Opinie o Grafpol B.M.Meszkes w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grafpol B.M.Meszkes. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grafpol B.M.Meszkes o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grafpol B.M.Meszkes w Bydgoszcz

Dd

Ja sie pytam gdzie jest dyrektor Kokorzycki? On by nie pozwoli na to ze by jedna maszyna stala juz od pol roku

Doradca

W Grafpol potrzebny jest teraz ETAT chociaż na umowę zlecenie dla psychologa który wytłumaczy wszystkim co tu się dzieje. Wytłumaczy produkcji że muszą robić nadgodziny bo bez tego Firma straci stabilność i klientów. Przestoje maszyn to już norma. Z kolei analizy cięcia kosztów nie liczą chyba braku zaangażowania jak kiedyś czynnika ludzkiego i w/w przestojów spowodowanych niechęcią do nadgodzin. Krótkowzroczność niektórych poraża Firme cieszy każda zaoszczędzone złotówka z pensji pracownika, a pracownika już nic w tej Firmie nie cieszy.

adwokat
@Doradca

kiepsko cos z tymi pracownikami Grafpolu.Potrzebuja psychologa aby im wytlumaczyl,ze mamy rok 2016 i inne wymagania rynku.Rzeczywiscie krotkowzrocznosc zalogi (oczywiscie nie calej),podcinaja galaz na ktorej siedza.Nie rozumieja,ze firma istnieje dla klienta i zyje z klienta.Komu zrobisz krzywde,traktujac firme jak wroga.Oczekujesz,ze Firma nie wykonujac swoich zadan bedzie w stanie ci zaplacic?

Byle

Grafpol Firma z ciekawą polityka z ciekawym zarządzaniem. Firma która szkoli i po czasie oddaje drukarz do konkurencji, czy młody czy stary nie jest GŁUPI ile zarabiają drukarze flexo . Dodatkowo Tym co zostają zabierają dodatki (za to że drukują chyba??? ) plus nagrodę (premie) za to ze maszyny STOJĄ (brak obsady) - za urlopy, honorowe oddanie Rh + PS duże stado zawsze przetrwa pomimo niedogodności i strat ale czy staje się mocniejsze, napewno nie a potem.... padają te które najwięcej potrzebują

Pajacowa

Pajac Ci powiedzial ile maksymalnie Ci da, 1800zl Brutto :)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grafpol B.M.Meszkes. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
Worker

Ooo, nowopoznane slowo. 1800zł brutto to przecież prawie jak netto, nie zauważycie różnicy. Ciekawe co Ty byś zrobil z taką wypłatą?

Dd

1800 brutto czyli 1300 netto :-)

pracownik produkcyjny

zapomnialem dodac jeszcze zabrane dodatki za dojazdy!!!! nie zapomnijcie ze gdyby nie pracownicy produkcyjni to by ta firma nie odnioslaby takiego sukcesu, a jestesmy traktowani najgorzej z wszystkich.... :(

pajac
@pracownik produkcyjny

czysta demagogia,nie znam nikogo w tej firmie co zarabia 1300.Chyba,ze go komornik ogoli

pracownik produkcyjny

-obcieliscie dadatki za godziny nocne juz na tym jestesmy od 100 do okolo 400 pln na wyplacie do tylu, nadgodziny w dni robocze sa 50% nie dziwcie sie ze nie chcemy zostawac no pomijajac MADZIE :), co nie ktorzy dostali podwyzki to nawet po tych cieciach nie wyszli na zero - dziwne to troche -a nie pomysleliscie o tym ze my pracownicy mamy zobowiazania np raty, kredyty itp i niech ktos tu nie pisze durnych komentarz ze kupuje sie za gotowke (bo co ma zrobic osoba ktora zarabia 1300 pln i chce np kupic sobie nowy telewizor bo stary sie popsul (taki sprzet nie kosztuje 100pln)) -chcecie robic impreze firmowa i sie dziwicie ze nie ma chcetnych na nia jak wszystkich dy**cie - cytuje komentarz powyzej "pajac - 2016-04-29 07:05:52 kogos boli,ze firma sie rozwija" wszyscy to widza a pensja sie sie cofa cos tu chyba jest nie tak - ktos tam wyzej pisze ze drukarze za wolno drukuja a po co szybciej?? tniecie premie za byle co, to nie co sie dziwic

pajac

kogos boli,ze firma sie rozwija

guest2
@pajac

Nie wiem, czy dane Ci było poznać pojęcie recesja, jest idealnym odzwierciedleniem.

