Opinie o profim.pl - Flokk sp. z o.o. w Turek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Profim Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Profim Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profim Sp. z o.o. w Turek

Bezrobotny

Mam pytanie czy osoby pracujące na G16, które po pożarze zostały zwolnione z dniem ostatniego lutego 2020 mogą przykładowo ubiegać się o pracę w tym zakładzie ,czy z racji ,że wzięli odprawę musi upłynąć jakiś okres czasowy ,żeby mogli starać się o przyjęcie do tego zakładu, jak to wygląda i czy takie osoby w razie przyjęć mają pierwszeństwo.Pytam grzecznie bardzo proszę o powstrzymanie się innych od złośliwych komentarzy. Pozdrawiam.

@Bezrobotny

Powiem tak ,odpowiedzi tu na tym forum na to pytanie nie dostaniesz, ponieważ wszyscy narzekają, że źle i nie dobrze ale trzymają się tej roboty rękami i nogami ,a Ciebie potencjalnego kandydata traktują jak zagrożenie, bo się boją, że ich zwolnią a Ciebie zatrudnią, proste.

Fallus
@Bezrobotny

Przy jakim stanowisku pracowałeś na g16?

Ooooo
@Gość

To jest cała prawda każdy dużo mówi że ma wyrąbane na zakład ale (usunięte przez administratora) nie brakuje i się trzymają roboty jak by to tylko jedna była szkoda mi tych ludzi a na forum to tylko swoję żale opisują jak nie pasują to nara

Bezrobotny
@Fallus

Stanowisko ślusarskie

Abraham
@Bezrobotny

I z takim fachem w rękach jesteś na bezrobociu? Pracowałeś gdzies w innej firmie po pożarze ze chcesz wrócić?

odmundziarz
@Bezrobotny

Pamiętam robote na slu, człowiek zarobił se te 4tys w akordzie a robił spokojnie, faja itp a teraz zapiernicz za 2tys...

SkrzynkaNaPomysły

Mój pomysł polega na tym ażeby firma miała większe dochody bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów w związku z tym ulepszeniem. Trzeba oznajmić pracownikom żeby robili więcej sztuk krzeseł wygodnoobrotowych. I tyle. Koniec pomysłu. Myślę że przejdzie, jeśli tak się stanie proszę o informację tutaj a tutaj podam numer konta do przelewu. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

Molik

Czy firma z okazji 30lecia pamiętała o swoich pracownikach, otrzymaliście coś?

Nic
@Molik

Tak, nic.

Molik
@Nic

Serio Nic!? A na Facebooku taaaaaaaka impreza, że hoho.

Cud
@Molik

Góra potrafi się bawić i pewnie przyznali sobie jeszcze nagrody z tego tytułu a pracownik jak zwykle nic, i jak tu wierzyć w ich hasła że dla nich pracownik jest najważniejszy chipokryzja w czystej postaci. Wszystko odbyło się po cichu żeby tylko pracownicy się nie dowiedzieli, i jak tu utożsamiać się z taką firma gdzie pracownik jest (usunięte przez administratora)i pomijany na każdym kroku.

Mam pytanie czy obecnie są jakieś przyjęcia do zakładu na produkcję?

Nie było

Czy są przyjęcia?

Urlopowicz

Czy wszyscy pracownicy wypełnili ankiety na ekspozycij chodzi o ankiety zaangazowanie pracowników ? Bo nie wszystkie działy z g8 brały w tym udział co te ankiety nam pracownikom przyniosą ?

Tych
@Urlopowicz

Jak to co przyniosą, kolejne pieniądze w błoto a pracownikom nic.

@Tych

Zapraszam do sg tam was uszanują na produkcji

!!!!!

Jest proste wyjście trzeba jak najszybciej z tego zakładu uciekać bo tu już nic się nie zmieni , a jest coraz gorzej

Wyjście awaryjne
@!!!!!

