"Revival"

Sosnowiec

Opinie o "Revival"

emma

o czym Ty piszesz @werg, REVIVAL zapewnia kompleksowe usługi zaczynając od projektu systemów odpylających, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych, poprzez doradztwo techniczne i montaż, a kończąc na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Gosc

Dosc mocna opinia, skoro publicznie pisze sie tak mocne oszczerstwa... Zakladam, ze w/w Pan ma jakies sensowne argumenty, bo generalnie traci to mocna zlosliwoscia...

Grzesiek .G

Uwaga !!! Nie płacą, nie dają umów, praca bez ubezpieczenia. Szok!!!

Klient

A ja bardzo polecam. Profesjonalizm, fachowosc, bardzo dobra obsluga i serwis, super kontakt z klientem. Zdecydowanie jestem na tak.

Preze$

Odradzam! Bardzo gęsta atmosfera!

Zostaw opinię o "Revival" - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Revival"