Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. w Krotoszyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. w Krotoszyn

SWIETY MIKOLAJ

Życzę wam sukcesów stancie odwaznie prxed ⁷ przpracownikami i opowiedzc całą prawde bex ścierny jesteście im to winni szanowny zarzadze tylko.szczera prawda was uratuje a wy uparcie iich oklamujeci im się ta prawda po prostu należy jakie są wyniki wstępne zs rok 2020 czy wszystko jest przez was zrzucene na koronawirus.wy z zalamanymi rękami siedzicie za zamkniętymi drzwiami odizolowani calkowicie od pracownikow bo strach was paraliżuje nawet nie oontrolujecie stanu zdrowia przychodzących co rano pracownikow bo pewnie nie macie skafandrow kosmicznych ktore pozwoliłyby zbliżyć sie do ludzi a uważacie że maska to za mała ochrona dls was a to przecież wtej firmie jesteście bogami reszta to plebs i się nie liczy jak jeden czy dwoch odejdzie to na ich miejsa przyjda zdrowi i będzie sie kręciło a opinie na mieście macie fatalną najgorsza ze wszystkich firm i juz dobrej nie odzyskacie bo wasz czs sie konczy odejdziecie w wielkiej nieslawie

PELNOLETNI.PL

Przydatne informacje, pozdrawiam serdecznie.

Zielona

Jakie godziny pracy obowiązują u was magazynierow

vovo

Ewa shit a nie Ewa pharmacy tak ta spółka się powinna nazywać

EWA Krotoszyn S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Laborant. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Czym EWA Krotoszyn S.A. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Klosterfrau

Dodatki to tylko pracy zrzucanie swoich obowiązków na swojego podwładnego.

Giovanni

Mam pytanie jak wygląda praca na magazynie w tym przedsiebiorstwie?Bo interesuje mnie praca,ale nie na produkcji, ale na dziale przyjęc/wydań/magazyn

@Giovanni

Jest ciężka i słabo płatna

Ciekawy

w jaki sposób zostać akcjonariuszem tej firmy? Ktoś coś wie?

@Ciekawy

Kpić akcje, ale pewnie nie warto bo sytuacja finansowa firmy jest kiepska, wydaje się pieniądze na urządzanie sekretariatu i biura prezesa zamiast oszczędzać bo czasy trudne

kajtek

Szanowny Goworku czy możecie dodać filtr aby można było posortować posty według daty ich publikacji. Trudno się w tym rozgardiaszu połapać. Z góry dziękuję za pomoc!

Pioter

Nie polecam tej firmy nikomu z doświadczeniem i dobrym wykształceniem. Waszymi kierownikami będą ludzie, którzy albo nie mają kwalifikacji, albo dobrego wykształcenia, a mianowani zostali bo byli pod ręką albo dobrze znali osoby z poprzedniego zarządu i dalej trwają na swoich stanowiskach pomimo zmiany zarządu i nowego prezesa...

@Pioter

ja też nie polecam, bo za czasów poprzedniego zarządu to chociaż ludzie mieli wykształcenie , a teraz to łapanka nie ma z kogo wybrać

@Pioter

Ja polecam, skończyły się przewały z byłym zarządem robione i teraz w firmie piszczą. Na lewo dorabiać się nie już na spółce da, to piszczą. Teraz zaczyna się liczyć co robisz a nie czy z byłym prezesem do chin jeździsz. A koledzy pomogą, tylko tacy co tęsknią do byłego zarządu sieją złą opinię.

Bunga Bunga
@Akcjonariusz

W tej firmie zawsze liczyły się głosy a nie to czy ktoś jest uczciwy czy nie. Nie masz głosów jesteś nikim. Czyżbyś był tylko akcjonariuszem z nicka.

GMO

Zaznaczam, że oprócz zarządu jest jeszcze rada w większości stara która zatwierdza organizację spółki.

Do obserwatora
@obserwator

Rozumiem, ze obserwator stracił prace i musi się dowartościować tego typu komentarzami? Ze tez ludziom się chce! Poszukaj nowej pracy i nie żałuj poprzedniej skoro jesteś tak dobrze wykształcony :)

Project manager

Witam Firma obecnie poszukuje project managera. Czy wato tam iść ? Co się stało z poprzednim PM ? Jakie $ można oczekiwać ?

@Project manager

Nie warto, wynagrodzenie słabe, atmosfera kiepska

@Project manager

Przerost formy nad treścią! A od czego jest zarząd lub kierownik techniczny? Projekt to raczej coś tymczasowego. Co ta osoba będzie robić potem.

Taki sobie
@obserwator

Skąd wiesz, że kiepsko płacą. Z opisu wynika że nie jest to robota dla nowicjusza. Zakres obowiązków spory. Niskie wynagrodzenie na tym stanowisku to wyrzucone pieniądze.

@Taki sobie

Spółka inwestuje w nowe produkty nie do końca wiedząc jak będzie wyglądała sprzedaż sama będąc już od paru lat w słabej kondycji finansowej. To będzie być albo nie być tej spółki. Taka inwestycja jeszczec 5 lat temu kiedy były rekordowe zyski była bezpieczna. Jesli teraz to stanowisko nie wypali to może po prostu zabraknąć czasu aby wyjść na prostą. O dywidendzie nie ma co mówić. (usunięte przez administratora)

@Taki sobie

Niestety potwierdzam za oferowane wynagrodzenie nikt tu nie przyjdzie na to stanowisko gdzie jest wymagane prowadzenie projektu od A do z i posługiwanie się językiem obcym. Radzę firmie zapoznać się ile się płaci na proponowanym stanowisku. Wymagania spore których nikt się nie podejmie za to wynagrodzenie chyba że student który potraktuje to stanowisko jako poligon do nauki a nie o to chyba chodzi. Mimo wszystko liczę że firmie się uda aby pracowało nam się wszystkim lepiej bo z forum wynika że nie dzieje się najlepiej

Pracownica
@obserwator

Na atmosferę wpływ maja zawsze pracownicy, a że w tej firmie sami pieniacze ( co widać po ilości wpisów) to i atmosfery dobrej być nie może. Więcej sumienności i pokory - atmosfera od razu się poprawi. :)))

akcjonariusz

A może ktoś wie , dlaczego polityka prywatności jest w języku łacińskim, czyżby była dośtępna tylko dla medyków?

akcjonariusz

A co to za DOKUMENT NR 1 zw zakładce "Akcjonariat" którego nie można otworzyć, może ktoś wie co tam nabazgrane? a poza tym strona cienka i nieciekawa a kariera to już na pewno wytwór jakiegoś poety!

obserwator

To co z tym walnym, na stronie www firmy nic nie ma , czas ucieka , procedura dematerializacji akcji nie została rozpoczęta, a zainteresowani nie mają żadnej wiedzy o spółce , a fe !!!!!!!!!!! zarządzie

akcjonariusz

Witam czy ktoś mi może wskazać miejsce na stronie internetowej spółki EWA , gdzie znajduje się zakładka dla akcjonariuszy bowiem od 01.01.2020 powinna tam być !!!!!!!!!!!!

Ciekawy
@akcjonariusz

A dlaczego powinna?

@Ciekawy

Bo tak stanowi prawo, zmiana do KSH -ustawa z września 2019. Wystarczy!!!!!1

Gryps
@akcjonariusz

A co z dematerializacją akcji? Przecież właśnie w związku z dematerializacją akcji wprowadza się powszechny obowiązek informowania akcjonariuszy poprzez stronę www. Połowa roku dobiega końca i nic.

@Gryps

Już odpowiadam, powinny być pierwsze wezwania do zwrotu odcinka zbiorowego , ale oni przecież nie czytają przepisów to skąd mają wiedzieć , że trzeba już uruchomić pewne procedury !!!!!!!!!!!!!!!!

cichy

Apel do związków zawodowych, rady nadzorczej ! pracownicy są zaniepokojeni, (usunięte przez administratora) weźcie sprawę w swoje ręce , pracujecie w specyficznych warunkach i w firmie która wytwarza produktu spożywcze i leki, żądajcie testów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Andromeda

(usunięte przez administratora) Praktycznie nie ma miesiąca dwóch by ktoś nie odchodził.... Z wykształconej kadry została garstka, która próbuje to jakoś spinać (usunięte przez administratora) Jeśli w najbliższym półroczu nie będzie podwyżek marnie to widzę.....

Bryk
@Andromeda

Fakt, teraz to już nawet nie jest drugi garnitur.

@Bryk

Teraz to są ludzie z łapanki, co pod ręce wlezie to się bierze

Janusz
@obserwator

Piszesz, że nowo przyjmowane osoby nie mają doświadczenia zawodowego. Czy tacy pracownicy mogą liczyć na przeszkolenie wdrażające do pracy na nowym stanowisku lub pomoc bardziej doświadczonych kolegów?

@Janusz

zapomnij , jesteś zdany tylko na siebie

obcy
@Andromeda

A pewnie nie będzie tych podwyżek , bo sytuacja firmy słaba

gru
@obcy

Jak ma cos być w dywidendzie to o podwyżkach zapomnij

@gru

Marzyciel!!!!!!!!!!!!!!! dywidendy też nie będzie

Zaskoczony
@obserwator

Jak nie będzie? Czyżby kapitał zapasowy się już skończył?

