Opinie o Fast Finance w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fast Finance. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fast Finance o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fast Finance w Wrocław

Robert

Może jednak uda się firmie wyjść z kłopotów?

Zniesmaczona

Ta firma to tonący okręt, a kadra próbowała długo to tuszować. Dzisiaj wszystko wyszło na jaw. Szkoda tylko, że ucierpieli ludzie. No tak, za coś trzeba utrzymać drogie samochody, domki i wycieczki za granicę kilka razy w roku. Zostawią ludzi z niczym, a sami pewnie będą bawić się świetnie w Hiszpanii. Karma ich dopadnie.

Zuzanna

Dawno żaden z pracowników nie wypowiadał się w tym wątku. Czy jest ktoś kto chciałby się podzielić opinią na temat tego jakim pracodawcą jest Fast Finance? Aktualnie prowadzone są rekrutacje na stanowiska pracownika biurowego, negocjatora i pracownika działu do spraw egzekucji. Tych, którzy jeszcze nie są zdecydowani co do aplikacji zapraszam do zapoznania się z wywiadem z prezesem zarządu Fast Finance, panem Jackiem Daroszewskim, który znaleźć możecie tutaj, na naszej stronie. (Link do wywiadu - https://www.gowork.pl/fast-finance,180810/wywiad,6)

Jak wygląda atmosfera w firmie poza działem call center ?

Pracownik Biurowy

rozmowa przeprowadzona przez niekompetentną osobę

jakie oceny na świadectwie?

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jak wygląda rozmowa w tej firmie ?

Jasiek

Jak się chce pracować to Fast Finance jest dobrym miejscem!

Zyczliwa, widze, ze w ff nic sie nie zmienilo a minelo tyle lat...heh

życzliwa

Jeżeli chcesz rozwijać się i dobrze zarobić to niestety nie ten adres. Na początku wszystko pięknie ładnie, wszyscy mówią jaki jesteś super, że się sprawdzasz. Obiecują premię, podwyżki. I na tym się kończy.Zrzucają milion obowiązków na głowę. Bez żadnych szkoleń i przygotowania. Szkolenie polega na przesiedzeniu kilku godzin z "doświadczoną" osobą i lecisz później sam. W zależności od tego na jaką osobę się trafi ,możesz być gnojony za każdy błąd, a jak zadasz pytanie to zostaniesz odesłany z kwitkiem i jeszcze pójdzie skarga na Ciebie. Tutaj się właśnie kończy piękny obrazek FF i tego co mówili. Po pierwsze robisz za 3 osoby, bo nie ma pracowników, bo jest tak ogromna rotacja, a Ci co są dłużej to albo są na "innych" układach albo jeszcze mają nadzieje, że coś się zmieni. Po drugie jeżeli jest jakiś problem z Twoją pracą to dowiesz się dopiero o tym przy zwolnieniu albo podczas wypłaty kiedy zostanie Ci obcięta cała premia. Po trzecie brak ludzkiego podjeścia do człowieka - osoba która nie ma dzieci najlepiej żeby siedziała w pracy 24h (i tak Cię za to nie docenią), zapomnij o odebraniu telefonu, napisaniu smsa, żeby wyjść po batonika do automatu trzeba pytać o pozwolenie, wyjść wcześniej z pracy ? - okej, czasem można ale po pewnym czasie już nie. Nie dostajesz premii za swoją pracę tylko za widzi mi się kierownictwa. Musisz tłumaczyć się z każdej dłuższej przerwy w systemie, nie mówiąc już, że najlepiej by było gdybyś w ogóle się nie odzywał, nie ruszał i tylko siedział jak ten robot. W firmie znajdują się też osoby, które pięknie grają i udają, że Cie lubią i donoszą każdą rzecz jaką powiesz, aby tylko zabłysnąć u szefostwa (nawet zmyślone historyjki). Ludzie, którzy sami się zwalniają są potraktowani jak zero i zrównani z ziemią. Zresztą tam, żeby zostać docenionym musisz wchodzić nie powiem gdzie. Psychicznie człowiek po kilku latach nie daje już sobie rady. Zarobki - słabe. Aktualnie jest coraz gorzej, więc kwestia czasu jak firma zostanie zamknięta. Pozdrawiam i nie polecam.

