Opinie o Fast Finance w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fast Finance. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fast Finance o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fast Finance w Wrocław

Bartosz

Niepokojące są te informacje o firmie. Interesowała mnie pod kontem pracy ale trzeba chyba wstrzymać się.

@Bartosz

Proszę się dalej niepokoić! Ale nie o fasta - tym bardziej , że firma nie poszukuje nowych pracowników!

antywindykator

nie poszukuje pracowników, a do tego pozbywa się ich

Artur
@Bartosz

@Bartosz czy mógłbyś sprecyzować co konkretnie masz na myśli i jakie informację wzbudziły Twój niepokój? Doszły mnie słuchy o rzekomej likwidacji Fast Finance, czy masz może potwierdzone informacje jakoby miało się tak stać? Będę wdzięczny za odpowiedź

@Artur

to nie rzekoma likwidacja., kwestia czasu. (usunięte przez administratora)

Zofia
@antywindykator

Jestem ciekawa skąd masz takie informacje? Czy są one potwierdzone?

Edyta

Wygląda na to, że jednak poszukują w Fast Finance nowych pracowników. Tak przynajmniej wynika z ogłoszeń na ich stronie www. Jak tam się teraz pracuje?

@Edyta

no jasne, szukają w ogloszeniach? ich strona www jest nieaktualna od półtora roku

Jakie narzędzia pracy zapewnia Fast Finance? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Prezes

Oczywiście, że dają samochód! Nawet markę można sobie wybrać no i jeździć nim bez ograniczeń!

Przeeee

I do tego płacą 12 tys miesięcznie! Jeśli masz odpowiednie nazwisko ????

antywindykator

na co ci służbowe auto na słuchawce?

faścik jeszcze istnieje? matka pszczoła już odleciała?:P

Jaworowa
@ja

Trwa reanimacja trupa. Takie zombi z uwagi na przepisy prawne, bo dawno powinna być tu upadłość a byli prezesi za kratami.

Gocha

Wypłaty jak nie było tak nie ma. Czy to już definitywnie koniec?

Mola
@Gocha

Przeoczyłaś- wypłata była 10!!

Pracownik Biurowy

rozmowa przeprowadzona przez niekompetentną osobę

jakie oceny na świadectwie?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Hello :) co nowego w faściku?

@ja

zapewne nic nowego. przygotowania do zgaszenia światła

No więc

Są różne informacje o tej firmie, na pewno w każdej jest część prawdy . Niemniej faktem jest, że firma jest źle zarządzana, ludzi traktuje się źle i niesprawiedliwie . Jeżeli nawet teraz firma nie szykuje się do upadłości, to prędzej czy później to zrobi a dlatego, że zarząd jest nieudolny i nie wie co robić, by faktycznie dobrze to prosperowało. Na pewno byłaby szansa dla firmy, gdyby to było dobre miejsce do pracy, firma nie oszczędzałaby na wynagrodzeniu i przyjmowala ludzi do pracy, ponadto gdyby zadbali o wizerunek i odpuściliby na pazerności.

@No więc

firma nie jest źle zarządzana. firma nie jest w ogóle zarządzana. była i jest rozkradana.

Agula

Myślałam że to żart, ale taki raport jest naprawdę. To my mamy tylu komorników i kłopoty? Jak to się skończy czy będą zwolnienia i upadłość? Zarząd spółki FAST FINANCE S.A. z siedzibą we Wrocławiu („Emitent”) informuje, że w dniu 13 grudnia 2018 roku wpłynęło do siedziby Emitenta postanowienie Sądu Rejonowego dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, Wydział VIII Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 10 grudnia 2018 roku na podstawie którego sąd postanowił: I. przejąć do wspólnego rozpoznania i rozstrzygania pod sygnaturą VIII GU 556/18 wniosek o ogłoszenie upadłości Emitenta złożony do sądu przez Nobili Partners sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz wniosek restrukturyzacyjny złożony przez Emitenta, II. zabezpieczyć majątek Emitenta poprzez ustanowienie tymczasowego nadzorcy sądowego w osobie Kamila Hajduka (licencja doradcy restrukturyzacyjnego nr 142), III. zabezpieczyć majątek Emitenta poprzez zawieszenie następujących postępowań egzekucyjnych: 1) postępowania egzekucyjne prowadzone przez Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia Szymona Herdę, sygn. akt KM 1013/18, KM 2977/18 na wniosek 3M&S GPM spółka z o.o. sp.k., 2) postępowanie egzekucyjne prowadzone przez Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia - Fabrycznej Macieja Jankowskiego, sygn. akt KM 296/18 na wniosek Marcina Pomirskiego, 3) postępowanie egzekucyjne prowadzone przez Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia - Fabrycznej Macieja Jankowskiego, sygn. akt KM 504/18 na wniosek Mariusza Wójtowicza, 4) postępowanie egzekucyjne prowadzone przez Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia - Fabrycznej Macieja Jankowskiego, sygn. akt KM 679/18 na wniosek Młodzieżowej SM w Suwałkach, 5) postępowanie egzekucyjne prowadzone przez Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia - Fabrycznej Macieja Jankowskiego, sygn. akt KM 705/18 na wniosek Bogdana Orlika, 6) postępowanie egzekucyjne prowadzone przez Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Wodzisławiu Śląskim Łukasza Twaróg, sygn. akt KM 3283/18 na wniosek Klaudii Maźnio, 7) postępowania egzekucyjne prowadzone przez Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Chorzowie Mateusza Schulza, sygn. akt KM 2913/18 i KM 3275/18 na wniosek Domu Maklerskiego BDM S.A. w Bielsku Białej, 8) postępowanie egzekucyjne prowadzone przez Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Koninie Jacka Mateckiego, sygn. akt KM 1455/18 na wniosek Małgorzaty Sawickiej, 9) postępowanie egzekucyjne prowadzone przez Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi – Południe Beniamina Kiera, sygn. akt KM 1124/18 na wniosek Emilii Mystkowskiej, 10) postępowanie egzekucyjne prowadzone przez Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Marcina Burakowskiego, sygn. akt KM 1342/18 na wniosek Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Tomasza Szymandera, 11) postępowanie egzekucyjne prowadzone przez Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Jeleniej Górze Łukasza Kochańskiego, sygn. akt KM 106/18 na wniosek Mariusza Czernika,

@Agula

To jest nieprawdopodobne AGULA jest zdziwiona skąd taki raport?!? To jest kolejny przykład, na to że (cały ferment, hejt głównie od antywindykatora) wszystkie opinie, NIE pochodzą od pracowniów FF. Drogi/a trolu intrenetowy AGULA! O tym raporcie wspominał sam prezes FF na zebraniu pracowniczym, które miejsce miało kilka dni temu i cała firma o tym wie!

@Agula

czy będą zwolnienia i upadłość? a jak uważasz w świetle tego co napisałaś? ciekawe co wam tam jeszcze ten prezes naopowiadał na spotkaniu. pewnie że firma ma się wyśmienicie, odzyski rosną a obecna sytuacja to tylko przejściowe problemy bo wszyscy rzucają kłody pod nogi - a zwłaszcza ten antywindykator który dla swoich klientów jeszcze sprawy nie przegrał z fast finance, i w ogóle wyciąga wszystkie oszustwa i brudy tej firemki na światło dzienne :D aloha!

zdegustowana

a ja mam wypłatę, wszyscy pracownicy mają wypłaty przecież w tym miesiącu już na koncie - jak ktoś nie ma, to niech tu napisze, że w grudniu wypłaty nie dostał i się z imienia i nazwiska przedstawi - jeśli będzie znów hejt bez przedstawienia się, to wiadomo, że tu jacyś wysłannicy diabła robią czarny PR.

Aniela

Dostaliście wypłatę? Ja nie mam nic, kilka osób z którymi rozmawiałam to samo. W firmie jakieś poruszenie. Wiecie coś o tym?

Masna
@Aniela

A może Pani firmę pomyliła? Wypłaty były 7 grudnia i w firmie wszyscy dostali. Po co robić gownoburzę?

Masna
@Aniela

Poza tym, w firmie nie pracuje nikt o imieniu Aniela, może stąd brak wypłaty?

prestiżowa
@Aniela

Ja miałam już 7.12. Może komornik Pani zabrał wypłatę? I na święta bedzie lipa? Wesołych Świąt :D

@prestiżowa

poziom wiarygodności pracowników fast finance sięga mułu. raz piszą że wypłaty są 10-go, za chwilę że 7-go. poza tym komornik nie zabiera wypłaty, wolna od zajęcia pozostaje kwota w wysokości minimalnego wynagrodzenia, zaś w egzekucji alimentacyjnej niezajęte pozostaje 2/5 pensji. inna sprawa jest taka, że pracownicy fast finance wkrótce staną się klientami chwilówek :)

D
@antywindykator

Ktoś celowo sieje ferment i wypytuje o wypłaty i z pewnością nie są to pracownicy FF. Najwiecej widać do powiedzenia mają Ci, którzy w firmie nie pracują i g... wiedzą, to jest dopiero wiarygodność. A Antywindykator jak taki cwany, to niech się przedstawi, czy odwagi brak? Pozdrawiam

@antywindykator

Antywindykator! Cwaniaczku; czemy się nie ujawnisz?!? Siejesz taki ferment, zawsze masz najwięcej do powiedzenia, takie mądrości życiowe, że aż... Dodatkowo nie rozumiem co ma pracownik FF do bycia klientem chwilówek...? (to taki twój żarcik? ohhh no boki tu zrywam...) Jedno jest pewne! Wszystkie negatywne wpisy na go-work'u pochodzą od ludzi NIE będących pracownikami tej firmy!

