Totalna kpina.Poprosilam panią radczynie z Sosnowca,która udziela rad na ulicy Dekerta o napisanie mi wniosku o alimenty.Kosztowalo mnie to 500 zł.Wyslalam.Czekalam ponad dwa miesiące i zero reakcji z sądu.Po mojej ingerencji okazało się,że brakuje aktu urodzenia mojego syna,który powinien tam być ponieważ wreczalam go pani radcy.Zapomniala go dołączyć do wniosku.Musialam znów wyciągać akt,wyjaśniać pisemnie sytuację i wysyłać poczta do sądu.Potem okazało się,że we wniosku był napisany zupełnie zły adres ojca dziecka.Pani radczyni się pomyliła,konkretnie miasta.Poprosilam panią o poprawienie błędu i napisanie sprostowania.Radczyni wysłała mi niby poprawiony wniosek.Czytam go przed wysłaniem bo uczę się na błędach...a tam znów zły adres,mało tego inne nazwisko mojego syna..literówka.Wyrazy poucinane..sylaby. szok.Za to zapłaciłam by za każdym razem były błędy? A czas leci....pani z Sosnowca to żenada..kpina.Odradzam.