Opinie o Fast Finance w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fast Finance. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fast Finance o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fast Finance w Wrocław

antywindykator

kolego paloks - zbyt poważna firma? ty się nie słyszysz chyba. to jest jakaś oszukańcza popierdółka a nie firma. i chwała że niebawem wyzionie ducha

antywindykator

niebawem nie będzie co rozliczać :) fast finance nabiera wody pod pokład, wkrótce zatonie

Wiśnia

Po jakim czasie od wysłania cv się z Wami kontaktowano?

nice

Praca dla desperatów,premia nie za wyniki ,ale za lizusostwo.

Pracownik Biurowy

rozmowa przeprowadzona przez niekompetentną osobę

jakie oceny na świadectwie?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
zorro

Praca w tej firmie to codziennie ta sama udręka. Rodzinka uważa się za guru absolutne, jak nie jesteś z rodzinki to jesteś człowiekiem gorszej kategorii - takie można mieć wrażenie pracując w tej firmie. Osobom zarządzającym brakuje elementarnej wiedzy z zarządzania ludźmi lub nie potrafią tej wiedzy wdrożyć w życie. Dla osób, które cenią sobie pozytywną atmosferę pracy - nie polecam.

kandydat

umowa zlecenie a świadczysz stosunek pracy,porażkA

antywindykator

słuchawka, rekordy i zapieprzasz jedziesz ostro z "klientami" :) tylko nie licz na przedział 2-4 tysie, 1400 na łapkę to realia. premia? mówią że trochę łatwiej ją zobaczyć niż yeti :)

ff

Praca jak praca, co kto lubi, jednak płaca niska, premii i możliwości rozwoju brak - firma bardzo mało oferuje swoim pracownikom na tle innych firm. Do tego dochodzi ciągła kontrola działań pracownika, można mieć wrażenie, że pracowników-szpiegów jest więcej niż samych podejrzanych! Na koniec jak to w firmach rodzinnych bywa - rodzina i przyjaciele mogą więcej od reszty i nie boją się niczego;)

absolwentka szkoły podstawowej

M- nie przejmuj się !!!- jeśli uda się Tobie zdobyć wyższe wykształcenie to i pracę znajdziesz odpowiednią i poziom wypowiedzi zmienisz!

M

Po dwóch dniach pracy w windykacji każdemu ją odradzam - to praca dla mało ambitnych ludzi. Użeranie się z ludźmi, program windykacyjny, szukanie zarządców lub administratorów budynków i dowiadywanie się jaki status posiada dane mieszkanie i prowadzenie negocjacji etc to istny cyrk. Z czym do ludzi po wyższym wykształceniu. Nie nawidze monotonni w życiu. Tym bardziej gównianych stanowisk. Perdon !!!

bezimienna ryba

jak to, jest na serio jakiś problem z zatrudnieniem płci męskiej? jeśli rzeczywiście tak jest to przeciez można to gdzieś zgłosić, sa specjalne instytucje i organizacje a problem momentalnie zniknie.ja mimo wszystko chciałąbym jako mężczyzna znaleźć zatrudnienie w tej firmie, czy w takim razie wpłynie to na moje wynagrodzenie i czy nie będę przypadkiem szykanowany?

Maciej

Hej, czy w ogóle jest szansa na znalezienie pracy w fast finance, czy lepiej od razu zacząć szukac gdzie indziej? Może jesteście w stanie napisać, kiedy w firmie ostatnim razem pojawił się ktoś nowy? Czy oni często robią rekrutacje, bo to tez świadczy o poziomie rotacji wewnątrz firmy, czyli odejściach. Pozdrawiam.

x
@Maciej

facetow nie zatrudniaja, rotacja bardzo duza, nie warto

KTOŚ

cierpliwości - niedługo ich odpowiednie instytucje przefiltrują od A do Z

niewinnie ścigany

wysyłają puste arkusze z tekstem proszę nie wypełniać tylko podpisać jeszcze podpisane przez ich radce prawnego i żeby to jeszcze były moje długi ale dla tej firmy nie ma to znaczenia straszą komornikiem zajęciem pensji a tak naprawdę nie mają podstaw. Sporo tutaj o rotacji pracowników i o tym ze przyjmują bez doświadczenia. W sumie wiadomo dlaczego bo niedoświadczony pracownik bez znajomości podstaw prawnych wykona wszystkie działania

kuks

a gdzie ta renoma i ta ugruntowana pozycja, jakimi wyróżnieniami może się pochwalić ? (usunięte przez administratora)

felo

to chyba dobra firma z tego mi wiadomo, bo spółka w ciągu dziewięciu lat swojej działalności zyskała renomę i ugruntowaną pozycję na rynku, tak że faktycznie mozna ich markę wyróżnić i jest rozpoznawalna nawet poza branżą. Interesuje mnie jednak czy trwa obecnie jakiś nabór do nich, bo na portalach nigdzie nie widze ogłoszeń.

Marta_22

Bardzo zdawkowe informacje na ich stronie. Poczytałam forum, ale muszę dopytać czy przyjmowane są osoby z lekką niepełnosprawnością, która ma wpływ na to jak mówię. Pozdrawiam, Marta

administracja

Witam wszystkich na forum. Ten pracownik biurowy poszukiwany do Wrocławia to może być osoba świeżo po studiach? Jestem świeżo upieczoną absolwentką administracji, ale mam teź doswiadczenie :). Pozdrawiam.

Kowalski

Beznadziejni !!!

no name

droga tatko, ja bym sie bardziej martwila tym co robia obecne pracownice a nie byle

Zostaw merytoryczną opinię o Fast Finance - Wrocław

• Jak się pracuje w Fast Finance?

Zobacz opinie na temat firmy Fast Finance tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fast Finance?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fast Finance?

Kandydaci do pracy w Fast Finance napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fast Finance
2.2/5 Na podstawie 140 ocen.

Fast Finance