Opinie o Serwis Agd Adam Mielczarek w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Serwis Agd Adam Mielczarek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Serwis Agd Adam Mielczarek o rekrutacji.

Branże: Serwis sprzętu RTV i AGD
Serwis sprzętu RTV i AGD Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Serwis Agd Adam Mielczarek w Szczecin

Beata Z.

Dziękuję za poratowanie w problemie uszkodzonego samsunga. Pralka naprawiona na medal. Wszystko działa po wymianie pompki. Będę Pana usługi polecać za terminowość i profesjonalne podejście. Pozdrawiam

Klient
@Beata Z.

Świetny kontakt, ekspresowa naprawa i gwarancja na wykonana usługę. Serwisant godny polecenia.

Andzia Nowy wpis

Dzisiaj wróciło ogłoszenie dla serwisanta, więc to po tym, że jeden Pan już na początku marca o pracę się pytał. jest tu może jakiś okres próbny po prostu? ile trwa i na jakiej umowie? chłopak może byłby zainteresowany

Władyslaw Nowy wpis

Profesjonalna pomoc w naprawie pralki, bez naciągania, wszystko wytłumaczone , naprawione w dobrej cenie .Polecam usługi Pana Adama.

No i się doczekałem oferty na Serwis. Dziś ją na Targówek dodano. Na AGD się znam, ciekaw jestem ile mógłbym teraz zarobić, bo żadne przedziały placowe nawet nie zostały dodane. Ktoś jest tu zorientowany?

Tadeusz Nowy wpis

Pan serwisant technicznie wytłumaczył, bez ściemniania i naciągania a po zdiagnozowaniu problemu w zmywarce bosch, doradził rezygnację z naprawy i zakup nowego sprzętu. Dziękuję za uczciwość i terminowość.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Serwisant sprzętu AGD w firmie Serwis Agd Adam Mielczarek? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Jeśli faktycznie firma zasługuje na 5+ to czemu średnia ocen wynosi 4,8? : ( co się podziało? Ja to bym chciał się dowiedzieć czy kiedyś będą rekrutować tu do siebie? tak zerkam co jakiś czas na te komentarze ale też od klientów jak widać się pojawiają. Czy ktoś z osób tu wcześniej chętnych ostatecznie aplikował? Skąd mieliście kontakt? Mail lub cokolwiek?

Ilona Z

Polecam. Serwisant sprawnie reaguje na zgłoszoną usterkę pralki. Wiedza, gwarancja na usługę i przystępna cena zasługuje na 5+.

Jak długo jakaś rekrutacja może trwać? Zastanawiam się czy te osoby, które zadawały tu pytania już mogły podpisać jakąś umowę i się zatrudnić? swoją drogą jaki typ umowy może obowiązywać w tym przypadku?

Katarzyna

Świetny kontakt i profesjonalna naprawa mojej zmywarki Siemens. Usterka e19 zgłoszona telefonicznie, Pan przyjechał po godzinie z częścią zamienną. Wymontował zmywarkę z mebli, wymienił uszkodzoną część i zamontował w meble. Wszystko z dbałością o stan nowych mebli. Polecam naprawy p. Adama

Są tu może przyjmowani pomocnicy na przyuczenie? Od kolejnego roku właśnie czegoś szukam po Szczecinie a teraz jak patrzę w komentarze to widzę, że klienci raczej pozytywnie się odnoszą do ogarniętych serwisów. Można przy tym jakoś fajnie zarobić?

Adranna

Pan serwisant poratował mnie dzisiaj naprawiając mój niedziałający piekarnik. Sprawnie wymienił uszkodzoną część i święta uratowane!!! Dziękuję za punktualność i fachową naprawę.

Krystian

Zepsuta pralka Beko. Zadzwoniłem z polecenia i naprawa wykonana błyskawiczne. Niedomagała na wypuszczaniu wody, Pan wymienił pompę i oczyścił wąż. Wszystko działa, pisemna roczna gwarancja. POLECAM.

@Krystian

A właściciel osobiście naprawiał czy jakiś pracownik? Ja to w sumie pracy szukam i dlatego podpytuje. Ktoś wie czy dużo serwisantów zatrudniają?

Siemanko, roboty szukam w Targówku i właśnie wyczaiłem, że jest oferta na naprawę AGD do Pana. Przynajmniej wisi tu na forum. Po opiniach klientów widzę, że jest co naprawiać, pytanie czy to czysta godzinówka? Podane zostały widełki od 5 do 6 tys i zastanawia mnie rozbieżność. i czy polecacie żebym słał cv?

Wypada jedynie potwierdzić pozytywne opinie na temat usług świadczonych przez p. Adama. Sprawdził sie i u mnie w 100%. Zmywarka naprawiona, działa, gwarancja na wykonana usługę rok. Mogę polecać z czystym sumieniem????

Beata Z.

Emilia
@Beata Z.

Po przeczytaniu opinii postanowiłam skorzystać z usługi naprawy pralki Ariston. Zadzwoniłam, rzeczywiście Pan Adam słowny-przyjechał w umówionych godzinach i dokonał naprawy na miejscu, z której jestem b. zadowolona. Mogę polecić usługi z czystym sumieniem.

Klient

Krystian

Rewelacyjna naprawa i czas naprawy. Pan błyskawicznie przyjechał do mnie, bo po 30 min. Naprawa mojego boscha pralki nie dłużej, wszystko sprawne-działa bez zarzutu. Polecam wszystkim!

Edward

Świetny fachowiec, bez trudu poradził sobie z naprawa mojej pralki samsunga. Pan serwisant wymienił grzałkę. Już trzecie pranie i pralka działa jak nowa. Polecam usługodawcę.

Bogdan
@Edward

Również skorzystałem z usługi naprawy. Zmywarka Siemens dzila bez zarzutu. Gwarancja na rok, cena ok. Polecam

Agnieszka Z.

Rewelacyjna naprawa, szybka i skuteczna. Pan punktualny i przyjechał z częścią do wymiany. Roczna gwarancja na cała usługę. POLECAM wszystkim z koszmarem popsutej pralki.

Władysław

Na początek zwracam uwagę na wysoka kulturę rozmowy i obsługi. Przez telefon uzyskałem informację o prawdopodobnej usterce, przedstawiając problem występujący w mojej pralce Bosch. Pan po przyjeździe zdiagnozował uszkodzenie grzałki, którą wymienił od ręki. Wszystko przebiegło sprawnie i fachowo. POLECAM!

Ula
@Władysław

Tak jak w reklamie firmy-szybko i profesjonalnie! Pan błyskawicznie naprawił pralkę z uszkodzonym kołnierzem, dodatkowo podpowiedział jak czyścić pralkę. POLECAM

Polecam, serwisant godny zaufania. Bez problemu poradził sobie z moja zmywarka siemensa, która nie oddawała wody. Cześć miał ze sobą, wiec naprawa była ekspresowa, po przystępnej cenie, w porównaniu do zakupu nowej. Jestem zadowolony, nr tel na pewno zachowam.

Waldemar Z.

Opinia dotyczy naprawy pralki Whirlpool z błędem f 27. Serwisant przyjechał po godzinie od mojego zgłoszenia, w 15 min zdiagnozował i usunął usterkę. Pełen profesjonalizm, polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Serwis Agd Adam Mielczarek - Szczecin

• Jak się pracuje w Serwis Agd Adam Mielczarek?

Zobacz opinie na temat firmy Serwis Agd Adam Mielczarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Serwis Agd Adam Mielczarek?

Serwis Agd Adam Mielczarek
4.8/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Panoramiczna 3 lok. 10
    71-447 Szczecin