Jak masz gdzie uciekać to uciekaj tylko pamiętaj nie z deszczu pod rynne, powiem Ci jedno wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

@Wyjście awaryjne

Pamiętaj, że czasem lepiej zmoknąć pod rynną niż zostać przewiany na deszczu. Może gdzieś zarobisz mniej, może roboty będzie więcej, ale spokój psychiczny jest bezcenny. Bo stres jak zacznie ciebie zżerać to wypłata z profim na leki ci nie starczy.

Wyjście awaryjne
@Hasiek

To w takim razie życzę miłego zmoknięcia pod rynną a i jeszcze jedno nie sądzę, że jak gdzieś zarobisz mniej a roboty będziesz mieć więcej to będziesz mieć z tego tytułu spokój psychiczny.Ale cóż twoja sprawa twój wybór.

@Wyjście awaryjne

Myślę, że nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, ale ci wytłumaczę. Spokój psychiczny dla mnie to po 1. nie ilość pracy, a brak dopier..alnia się o byle co i ganianie. Mam na myśli, że staniesz chwilę odpocząć i już karierowicze pokazują swoje nadmuchane ego bo góra się kręci i trzeba się pokazać, a po 16 już jakoś ich nie widać albo udają kolegów. Po 2. spokój psychiczny to pewność o pracę, a tu nie wiesz czy pod koniec miesiąca nie dostaniesz czasem kwitka i żyjesz sobie bo żyjesz, ale wewnątrz stres zżera bo nie wiesz czy brać kredyt na coś czy lepiej czekać i tak czekać pogłębiając ciągły stres, którego możesz nie okazywać, ale takie myśli psują organizm. Nie od dawna wiadomo, że ryba psuje się od głowy.

Spartakus

Witam wszystkich. Pytanie do zarządu!!! Mieliście nam dać odpowiedź po trzech miesiącach, co udało się wam zrobić w związku z tymi zmianami z systemem wynagradzania. Minęły 3 miesiące i cisza. Czy wy naprawdę chcecie byśmy znowu zaczeli walczyć o swoje?? Nie można normalnie dotrzymać słowa i zejść poinformować nas, jak mają się sprawy?? Czy to tak trudne jest dla was zrobić te parę kroków?? To chociaż przekażcie informacje naszym przełożonym, a oni nam!!! Wy naprawdę nie wyciągacie żadnych wniosków z swoich błędów. Myślicie, że macie doczynienia z małpkami w cyrku?? Nie chcemy być traktowani, jak powietrze. Czekamy!!!

@Spartakus

I co zrobicie, staniecie w miejscu?. Staniesz, a dwóch kolegów obok pójdzie robić z podkulonymi głowami bo "mam kredyt, mam rodzinę". Tak to wygląda.

@Spartakus

Przecież o to im chodziło żeby wyciszyć złe nastroje, żeby ludzie wrócili normalnie do pracy i zapomnieli i rozejdzie się po kościach, od początku traktują ludzi jak półgłówków z małego miasteczka którzy nic nie rozumieją i można ich wykorzystać na maksa.. Tylko w jedności siła inaczej wszystko o kant (usunięte przez administratora) rozbić.

@Spartakus

No to jak wezmą pod uwagę lokalne zarobki to się okaże że zarabiamy za dużo, a przecież wiadomo że wszyscy na około płacą najniższa a resztę pod stołem

Xy

Mam pytanie czy w dalszym ciągu są z zakładu zwalniani pracownicy ,czy już ten etap jest zakończony? Drugie pytanie to czy w ostatnim czasie były lub będą jakieś przyjęcia, w głównej mierze chodzi mi o produkcję?

Lulka
@Xy

Szukają ludzi do pracy przez agencję

@Lulka

A dlaczego przez agencję, czy są jeszcze zakłady w okolicy ,które przyjmują normalnie przez zaklad pracy?

SprawdzUTechnologa.

Jak tam wartościowanie stanowisk idzie? Bo z tego co słyszę to firma zewnętrzna nie daje rady tego ogarnąć hyhy. Takie to skomplikowane. Teraz pora zatrudnić nowa firmę i kolejne 3 miesiące mydlenia oczu.

