Opinie o Systemy Okienne PCV Sp. z o.o. w Pszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Systemy Okienne PCV Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Systemy Okienne PCV Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Systemy Okienne PCV Sp. z o.o. w Pszów

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Systemy Okienne PCV Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Tomasz Nowy wpis

Wszyscy tu piszą o zapłaconych zaliczkach a towaru brak. Posty są sprzed roku więc mogło się coś poprawić. Firma wyszła na prostą czy już nie funkcjonują? Bo ktoś tu pisał że właścicielka założyła nową. To prawda?

Grzegorz Nowy wpis
@Tomasz

Witam proszę o tel 515234584

Marek Nowy wpis

Nie może być. Znowu(usunięte przez administratora) Tak to jest jak się nie czyta komentarzy w internecie. Położyli w 2012 sporą firmę, ludziom nie zapłacili, kontrahentom nie zapłacili, podwykonawcom nie zapłacili a ja ich obserwowałem i zachodziłem w głowę jak to jest że po takich wałach jeszcze prowadzą firmę. (usunięte przez administratora)

Kaminka

Nie polecam. Zwodzenie, okłamywanie... firma zamknięta, toczy się postępowanie, sprawa w "Interwencji". Pani A. otworzyła nową działalność na swoje nazwisko w tym roku (można sprawdzić w CEIDG). Współczuję wszystkim poszkodowanym.

@Kaminka

Proszę o tel 515234584

@Kaminka

Wejsc tylko na Google i wpisać dane i wyskoczy adres pani Anety i czym teraz się zajmuje (usunięte przez administratora). Ale adres to na 100% jej i ona ma być pielęgniarka?? Masakra

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Systemy Okienne PCV Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Dawid

Nigdy bym nie polecił.najgorsze miejsce w jakim bylem.Ciągle musielismy sluchac wymowek i innych problemow oczywiscie niezaleznych od tej pani...tragedia.wplacilismy zaliczke na drzwi ktorych nawet jak sie okazalo po 8 tygodniach nie zamowila.Zeby odzyskac zaliczke musielm byc u niej w sklepie,tak dlugo ze zadzwonila po policję....tragedia.obu nikt juz sie nie dal jej zwiesc.

Teresa

TRZY MIESIACE TEMU WPŁACIŁAM ZALICZKĘ NA SZEŚĆ OKIEN,2700 zł,zostałam oszukana jak wielu klientów,zamierzam walczyć i dołączyć do pozostałych pokrzywdzonych

Tomasz
@Teresa

Trzeba zrobić raz na zawsze porządek(usunięte przez administratora)

@Teresa

Ja wygralam w sadzie zwrot zaliczki takze polecam isc do radcy prawnego i wutoczyc proces. Moja sprawa juz jest u komornika teraz czekać. I niech panie sie nie boi jej zastaszaniem. I u mojej pani mecenas jest nastepna sprawa oddana.A z takimi osobami trzeba walczyc od zarodka bo oni bogaca aie na innych. Zycze powodzenia

@Alina

Może oddam też do tej Pani adwokat, proszę o kontakt, tel. 660 750 705, ewentualnie namiary na Panią Adwokat

Malgorzata
@Teresa

Proszę o kontakt ze mną też jestem oszukana chciałabym dołączyć do osób poszkodowanych tylko nie wiem gdzie szukać niunia2009.90@o2.pl to mój mail, proszę o kontakt

Alina

Witam. Nie na dzień dzisiejszy nie ma wyplacalna. Nadal czekam narazie komornik sie nie odezwała. Nadzieja umiera ostatnia i jest światełko w tunelu. A jak Pana sprawa

Karol

To prawda ze firma ma prowadzoną sprawę?

Prawda!!! KPP w Wodzisławiu

@Karol

oczywiście nie jestem pracownikiem , źle zaznaczyłam , jestem poszkodowanym klientem

Sam
@Karol

Już ma postawione zarzuty. Jeżeli ktoś jeszcze nie zeznawał niech się zgłosi na policję do Wodzisławia.

Witam proszę o tel 515234584

Artur B.

UWAGA!!! UWAGA!!! Pani Aneta F. prezes firmy (jeszcze ze skrótem - mam nadzieję, że już niedługo) to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Zostałem naciągnięty na duże pieniądze. Sprawa w Sądzie i na Policji w toku. Policja w Wodzisławiu łączy sprawy - proszę zgłaszać! (usunięte przez administratora)

Sam
@Artur B.

Byłem zgłosić i mnie odprawili. Mam wystąpić na drogę cywilną.

Proszę zadzwonić 515234584

@Sam

Proszę pójść na policję , muszą przyjąć zgłoszenie w przestępstwach gospodarczych , sprawa jest prowadzona w Wodzisławiu. Sprawę trzeba zgłosić na policji w swoim rejonie i prosić o przekazanie do Wodzisławia i powiedzieć , że już jest prowadzony pozew od wielu osób . Trzymam kciuki i pozdrawiam

ardian

witam nas (usunięte przez administratora) na 6 tysiecy, zgloszone na policje podobno juz dzialaja i polaczyli nasza sprawe z innymi mam nadzieje ze odzyskamy pieniadze, biuro zamkniete, kartka do wynajecia.