stefan

psy szczekaja a karawana idzie dalej

guest2

Też uważam, że powinni zarabiać więcej. Znów kolejni ludzie będą się zwalniać, a już mają problem z łapanką kolejnych nowicjuszy.

Do pajaca od caritasu

Czytajac Twoja polemike potwierdzasz tylko to co Zarzad mowi u gory co dochodzi do produkcji - ze produkcja tylko produkuje straty a w nadgodzinach zarabia nieadekwatnie do wykonywanej pracy (tylko gadacie, za wolno drukujecie)

guest
@Do pajaca od caritasu

Tak Tato. To na jakiego grzyba 10 kontrolerów na raz? Bramki nie działają?

Pajacyk

Pajacyk tworzy nowe miejsce pracy-kolejnego kontrolera. Ta pewnie tez utworzy kolejne niepotrzebne stanowisko 'Kontrolera kontrolujacych kontrolerow'.

Pajac
@Pajacyk

no niestety,zeby kazdy na swoim stanowisku myslal,to niepotrzebna by byla kontrola.A klient jest wymagajacy.Pisac bzdury to kazdy potrafi,a sprobuj zrobic solidnie swoja robote?Myslisz,ze pracujesz w Caritasie?

Spoko

Widzę że wkoncu co niektórzy poszli po rozum do głowy czas najwyższy opuścić tą firmę. Tak tylko kłamią i oszukują ludzi . Banda kłamców. Tylko słupki ich interesują. Jeszcze się bardzo zdziwia ,Te komentarze oni i tak czytają. Mam to gdzieś. Juz nawet pośrednik się wycofuje. Tak jak kiedyś były kolejki do firmy tak teraz nikt nie chce przyjść.

on

chyba czas opuścić szeregi tej firmy . obiecują wiele i jeszcze więcej zabierają. jedna wielka ściema .

janik

a ja piertole ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,i tak nie znam sie n niczym,,,,,,,,,,,,,

schwarzenegger

Ja mysle,jak sie komus nie podoba to niech s....dala.Niech idzie do korpo,tam cie wyszkola.Nie bedziesz bezkarnie produkowal bubli

Optymista

Dd: Chyba nie rozumiesz treści pisanej, to ze bedzie normalnie oznacza, że teraz nie jest normalnie, poza tym to parafraza (w razie kłopotów polecam sprawdzić w google) piosenki z czasow stanu wojennego - antysystemowej. Dodatkowo - j. Polski jest naprawdę piękny, po co te wulgaryzmy? Po co tyle agresji i hejtu? Nieładnie!

nie łoś

Każdy kto potrafi liczyć ile mu zabrała firma (nadgodziny, nocka, pranie, bony) nie bedzie robił za darmo nadgodzin chyba że jest łoś jak niektórzy i weźmie każda złotówkę co mu rzuca

obserwator
@nie łoś

Ty,w jakiej firmie Ty pracujesz?Grafpol napewno nikomu nic nie zabral.Po co ta propaganda?

zadowolony

Szykują się w wakacje 2 zmiany a nie nadgodziny w końcu normalne wakacje od xx-lat DZIEKUJEMY

Zostaw merytoryczną opinię o Grafpol B.M.Meszkes - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Grafpol B.M.Meszkes?

Zobacz opinie na temat firmy Grafpol B.M.Meszkes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grafpol B.M.Meszkes?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grafpol B.M.Meszkes
2.4/5 Na podstawie 146 ocen.
  • PRZEMYSŁOWA 8 N
    85-758 Bydgoszcz