@SprawdzUTechnologa.

Teraz wartościowaniem zajmują się nasi specjaliści tzn. zamydlili ludziom oczy że będą się tym zajmować bo tak naprawdę to nic nie robią chodziło tylko o to żeby wyciszyć złe nastroje w firmie, a pieniądze które wzięła firma poszły w błoto, a teraz kolejne pieniądze w błoto na ankietę wśród pracowników, dajcie ludziom podwyżki to pracownicy będą zadowoleni bez żadnych zbędnych ankiet które tak do końca wątpię żeby były anonimowe.

Jak z wypłatą odszkodowania z generali ? Miał już ktoś taka sytuację że korzystał z polisy ? Ile czeka się z wypłatą odszkodowania ?

Krystyna

Kiedy bedzie oddanie nowej pobudowanej hali na g8 bo prezentuje sie pięknie

G 16 byly
@Krystyna

To jednak coś tam u was jest budowane

Nygus

Są przyjęcia do roboty?

@Nygus

Tak są

Nygus

Jaka kasa i czy robota dobra?

Obserwator

Czasy świetności G16 dawno przemineły i nie wrócą to oczywiste , ale czy krajobraz wkoło i w środku byłego zakładu musi porastać chwastem, czy to jakaś obecna moda a może nie stać na zwykłą trawiarkę i nie ma komu kosić.

Info z innego forum
@Obserwator

Cytat W miejscu spalonego i rozebranego zakładu Flokk ma powstać nowy... Flokk złożył pozwolenie na budowę budynku produkcyjno- magazynowego z częścią socjalną oraz techniczną, zbiornikiem wody ppoż wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną... Potwierdza się info ze chcą przenieść jeden zakład ze Szwecji do nas a tym samym wrócić do dawnej świetności ...

@Info z innego forum

Świetności to chyba żart, marka profim była budowana przez lata oni tą opinie o firmie roztrwonili w kilka lat. Tak naprawdę to większość to będą magazyny żeby było gdzie składować części i gotowe wyroby z zamykanych przez floka firm o odbudowie jakiegokolwiek działu nie ma mowy obudźcie się

@Info z innego forum

Czyli co będzie odbudowane tak dokładnie jaka produkcja czy będzie to metalowy czy lakiernia czy chromowania?

Onan
@Zainteresowany

A roboty spawalnicze będą odbudowywane?

Xxx

(usunięte przez administratora) ile jeszcze wypłynie pieniędzy na niepotrzebne bzdury, najpierw wartościowanie stanowisk trzeba było wynająć firmę i wszystko o kant (usunięte przez administratora) Rozbić teraz badanie zaangażowania wśród pracowników do reszty was już poje.. Czy kznajomym którzy mają takie firmy napychacie kieszenie naszym kosztem bo na podwyżki jakoś pieniędzy nie ma

Iks
@Xxx

Najpierw dajcie ludziom zarobić a później badajcie zaangazowanie, z niewolnika nie ma pracownika

@Xxx

Badanie zaangażowania?, ale jak tu być zaangażowanym skoro nie wiem czy w piątek pod koniec miesiąca nie będzie wypowiedzenia...

Nieznany
@Alojz

A co szanowna Pani psycholog na to , a sorry czy w ogóle jeszcze istnieje w zakładzie stanowisko psycholog?

@Xxx

Podzielam wasze zdanie (także "Iks'a", "Alojz'a" i innych). Pracownik zadowolony jest pracownikiem lepszym. Więc wypełnijcie ankietę bo mamy okazję, żeby przekazać to co niepokoi, nie podoba się, a może podoba(?). To być może niepowtarzalna okazja. Sławek Witczak MZZP "Zjednoczeni"

@Xxx

Tu już nie chodzi o podwyżki, ja bym chciał mieć to co mialem, o podwyżkę nie śmiem prosić. Niech nie pier**** głupot że po zmianie tych ich śmiesznych płac nie stracimy bo niestety każdy logicznie myślący człowiek wie że tak nie jest...

