Opinie o Lindner Izolacja i Serwis Przemysłowy Sp. z o.o. (w likwidacji) w Ruda Śląska

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lindner Izolacja i Serwis Przemysłowy Sp. z o.o. (w likwidacji). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lindner Izolacja i Serwis Przemysłowy Sp. z o.o. (w likwidacji) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lindner Izolacja i Serwis Przemysłowy Sp. z o.o. (w likwidacji) w Ruda Śląska

Daniwl

Nie polecam firmy daja ciuchy a jak sie zwalniasz odciagaja 350 euro za spodnie kurtke kamizelke bluzs i 2 bluzki pozdro praca tez nie nalezy do milych ludzie wredni a zarobki tragedia

holender
@Daniwl

To prawda, w pracy stosują (usunięte przez administratora) przemoc psychiczną, a jak pracownik tego już nie wytrzymuje bo mu zryją psyche i chce się zwolnić,każą sobie zapłacić za robocze obuwie i ciuchy. Ta firma to totalny obłęd, pracownik ma większą wiedzę,doświadczenie oraz tytuły w przeciwienstwie do kierownictwa a kierownik traktuje pracownika jak kogoś drugiej kategorii. Tym co się tam wyrabia powinny się zainteresować odpowiednie służby.

AAA Nowy wpis

Z okolic Rudy jestem i pracy szukałem jako instalator, myślałem po nawie, że tu w firmie może coś się dla mnie znajdzie, ale już widzę ten napis o zakończonej działalności. jeszcze jednak w zeszłym roku ktoś coś pisał w komentarzach. Jak w ogóle ostatecznie rozwiązała się sytuacja byłych pracowników?

Daniwl

holender Nowy wpis
@Daniwl

Czy pracownicy w Lindner Izolacja i Serwis Przemysłowy Sp. z o.o. (w likwidacji) dogadują się między sobą?

Pracownik Nowy wpis

Pracujecie normalnie są wyjazdy czy jakaś przerwa?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Lindner Izolacja i Serwis Przemysłowy Sp. z o.o. (w likwidacji)? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Ruda Śląska
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Rzeźnik rozbieracz / wykrawacz mięsa
Madej Wróbel sp. z o.o.
Czaruś

Dziwna opinia ponieważ firma jest dobrym pracodawcą, może przyczyna tkwi w pracowniku?

prawdaboli

Robię w Lindner AG i co wam powiem 12 lat ludzie tyrają bo muszą a stawka jak była tak jest 8.22

Takijeden
@prawdaboli

Robilem i mialem 7,50. Ale nie jestem glupi i juz nie robie. Nadgodziny byly za "darmo". Mieszkanie gdzie popadło. Jak komus pasuje, niech robi..

Czy firma normalnie działa?

oda

ale skoro jednak praca ich trwa już dwanaście lat to warunki na pewno nioe są takie złe, inaczej by odeszli

Marian

smiesza mnie troche te opinie z 2015 r i pisanie ze ktos 2 tygodnie czeka na wypłate. Firme zamkneli w 2013 roku

lindner nova

kto wie jak skontaktowac sie z LINDNER NOWA pracowałem tam w 2012 i 2013 do dzis niedostałem swiadectwa pracy ,nigdzie nie mozna ich znalesc jezeli ktos ma namiary prosze o informacje, beny1961@vp.pl

Macijosss

Szczerze nie polecam tej firmy pracowalem w tej firmie w Paryzu do tej pory nie dostalismy pieniedzy jest juz 2 tygodnie po terminie porazka na calej lini z placeniem....

amerro

To ile orientacyjnie dają na start w linder nova, bo nikt póki co nie napisał chyba. W Internecie wyczytałem, że jest to jakieś 1300 euro, ale nie podali nazwy stanowiska, ani nic. Może ktoś to zweryfikować? Jakie tez ukryte koszty są tutaj, coś się płaci za zakwaterowanie, dojazdy i tym podobne sprawy?

