Opinie o Avit Adam Rytel w Niepiekła

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Avit Adam Rytel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Avit Adam Rytel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avit Adam Rytel w Niepiekła

Mati

Współpracuję z tą firmą już jakiś czas i jestem bardzo zadowolony. Wszystko zawsze na czas i świeżo. Obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Marti

Świetnie współpracowało mi się z tą firmą. Bardzo dbają o pracowników. Wypłaty na czas. Polecam

Kaśka

Praca choć w warunkach chłodniczych, to panuje tu naprawdę ciepła atmosfera. Bardzo dbają o pracowników. Pensja wpływa na czas. Polecam

Marti

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Avit Adam Rytel na stanowisko Praca dla malarza wykończeniowca? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ola.ola08

Fantastyczna lokalizacja, cicha okolica i blisko s7. Pomimo różnych narodowości każdy jest traktowany z szacunkiem. Wypłaty są zawsze wypłacane na czas. Nie mam zastrzeżeń.

Ela

Miałam okazję pracować w tej firmie. Naprawdę świetnie sie pracowało. Miła atmosfera, fajni ludzie. Dobra pensja. Polecam

ola.ola

Mam przyjemność współpracować z tą firmą przez dłuższy okres czasu i nie mam żadnych zastrzeżeń. Wypłaty są zawsze na czas. Widać, że bardzo dbają o komfort i bezpieczeństwo pracowników czy też zadowolenie klientów.

Kaśka

Weronika Sowek

Miałam przyjemność pracować z tą firmą i jestem zadowolona. Dbają o dobra pracowników. Wypłaty zawsze na czas. Polecam

Kubson

Witam wszystkich Czytając opinię o tej firmie to można powiedzieć że połowa jest zadowolona a druga połowa narzeka. Jak wygląda na ten moment praca jako traktorzysta?? Serio po jednym dniu można wylądować na skrzynkach ?? I jakiej mniej więcej stawki można się spodziewać na tym stanowisku?? Pozdrawiam

Kierownik

Na jakie zarobki można liczyć jako kierownik/ kierowniczka?

Agata
@Kierownik

A masz jakieś doświadczenie?

Pero

Jak wygląda praca jako Traktorzysta

@Pero

Jak chcesz pracować i dobrze zarobić to będziesz zadowolony. Praca lekka nie jest, ale wiesz za co pracujesz. Masz swoją działkę do zrobienia- sadzisz, zbierasz itp. Jak ot na polu.

Agata
@Paweł

A jakie są zarobki tak konkretnie? Jakieś szanse na awans są?

@Agata

Zarobki rzędu 6000-7000 do ręki. Awans na kierownika może być.

Czy w Avit Adam Rytel są szkolenia zewnętrzne?

Witam, tak. Są organizowane zgodnie z kwalifikacjami Pracowników.

Edyta
@Kasia

Obowiązkowe? Czy dla pracowników, którzy chcą się rozwijać? ;)

@Edyta

Pani Edyto, nic na siłę. Z (usunięte przez administratora) nie ma Pracownika ;-)

AnnaK

Polecam pracę w tej firmie. Warunki zgodne z ustalonymi na rozmowie.

Mateusz

Najgorsza firma, w której pracowałem, nie polecam.

@Mateusz

Również Pana nie polecamy.

@Avit Adam Rytel

Dalej (usunięte przez administratora), Panie Adamie biznesmenie, przedsiębiorco.

@Mateusz

Nie wiem czemu, ale nie użyłem przekleństw, a usuwane są opinie. Napiszę Jeszcze raz :(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Avit Adam Rytel - Niepiekła

• Jak się pracuje w Avit Adam Rytel?

Zobacz opinie na temat firmy Avit Adam Rytel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avit Adam Rytel?

Avit Adam Rytel
2.9/5 Na podstawie 122 ocen.