czasu. (usunięte przez administratora)

Zofia
@antywindykator

Jestem ciekawa skąd masz takie informacje? Czy są one potwierdzone?

Edyta

Wygląda na to, że jednak poszukują w Fast Finance nowych pracowników. Tak przynajmniej wynika z ogłoszeń na ich stronie www. Jak tam się teraz pracuje?

@Edyta

no jasne, szukają w ogloszeniach? ich strona www jest nieaktualna od półtora roku

Jakie narzędzia pracy zapewnia Fast Finance? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Prezes
@Pytanie

Oczywiście, że dają samochód! Nawet markę można sobie wybrać no i jeździć nim bez ograniczeń!

Przeeee
@Pytanie

I do tego płacą 12 tys miesięcznie! Jeśli masz odpowiednie nazwisko ????

@Pytanie

na co ci służbowe auto na słuchawce?

ja

faścik jeszcze istnieje? matka pszczoła już odleciała?:P

Jaworowa
@ja

Trwa reanimacja trupa. Takie zombi z uwagi na przepisy prawne, bo dawno powinna być tu upadłość a byli prezesi za kratami.

Zostaw merytoryczną opinię o Fast Finance - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Fast Finance?

Zobacz opinie na temat firmy Fast Finance tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fast Finance?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Fast Finance?

Liczba opinii klientów firmy Fast Finance, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fast Finance?

Kandydaci do pracy w Fast Finance napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fast Finance
2.2/5 Na podstawie 139 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fast Finance