Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jeronimo Martins Biedronka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Kostrzyn

brak kas dla klientów tylko te samoobsługi ble

Kasjddn

Czy macie dodatek jakiś lub coś za pracę na mrozni przy odpieku? Bo co jakiś czas musicie tam wchodzić żeby to wyciagnac

Witam ile biedronka placi na 3/4 etatu dla pracownika ktory wyklada towar na umowe o prace woj ślaskie

Rysia

Sklep znajdujący się w Kędzierzyn-Koźle przy al. Jana Pawła II to jakaś kpina ... po sklepie krząta się z 4, 5 osób udając że coś robiąc.. a klient w kolejce az do mopro stoi i czeka aż łaskawie ktoś otworzy kolejna kasę. Praktyka taka w tym sklepie jest notoryczna .. a ostatnio miałam sytuację że ustawili do kasy 1 po czym po 10 min łaskawie przyszła kasjerka i powiedziała kasa nieczynna proszę do 4 kasy .. na koniec dodała że nie wyda mi reszty bo nie ma jak.. i zaczela ze mna klotnie na temat moich obowiazkow posiadnia odliczonej gotowki (dodam że nie miałam karty, bo inaczej bym nie stała w tych gigantycznych kolejkach) Bardzo uprzejme podejście do klienta.. dodam jeszcze że problem z poprawnością cen to również nr 1 tego sklepu .. może ktoś powinien się tym zainteresować!!!

Kasjer

Dumna i chamska dla zalogi

Czy wiem ze bede musiala robic na kasie rozkladac towar sprzatac itp

Ola

Jak myślicie dadzą w tym roku dodatkowy bonus na święta ? Kurcze bo to co na święta dali to tylko jedne zakupy i tyle tego było .. zwłaszcza przy tych cenach jakie teraz mamy.

Poeta

Nie polecam pracy w biedronce tam mizna nabawic się tylko nerwicy praxownicy niemoga miec zycia prywatnego tylko dopasowywac sie wedlug grafiku bo jak nie grozby wyzwiska itp.masakra a siedziby glowna nic nie robi na skargi pracownikow

Zlew

Co raz rzdziej robię zakupy w Biedronce. Informacje o promocji są tak konstruowane, żeby klient był zdezorientowany co do ceny, jaką zapłaci przy kasie. Na dodatek trzeba mieć ze sobą lupę, żeby je odczytać. A i nawet głupiej kukurydzy nie ma w sprzedaży.

Święty

Witam przepracowałem 1,5 roku w magazynie w Brwinowie i stwierdzam fakt,że firma jak i zarządzający firmą stosują mobbing w pracy,piorą mózg,ponieważ wykorzystują swoją pozycję do znęcania się nad pracownikami,ponieważ sami nie chcą zostawać po godzinach w pracy.Moim zdaniem istny psychiatryk,zamiast wysyłać odpowiednie służby do sprawdzenia pracownika czy jest na zwolnieniu to (usunięte przez administratora)innych pracowników w celu weryfikacji.

Ktoś..

Z tej firmy sprzed 15 lat nie zostało nic....chyba tylko logo które jest wyłączone z oszczędności pradu....polityka kadrowa działa na zasadzie.... szczesc boże ratuj się kto może......opiszę najwaznjejszy apspekt....przez polityke wstrętnych zastępców...kierowników..najbardziej wartościowi starzy pracownicy uciekają w hurtowych ilościach zfirmy najczesciej do niemieckiej konkurencji. Jeśli niezmieni się podejście zastępców kierownika...do kasjerów ....to tylko przyspieszy to agonie. U mnie przez jedną zastępczynię odeszła 5 wartościowych kasjerek,bardzo doświadczonych. Pora żeby takim traktowaniem się ktoś zainteresował

Basia
@Ktoś..