@D

nie za bardzo rozumiem po co mam ci się przedstawiać? umówić się chcesz na wieczór czy jak? :) @zniesmaczona jeśli nie rozumiesz zależności (rychłej) pomiędzy pracownikiem FF a rolą klienta chwilówek, to się sama przekonasz wkrótce jak braknie siana i przyjdzie dzwonić do bociana :)

D
@antywindykator

Z Ciemnogrodem się nie umawiam, a już napewno nie z tchórzami:) Wylewaj swoje frustracje nadal, może znajdzie się ktoś, kto weźmie Cię na poważnie, bo Twoja elokwencja powala poprostu na kolana. A hasła chwilówek tak dobrze znane z doświadczenia? Pamiętaj z terminową spłata, żebyś nie został „klientem” FF. Bo wiesz, dorośli ludzie mają oszczędności, potrafią pisać cv itd :) nie pozdrawiam:)

@D

"klient FF" he he he lepiej pisz CV i rozsyłaj, bo wkrótce zostaniesz klientem PUP

Pracownik FF

Ale tęgi rozum! Wszystko wie! Szczerze zazdroszczę

Zły

Nie mam wypłaty na koncie. Koleżanka również podobnie. Macie tak samo, czy to dziwny poślizg czy już nie zapłacą?

zniesmaczona
@Zły

Dziś jest 4 grudnia! Wypłaty zawsze były - są - będą 10-ego! Post "zły-ego" jest typową prowokacją!

@zniesmaczona

być były, ale czy będą - w obecnej sytuacji nie dałbym sobie za to nawet paznokcia obciąć :)

antywindykator

fast finance nie wykupilo w ramach amortyzacji obligacji serii M. nie mają na to, ani nawet na odsetki. czyli w kasie nie ma nawet 580 tys zł. ba, nie ma nawet na 120 tys zł odsetek! GPW zawiesiła obrót na catalyst. uciekajcie stąd, wysyłajcie CV, szukajcie nowego zajęcia. światlo możecie już zgasić. chyba że wcześniej samo zgaśnie jak energetyka prąd odetnie :)

@antywindykator

@antywindykator, a skąd masz takie informacje? Na stronie internetowej widnieje informacja, że firma planuje wykupić część tych obligacji. Znalazłam też aktualne oferty pracy: http://www.fastfinance.pl/kariera-oferty. Czy skoro poszukiwane są nowe osoby, faktycznie jest tak źle, jak to opisujesz?

@Zuzanna

termin dawno minął, spółka nie wykupiła gdyż nie ma pieniędzy. nawet nie zapłaciła odsetek! sądzisz naiwnie że kasa się znajdzie i wykupi, bo tak po prostu oświadczono że jest zamiar wykupu? co z tego że są oferty pracy. dać ogłoszenie zawsze można dla ściemy.

@Zuzanna

tak w ogóle to zuzanna ja cię proszę, ogarnij się koleżanko. znalazłaś info na stronie internetowej fast finance? nie rozśmieszaj mnie. info o planowaniu wykupu obligacji jest z lipca. strona od prawie 4 miesięcy nieauktualizowana. a my rozmawiamy o październiku. i braku wykupu czegokolwiek w tym miesiącu. dodatkowo dostali wezwanie do wykupu obligacji na 141 tys zł w terminie 2 tygodni pod rygorem zrealizowania prawa z zastawu. a oferty pracy? wiszą sobie bo po prostu wiszą. strona nieaktualizowana od 4 miesięcy, to chyba sama rozumiesz dlaczego wiszą. pozdrawiam :)

@Zuzanna

kolejne wezwanie do wykupu, tym razem na 738 tys plus odsetki. odliczamy dni do wniosku o upadłość :)

@antywindykator

Dziękuję Ci za odpowiedź, oczywiście na stronie nie zawsze informacje są aktualne, dlatego też staram się dowiedzieć czegoś od pracowników Fast Finance. Czy wiesz coś jeszcze, co mogłoby się okazać znaczące dla innych osób szukających pracy?

@Zuzanna

jeśli te inne osoby szukają pracy i myślą o fast finance, to dla własnego dobra i nerwów niech wybiją sobie tę firmę z glowy.

Zuzanna

@FF rok temu, dziękuję Ci za tak szczegółowy opis sytuacji. Faktycznie brzmi to niepokojąco, lecz jednocześnie sprawa nie jest jeszcze przesądzona. Co do poprawy sytuacji, nie jest to moje zdanie, lecz innych osób komentujących. Czy w związku z tym, co piszesz, wprowadzane są jakieś zmiany w firmie już teraz?