Alojz

Zdziwiony nie będę jak podadzą swoje ID

@Nieznany

Że niby kto?. Psycholog to był za czasów Pana R. Teraz jest sługa floki. Co nie zmienia faktu, że stanowisko psychologa powinno być zamienione na stanowisko psychitary- wielu by to pomogło.

Weźcie wy się wszyscy za robotę i przestańcie obrabiać ludziom tyłki. Chłopak sumiennie wykonuje swoje obowiązki. Bierzcie z niego przykład. Lepiej się pracuje z ludźmi zaangażowanymi niż z takimi co potrafią się tylko ślizgać dając z siebie minimum.

Nic mnie nie boli bo to mnie nie dotyczy. Wkurza mnie tylko wasza zawiść. Wszystko wam się nie podoba. Przestańcie hejtowac ludzi. Zajmijcie się pracą a nie tym kto co i jak robi. Jak nie robią to wypisujecie że ściemniają że chodzą. Jak robią to też źle bo za dużo bo za szybko. Najpierw spójrzcie na siebie a dopiero później oceniajcie innych. Szkoda że w realu nie jesteście tacy kozacy jak w necie. Przykro że muszę pracować z takimi ludźmi jak Wy.

Sam

Bardzo dobrze napisane. Żałosne jest zachowanie ludzi w tym zakładzie. Proponuję postawić się na miejscu"czapeczki" i zobaczymy jak miło Wam będzie gdy ludzie będą po Was jechać. Tak na prawdę to nikt z Was nic o nim nie wie. Gadacie tylko to co ktoś Wam powiedział lub sami wymyślacie głupoty. Ja go znam bo z nim pracowałem. I powiem Wam jedno - życzę sobie więcej takich współpracowników jak On. Pracuje się z Nim bardzo dobrze, na pewno lepiej niż z niektórymi z Was.

@Sam

To nie stekajcie później że przez takich ludzi musicie więcej robić bo normy podnoszą, skoro tak się dobrze z nimi pracuje ( zrozumiałbym to jakby mieli za to płacone). Wystarczy robić swoje, czyli tyle ile jest do zrobienia a pokazując że jesteś wstanie zrobić więcej lub szybciej, strzelasz nie tylko sobie w kolano ale też kolega którzy nie są w stanie tego przerobić co ty! Tak ciężko to zrozumieć? Jesteście już od dawna na godzinowce a nadal nie rozumiecie tego że wystarczy zrobić tyle ile jest planowane lub tyle ile masz normy na danym stanowisku i za to Ci płacą! Da się prościej to wyjaśnić!? Czy nadal nie dociera?

stary
@....

Bo najgorsze jest połączenie wybujałych ambicji z rozumem pięciolatka...

@....

Przecież nikt nie robi nic ponad normę. Kto tak robi? Gdzie? Kiedy? Na Ikea zawsze było robione to co zaplanowali. A że planowali dużo to trzeba było tyle zrobić. Uwierz mi że po tym jak wyrobiłeś (o ile się dało) normę to nie było ani siły ani ochoty robić cokolwiek więcej. Piszesz tak bo ktoś Ci nagadał głupot. A "czapek" jest spoko. Więc dajcie mu już spokój. Niech każdy zajmie się sobą i tym za co wam płacą. Co wam daje wypisywanie głupot tutaj? Musicie się dowartościować tym że na kogoś napiszecie głupoty? Zachowujcie się jak dorośli ludzie a nie jak dzieci.

@stary

Masz na myśli siebie? Wypisując tu głupoty zachowujesz się jak pięciolatek. Zazdrościcie ze ktoś miał swoje 5 minut i mial lepiej niż wy? Przecież jeśli chcesz i masz ambicje to się staraj i może też zostaniesz zauważony i awansowany. Naprawdę czas się już ogarnąć.