Slyszalam o wielu nadużyciach-kierownicy znęcają się psychicznie na pracownikach ,wykorzystując swoją pozycję-jeśli firma nic z tym nie zrobi biedronka straci klientow ,bo są inne sklepy ,gdzie można zrobić zakupy

Nie wnikaj
@Basia

Przecież "nic na nich nie mają"

Absolventos Biedronkos

Może warto podać obiektywne + / - Każdy sobie wyciągnie wnioski. Plusy: 1. Możliwość pracy dość blisko zamieszkania. Nawet jak w danej chwili nie jest to możliwe można się przenieść później. 2. Możliwość dostosowania grafiku naprawdę istnieje,ale jest jedno "ale"( wiadomo-zależy to od sklepu czyli od KS i od menadżera, który ciśnie o to KS) dlatego warto szukać sklepu gdzie nie ma dużej rotacji. Jeżeli myślisz o sklepie gdzie ciągle widzisz nowe twarze jako klient to jest to wystarczający feeback na nie. Minusy: 1. Pracowników jest na styk, lub jak kto woli jak na lekarstwo, po prostu za mało, wystarczy,że jedna osoba wypadnie plus jakiś urlop u kogoś innego i jest kiepsko z obsadą, bo trzeba pracować za trzech, a normalnie pracuje się tylko ,za dwóch. 2. Forsa, kiepsko jest, jeśli jesteś osobą, która się właśnie zastanawia nad podjęciem tu pracy i rozważa argument forsy to warto się 5 x zastanowić. Patrząc z tylko jednej perspektywy; na obowiązki i dużą ilość roboty to naprawdę za małe uposażenie tu jest po prostu, więc gdzie tam work life balance i inne rozważania tego typu...

@Absolventos Biedronkos

prawda

Uuuuuu

Nie polecam zatrudniać się w sklepie franczyznowym biedronki na Ul.Głuszyna.Warunki pracy odbiegają od tego co jest pisane w ogłoszeniu.Prace dostaje się bez kwalifikacji a po układach z szefostwem.Finanse oferowane w ogłoszeniu odbiegają od tych faktycznych na umowie o pracę.Wysylanie na tzw.szkolenia daleko od miejsca faktycznego zatrudnienia.Sklep musi się otworzyć już teraz bo tak chce góra więc szkolenie nie odbywa się wystarczająco długo aby pracownik mógł się zapoznać ze struktura firmy.Osoby szkolace nigdy nie powinny szkolić bo zamiast szkolić zapychają sobie dziury na sklepie pracownikami ktorych im brakuje.Pani rejonowa z kierownikiem że "sklepu szkoleniowego" obgadują pracowników po katach.Poprostu biedronka jest jednym wielkim nieporozumieniem w wyzyskiwaniu ludzi.Opinie o ludziach są tam na porządku dziennym.Sklep w Borówcu jest sklepem wysokoobrotowym a pracownik robi 5 rzeczy na raz.Zero wyrozumiałości pani rejonowej oraz kierownika sklepu.Ma być zrobione i już.Brak indeksów(towarow) na piekarni mam wszystko zostawić i na magazynie z 60 palet ich odszukać bo tak chce rejonowa.Dostawy są w nadmiarze dostarczane na sklep w ilości 2 tirów i zero możliwości zmniejszenia a magazyn ich nie mieści więc stoją na sklepie co nie podoba się rejonowej.Wyzysk człowieka brak szacunku a na koniec zwolnienie z pracy za pytania kierowane do kierownika.Ostrzegam wszystkich przed pracą w biedronce franczyzowej na Gluszynie.

@Uuuuuu

prawda

Sporo negatywnych opinii, a ja jako pracownik od ponad roku tego nie rozumiem. Praca może i jest ciężka ale za to masz bogaty pakiet socjalny paczki na swięta dodatki różne premie itp. Prawda, że nie zawsze sie wyrobi premie, ale mimo wszystko zawsze wychodzi pare stówek więcej niż minimalna. Masz umowe o prace i jako, że zawsze brakuje pracowników praktycznie zerową szanse, że cie ktoś zwolni. Moim zdaniem praca w tego typu sklepach( mam na myśli również inne duże sklepy) to jest coś dobrego dla ludzi którzy chcą miec umowe o prace stałą prace oraz więcej niż minimalna. Przykładowo w osiedlowym tak duzo fizycznie nie pracujesz zarabiasz minimalną i masz zleceniówke. Coś za coś. Jedyny minus: Czasami chamscy pracownicy/kierownicy sie zdarzają ale wynika to z tego, że przez brak ludzi to osoby na wyższych stanowiskach to są zwykli często nie wykształceni ludzie, którzy dostali awans za to ze pracują pare lat a nie umiejętnośći. Jak buca ubierzesz w garnitur dalej bedzie bucem

Dżolanta

Ta wypowiedź śmierdzi rejonowym????