@życzliwa

A Pani dopiero co odeszła stamtąd? Bo chciałam złożyć cv i teraz nie wiem. Slyszalam też dobre opinie.

@Gość

A skąd założenie, że odeszłam ? Jeżeli Pani chce się wykończyć nerwowo i psychicznie i przez to zniszczyć swoje życie prywatne to zapraszam :)

@anonymous

Bo zazwyczaj się tak pisze jak się odchodzi. To dlaczego Pani nie odejdzie jeżeli jest tak strasznie ? To straszne co Pani pisze!i prywatne życie też niszczą? Ale jak ?

@Gość

Niszczą Ciebie i Twoją psychikę , a co za tym idzie Twoje życie, bo presja która na Tobie wywołują i to, że traktują Cię jak popychadło i nawet nie dowartościują Cię za Twoje chęci, patrzą na Ciebie jak na złodzieja, chociaż nic nie zrobiłeś.

@anonymous

Ale pracownika ?

Bary

Byłem tam na tzw. próbę. Już na samym początku dowiedziałem się, że nie ma szansy na szkolenia tylko mam usiąść koło pracownika i po prostu "uczyć się na żywca", z tym, że trafiłem na kogoś w rodzaju "morda w kubeł, masz płacić" a wydzwanianie po sąsiadach mają po prostu we krwi. Żenada. Kolejny dzień pracy... nic innego, płacą marnie a starsi pracownicy, czyli tacy którzy wytrzymali tam dłużej niż rok mówią, że o premii od wpłat mogę pomarzyć, dają tam 0,04% od złotówki, koszmar!!! czyli jak liczę gość wpłaci 100 tys. dla firmy a ja mam z tego EXTRA PREMIĘ 400 zł. Śmieszne. Na trzeci dzień podziękowałem, szkoda czasu, nigdy nie będą mieli dobrego pracownika BO PO PROSTU NIE DBAJĄ I NIE SZANUJĄ JEGO. Jednym słowem nie polecam.

@Bary

pojechałeś po całości, gdzie takich frajerów można znaleźć co wpłacą 100 tysi do fast finance? :) oczywiście masz całkowitą rację jak wygląda rekrutacja i praca w fast finance. w innych firmach jest podobnie. i masz się uczyć właśnie od takiego typa - jak mówisz - w rodzaju "morda w kubeł masz płacić". za kasę niewiele większą (100-200 zł brutto) niż minimalna ustawowa. czy warto za ten stres, nerwy i poniżanie?

@Bary

Ja tam idę na dni próbne, ale jeżeli będzie słabo to podziękuję po 1 dniu, a nie będę siedzieć 3 dni jak Ty. Ocenię, ale nie będę szykanowac ukrywając się za nickiem tylko powiem wprost. A Ty jak tchórz wylałeś żale po dniach próbnych i jak dzieci z gimnazjum. To może oni Ciebie nie chcieli hahahha

Bary
@Bary

Dziwnie zgodne te Wsze odpowiedzi? chroniące opinię firmy? pewnie "ustawione". Nie doczytałem się opinii pozytywnej od osób rezygnujących tej firmy. A ty "Gościu" który niby idziesz tam na dni próbne to nie przedstawisz się wprost? masz coś do ukrycia? czy wstyd tam pracować? Mają tak duże braki kadrowe, że biorą każdego kto się zgłosi, aby tylko wytrzymał. Wszystkim tam pracującym życzę pogody ducha, idą święta, może życzenia o podwyżce i dbaniu o pracownika się spełnią. Nie do zobaczenia

Gościu
@Bary

Ja nikogo nie obrażam i dopiero idę tam więc nie widzę potrzeby się przedstawiania, Jak przejdę przez dni próbne i się okaże, że było tak strasznie i zniszczą mi życie coś tam coś tam coś tam to ładnie się przedstawię i napiszę swoją opinię. "Odważni" którzy zamiast powiedzieć wprost o swoich odczuciach i piszą jak tylko wyjdą powinni się przedstawić, zamiast jak typowi tchórze się chowają. Ja nie mam niczego do ukrycia, a Ty masz? że siedziałeś 3 dni zamiast odejść po 1 i powiedzieć "baj" ? Życzę Ci z całego serca byś odnalazł odwagę w życiu i z okazji świąt byś wyrzucił z siebie tę żółć i zaczął żyć pełnią życia.