Xyz

Jeśli w tej firmie zostaniesz zauważony to jedynie beda kazali ci wiecej robicc. Nigdy cie nie awansuja. Tak poprzesuwaja mistrzowie ludzi na stanowiskach ze w jednym miejscu 3 lub 4 bedzie robilo na 15 sciemniaczy. Tak bylo na ikeii i tak jest na pwmt

....

Jakby był normalny to na linii Astor kręcił by tyle ile trzeba czyli tyle co pozostali a kręci conajmniej 40 sztuk więcej razem z tym maciusiem, po co??? Weź mi to wytlumacz!

@....

A skąd wiesz że tyle kręci? Byłeś i liczyłeś? Czy jakiś kolega Ci powiedział? W ten sposób powstają ploty.

....

Mateusz ( złote dziecko flokka) sam chodzi i się tym chwali

@....

Mateusz czy Maciek? Jeśli chodzi o Maćka to Ten to zawsze był dziwny i tak do końca nie wierzę w to co on mówi. Więc dobrze radzę weźcie na niego poprawkę i nie wierzcie to co on opowiada. Morał z tego taki ze wierzycie w plotki i je przekazujecie dalej. Najwyższa pora ruszyć szare komórki i zacząć myśleć bo tym sposobem daleko nie zajedziecie. Nakręcacie się wzajemnie siejąc ferment między sobą i hejt.

xyz
@....

Właśnie tamten się chwali a nie ten drugi. A jedziecie po tym drugim cały czas. Wniosek jest jeden , że wcale tyle nie robi co niektórzy tu piszą i się z tym nie obnosi, więc dajcie już spokój bo się robi to śmieszne.

@xyz

Jaki Mateusz? Koordynator?

@xyz

W końcu ktoś podziela moje zdanie. Skończcie hejtowac ludzi.

Maciej

Dzięki za uwagę kolego dotyczącą mojego charakteru. Zdecydowałem się tutaj napisać ponieważ już w zeszłym tygodniu zarówno do mnie jak i do Dawida dotarły informacje że są osoby które nas hejtują. Szczerze (piszę w swoim imieniu) nie dotyka mnie to tak bardzo jak co niektórzy pewnie by chcieli, ale...takie jest społeczeństwo, pseudo koledzy. Mogę przypuszczać że większość z was nie zamieniła ze mną słowa a być może nawet nie powiedziała "cześć". Oceniać jest łatwo - tylko czy słusznie? W kwestii ilości sztuk, wszystko jest nieprawdą za wyjątkiem tego że faktycznie montuje wiecej od J., J., czy M., ale tylko i wylacznie dlatego ze nie pale papierosow (co za tym idzie nie odchodze od stanowiska) - miesci sie to jednak w przedziale max ok 15 szt (nie 40 jak ktoś wczesniej napisal). Zreszta podczas pracy w przeciwienstwie do innych ja nie licze ile zmontowalem, czasem na koniec zmiany podejde do przelozonego, ale to rowniez nie jest codziennoscia. Pozdrawiam życzliwych Złoty chłopiec Flokk ;)

@Maciej

Uważam że jesteś specyficznym człowiekiem który lubi się przechwalać i uważa się za najlepszego pracownika. Dlatego nie do końca wierzę w to co mówisz i to samo radzę innym. Nie hejtuje cię. Takie mam zdanie na Twój temat i tyle.

Maciej

Spoko. Masz do tego prawo. Ale chyba lepiej byloby mi to powiedziec w twarz niz wypisywac zale incognito

@Maciej

To nie są żale tylko moje zdanie. I raczej nie muszę Ci mówić co o Tobie myślę. Jesteś jaki jesteś i ja to akceptuję i toleruję a swoje myślę. Tyle.

xyz
@Maciej

Popieram, jeśli ktoś ma do kogoś jakieś żale to powinien powiedzieć mu to prosto w oczy. Moim zdaniem jest to bardziej ludzkie podejście niż oczernianie kogoś na tej grupie.

