Opinie o Systemy Okienne PCV Sp. z o.o. w Pszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Systemy Okienne PCV Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Systemy Okienne PCV Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Systemy Okienne PCV Sp. z o.o. w Pszów

Hubert

Proponuję się spotkac , 501244819 porozmawiać, każdy z nas jest okradziony

Grzegorz Zientek

Dlaczego mnie administrator usuwa jak mówię prawdę że jestem okradziony przez systemy okienne w Pszowie Nie życzę sobie Zapłaciłem za okna żaluzje i bramę a zostałem (usunięte przez administratora) z premedytacją

Amm90

Mijać firmę z daleka do dzis nie odzyskaliśmy pieniędzy a zamówienie oplacone z styczniu sprawa u adwokata.

Firma
@Amm90

Dlaczego anonimowo ?????

Hubert

Nie polecam tej firmy nikomu, zamówiłem okna w czerwcu i dałem zaliczkę,do dziś nie mam okien i nie mogę odzyskać zaliczki,sprawa trafiła do adwokata,nie jestem jedyny w ten sposób potraktowany przez właścicielkę firmy, mam kontakt z kilkoma klientami którzy mają ten sam problem co ja z tą firm

Dawid
@Hubert

Też nie polecam tej firmy zaliczka i cisza ale sobie nagrabi trzeba było by jej po ryku wyszczelać na spamietanie

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Systemy Okienne PCV Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Grzegorz

Odradzam (usunięte przez administratora) Zamówiłem bramę garażową, drzwi i witryne. Otrzymałem tylko bramę która była niekompletna zapłacilem za wszystko i teraz już brak kontaktu. Jak napisałem że chce zwrot pieniędzy to już całkowicie brak kontaktu. ZWYKŁA (usunięte przez administratora) którą spotka sprawiedliwość bo sprawę teraz prowadzi adwokat który skierowal sprawę na Policję.

Stanowczo odradzam zakup okien w tej firmie. Okna zamówione w styczniu z montażem na czerwiec. Po codziennych kilkukrotnych rozmowach z Panią Anetą w końcu dowiozła okna w sierpniu z tym ze jednego brakowało a dwa byly za duże Montaz maloprofesjonalny głównie okno PSK zamontowane krzywo skrzydło rzekomo z automatem roto do dzisiaj się nie otwiera. Nie schodzą się listwy przyokienne po ok 1 cm, luzy na uszczelce przy szybie. Na reklamacje czekam od sierpnia. Producent okien tj. Expres okna z Siemianowic Śląskich również nie poczuwa się do odpowiedzialności. Na miłych słowach (usunięte przez administratora) się kończy.(usunięte przez administratora)Nie można ruszyć z dalszymi pracami budowlanymi na zapewnieniach telefonicznych(usunięte przez administratora)Proszę bardzo mocno zastanowić się nad zakupami w tej firmie.

Grzegorz
@Marek

Witam czy można się z panem skontaktować bo też mam problem mój tel.515234584

Xxx

Nie polecam! (usunięte przez administratora)jest tylko miła w momencie, gdy dochodzi do płatności- później totalna olewka. Nie odbiera telefonów, ciągle przekłada terminy realizacji do których ostatecznie nie dochodzi. Strata czasu, nerwów i pieniędzy.

janka60

Jestem osobą ,która może opierać się tylko na opinii z polecenia ,teraz już wiem że to dobry wybór. Polecam, zatrudnieni w firmie są profesjonalni , dostępni na każdą kieszeń. Doradzą , ale też są obecni przy realizacji projektu ,odbiorze zlecenia.

Aktualność
Montaż stolarki okienno-drzwiowej w Wiśle.

Aktualność
Montaż stolarki okienno-drzwiowej w Lubomii.

Aktualność
Montaż stolarki okienno-drzwiowej w Bielsku Białej.
Ilona E.

Zamówiona stolarka ładna , montaż schludny , doradztwo na bardzo wysokim poziomie. Czekaliśmy ale było warto.

Martyna Wodzisław Śląski

Zamawialiśmy okna w styczniu z zaplanowanym montażem na kwiecień. Obecnie cieszę się zrealizowaną usługą przez firmę Pani Anety. Dziękuję za profesjonalne doradztwo z Pani strony, które w naszym przypadku było niezbędne. Firma godna polecenia!

Gosia

(usunięte przez administratora) Sprzdaje okna 2 szybowe twierdzac ze sa 3szybowe.(usunięte przez administratora)

@Gosia

Dziękujemy za uwagę. Rzeczywiście zaszła pomyłka jeżeli chodzi o pakiety szybowe. Oczywiście tego typu reklamacje zostaną uznane, a termin wymiany wkładów szybowych pozostanie do indywidualnego ustalenia. Prosimy o kontakt w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Dołożymy wszelkich starań, by byli Państwo usatysfakcjonowani z oferowanych przez nas usług. Pozdrawiamy

Poszkodowany
@Gosia

Czy zostały pani wymienione wkłady? Podejrzewam że wszystko bez zmian.

Poszkodowany

Wasze tłumaczenia że wstępują opóźnienia proszę sobie darować. Gdy coś trwa 2.3.4 w nawet 12 miesięcy to się nie nazywa opóznienie.

Ryszard

Zamówiłam okna do budowanego domu . Okno były z górnej półki i dobrej jakości. Cały proces realizacji zamówienia i montażu odbył się bez zarzutu.

@Ryszard

Dziękujemy za wpis. Wyrażamy swoje zadowolenie z satysfakcji naszych klientów. Pozdrawiamy

Dziękujemy za wpis. Jest nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Bardzo przepraszamy za długi czas oczekiwania i utrudniony kontakt. Zależy nam, by nasi klienci byli zadowoleni z oferowanych usług, dlatego prosimy o bezpośredni kontakt ,byśmy mogli porozmawiać o przedstawionej kwestii i wyciągnąć ewentualne konsekwencje. Pracujemy nad tym, by podobne sytuacje już nigdy się nie wydarzyły. Pozdrawiamy

Systemy okienne

Szanowny Panie Zbyszku proszę o kontakt, niestety nie możemy pomóc nie wiedząc komu i co trzeba zrobić. Jeżeli jest coś co zostało zaniedbane , nawet jeżeli minęło dwa lata można temu zaradzić, tyle ,że nie anonimowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Systemy Okienne PCV Sp. z o.o. - Pszów

• Jak się pracuje w Systemy Okienne PCV Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Systemy Okienne PCV Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Systemy Okienne PCV Sp. z o.o.?

Systemy Okienne PCV Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.

Systemy Okienne PCV Sp. z o.o.