Tabin Dominik Kancelaria Adwokacka Adwokat

Adres: Wolności 124, 41-500 Chorzów

NIP: 6271993743 REGON: 240716965

Tabin Dominik Kancelaria Adwokacka Adwokat

Opinie o Tabin Dominik Kancelaria Adwokacka Adwokat

Mirco

Doskonały Adwokat dobry kontakt z kancelarią i wygrane 2 sprawy 3 w toku i maja dobry obrót

Zostaw opinię o Tabin Dominik Kancelaria Adwokacka Adwokat - Chorzów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tabin Dominik Kancelaria Adwokacka Adwokat