Aneta Dutkowska

Opinie o Aneta Dutkowska

Dżoana

$$$
@Dżoana 30.11.2016, 17:46
Pani Aneta nie wypłaca pieniędzy na czas. Ponadto jest to osoba o zupełnym braku szacunku do drugiego człowieka. Nie polecam!...

Od 2015-11-19 działalność gospodarcza Pani Anety jest wykreślona z CEIDG. U kogo wy drogie Panie pracujecie?

Kasia

Pani Aneta,nie wypłaca pieniędzy na czas (bywa że nie wypłaca wszystkich należności )brakuje sprzętu, scierek i detergentów. ..Nie podejmujecue pracy u tej Pani....OSTRZEGAM

nati

Ta pani ma problem z płaceniem pensji w terminie. Za badania lekarskie sama musiałam zapłacić.

Zostaw opinię o Aneta Dutkowska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aneta Dutkowska