Opinie o Borga Sp. z o.o. w Góra świętej małgorzaty

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Borga Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Borga Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Borga Sp. z o.o. w Góra świętej małgorzaty

Borgman

Ludzie to kabaret. praca w Szwecji na polskich warunkach, przerwy kiedy prowadzący zglodnieje, spanie w budach na placu budowy, toaleta oddalona od miejsca w którym śpicie, para butów para spodni i po kolana w wodzie slodza przed wyjazdem premie podwyżki na miejscu każdy się rozczaruje jak zobaczy te budy w których trzeba mieszkać

exhex

Ludzie się śmieją, że hale Borgi się obalają, bo tegoroczny amatorski folderek Marka na to wskazuje.

major

Na spawacza 135 jakie warunki? Opłaca się startować?

@major

Na stronie https://www.borga.pl/o-firmie-borga/praca/ są nowe oferty pracy, a między innymi ogłoszenie rekrutacyjne na stanowisko spawacz MAG135. Praca przebiega w systemie dwu zmianowym, a pracodawca oferuje benefity: kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe i prywatną opiekę medyczną. Jeżeli zdecydujesz się na rozmowę kwalifikacyjną daj znać jak Ci poszło i czy zostałeś przyjęty.

Bodo

chodzą słuchy że ma nie być nawet tych śmiesznych talonów do Biedry tak jak w tamtym roku.....przykre ....taka firma i nawet pracownikom tego żałują.....

@Bodo

Skąd masz informację o tym, że w tym roku ma brakować talonów dla zatrudnionych pracowników? Jest to rzetelne i pewne źródło informacji, czy może tylko przypuszczenia? Mógłbyś napisać, jak w tamtym roku to wyglądało? O jakiej wartości są to talony? Zachęcam do przedstawienia, jak to dokładnie wyglądało.

@Bodo

były dodatki do pensji dla tych co nie byli na zwolnieniu lekarskim.....

Szarik
@Jerzy

Ja słyszałem, że w tym roku maja byc talony do Piotra i Pawła. Nie wie ktoś gdzie jest najbliższy taki sklep?

@Szarik

Dostaniesz talon ale chyba do św. Piotra.....

@Gość

Jak w końcu wyglądała sytuacja z talonami dla pracowników zatrudnionych w firmie Borga? Czy pracownicy z okazji świąt otrzymali może jakieś nagrody, bony bądź premie od pracodawcy? Jeżeli tak, to możecie przedstawić, jak one wyglądały? Proszę o informację na ten temat.

Viktor
@Jerzy

A jakie to ma znaczenie? Powiedzcie lepiej, czy kasa na czysto się opłaca za robotę dla nich.

ktoś
@Jerzy

była premia dla tych co nie byli cały rok na zwolnieniu lekarskim i podwyżki od 01 stycznia 2019r , były by talony to też by się chętnie przygarnęło ale nie było ich ;)

@ktoś

Możesz napisać, jakiego rzędu są to podwyżki od nowego roku? Każdy z pracowników otrzymał wyższe wynagrodzenie, czy może nieliczni wybrani? Chciałbym sprecyzować jeszcze informację na temat premii. Mam rozumieć, że będąc na tygodniowym zwolnieniu lekarskim, nie ma szans na to, aby otrzymać opisaną premie? Zachęcam do dalszej dyskusji.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Borga Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Operator Maszyn? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Maja

@Pedek, dziękujemy za Twój wierszyk oraz poezję, jednak chciałabym, żebyś opisał swoje doświadczenia związane z pracą w firmie Borga w sposób bardziej szczegółowy i zrozumiały. Jak ocenisz pracę w tej firmie? Można liczyć na konkurencyjne zarobki?

Geba
@Maja

Pracę oceniam na 0. Zarobki za wykonywana pracę na - 0. Nie ma szans liczyć na podwyżkę po roku czy więcej..

@Geba

Twoja ocena jest bardzo surowa, więc chciałbym poznać, co dokładnie wpłynęło na to, iż tak nisko oceniasz pracę w firmie Borga? Jeżeli wspomniałeś o zarobkach, to chciałbym, abyś napisał dokładnie, na jakie wynagrodzenie można liczyć? Będę wdzięczny za udzielenie odpowiedzi na ten temat.

Kierownictwo, 2300 brutto.

Jerzy

Poza podstawową przedstawioną przez Ciebie stawką firma Borga oferuje może jakieś świadczenia dodatkowe? Jak wygląda poziom socjalny? Firma oferuje dofinansowanie jakichś kursów bądź nauki języków obcych dla zatrudnionych osób? Chciałbym dowiedzieć się, jak to wygląda, więc jeżeli możesz, to napisz, co wiesz na ten temat.

Maja

@Ciotka robociarz!, zastanawiasz się nad aplikowaniem do pracy w firmie Borga? Słyszałeś może coś o tym, jak wygląda praca w tej firmie? Ciekawi mnie, co wiesz na ten temat. Zachęcam do wypowiedzi na ten temat.

Ciotka robociarz!

Jakie średnie zarobki w tej ze firmie?