Karol2
@Dżolanta

hmm paczki świąteczne ? czy coś ? ciekawe jak pracowałem dostałem dosłownie pare dni przed świetami informacje że nic nie dostane bo nie wypełniłem nic z tego a jak się upomniałem to mnie zbyła i była bardziej ekhm ''wymagająca'' mówiąc letko a jak robią szkolenia to robią je gdzieś cholere daleko byś wstał o 4 lub 3 by być o 6 przed zaczęciem sklepu zarządanie to kpina na michałkowicach szczególnie nic nie wchodzi często i gęsto czeba wezwać kierwonika i on/ona nie ma ochoty a jak sam coś to potem że za wolny jesteś ci mówią jak pomagasz ludziom którzy potrzebują pomocy bo nie mogą sięgnoć produktu lub nie widzą go

mg79

bzdura o jakiej minimalnej mówisz?chyba ,że o stawce butto

Nie polecam pracy w biedronce chyba, że jesteś osobą która koniecznie potrzebuje pracy. 1. (usunięte przez administratora)- oczekują za dużo od jednego pracownika a pracowników na sklepie jest bardzo mało (ZA MAŁO!) 2. Przełożeni ale nie kierownicy tylko osoby jeszcze wyżej przyjeżdżają raz na jakiś czas i wymyślają jakieś rzeczy a nawet chyba nie wiedzą jak działa w praktyce sklep... albo zapomnieli jak kiedyś pracowali jako pracownik sklepu o ile pracowali. Dodatkowo niewdzięczni. 3. (usunięte przez administratora)- straszenie przeniesieniem lub czymś innym przez przełożonych, współpracownicy obgadują i nagadują za plecami. 4. Mała stawka jak na takie warunki pracy. Robisz za pięciu a dostajesz tyle co nic.

@pracownik

zgadzam się z twoją wypowiedzią

Czarna

Znikające naklejki zapisane na karcie. Żeby nie bawić się w przechowywanie naklejek na maskotkę zapisywałam je na karcie Biedronka i odziwo nagle któregoś dnia naklejki z mojej karty zniknęły. Zwykłe (usunięte przez administratora)

Renata

Widzę, że tu jeszcze pandemia jest w toku i sklepy z całej Polski, zamiast konkretnie w Kostrzynie :0 Ktoś napisze jaka stawka teraz na Żniwnej jest na umowę o pracę? I się to co piszecie mocno różni od stawek, które podają w gazetach co roku. Np. Teraz czytałam, że z powodu inflacji w nowym roku B. mają być podwyżki. Prawda?

Ola

Dotyczy, biedronki w Sierpcu ul.br.tulodzieckich Pani kasjerka sprzatala zamiatala podloge duża szczotka kurz unosił się w powietrzu .i równo pokrył artykuły spożywcze, warzywa,owoce. czy pracownicy zostali zwolnieni z myślenia to jest jakas aberacja

Dzień dobry. Pracuję w biedronce w Gdańsku na ul . Rajskiej było fajnie dopóki nie zmieniono nam kierownika na kierowniczkę.. pani kierownik tak mamy się do niej zwracać jest najlepszym przykładem tego że niektórym stanowisko odbija . Jest wulgarna , ciągle straszy nas że wylecimy na bruk , że pozabiera nam premie .. w częściach socjalnych zostawia posobie wieczny bałagan choć od innych osób wymaga porządku. Towaru tyle na sklepie że klienci nie mogą dojść do lodówki.. cały czas siedzi w biurze i nic nie pomaga. Zamiast świecić przykładem jest najgorszym ogniwem . To poprostu jest sadystka .

Samarytanin

Warto by się zastanowić nad zgłoszeniem tego faktu do centrali, ponieważ zamieszczanie postu tutaj nie wiele zmieni. Przyjdzie kontrola i to zweryfikuje. Jeżeli tak się dzieje to coś jest nie tak i na waszym miejscu tak bym zrobił.

Boże ,czytam te opinie i nie wierzę że w takich firmach pracują ludzie najczęściej kumaci , też myślę że za parę lat to nie będzie komu otworzyć biedronki ????????????????

