Komis "Gaskom" Stanisława Lancewicz

Słupsk

Opinie o Komis "Gaskom" Stanisława Lancewicz

Bartek

DalsZa częśc historyjki z firmą G z miejscowości Karżcino jest następująca. We wtorek zabrałem ciężarówkę i wróciłem do Słupska pomalować ramę samemu. Znając firmę G, powiedzieliby, że malowanie to 1000pln, a wyszłoby 3000pln. Okazało się, że w Karżcinie został mój kabel 5x2,5 siłowy 100m nawinięty na bęben. Wykorzystując słońce w środę i czwartek poszedł podkład. Dzisiaj o 7 rano znajomy podjechał odebrać moją zgubę i co?... nie ma kabla. O 9 rano pojechałem tam osobiście. Chodzę szukam... pracownik mówi, że mam udać się do szefa. Od szefa słyszę "jakaś ku*** świnia na forum nieładnie nas opisała, nie wie pan kto to?". Oczywiście, że to byłem ja - odpowiadam. Dalsza gadka, ku***, c***e itp z ust właściciela. Przyjuję wszystko na spokojnie. Nadal pytam o kabel, reakcji brak. Wychodzę, szukam kabla. Pracownik każe mi opuścić teren zakłądu. Grzecznie informuję go, że szukam swojego kabla, nadal słyszę, że mam opuścić teren. W takim razie dzwonie na Policję. Bla bla bla, pokazuje się właściciel, pyta co ja tu jeszcze robię, informuję, że ponieważ nie ma kabla to dzwonię na Policję zgłoscić kradzież. Kulturalny Pan L. mówi mi, żebym "wypier***ał za bramę". Godzinę poźniej podczas rozmowy telefonicznej z Policjantem, d*** mu mięknie. Złodzieje i oszuści. NIE POLECAM.

inżynier

Współpracowałem z firmą Gaskom i mogę stwierdzić, że pracownicy są bardzo przyjaźni, niestety niedocenieni. Cięcia kosztów wszechobecne, brak wyspecjalizowanych urządzeń do pracy, maszyny z odzysku w stanie katastrofalnym, nie działające poprawnie. Zarobki uzależnione od dochodów pracodawcy, lepszy miesiąc normalnie płacone, gorszy, kombinowanie z wypłatą, zwolnienia. Stąd też praca nie pewna. Niedobór wyspecjalizowanej kadry. Stąd też nie polecam pracy. Inżynierowie stawiający na rozwój osobisty, będą się cofać.

Zostaw opinię o Komis "Gaskom" Stanisława Lancewicz - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komis "Gaskom" Stanisława Lancewicz