mła

czemu ktos caly czas usowa opinie?

exworker

Słuchajcie, praca w budowlance jest cholernie ciężką robota, minęły czasy "czy się stoi, czy się leży" - i tak jest też w kraju - tylko tu ciężko by pracownik szeregowy zarobił te 6-7 tysięcy. U nas też w budowlance nie pracujesz 8 godzin i bywa, że nie masz stałej stawki a "za robotę" - nigdzie nie jest tak, by określić to słowem "dobrze". Uwierzcie, mam doświadczenie i w innych firmach wysyłających do pracy zagranicę i LINDNER NOVA - bo to tej firmy powinny dotyczyć tutejsze opinie i tą firmę znam, a nie LINDNER POLSKA - dwie osobne firmy - na prawdę należy do tych porządniejszych. (usunięte przez administratora) Co do zakwaterowań, przykro mi, którzy tak trafili, ale wtedy należy zgłosić problem, bo w biurze są ludzie i widocznie nie są świadomi, że płacą niemałe pieniądze za złe warunki mieszkalne, przesłać im zdjęcia na maila, wszystko da się załatwić (kiedyś to ja byłam odpowiedzialna między innymi za pozyskiwanie mieszkań, nie podpisałam umowy, póki nie zobaczyłam mieszkania a kierownik nie potwierdził, że jest tak jak widniej na zdjęciu - czy w umowie najmu), akurat w tej sprawi nie nabierajcie wody w usta skoro w innych przypadkach umiecie narzekać. Pracowałam w Lindner Nova w administracji, nie wszystko mi się podobało, ale dalej robię w podobnej organizacji i akurat mimo wszystko LINDNER NOVA dobrze wspominam, inaczej nie posłałabym tam mojego faceta, jako jednego z robotników szeregowych (wolał Lindner Nova mimo, że nie idealne od "własnej działalności" w kraju - to chyba o czymś świadczy)!

Coś jest nie tak

Szanowni Państwo, Najlepiej byłoby dostawać niemieckie chorobowe (ok 4 500 zł) siedzieć w domciu, pilnować żonki i lać na to wszystko z góry na dół. Jeżeli komuś nie odpowiada praca nikt go na siłę nie trzyma, na prawdę. Tylko niech potem nikt nie płacze że on jest ofiarą jakiś konszachtów a przecież on nic. Jeżeli ktoś chce pracować a nie kombinować to zarobi i raczej nie powinien narzekać. Nie można mieć w życiu wszystkiego albo pilnujemy domostwa, albo pracujemy na jego utrzymanie.

Rodaczek

Witam kolegów z [usunięte przez moderatora] lindnera, myślę że o tej firmie mógł by powstać film a osoby oglądające zastanawiały się czy to nie fikcja. Nie przepracowałem tam dużo lat ale przez te dwa lata widziałem wiele. [usunięte przez moderatora]

antek6

firma lindner to same [usunięte przez moderatora] pracuje juz dwa lata i zarabjam coraz mniej. niepolecam tej firmy

borys

zaczole tam pracowac 99r. i wszystko jest ok tylko o sfoje trzeba dbac i umiec sie odezwac nie tylko w knajpie czytam te wypowiedzi i az dziw bieze jesli jest tak zle dlaczego nikt nie zaklada sprawy sadowej przeciw firmie Wszyscy piszcza za plecami

ciekawy

pracujesz w dawnej Lindner Nova czy Lindner Polska?

heniek

i nic z tych namiarów tylko gorzkie żale

Zostaw merytoryczną opinię o Lindner Izolacja i Serwis Przemysłowy Sp. z o.o. (w likwidacji) - Ruda Śląska

Lindner Izolacja i Serwis Przemysłowy Sp. z o.o. (w likwidacji)
2.4/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Ruda Śląska

Lindner Izolacja i Serwis Przemysłowy Sp. z o.o. (w likwidacji)