Opinie o Serwis Agd Adam Mielczarek w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Serwis Agd Adam Mielczarek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Serwis Agd Adam Mielczarek o rekrutacji.

Branże: Serwis sprzętu RTV i AGD
Serwis sprzętu RTV i AGD Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Serwis Agd Adam Mielczarek w Szczecin

Krystian

Jestem zadowolony (ocena 6) i wszystkim mogę polecić usługi p. Adama. Profesjonalizm i punktualność!

Seba

Bez ściemy, naprawa pralki beko po godzinie od zgłoszenia. Pełna profeska, pralka działa, gwarancja na papierze i cena OK. Polecam!

Krzysztof

Naprawa pralki przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Firma godna polecenia.

Ola
@Krzysztof

Potwierdzam, sprawdzona, godna polecenia firma. Pralka naprawiona na medal! Pozdrawiam

@Ola

Witam, można prosić o doprecyzowanie? Kto ostatecznie brał udział w naprawie? Sam właściciel czy stawił się jakiś pracownik?

Grzegorz Z

Ocena 10/10 za podejście do klienta, do naprawy, fachowość i wiedzę. Rewelacyjnie sprawna naprawa mojej 10-letniej pralki Bosch, po spartaczonej „naprawie” poprzednika z ogólnopolskiej firmy.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Serwisant sprzętu AGD w firmie Serwis Agd Adam Mielczarek? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Renata

Już widziałam tę informację kiedyś, że jest to firma jednoosobowa ale nie wiecie Państwo może o możliwości przyjścia tutaj na przeszkolenie? Mam młodszego brata, któremu mogłoby się to przydać, tylko właśnie kiedyś tak pisali i teraz nie wiem... Ktoś może się orientował? Mógłby nawet bezpłatnie

Krystyna

Miałam przyjemność skorzystać z usługi naprawy zmywarki. Pan słowny i terminowy, ale co najważniejsze fachowo naprawił usterkę błędu e18. Polecam i dziękuję!

Pan miły i uprzejmy, bez trudu poradził sobie z naprawą mojej pralki. Polecam usługi realizowane przez ten serwis.

Bogdan

Dziękuję Panu za profesjonalizm i szybkość podjętej interwencji u mojej mamy, odnośnie naprawy pralki beko. Praca wykonana ekspresowo i należycie. Mama b. zadowolona, pozdrawiam.

Klaudia

Z własnego doświadczenia mogę śmiało polecić usługi tego serwisu. Pan słowny i punktualny, przyjechał do mojej pralki w umówionych godzinach z częścią wymienną. Usługa przebiegła sprawnie i za przystępna cenę. POLECAM.

Robert T.

Chwalić Pański profesjonalizm. Dziękuję za naprawę zmywarki, która przebiegła zgodnie z umową sprawnie, terminowo i skutecznie. Pozdrawiam

Waldemar

Serwis pierwsza klasa! Żonie popsuła się pralka w sobotę, znalazła nr w internecie, zadzwoniła, Pan po 20 min był u nas, wymienił szczotki i pralka dalej śmiga SUPER

Zbigniew
@Waldemar

Tak od razu przyjechał? Nieźle. Szybciej niż pogotowie :) Dużo zapłaciłeś za naprawę i taki ekspresowy przyjazd w wolny dzień?

Klient
@Zbigniew

Stawka jest taka sama.

@Klient

No to spoko, że nie trzeba więcej. Ale taka sama tzn.?

Beata R.

Pilnie potrzebowałam kogoś do naprawy mojej pralki samsung, gdyż zablokowała się z praniem w środku. Numer tel dostałam od znajomej u której ten sam Pan naprawiał zmywarkę. Pan przyjechał po godzinie, wymienił pompę i wszystko działa. Szczerze polecam usługi Pana Adama. Pozdrawiam

Serwis Agd Adam Mielczarek szukała niedawno pracowników w mieście Łódź. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Lokalni

Nie wypisujcie bzdur o poszukiwaniu pracowników, tym bardziej w Łodzi!!! To lokalna szczecinska (skądinąd b.dobra) firma jednoosobowa zajmująca się naprawa AGD. Więcej profesjonalizmu w swoich informacjach.

@Lokalni

No trochę to dziwne, bo przecież jak byk wpisane Szczecin. To Pan raczej nigdy nikogo nie będzie zatrudniał w przyszłości?

Maria

Kultura i Profesjonalizm Pana specjalisty. Przyjechał punktualnie z częścią zamienną, naprawił moją zmywarkę simens i uratował mnie przed zakupem nowej (niekoniecznie lepszej). Dziękuję.

Władyslaw

Jakość i terminowość zgodna z opisem w ogłoszeniu. Pan wykonał u mnie usługę naprawy pralki w domu w tym samym dniu co zgłoszenie. Wymienił niedziałającą pompę na nową (oryginalną) i pralka (samsung) działa. Jestem b. zadowolony.

Dominika
@Władyslaw

A cenowo w porzadku? Oplaca sie? :-)

Basia Z.

Moja pralka indesit zaniemogła, nie można było jej uruchomić, migały wszystkie lampki. Zadzwoniłam pod nr tel, który dostałam od znajomej. Pan umówił się ze mną w tym samym dniu, naprawił programator za 300zł z gwarancją na rok i pralka działa. Jestem wdzięczna za szybką i skuteczną naprawę. Pan miły, uprzejmy, polecam z całego serca.

@Basia Z.

Na tę gwarancję podpisaliście Państwo jakąś umowę?

Magda

Skorzystałam z usługi naprawy zmywarki siemens, kierując się w/w opiniami. I jestem zadowolona. Pan przyjechał w umówionych godzinach z narzędziami (nie jak wcześniejszy "fachowiec", bez), usterkę znalazł w 10 min. Cala naprawa trwała jakieś 30 min i sprzęt działa. Polecam.

Jolanta
@Magda

Czyli to firma jednoosobowa? Właściciel i pan fachowiec to ta sama osoba? Długo czekałaś na wolny termin?

Remigiusz W

Serwis do polecenia za fachowość i szybkość podjętych działań. Pan sprawnie usuną usterkę w pralce (Amica) wymieniając grzałkę.Dziękuję.

Ewelina
@Remigiusz W

Ok, opisałeś, że jest szybko, ale czy możesz podać jakieś konkrety? :)

Na stronie internetowej Lento.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Serwis Agd Adam Mielczarek. Poszukiwani są Serwisant. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

Proszę nie wprowadzać w błąd. Wskazana firma nie ogłaszała i nie ogłasza możliwości zatrudnienia.

Alicja

Polecam, polecam, polecam, Pan słowny i terminowy. Naprawił moją zmywarkę tego samego dnia, za co jestem serdecznie wdzięczna.

Agata
@Alicja

za taki ekspres skasował coś więcej czy było to w standardzie?

Zostaw merytoryczną opinię o Serwis Agd Adam Mielczarek - Szczecin

• Jak się pracuje w Serwis Agd Adam Mielczarek?

Zobacz opinie na temat firmy Serwis Agd Adam Mielczarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Serwis Agd Adam Mielczarek?

Serwis Agd Adam Mielczarek