Opinie o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Teleskop. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Teleskop o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

Dr. No

Kolego nawet nie trzeba było to pisać, to od dawna wprowadzone. Pozdrawiam

Pytania do zarządu: - Dlaczego mimo inflacji, podwyzek dookoła w praktycznie każdym zakładzie w telemondzie żadnych nie ma? - Dlaczego nie ma przerw skoro na halach już nie da się wytrzymać? - Dlaczego inne zakłady wokoło zapewniają dojazdy pracownikom, a wy nie? - Dlaczego nie udostępnianie żadnych danych i statystyk dotyczących premii? Czy pracownicy nie zasługują żeby wiedzieć? - Dlaczego wszyscy dostają na święta premie, bony albo jakieś fajne paczki a my dostaliśmy rzeżuchę i stara babkę? - Dlaczego inne zakłady odpowiadają oficjalnie na pytania pracowników na goworku, a wy nie? - Dlaczego usuwane są negatywne wpisy i firmie? - Dlaczego wyjazdy nie są dla wszystkich?

.....

Dlaczego...... Bo w (usunięte przez administratora) nas mają i to głęboko. Za roboli. Dla praktykantów i siebie zabawy w paintball a my?!?! Pytam, czy my tylko do (usunięte przez administratora)jesteśmy, na nic innego nie zasługujemy. (usunięte przez administratora). No szlag człowieka trafia. No oczywiście (usunięte przez administratora) piknik będzie z pewnością.... Wracając do pytań dlaczego usuwacie niewygodne dla was wpisy????!!!!!!!. Ogarnijcie się do cholery. My chcemy pracować, ale brak nam motywacji. A (usunięte przez administratora) że jak chcemy więcej zarabiać to mamy więcej pracować to proszę cioci Eli nie do nas takie teksty. Trochę szacunku. Tę swoją wypłatę to ciocia ma dzięki naszej pracy. Nie swojej. Oby coraz więcej zwalniało i chodziło na L4. Jeżeli to wam nic do myślenia nie daje i nie wyciągnięcie żadnych wniosków to powodzenia. Popłyniecie...

OK

Taka rzeczywistość w telemondzie. Za każdym razem jak już człowiek myśli, że gorzej już nas nie potraktują to pani E pokazuje, że się myliłem. Każda firma skupiona jest na zysku i pracownik to siła robocza, ale dlaczego inne firmy w okolicy potrafią dać podwyżkę, potrafią zapewnić dojazdy, potrafią docenić pracownika na święta a wy nie? Jeszcze to ściganie za fuchy. Myślicie że my to robimy dla przyjemności? Robimy to żeby przeżyć! Nie każdy ma taką wypłate jak wy!!

Historia pewnego zakładu

W Kostrzynie, pomiędzy dwoma rzekami Stoi zaklad robiący części ze stali Kiedyś z renomą; liste zalet mial długą Dzis zamiast premii częstują nas tylko rzeżuchą Pensja skromna, ledwie starcza na opłaty Tylko jak mam kupić dzieciakom buty? Na raty? Oprócz tych wszystkich cech niefajnych Pracuje tez tu kilku ludzi zaradnych Potrafią lizac bardzo głęboko Komu trzeba jego osobiste, tylne OKO Juz ponad 30 stopni na hali W firmie produkującej wyroby ze stali Dlaczego nie ma jeszcze przerw przepisowych? Jak tak dalej pójdzie to kilka udarów gotowych

Pjoter

I bardzo dobrze! Może da jej coś to do myślenia i zainwestuje w większy parking bo przeciskanie się przez te kraty i tiry w godzinach szczytu to porażka!

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Monten

Moim zdaniem wynagrodzenie jest sprawiedliwe w stosunku do wykonywanej pracy. Oczywiście, każdy z nas zawsze chciałby zarabiać więcej, ale warto docenić premie, dodatki oraz inne korzyści, które są oferowane.

