MULTIOZE Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MULTIOZE Sp. z o.o.

Zapraszamy do miejsca pracy, w którym:

• pracuje cudowny, uśmiechnięty zespół ludzi

• to Ty decydujesz ile zarabiasz, w naszej firmie nie ma sufitu finansowego

• potrafisz prowadzić super dialog z Klientem, bo kupujemy przecież emocjami

• masz wielkie cele, marzenia i chcesz je realizować

• lubisz wolność czasową

• samodzielne działania w terenie

Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach!

Zapraszamy - zakładka oferty pracy
Ric Nowy wpis

Nie polecam tej firmy, zarówno do pracy, jak i dla klientów, to już 3 firma Piotra Dichucha, który nie szanuje ludzi, nie płaci pracownikom, zagraża paragrafami. Radzę poszukać informacji o jego poprzednich firmach PowerPartners, Duo Mont i tam wszystko jest napisane, ta osoba (usunięte przez administratora) ludzi, radzę nie współpracować z nim, ponieważ pozostaniesz z nagą (usunięte przez administratora)

Administrator Nowy wpis

W Poznań MULTIOZE Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik Biurowy. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Nowy wpis

Zapraszamy do miejsca pracy, w którym:

• pracuje cudowny, uśmiechnięty zespół ludzi

• to Ty decydujesz ile zarabiasz, w naszej firmie nie ma sufitu finansowego

• potrafisz prowadzić super dialog z Klientem, bo kupujemy przecież emocjami

• masz wielkie cele, marzenia i chcesz je realizować

• lubisz wolność czasową

• samodzielne działania w terenie

Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach!

Zapraszamy - zakładka oferty pracy

Jakie są warunki zatrudnienia w MULTIOZE Sp. z o.o.?

@Pracodawca Nowy wpis

Warunki zatrudnienia są na umowę o pracę a jeśli chodzi o wynagrodzenie to zależy od stanowiska. Zapraszamy do kontaktu

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie MULTIOZE Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
TomaszWitczak#expertoze

Współpracuje z firmą MultiOze od kilku miesięcy, spotkałem tu sympatycznych i konkretnych fachowców w swojej branży. Zarobki bardzo dobre. Opinie wśród klientów po montażach bardzo dobre. Ceny dla klientów bardzo dobre. Długie gwarancje . Czego chcieć więcej ????????

Dzień dobry!

Cieszymy się, że do nas trafiłaś/trafiłeś. Chcemy stworzyć tu miejsce, dzięki któremu łatwiej będzie Wam Nas poznać. Będziemy starali się brać aktywny udział w rozmowach na forum, aby żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi, a Wy abyście mieli realny obraz naszej Firmy. Zachęcamy do dzielenia się wrażeniami ze współpracy, szanujemy każdą opinię i doceniamy konstruktywną krytykę, bo dzięki temu stajemy się coraz lepsi. Prosimy o utrzymanie merytorycznego poziomu na forum. Komentarze zawierające treści naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej:

Profesjonalne doradztwo , materiały bardzo dobrej jakości , montaż bardzo sprawny Polecam

Wiesław

Rzeczowi fachowcy, konkurencyjne ceny na rynku przy tak wysokiej jakości sprzęcie instalacji, na każdym etapie kontakt z firmą, czuliśmy się z żoną zaopiekowani, o wnioski o dotacje tez nie musieliśmy się kłopotać, zwrot z funduszu przyszedł nawet szybciej niż nam mówiono , polecam wspolprace i oby tylko takie firmy istniały na rynku

Barbara Kowalik
@Wiesław

Jestem jednym z pierwszych klientów tej firmy i jestem pod dużym wrażeniem. Po wpłaconej zaliczce towar w ciągu 3 dni dotarł do nas a montaż dwa tygodnie od podpisanej umowy. Doradza , który nas obsługuje również był na każdy telefon nawet w weekend. Pomógł nam od samego podpisania umowy do wymiany licznika o złożenia wniosku o dotację. To co jeszcze najważniejsze do długie gwarancję . Z czystym sumieniem polecam firmę.

Jakub

Świetna atmosfera, tylko i wyłącznie współpracuje z renomowanymi firmami jak i fachowcy 1 klasa????

Jakub
@Jakub

!!!!!! Polecam każdemu!!

Remi

Firma Multioze to społeczność, to rodzina o nieograniczonych możliwościach. Jej mocny lider Piotr Dzieciuch daje poczucie stabilności i pewności w działaniu każdemu z nas. Tu każdy ma szansę rozwoju przy dużym wsparciu całej grupy. Szybkie realizację zleceń i poprawne montaże są kluczowe w tej branży dlatego polecam współpracę z Multioze.

Darek

Świetna współpraca, wsparcie na każdym kroku. A w dodatku rodzinna atmosfera. Nie ma rywalizacji, każdy w firmie wspiera siebie wzajemnie i cieszy się z sukcesów drugiej osoby. Mega polecam prawdziwy zespół. ????

Bartosz Gas

Świetny zespół, duża dynamika pracy, dużo motywacji każdego dnia :) Dobre rewelacyjne warunki pracy, ale przede wszystkim duża elastyczność sprzedaży... Szybkie rozliczenia, przejrzyste umowy, ale to co najważniejsze wszędzie - motywacyjny zespół i dużo wsparcia na co dzień. Polecam szczerze, zachęcam do dołączenia :) Naprawdę warto - chcesz zarabiać dużo bez większego wysiłku - nie czekaj wybierz MultiOze :)

Anna Regulska

Jestem sprzedawca od zawsze praktycznie -tak przyjaznej atmosfery jak jest w tej firmie dawno nie spotkałam -jest merytorycznie , doradczo na każdym etapie sprzedaży a także w chwilach braku sprzedaży doszukania sie wspólnie powodu dlaczego nie idzie.Polecam prace w tym zespole i w tej firmie bo od samego początku jest rozwój i praca wspólna nakazowym etapie. Do tego wszystkiego są narzędzia które pomagają w tej pracy na codzień

@multi oze

W handlu pracuje już 20lat, było zawsze dobrze, ale człowiek szukał tego czegoś. Do branży OZE trafiłam jakiś czas temu, niestety zraziłam się przeokropnie.Wtedy z propozycją współpracy pojawiło się @Pracodawca. Miałam mieszane uczucia, dalam sobie ostatnią szansę. I to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Pierwszy raz pracuję w firmie, gdzie ważny jest człowiek. Pierwszy raz praca jest przyjemnością, I pierwszy raz nie martwię się o przyszłość. Zostaje tu do końca świata i jeden dzień dłużej. Ogromne możliwości rozwoju, ogromne wsparcie,a co najważniejsze pieniądze na czas. Ale pieniądze to nie wszystko, liczą się relację i to co razem tworzymy, idąc konsekwentnie do celu ,spełniać się zawodowo i co najważniejsze tworzyć relację na całe życie. Jeśli zastanawiasz się by do nas dołączyć, to Ci powiem, nie zastanawiaj się za długo!!! Bijąc się w pierś śmiem twierdzić, że jak dołączysz to nie będziesz chciał odejść. Piotr Dzieciuch jeszcze raz dziękuję tutaj na forum,,za możliwości jakie dostałam.

Zostaw merytoryczną opinię o MULTIOZE Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w MULTIOZE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MULTIOZE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MULTIOZE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MULTIOZE Sp. z o.o.