Opinie o Doradztwo Prawne Hatak Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Doradztwo Prawne Hatak Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Doradztwo Prawne Hatak Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doradztwo Prawne Hatak Sp. z o.o. w Sosnowiec

Jakis
Inne
 Pytanie

Totalna kpina.Poprosilam panią radczynie z Sosnowca,która udziela rad na ulicy Dekerta o napisanie mi wniosku o alimenty.Kosztowalo mnie to 500 zł.Wyslalam.Czekalam ponad dwa miesiące i zero reakcji z sądu.Po mojej ingerencji okazało się,że brakuje aktu urodzenia mojego syna,który powinien tam być ponieważ wreczalam go pani radcy.Zapomniala go dołączyć do wniosku.Musialam znów wyciągać akt,wyjaśniać pisemnie sytuację i wysyłać poczta do sądu.Potem okazało się,że we wniosku był napisany zupełnie zły adres ojca dziecka.Pani radczyni się pomyliła,konkretnie miasta.Poprosilam panią o poprawienie błędu i napisanie sprostowania.Radczyni wysłała mi niby poprawiony wniosek.Czytam go przed wysłaniem bo uczę się na błędach...a tam znów zły adres,mało tego inne nazwisko mojego syna..literówka.Wyrazy poucinane..sylaby. szok.Za to zapłaciłam by za każdym razem były błędy? A czas leci....pani z Sosnowca to żenada..kpina.Odradzam.

1

Zostaw merytoryczną opinię o Doradztwo Prawne Hatak Sp. z o.o. - Sosnowiec

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Doradztwo Prawne Hatak Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wojska Polskiego 219A
    41-208 Sosnowiec
  • NIP: 6443527146 REGON: 367374160 KRS: 0000680214
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Doradztwo Prawne Hatak Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii