Anmed Wielkopolskie Centrum Zaopatrzenia Lecznictwa

Kórnik

Opinie o Anmed Wielkopolskie Centrum Zaopatrzenia Lecznictwa

Kórniczanin

Upaść raczej nie upadnie skoro tak źle było już w 2011roku według tego co tu pisali " nata, Kórnik " a firma nadal się trzyma a mamy 2014 do tego prawie codziennie widzę jak ten ich prywatny busik gdzies jeździ wiec muszą mieć co robić po za tym w takiej branży jak już się uda coś zrobić to chyba ciężko upaść. Jestem tylko ciekaw czy można się tam jakoś dostać no i jak się zarabia. Wie ktoś coś proszę o opinie

Sami

Naprawdę w tej firmie jest tak fatalnie? Chciałabym zasięgnąć porady, ile wynoszą te mierne zarobki, coś więcej nt. atmosfery tam panującej? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

nata

Kórnik upadnie to pewne.Magazyny puste zero zamówień.Szukajcie lepszej roboty

Kórnik

Tam ciągle zmieniają sie pracownicy.Szefostwo sprawdza gdzie dzwonisz ,gdzie jedziesz pełna kontrola i zero poszanowania, słabo płacą.Firma ma złą opinie w branży.Ja uciekłem i zrobiło to wielu ludzi!!!!!!!!!!!Odradzam

Zostaw opinię o Anmed Wielkopolskie Centrum Zaopatrzenia Lecznictwa - Kórnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anmed Wielkopolskie Centrum Zaopatrzenia Lecznictwa