@Bary

Bary nie przejmuj się komuś się w pracy nudzi najwidoczniej :). A ten kto to napisał sam powinien na siebie popatrzeć :).

Gosc

Masakra Pani J... zajmujaca sie sprawami beszczelna prostaczka.,posówa sie nawet do wydzwaniania do wszystkich o takim samym nazwisku za trafi,przedstawia sie nieprwdziwymi danymi i nazwa firmy,grzebie po wszystkich portalach społecznościowych i zaczepia wspólnych znajomych....chora baba!!!leczenie glowy!!!dług długiem ale każdy zasługuje na godność,nawet bezdomny!!ja zamierzam zglosic sprawe na ta pania o nękanie!!!!

@Gosc

Co Pani opowiada, mi umorzyli prawie połowę zadłużenia, od razu się dogadałem. Ponadto pani była bardzo miła i szybko wszystko załatwiła. Co innego inna firma z wrocławia , oni nie chcieli mi nic umorzyć.

@Gosc

fast finance to są ludzie chorzy psychicznie. złodzieje, oszuści i wyłudzacze. mam udokumentowane przypadki, kiedy wysyłają wezwania do zapłaty do przypadkowych osób i dołączają ksero sądowego nakazu zapłaty - gdzie myk polega na tym, że zgadza się tylko imię :D czyli wg tych bandytów wystarczy aby nakaz był na joannę - aby każda joanna musiała zapłacić :D wystarczy aby nakaz był na kazimierza, aby każdy kazimierz musiał im wyskoczyć z kasy :D @gość umorzyli ci połowę? hehehe o ile w ogóle roszczenie istniało :) zakładając że dług istniał, to zapewne odbyło się tak jak tradycyjnie i zawsze: realna kwota zadłużenia 1000 zł, niesprecyzowane koszty 2000 zł, razem 3000 zł. umorzenie 50% czyli płacisz 1500 zł. czyli 50% więcej niż się naprawdę należało. a ty się frajerze jeszcze cieszysz kiedy cię wydymali :D

@antywindykator

Mój prawnik zajmował się od strony prawnej tym zadłużeniem, mieli rację niestety i zapłacić musiałem i umorzyli połowę i od razu poszli na rękę.

@gość

za długo w tym siedzę aby uwierzyć w taką dobroć jak to opisujesz, że musiałeś zapłacić i od razu poszli ci na rękę. nie ma czegoś takiego jak umorzenie połowy bo klient poprosił. "umorzyli" ci ładnie "połowę", ponieważ: a) nie mieli sądowego nakazu zapłaty i mieć by nigdy nie mieli, a że zgłosił się jeleń to mu zrobili "promocję" w sposób opisany wcześniej b) mieli sądowy nakaz zapłaty, jednakże był on do obalenia - więc w perspektywie porażki zanęcili jelenia "promocją" na warunkach jak wcześniej c) byłeś po 2-3 bezskutecznych egzekucjach komorniczych, to wtedy zmiękli i zrobili "promocję" biorąc co dajesz - oczywiście z częściowym uwzględnieniem "warunków promocji" jak wcześniej aha, jeszcze bardzo istotna rzecz - pamiętaj że dostaniesz PIT 8C i od kwoty "umorzonej" zapłacisz jeszcze 18% podatku :)

@antywindykator

Jest Pan strasznie mądry. Pozdram

Zuzanna

@gość czyli, jak rozumiem - Ty nie jesteś pracownikiem Fast Finance? Możesz trochę jaśniej opisać sytuację? Dostajesz od firmy listy i odbierasz telefony z różnymi pytaniami, a nie udzielałeś zgody na wykorzystanie swoich danych?

gość

Naruszanie prawa, Ustawy o Ochronie Danych Osobowych to jest na porządku dziennym, uważają, że wszystko im wolno, wysylanie.pism do obcych ludzi i wypytywanie o dłużnika, szczyt chamstwa, łamanie prawa. Brak wiedzy, a o wiedzy w zakresie prawa to nie wspomnę, kolejny list, telefon i spotykamy się w sądzie !

