Opinie o Zakłady Mięsne Viando w Radojewice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Viando. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakłady Mięsne Viando o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Viando w Radojewice

klon

Praca super przepiękne warunki i wspaniałe co najważniejsze szefostwo prezentacja bracia pogratulować tylko zarobki też super jak na inowrocław

cvbt

Jak wygląda tam praca na stanowisku technologa??

krasin

Jak w sklepach drogie sprzedawczyni. nie chcecie mieć manka skoro ją płacąc za zakupy 38złotych i dając 50 złotych wydaje mi resztę 38 złotych to coś jest nie halo to szczęście że trafiło na mnie stać mnie na taki gest że oddałem przyjmując was zrobiłbym testy matematyczne pozdrawiam panie z tego sklepu

Krzysztof Z.

Szanowni Państwo przejeżdżając przez Toruń w dniu07.06.2013 r. przypadkiem zrobiłem zakupy w sklepie Viando przy ul.Teligi ( w budynku Biedronki). Jestem bardzo zadowolony z waszych wyrobów, po prostu palce lizać.Jeżeli chodzi o obsługę sklepu to pełny profesjonalizm.Wysoka kultura osobista i doskonała znajomość asortymentu przez kierowniczkę sklepu Panią Iwonę spowodowało , że choć jestem z wielkopolski to ilekroć będę jechał przez Toruń zawsze będę robił tam zakupy.Pyszne wyroby , czysty sklep, profesjonalny personel - pozostaje tylko pogratulować.

sylwia
@Krzysztof Z.

Bzdury panie piszesz,bo do 17 czerwaca to ja byłam tam kierownikiem, a nie (usunięte przez administratora), pozdrawiam (usunięte przez administratora).

aga
@Krzysztof Z.

Pracowałam w tym sklepie i nie polecam tam zakupów ze względu na jakośc (usunięte przez administratora)

Rozmowa 4 min. Na rozmowie sam Prezes i kobieta która była bardziej wystraszona ode mnie. Nie umiała się wysłowić.

Rozmowa 4 min. Powiedz cos o sobie, ile mam dzieci czy mam męża czy jestem w stanie pracować nadgodziny

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
znajomatejpani

Ta pani pisze pewnie dlatego zeby zaszkodzic innym, no bo jak to nazwac inaczej? Nie ma sensu zawracac sobie tym glowy. We Viando nie ma zwrotow do firmy i nie ma ryzyka ze dzieje sie to co we Violi. A ciekawe jak jest w firmie tej pani, ktora napisala dwa posty wyzej???

konsument

Witam, chcialbym zaczerpnac opinii od pracownikow na temat produkcji przysmaku z weka. Bardzo mi ten wyrob smakuje i prosze opowiedziec jak powstaje i z czego. Serdecznie dziekuje

15-03-2013

Witam, wszystkich byłych, bądź aktualnych pracowników którzy chcieliby opowiedzieć o firmie VIANDO proszę o zgłaszanie się na adres opinie.zaklady.miesne@gazeta.pl. Szczegółów udzielę w informacji zwrotnej po zgłoszeniu sie na powyższy adres.

ciekawski

Proszę o kilka zdań ,na temat pracy kierowców .Szczególnie tych z kat C.Ale tak obiektywnie bez złośliwości-pozdrawiam.

krasin

praca w pierwszorzednych warunkach dobrze platna jestem rzeznikiem i polecam

klient z Fordonu

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony dzisiejszą wizytą w sklepie firmowym na rynku w Fordonie. Panie uśmiechnięte, towar pierwszej klasy a w tle grają kolędy...tak pięknie można było poczuć atmosferę świąt, naprawdę. Wielki ukłon w stronę pań zza lady, na pewno muszą "użerać" się z nie jednym upierdliwym klientem, czego nawet byłem świadkiem, a One grzeczne, pomocne. (usunięte przez administratora)

doświadczony RZEZnik

a moze wypowiedzialby sie jakis rzeznik na temat pracy i placy

Wyindywidualizowana pieczarka

Nic dodać nic ująć :D Wszyscy narzekają, a na zakupy tam chodzą. Dziewczynki miłe, zadowolone że mają pracę, o którą w dzisiejszych czasach ciężko. Doceńcie ich ciężką pracę. Pozdrawiam i do zobaczenia na zakupach :)

AGNIESZKA

A ja bym chetnie podjęła prace na produkcji,proszę o kontakt jak dostać sie tam nata551@poczta.fm

DLACZEGO JESTES ZESTRESOWANA ?CO SPRAWIA ZE TAK SIE STRESUJESZ ?NO I DLACZEGO NADAL TAM PRACUJESZ ?

ewa

Pracuję w Viando od kilku miesięcy i mam wszystkiego dosyć. Jestem załamana i totalnie zestresowana. Praca po kilkanaście godzin dziennie, marne zarobki(usunięte przez administratora)

Karlos

Wszyscy piszą o sklepach i produkcji, a mnie interesowałoby jak są traktowanii zootechnicy przy hodowli trzody. Często widzę oferte pracy w tej firmie, kończe wlasnie studia i myślę, zeby sie zglosić, ale trochę mnie opinie wystraszyly.

Wiecie co pracowałem tamto wiem jak jest wchodzisz do pracy a nie wiesz kiedy wyjdziesz...a Dlaczego? bo produkcji nie zatrzymasz nie to jest po prostu smiechu warte....

Witam mam pytanie czy w viando są płacone jeszcze manka na sklepach?praowałam tam kiedys i też zapłaciłam ale ogólnie jest cięzko z pracą i chciałabym wrocic ale niewiem czy znowu nie będe musiala zapłacić?odp.

JA!

powiem ci tak.ja wrocilam po prosbach i teraź mam źa dobre serce źapłate 3tys do źaplaty.jak wysźlas nie wracaj ciesź sie tym źe masź cźyste konto

pytająca.....

Witam mam pytanie czy w viando jeszcze na sklepach sa placone manka...chcialabym spowrotem wrocic tam do pracy ale niewiem jak to jest czy znowu trzeba bedzie cos placic?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Viando - Radojewice

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Viando?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Viando tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Viando?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Viando?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Viando napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Viando