ANDŻELIKA

Biedronka na. Ul Światowida cos okropne na stoisku z wedlinam wielokrotnie zdarza się ze niby sa dwie panie ale tylko jedna obsluguje a naprawdę nie są duże kolejki jedna z pani sobie wyklada towar widzę że jest duza kolejka jednym słowem w (usunięte przez administratora) mają klientów zdarza się też że sobie dyskutują naprawdę pierwszy raz się z taką obsługą spotkałam nie rax nawet się stoi 20 minut w kolejce

Kik
@ANDŻELIKA

Proste, idź do delikatesów, tam są dwie panie i jeden pan, ale za podobny towar zapłacisz dwa razy drożej i zostaniesz obsłużona po 10 minutach. Zrozum to są oszczędności, mniej pracowników dzięki temu to ceny niższe. Troszkę empatii dla przepracowanych pracowników Biedronki.

Eeee
@Kik

Ceny to były niższe ale kilka lat temu. Obecnie ceny się wyrównały z delikatesami. A mięso w biedronce jest wstrętne, kiełbasa składająca się głównie z chrząstek i tłuszczu, szynka niesmaczna smakuje jakby plastikiem. Lada mięsna w porównaniu z delikatesami czy kauflandem to (usunięte przez administratora) Ale fakt pracownicy zapitalają jak osły bo nie dość że ciężko to jeszcze za marne pieniądze. Ja tam swoje przepracowałam i chyba bym wolała głodować niż tam wrócić. Po 8 miesiącach od odejścia mam nadal problemy z kręgosłupem i biodrem. Dwa palce u ręki mi drętwieją a poszłam tam do pracy zdrowa. Współczuję wszystkim co zostali...jeronimo ma zarówno klientów jak i pracowników gdzieś...liczy się tylko kasa dla korporacji bez względu na cenę.

Yyyyyyyyyyyyy
@ANDŻELIKA

Ja wytłumaczenie pani działanie lady mięsnej.Na dane stoisko są przydzielone osoby w odpowiednim stroju i nie mogą mieć kontaktu z mięsem i towarem na sklepie ponieważ zabrania tego HCCP.Wiec jeżeli jest pracownik na sklepie który wykłada towar nie wolno mu wejść na stoisko mięsne wynika to z procedur.Winny jest tylko kierownik nie dajac więcej osób na ładę jednak musi mieć kogo tam postawić.

Piti

Przykre że Polacy Polakom taki los zgotowali.... tzn kierownicy regionalni podlegającym pracownikom.. jestem klientem i byłem świadkiem jak regionalny bez szacunku i z agresją rozmawiał z pracownikiem.. wygląda to tak że kierownicy chyba ślepo realizują cele góry z zagranicy by jak się domyślam zyskać ich przychynosc czy też dla potwierdzenie własnej wartości, nie zważając na swoich rodaków... w 21 wieku mamy do czynienia z jawnych wyzyskiem ... to my klienci musimy zacząć reagować na takie sytuacje ....

Yyyyyyyyyyyyy
@Piti

Dziękuję w imieniu swoim i ludzi tam pracujących.Naprawde to co dzieje się w biedronkach z rejonowymi kierownikami to historia nie doopisania.Nie szanują ludzi na sklepach a to oni zapewniają im pracę.Dyrektorzy nad nimi obudźcie się bo zamiast biedronek będziecie mieć pustostany.Nie tylko zysk się licz bo bez pracowników podstawowych jesteście nikim bo żaden z was nie zakasa rękawów i się nie ruszy do pracy w sklepie tylko ciągle mobbinguje najniższa szczeblem kadrę(jak dla mnie najwyższą)bo to od kasjera sprzedawcy zaczyna się sklep,nie od nic nie wiedzących panów dyrektorów i kierowników.Klient ma kontakt z kasjerem a nie z wami.Kiedy ktoś z góry przyjechal i porozmawiał z kasjerami jak im jest ciężko za marne grosze?Nigdy...!!Góro ogarnijcie się i zacznijcie szanować kasjerów na sklepach bo to oni dbają o wasze stołki

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Kostrzyn

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 223.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 16 to opinie pozytywne, 108 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka
1.9/5 Na podstawie 460 ocen.

Jeronimo Martins Biedronka