Zuzanna

Nieznajomość prawa zawsze odbija się na ludziach @obrońcaposzkodowanych. Jeśli chodzi o naginanie prawa przez Fast Finance, to czy było do zgłaszanie chociażby do PIPu? Skoro coś jest nie tak, to odpowiednie służby powinny zadziałać, a jeśli nie, to nie powinno się w żadne sposób firmy oczerniać w Internecie.

miranda 58

miałam u nich dług do spłacenia.podpisałam ugodę bo nie wiedziałam że dług jest przeterminowany,byłoo6000 tyś.spłaciłam 12000 ijescze muszę spłacić 8000.banda oszustów.nie zawierajcie znimi ugody lepiej spłacać u komornika.konsultantka która prowadziła sprawę beszczelna i arogancka .szantażem wymuszają spłaty długów które mnożą się w zastraszającym tempie.nie odpowiadają na pisma -wysłałam 8 i bez żadnej odpowiedzi.na chwilę obecną zgłosiłam sprawę do prokuratury,jeżeli to nie pomoże zakładam sprawę sądową o zniesienie nakazu zapłaty,nie poddam się TO JEST LICHWA W MAJESTACIE PRAWA

obrońca poszkodowanych

Witam Ludzie w kontakcie telefonicznym są bardzo mili. Atmosfera rozmowy - OK. Tylko potem jest brak ponoszenia konsekwencji za mówienie i wciskanie dłużnikom nieprawdy !!!!!. A powinno się za to ponosić odpowiedzialność. Firma działa na nie wiedzy ludzi poszkodowanych i pracując tam powinno się ponosić odpowiedzialność za czyny wyrządzone innym w jej imieniu.

akcjonariusz

to jeszcze żyje czy już padło ??

@akcjonariusz

ledwie zipie, roluje obligacje, wyprzedaje majątek-wydmuszkę (sprzedali fundusz). miejmy nadzieję że wkrótce braknie naiwnych obligatariuszy i wyzionie ducha. zresztą były już zgłaszane jakieś wnioski upadłościowe...

Zuzanna

@gość zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Chętnie usłyszymy o Twoich doświadczeniach. Jeśli chodzi o stanowisko pracownik biurowy to pełen zakres obowiązków można znaleźć w ofercie pracy, która znajduje się na stronie firmy. http://www.fastfinance.pl/kariera-oferty

gość

Czy pracownik biurowy też musi dzwonić po dłużnikach? nie pytam o stanowisko negocjatora tylko typowego pracownika biurowego, proszę o odpowiedź. Jak przebiega rekrutacja na to stanowisko?

życzliwy

ok,praca jak praca, ale czy sumienie pozwala na to, aby gnębić ludzi? nachodzić ich i żądać dużo więcej aniżeli sąd nakazał? jak im mało, to szykanują człowieka , bo stwierdzili, ze znaleźli jelenie z którego mogą ściągnąć kasy na maxa.......... i w dodatku wysyłają swoich "życzliwych" ludzi, bo postraszyć ludzi......... więc powodzenia w przyszłej pracy

Heks

Może znalazł na ich stronie internetowej czy coś @minka. Jeśli dalej chcesz się zatrudnić to szukają pracownika biurowego. Będziesz sporządzać wnioski do różnych instytucji, zajmować się obsługą opłat od ww. wniosków, czy też raportować wykonane czynności w systemie informatycznym.

Zostaw merytoryczną opinię o Fast Finance - Wrocław

• Jak się pracuje w Fast Finance?

Zobacz opinie na temat firmy Fast Finance tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fast Finance?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fast Finance?

Kandydaci do pracy w Fast Finance napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fast Finance
2.2/5 Na podstawie 140 ocen.

Fast Finance