Dr. No
@Monten

Chlopie ty z głową masz coś nie tak, 50gr brutto podwyżki to dużo? Pensja za taką produkcję 4800z tymi twoimi premiami do też dużo? Ochlon, nie (usunięte przez administratora)i jakoś wyjdziesz na prostą.

@Monten

4800, ostatnia podwyżka 50gr brutto dla ludzi którzy robią tutaj po 10-15 lat to dużo? Wiesz jak już jest gorąco na hali? A to dopiero początek, dopiero czerwiec!! 4800 za pracę w upale, kurzu, posiłkach i hałasie dla wykwalifikowanego, wieloletniego pracownika to dużo? W ict na dzień dobry dostajesz więcej! Nie piszcie bzdur bo każdy wie jak jest słabo i wszyscy mają już tego dość!

p.zamiara

Firma ta docenia i nagradza wysiłek pracowników. Istnieje system uznania osiągnięć, który motywuje nas do osiągania lepszych wyników. Czuje się doceniany za swoją pracę, co zwiększa moje zaangażowanie i satysfakcję z wykonywanych obowiązków.

@p.zamiara

Chyba człowieku firmy Ci się pomyliły pracuje już tu za długo i firma mnie finansowo nie docenia Raczej na płotach cię bardziej docenią

@p.zamiara

Ciekawe, bo ja pracuję tutaj wiele lat i ani razu nie poczułem się doceniony ani zmotywowany. Wręcz odwrotnie, firma ciągle pokazuje że gardzi nami jeszcze mocniej niż myślałem

Mam pytanie do osoby kampetetnej która umie odpowiedzieć na zaistniałą sytuację Dlaczego premia wypracowana przez pracowników jest tajemnicą do samego przelewu, przypomnę że jeszcze do nie dawna wszystko było przejrzyste i pracownik wiedział mniej więcej ile zarobi teraz to wielka niewiadoma. Chyba że premia rządzi tylko jedna osoba i to ona decyduje o jej wysokości to by wszystko wyjasniało

....

Jest tajemnicą, bo jak wiadomo dają tyle aby im na koncie się zgadzało.... każdy to już wie. Z regulacjami tak jest i z premią. Niestety. Dają regulacje i regulują to premią. Wychodzi....po regulacji tak jak przed a czasem mniej. Ot zakład dbający o pracowników. Motywacja że ręce opadają. Reasumując (usunięte przez administratora)

RUCH OPORU

Ten system to sobie możesz włożyć, z systemem czy bez 4800 na rękę, ochłapy i tyle

Fabian

Pracuję w tej firmie od ponad roku i muszę przyznać, że atmosfera jest naprawdę dobra. Zarówno moi współpracownicy na podobnych stanowiskach, jak i osoby na wyższych szczeblach są przyjazni i pomocni. To zdecydowanie ogromny plus w porównaniu do mojej poprzedniej pracy.

Kadra

A cóż to za wirus grasuje na halach? Ponad 40 zwolnień lekarskich w tydzień? Czy to wirus o nazwie "brakpodwyżki-23"?

Miki

Znów potrzebują do ict, wiadomo jakie zarobki, zapraszam

Wielka stopa
@Miki

Jak chcesz pracować w święta i sylwestra to miłej pracy :) Już lepiej uderzyć na Niemcy niż siedzieć tu i (usunięte przez administratora) za grosze.

Wop

Firma już dawno udowodniła że pracowników ma w poważaniu, tu się nigdy nic nie zmieni. Zapraszam na chorobowe cisnąć ile się da bo czas proszenia się skończył, teraz trzeba wydoić ile się da i spoerdalac

Merry Chrismass

Chorobowe już się sypie prawie na każdej hali a jeszcze nawet dobrze nie przygrzało , polecam pójść śladami baugrupy zwolnić tempo i jak najwięcej odpoczywać , oni z nami to my z nimi. 4600 po 10 latach i zawsze problemy żeby zakład dorzucił coś więcej.