Pedek

Wisi plakat na gablocie Stoi sześciu tuz przy płocie Wymachują papierami Chcemy robic na tej hali!!! Mają zapał bardzo duży Lecz z piaskarki tu sie kurzy Korpo myszka opowiada A ekipa stoi blada Patrzą wszędzie dookoła Od hałasu boli głowa Stawke juz im wypłaciła Co innego tez mówiła Z Generałem pogadali On ich bardzo sobie chwali Pracowici ci Rosjanie Dołożymy im zadanie Wnet sie rusek mocno wkur... Gdzie są dziengi co żeś mówił Porobili jeszcze tydzien Chyba poszli juz gdzie indziej Wujo kręci znów swym wąsem Na czarnuchów patrzy z dąsem Szuka winy w zachowaniu Lecz ta wina w premiowaniu Tak ten zakład funkcjonuje A poeta nie próżnuje

Maja

Zamierza, ktoś z Was aplikować do pracy w firmie Borga, na któreś ze stanowisk, które podał w linku użytkownik @M.? Może są tutaj osoby, które pracowały, już na tych stanowiskach i mogą napisać coś na temat oferowanych warunków pracy przez tą firmę? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

Tymon

Czy wiecie coś o nowych ofertach pracy?

dfghj

caly czas sa przyjecia

fcgvhbnm

caly czas sa przyjecia

Kondzio

No kierownika przecież szukamy

M.

Maja

@Kondzio, rozumiem, że firma Borga poszukuje kierownika do pracy w swojej firmie? Możesz napisać co stało się z poprzednim kierownikiem? Czemu zrezygnował ze swojego stanowiska? A może otrzymał awans przez co zwolniło się miejsce kierownicze? Napisz, proszę, jak wygląda ta kwestia bardziej szczegółowo.

Maja

@M., dziękuję za Twój wpis oraz wyjaśnienie kwestii terminowości wypłaty wynagrodzeń przez firmę Borga. Czy możesz napisać coś na temat atmosfery jaka panuje w tym miejscu pracy? Jak ocenisz współpracę pomiędzy kadrą pracowniczą? Zachęcam Cię do wyrażenia opinii w tym temacie. @asd, czy możesz w sposób bardziej precyzyjny wyrazić swoje zdanie na temat pracy w firmie Borga? Jak oceniasz warunki pracy oferowane przez pracodawcę? Zapraszam do merytorycznej dyskusji na ten temat.

Przypadki kradzieży czy innych przestępstw należy natychmiast zgłaszać przełożonym lub policji. Tego typu niepotwierdzone i anonimowe wpisy są zwykłym pomówieniem, które może być zgłoszone na policję. W wypadku podjęcia sprawy nie ma problemu z ustaleniem adresu IP wpisującego i jego identyfikacji.

Maja

@anonymous Czy możesz wyjaśnić o co chodzi? Jeśli chodzi o termin wypłacania wynagrodzeń to jeżeli firma wypłaca w wyznaczonym terminie, to prawnie nie można jej nic zarzucić. To, że inne firmy wypłacają pracownikom pensje przed wyznaczonym terminem to już inna kwestia. @ByłyPracownik Co masz na myśli jeśli chodzi o warunki? Możesz napisać coś więcej w tym temacie? Wszystkie informacje są istotne dla innych użytkowników.

M.
@Maja

Od wielu lat pracuję dla Borgi i wypłaty były zawsze w terminie. Zarzut, że nie są wypłacane przed terminem jest słaby. 31 dni będzie tak między 6 a 6 jak 10 a 10 dniem miesiąca.

asd
@Maja

firma jak kazda inna. wszedzie dobrze gdzie nas nie ma jak to mowia:)

Samiec
@Maja

Firma bardzo dobra. Pracujesz trzy miesiące dają ci później umowę na dwa lata i walisz chorobowe???? taki radzio wali chorobowe dorabia gdzie indziej i (usunięte przez administratora) ich????

zgadzam się z kolega, panowie trzeba próbować

Maja

@Wiktor Czy oznacza to, że w firmie Borga stosowany jest system premiowy? Może są też jakieś inne benefity dla pracowników? @anonymous Dlaczego nie warto? Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Taka informacja nie wiele mówi osobą, które rozważają podjęcie pracy. Zależy nam na poznaniu rzeczywistego obrazu pracy w firmie Borga, dlatego dopytuję o różne szczegóły.

Wiktor

Zapomnieliście dodać premii do tego!!

Poszukiwacz

Ile srednio zarabial monter w kraju i za granica?

majster
@Poszukiwacz

1800 do reki

Maja

Przede wszystkim chciałabym zwrócić uwagę kilku osobom, aby zachować kulturę wypowiedzi. Nie używajcie słów, które mają na celu obrazić drugiego człowieka. Oto link do regulaminu forum, gdzie możecie przeczytać jakiś zwrotów należy unikać: https://www.gowork.pl/regulamin. Mam też prośbę do dyskutujących, aby konkretnie opisali sytuację, jaka panuje w Borga. Chodzi o to, żeby osoby, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tej firmie wiedziały czy warto to robić. Szczegółowe informacje dotyczące atmosfery w pracy, relacji między pracownikami i kierownictwem.

@Maja

Nie warto i tyle w temacie

DAREK

Nie polecam pracy w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Borga Sp. z o.o. - Góra świętej małgorzaty

• Jak się pracuje w Borga Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Borga Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Borga Sp. z o.o.?

Borga Sp. z o.o.