ALMARE SHIP SERVICE

Szczecin

Opinie o ALMARE SHIP SERVICE

s

kortan,wtedy raczej od razu wręczane ci jest wypowiedzenie.

jarzynazeszczecina

warunki pracy gorzej niż w Rumunii. Dwóch popaprańców i przygłup. Jak ktoś chce stracić zdrowie psychiczne to polecam. Najlepsze są dyskusje z panem L. myślę ze bardziej produktywna będzie rozmowa z Morisem niż tym panem. Zawsze można ze stolarza zrobić mechanika, spawacza albo rurarza. Oczywiście każdy jest leszczem i zerem. Co mogę polecić to, to żeby omijać tą firmę z daleka!

Witam.To ta firma jeszcze istnieje!?Słyszałem że po stracie kontraktów w Norwegi i innych poważnych armatorów to kiepściutko idzie.Łapią co mogą i robią kto jest pod ręką.A wszystko to przez chciwość prezesików.Niech jeszcze w PŻM znajomości padną i co????Oj nie ma tam przyszłości dla ludzi!!!! pozdrawiam

Anonim

Podpisuje się pod tym tekstem w 100%. Pan [usunięte przez moderatora] zawsze miał ostro narąbane w głowie, a już od czasu kiedy się w nią mocno puknął to już mu całkiem odbiło. Nawet jego wspólnik tak sądzi. Mając go dosyć coraz bardziej... Postępowanie pana [usunięte przez moderatora] nadaje się do głębszej analizy przez specialiste. Polecam Medicusa bo tam TANIEJ! Bo pan [usunięte przez moderatora] lubi wyróżniać się Tandetom (kurtka ze Saki z Selgrosa za 80zł na czopera). [usunięte przez moderatora]

[usunięte przez moderatora] Ten facet ma swoich pracowników za nic. Wszyscy dobrzy fachowcy pracujący wcześniej w tej firmie poodchodzili z niej z powodu braku jakiegokolwiek szacunku [usunięte przez moderatora] Pozostało 2 czy 3 ale ich odejście to także tylko kwestia czasu. Reszta to ludzie z ulicy bez żadnedo doświadczenia. Jedna reguła im tańszy tym lepszy. Gratulacje i powodzenia panie [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o ALMARE SHIP SERVICE - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALMARE SHIP SERVICE