@Merry Chrismass

Ja to najbardziej lubię jak nas czymś straszą, wtedy bardzo się boję i tak mi się ręce trzęsą że nie mogę pracować, żeby się uspokoić muszę zawsze chodzić na chorobowe, no ale jest druga strona medalu, przecież muszę za coś żyć, więc na tym chorobowym sobie dorobię na płotach. Można? No można a nawet trzeba i wypada, przecież nie będę czekał na ich plany kolejnej podwyżki, uwaga, niebotyczne 2%,. Tu się nigdy nic nie zmieni na plus, oni nawet jak dają 50gr brutto, dosłownie tyle, szok, wiem, to nawet wtedy coś wykombinują żeby nie być stratnym, bo dla nich inwestycja w doświadczonego pracownika to strata. Ludzie pora naprawdę dorosnąć bo was rozgrywają jak pionki w szachach, ogarnijcie się i poprostu tak róbcie jak wam płacą. Zielony nic wam nie zrobi, będą się bali że skończą jak model, na którego firma w końcu się wypięła bo przegrali w sądzie. Pozdrawiam

Pierła

Co to się stało że wydajność spadła, hmm? Pytam się ją, ja się pytam. Dostali 50gr brutto podwyżki i się sadzą. Pierła nastraszy zielonych, bo oni mają więcej kasy i nic nie robią, i mają powiedzmy coś do stracenia, niestety resztę ludzi pierla nie nastraszysz, bo raz że chcą żeby wypłacić im kasę i zwolnić, a dwa że zarobią więcej gdziekolwiek by nie poszli. Wg chlopie od czego ty jesteś? Podwyżki się pytają to ty że nie, wydajność spada któryś miesiąc ty też nie? Za co ty chlopie odpowiadasz? Za przestawianie parawanów? Weźcie i nas nastraszcie teraz, chodźcie po dwóch po halach i dla przykładu ten stoi i działka, ten kawa też działka, oczywiście kolesi omijaj żeby nie było głupio, wiesz tych co nic nie znaczą trzeba zdzialowac. Pa, to, la.

Ela Cz

Co to za narzekanie? Do roboty robaki !!!! Podwyżkę dostaliście przecież 5% jeszcze wam mało? Na rzeżuchę starczy , chcecie się najeść to przyjdźcie na piknik !!!

Miki

Słuchajcie, co wy chcecie od tej elki. Ona naprawdę dobrze wie, że inflacja jest tak wielka jak jej stopy, poprostu ma na was wysmigane. Też mieliście szanse żeby się ustawić jak elka, wystarczyło suchemu dać upy, ale nikt z was nie chciał a teraz płacz i lament. Nie zapomnijcie lecieć na piknik po darmowy żurek, bo zarabiacie, na michę zupy dosłownie. Będziecie oglądać, gębę masa jak się z was śmieje jak zrecie żur.

Krystian

Ela pamiętaj jedno ze my już nie chcemy takiego pikniku jaki był ostatnio .Piknik powinien być realizowany w polskim języku itp.To co było ostatnio to (usunięte przez administratora)moja noga już nigdy nie postanie na takim wfie ..... .Pieniądze które idą na piknik powinny być podzielone na pracowników .Ludzie nie dajmy się więcej tak traktować zrobili co nie zabawę Upabli....... na naszej ziemi .Nie Zapisujemy się koniec tegooooo.

Jan
@Krystian

Ja do obcokrajowców nic nie mam bo to nie ich wina a zarządu. Zarządu który ostatnie lata traktuje nas jak (usunięte przez administratora) nie daje żadnych podwyżek i myślą że jak zrobią piknik raz w roku to wystarczy. Namawiam wszystkich do odpuszczenia w tym roku pikniku jako wyraz sprzeciwu przeciwko firmie i osobom zarzadzajacym

Jaki

Kiedy wycieczki dla pracowników??? Nie Zapominajcie że na socjal pracują wszyscy pracownicy szczególnie fizyczni a jeżdżą elity tylko!!!!

Pytający

Witam ile można zarobić w teleskopie jako elektryk? W ogłoszeniach żadnych stawek nie ma, a jestem ciekawy czy ktoś wie czy można liczyć na 5 a najlepiej 6 z przodu netto? Czy mniej?