@obserwator

obserwator: a skąd masz takie informacje? z tego co wiem to nie ma jeszcze informacji. chyba ze jesteś z rady i wiesz coś o czym (usunięte przez administratora) robotników się nie mówi.

GMO
@Akcjonariusz

Nie trzeba być z rady żeby to wiedzieć. Wystarczy być na walnych.

Akcjonariuszka

Mam pytanie kto został nowym dyrektorem produkcji? Czy był jakiś casting, rekrutacja zewnętrzna, konkurs? Czy jest to osoba z doświadczeniem w zarządzaniu i kierowaniem zespołem ludzi?

Nic dodać
@Akcjonariuszka

Nie było żadnej rekrutacji. Wybrano osobę z dużym doświadczeniem w mąceniu a nie zarządzaniu. Jeżeli to był najlepszy kandydat na stanowisko spośród tyłu mistrzów, starszych mistrzów to faktycznie kadrowo jest fatalnie. Kiedys dyrektor ds produkcji był w zarządzie. Czy ten obecny też może być?

@Akcjonariuszka

Został ten co miał zostać. Był lansowany już od samego początku tak zwanej ,,dobrej zmiany". I podobnie jest z nowym koordynatorem.

nikt
@Akcjonariuszka

to osoba z wewnątrz firmy , bez doświadczenia, po prostu z łapanki

Nic dodać
@Klosterfrau

Nowy prezes juz powinien sie na obu panach poznać a już na pewno pozostali członkowie zarządu. Mierni ale wierni...tylko komu? Wtyki na kluczowych pozycjach pozostały.

@Nic dodać

Jak się powinien prezes poznać przecież nie dawno ze swoim dyrektorem jechał na daleką wycieczkę.

A za czyje pieniądze ?

H2o
@Klosterfrau

No ale przecież rok nie był na wycieczce a nie trzeba wiele czasu żeby się połapać kto co reprezentuje. Faktem jest ze dyrektor produkcji jest słaby merytorycznie i personalnie. Koordynator w ur to też (usunięte przez administratora) Tam to już w ogóle teraz sami donosiciele i cwaniacy.

@Nic dodać

Nie może ponieważ skład zarządu jest już obsadzony i nie do ruszenia

Akcjonariuszka

Dlaczego nie było konkursu wewnątrz firmy albo rekrutacji zewnętrznej jak piszecie, że słaby jest obecny dyrektor? Dlaczego żaden z kierowników wydziałów produkcyjnych nie dostał takiej propozycji?

@Akcjonariuszka

Jeden z kierowników po cichu sobie liczył że może mu się uda nawet był trochę poparty przez byłego dyrektora a tu przyszła ,, dobra zmiana'' i cały zarząd się zmienił i czar prysł.

Bigos
@Akcjonariuszka

Bo zarząd niby nowy jest a jednocześnie stary.... I po staremu działa.

Marusia

Nowy rok, nowe nadzieje,nowe maszyny obiecane w styczniu a,co za tym idzie wreszcie oczekiwane podwyżki płac dla wszystkich a nie tylko dla wybranych. Szybszych i skuteczniejszych działań kierownictwa tego sobie wszyscy życzymy.

Szczery

Dlaczego? Obowiązkiem organów spółki jest odzyskanie straconych przez spółkę pieniędzy a było tego trochę....

@Szczery

Tylko do dzisiaj żadnych pieniędzy jakoś nie ma i nie zanosi się na to , że w ogóle będą. To jak gruszki na wierzbie

@Szczery

jakich straconych , przecież teraz też firma kupuje maszynę za 2 mln a może i więcej , bo tańszej nigdzie nie dostanie a na pewno nie za 1mln jak to ktoś ważny powiedział

Nic ująć
@obserwator

Kupujac te maszyny spólka sięga po nowe środki. Swoich za dużo nie ma więc pożycza. Zapewne część bedzie refinansowana przez unię. Twoja wypowiedź jest bez sensu. To co zostało stracone jest do odzyskania ale się trzeba do tego zabrać i tutaj zagadka, kto w tej firmie reprezentuje interesy akcjonariuszy.

Grześ

Witam, Widzę, że jakiś czas temu pojawiła się oferta na stanowisko Technolog. Możecie coś powiedzieć o tym stanowisku w firmie Ewa? Warto aplikować?

Evitka
@Grześ

Nie polecam. Firma najlepsze czasy ma dawno za soba. Kiepska kierowniczna. Umiejetnosci tzw. miekkie na poziomie zerowym. Duzy chaos, male pieniadze.

Życzliwy
@Grześ

Nie słuchaj evitki. Po co ci miękkie kompetencje. Pieniądze to nie wszystko. Nie zapomnij się zapisać się do związku.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 7 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "EWA" S.A.