Katarzyna Wiencek

6 z wielkim +. Pani Aneta wykazała się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem a przy tym wszystkim niezwykła serdecznością. Otrzymaliśmy fachową pomoc i doradztwo, które było niezbędne przy pierwszym zamawianiu drzwi. Wszystkie wskazówki były przydatne. Pan montażysta bardzo przyjazny człowiek, słowny. Nie było problemów z zaliczką ani z całościową kwotą. Dogodne terminy, które tez przesunęły się z naszej strony, ponieważ podłogi nie były w terminie. Bez problemów ze strony pani Anety. Gdyby wszystko przy budowie szło tak bezstresowo i gładko jak z drzwiami.. Zaufaliśmy znajomym, którzy tez korzystali z pomocy pani Anety i również nie zawiedliśmy się. Polecam z całego serca!!

@Katarzyna Wiencek

Dziękujemy za wpis. Wyrażamy swoje zadowolenie z satysfakcji naszych klientów. Pozdrawiamy

Malgorzata
@Katarzyna Wiencek

Bardzo ciekawy komentarz tylko chyba napisany przez samego wlasciciela

Alina

Tylko dlaczego ona nadal prowadzi działalność tego nie mogę,ogarnąć. Siedzi w swoim biurze zadowolona i z uśmiechem przyjmuje klientów.Wczoraj o 16.00 przejeżdżałam obok i widziałam ,to tak jakby prawo nie było dla niej.

@Alina

Witam proszę o numer telefonu chce porozmawiać

@Grzegorz

Jaga

Piszę do wszystkich poszkodowanych przez Panią A. F, organy ścigania do spraw przestępczosci gospodarczej zaczęły już działać, zgłaszajcie się bo warto, nie martwcie się bo szkoda zdrowia. Ta Pani odpowie za całe zło jakie nam uczyniła.

@Jaga

Witam w tym nowym roku ..... Jeżeli znajdzie pani trochę czasu proszę przedzwonić na 515234584 muszę o coś zapytać

Grzegorz

Szukam ekip monterskich które montowały okna u pani (usunięte przez administratora)w systemach okiennych w Pszowie Tel 515234584

Wdowa

Nie polecam , zaliczka zapłacona 2500 , okien nie ma . Wymówki i przeszkody w montażu , godne płodnej powieściopisarki. Zaliczka wpłacona w sierpniu ,a jeszcze obietnica w grudniu , że będzie montaż. PRZESTAŁAM WIERZYĆ W LUDZI

Jak długo czekaliście na odzew z Systemy Okienne PCV Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Ta

Wieczne nieodbiernie telefonów, przekładanie rozmow poprzez idiotyczne usprawiedliwianie sie, zasłanianie się wszystkim czym się da, z koronawirusem wszystkich pracowników włącznie...

Genia

Nie odzywają, czasem dostaliśmy smsa że montaż będzie np. Dziś, a jak się zbliżała godzina montazu dostaliśmy smsa że coś tam wypadło, i tak czekaliśmy kilka miesięcy, nie polecam

Megi

Myśmy też złożyli zamówienie i wpłaciliśmy zaliczkę. Do dnia dzisiejszego nie mamy zrealizowanego zamówienia. Brak kontaktu od Pani Anety.

Janka

(usunięte przez administratora) jakich mało w lipcu zamówione okna i drzwi opłacone w całości ,oczywiście nie mam ani okien ani pieniędzy tylko obiecała że wszystko zwróci. Sprawa już w prokuraturze. 510920948

wojtek
@Janka

Jesteśmy z żoną w podobnej sytuacji, zaliczka z drzwi wpłacona .....i cisza. Pani albo nie odbiera albo udaje że zapomniała albo jest zdziwiona że nie dostaliśmy jeszcze zamówienia. oczywiście w sklepie nikogo nie ma. Pani Aneta dobrze jest znana u rzecznika praw klienta

Mój numer 515234584

Prosze o kontakt 600382773 Jak cos pisac esemesa sparawa jest juz na policji

Jaga

Ludzie nie dajcie sie nabrać, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) , wzięła sporą zaliczkę i cisza, Ani okien oni pieniędzy, kontaktujmy się , razem może odzyskamy nasze pieniądze. mój tel. 660 750 705

Witam.ja jestem za dobry temat dla uwagi

Alina

Jesli media to tez sie pisze bo mnie moze na 1200zl. zaliczki oszulaka ale ja mam sprawe wygrana w sadzie ale co do mediów jal najbardziej prosze posac i sama sie odezwie

Zostaw merytoryczną opinię o Systemy Okienne PCV Sp. z o.o. - Pszów

• Jak się pracuje w Systemy Okienne PCV Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Systemy Okienne PCV Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Systemy Okienne PCV Sp. z o.o.?

Systemy Okienne PCV Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.

Systemy Okienne PCV Sp. z o.o.