Radek
@Pytający

Powiem tak jak nie zrobisz soboty to dostaniesz 4500 na rękę po 20 latach w tym zakładzie nic się nie zmieniło ,czy to monter ,spawacz czy operator itd . ta sama stawka mało tego jesteś wykorzystywany na maxa ile się da .Radzę tobie poszukać innej godnej poszanowania i w czystym bo tu zarobisz grosze w yfie l z ukrami . Jedno jest wiadome ,że to już koniec tej firmy i trzeba szukać coś innego za godne pieniądze bo tu nie ma przyszłości.

A team
@Pytający

Odpowiedź jest bardzo prosta, jeśli chodzi o zarobki, czy pracujesz miesiąc czy 20 lat, zarobisz tyle że buty dziecku będziesz kupował na raty. Chlopie idź do ict żeby się nie śmiali z cb że w Teleskopie robisz i marnujesz czas. Wyobraź sobie zakład w którym doświadczonych pracowników traktują jak śmie, ci straszą dorosłych chłopów jak dzieciaki w przedszkolu, zakład w którym jak chcesz zarobić musisz iść na chorobowe i dorabiać na płotach. Zakład w którym ludzie prosza się żeby ich zwolnili, żeby zapłacili za trzy miesiące i do widzenia.

Prawda

Pracuje w telemondzie prawie 15 lat. Bardzo dobrze mi się pracuje i nic poza tym. Niestety trzeba pomyśleć o zmianie pracy. Takie zarobki zmuszą więcej ludzi do takiej decyzji niestety. Na halach już każdy praktycznie o tym mówi. Niestety ale się tu zasiedzieliśmy. Jak to może być ze specjaliści, bo tak możemy się już nazywać otrzymują place poniżej 5000 zł. Warunki jakie są takie są. Wystarczyło by wynagrodzić nas odpowiednimi wypłatami. Za tą pracę w tym czasie powinniśmy mieć z 7000. Zarząd tego nie widzi??? Taki zakład i po 1000 euro. Oszaleliście??? Fajnie że słychać z innych hal że zwalniamy robotę. Robić ale powoli. Słupki się rozjadą to może dotrze co do niektórych o co chodzi. Co do Ukrainy to niech sobie pracują, nadgodziny tez im się pokończyły. Sami zrezygnują. Podwyżki rzędu 3-5% mogą sobie w (usunięte przez administratora) wsadzić. Ludzie czekają do urlopu na podwyżki, później Niestety zaczną się zwolnienia. Zaczną odchodzić spawacze, monterzy, kontrolerzy utrzymanie ruchu i co wtedy. Jestem po 1 rozmowie w tesli. Zarobki od 1800euro na początek. Utrzymanie ruchu ok 3000 euro. Jest to przepaść a tylko 45 min od Kostrzyna. Szkoda że nie ma takie zgrania abyśmy wszyscy stanęli na placu i nie zaczęlibyśmy pracy bez rozmów między zarządem a radą pracowniczą. Pamiętajcie w kupię siła

@Prawda

Dokładnie. Wystarczyło by odejść od stanowiska pracy i zażądać podwyżki. Dopóki jej nie będzie - nie pracujemy. Gdybyśmy wszyscy się zgrali nie zrobiliby nam nic - bo co, zwolnią wszystkich? Godzina przestoju i zaczęliby panikować bo już by było opóźnienie i plany się nie zgadzały w excelu. Ale niestety mało prawdopodobne. Zawsze znajdzie się paru takich co się wyłamie.

Zostaw merytoryczną opinię o Teleskop - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Teleskop?

Zobacz opinie na temat firmy Teleskop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 556.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleskop?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 544, z czego 225 to opinie pozytywne, 207 to opinie negatywne, a 112 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleskop?

Kandydaci do pracy w Teleskop napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleskop
3.2/5 Na podstawie 504 ocen.

Teleskop