@Zuzanna

oczywiście że wprowadzane są ciągłe zmiany w firmie, jakie jak: - rezygnacja wiceprezesa (i zarazem głównego udziałowca,(usunięte przez administratora)) - podpisy komunikatów przez sekretarkę - mydlenie oczu z datą publikacji półrocznego raportu, którego nie opublikowano w terminie (ani w ogóle) - zawieszenie notowań akcji na GPW czyli idzie ku dobremu ha ha ha :) pracownikom sugeruję ewakuację i wysyłkę CV. możecie też wybrać inaczej i sobie poleniuchować w robocie, z tym że miejcie świadomosć że kasę zobaczycie za parę miesięcy jak FGŚP zacznie wypłacać. a CV i tak wkrótce wysłać będzie trzeba. aloha!

ssss

Idźcie do Intrum

Zuzanna

@antywindykator, dlaczego sądzisz, że firma ogłosi upadłość? Czy zarząd przekazywał informacje na ten temat? Może na razie to tylko plotki? Czy zwolnienia pracowników są pewne? Na forum była mowa o tym, że sytuacja w Fast Finance się poprawia, rozumiem, że się z tym nie zgadzasz?

antywindykator

kiedy zwolnienia reszty załogi i upadłość?

Zuzanna

@Zniesmaczona, piszesz, że jesteś pewna, że "firma staje na nogi". Czy obecnie jesteś tam zatrudniona i dostrzegasz jakieś zmiany? Takie merytoryczne wyjaśnienie na pewno wielu osobom pomoże. @Otóż to, dlaczego sądzisz, że w firmie nie da się rozwinąć? Czy długo jesteś tam zatrudniony?

Zuzanna

@Zniesmaczona, to dobrze, że sytuacja się poprawia, a opiszesz, jak to wygląda dokładnie? Co się zmieniło? @antywindykator, widzę, że nie zgadzasz się z użytkownikiem @Zniesmaczona, dlaczego sądzisz, że firma nie rozwiąże swoich problemów? Zapraszam też inne osoby do przedstawienia swojego punktu widzenia.

@Zuzanna

złodziejstwo i wyprowadzanie kasy. już byli na skraju upadku ale znaleźli sponsora na otwarcie NSFIZ. teraz prezes dał do pieca i zabiera zabawki. taki mikro-getback się zrobił.

@antywindykator

Zastanwiam się, skąd wiesz tyle na temat Fast Finance?!?!? Wypisujesz takie mądrości... i w dodatku z błędami jeszcze. Odeszło wielwe osób, klimat wiadomo... Jestem pewna, że firma staje na nogi. Tak a propos to @antywindykator rozumiem, że nie pracujesz już w Fast Finance?!?!?!!!

@Zniesmaczona

firma staje na nogi :D chyba kpisz. były prezes wykręcił taki wał, że jest już pozamiatane.

Otóż to

Niestety, to nie jest dobre miejsce do pracy. Ludzie żyją w jakimś chorym strachu przed całą rodzinką. Za złe komentarze na goworku zrobili zebranie wymagając przyznania się do winy i czekając na wypowiedzenie tej osoby . Cały czas są tworzone jakieś chore sytuacje, zarobki niskie . Brak rozwoju. Milion innych sytuacji, o których nie chce się wspominać.

@Otóż to

jak będzie kolejne zebranie to powiedz że to pisał pan antywindykator. i powiedz że pan antywindykator pozdrawia tych oszustów, co wysyłają pisma-wezwania do ludzi z rzekomymi nakazami zapłaty, gdzie zgadza się tylko imię i próbują wyłudzić pieniądze.

Zuzanna

Czy ktoś z Was wie więcej o sytuacji w firmie? Wcześniej wspominaliście o problemach, czy udało się je rozwiązać? Może jesteście w posiadaniu informacji na temat obecnie trwających rekrutacji? Zapraszam Was do komentowania! @zzz, nie do końca rozumiem, co chcesz przekazać, zachęcam Cię do rozwinięcia wypowiedzi. @Zniesmaczona, wydaje mi się, że wiesz trochę na temat przedsiębiorstwa. Czy nadal tam pracujesz?

@Zuzanna

Z tego co mi się wydaje, to firma małymi krokami wychodzi na prostą.

@Zniesmaczona

na prostą? chyba stoi nad przepaścią ale zrobi odważny krok naprzód

@antywindykator

Jakkolwiek, czy to dziura czy przepaść. Na sztorm to się raczej nie zapowiada, wręcz przeciwnie.

zzz

szkoda

zzz

szkoda

Zostaw merytoryczną opinię o Fast Finance - Wrocław

• Jak się pracuje w Fast Finance?

Zobacz opinie na temat firmy Fast Finance tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fast Finance?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fast Finance?

Kandydaci do pracy w Fast Finance napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fast Finance
2.2/5 Na podstawie 140 ocen.

Fast Finance