×××

Ikea się skończyła , dopiero teraz co niektórzy zobaczą i się przekonają jak ciężko trzeba będzie robić nowe modele , niektórzy już narzekają a jeszcze się pożądnie nie zaczeło ,

G16 /G10

Którzy mistrzowie zostali na Ikei

Janek
@G16 /G10

Nie ma już IKEII od dziś koniec produkcji to po ci te informacje

Łukasz
@Janek

Ikea wszystkim nam przyspażała problemów. Dobrze że jej nie ma. Teraz mogę się zająć prawdziwymi klientami. Na Ikei nie zarabialiśmy Tak jak na innych klientach.

Osoba
@Łukasz

Nie wiem kto jak kto ale Ty chyba kiepsko potrafisz zająć się tymi klientami, skoro nawet poprawnie pisać w języku polskim nie potrafisz, słowo przysparzała pisze się przez ,,rz,,

@Łukasz

Widzę, że nadal nie możesz pogodzić się ze zwolnieniem ????????????????

Osoba
@Xxx

Nie mogę pogodzić się z niesprawiedliwością, że osoby pracowite zostały zwolnione a osoby ,które mówiły, że mają na to wszystko (usunięte przez administratora)e lub notorycznie na g16 chodziły na l4 nadal pracują, no ale co trzeba umieć się ustawić, żeby łowić wielkie ryby to jest sztuka.

Czy do tej pory coś wiadomo kiedy rusza odbudowa spalonej hali G16, czy w tym temacie zostały podjęte jakiekolwiek działania?

A ma ruszyć w ogóle?

@Anna

A co taka zaskoczona i zdziwiona ,chyba takie od samego początku było założenie, a może pańci nie na rączkę.

niezalogowany
@Zainteresowany

Zapomnij o odbudowie. Nic takiego się nie wydarzy.

On
@niezalogowany

A ty co jasnowidz, że taka pewność

Spawacz
@On

Odbudowa raczej nie ma sensu już przed pożarem mówiło się o zmniejszeniu produkcji na g16 bo bardziej opłacało się sprowadzić towar od podwykonawców .

Metalowy
@Spawacz

Dokładnie przecież już przed pożarem uruchomili program dobrowolnych odejść, tylko jakoś ludzie nie chcieli sami odchodzić z pracy bo wiadomo, że pieniądze z PDO się straci a pracy innej się nie znajdzie to problem ,po drugie ludzie mieli umowy na czas nieokreślony to tez nie chcieli ryzykować znowu zaczynaniem od zera w innym zakładzie, a jeszcze jak ktoś miał jakiś kredyt czy inne zobowiązania to w ogóle odejście dobrowolne nie wchodziło w grę, niestety na pracowników nieszczęście życie napisało inny scenariusz.

Dzj darek
@Metalowy

W miarę normalny człowiek po dostaniu takiego pdo otworzy se własną działalność albo pojedzie za granicę zarobić grubą kapustę

Metalowy
@Dzj darek

Mam nadzieję, że ty jako w miarę normalny człowiek wziąłeś pdo i otworzyłeś sobie własną działalność gospodarczą i pojechałeś za granicę i zarobiłeś grubą kapustę ,sam nie wiesz o czym piszesz w ,,miarę normalny,,człowieku

Meetalowe jaja
@Metalowy

Ja wziąłem i teraz jeżdżę na tirach po całej eu :)

Dariusz
@Metalowy

Mnie nie dali a ja już bym se ta kasę podwoił conajmniej

Kuchnia

Podobno otwierać maja kuchnie dla pracowników. Będzie można kupić obiad czy bułkę na śniadanie.

@Kuchnia

To super tylko mam nadzieje, że będzie za co kupić ten obiad , bo jak zarobki będę małe to chyba za wszy i drobny łupież :)

Sanmarcopolo
@Kuchnia

Za łobiod dla siebie dasz 24 zeta, a z tego 12 dla biurowika i 12 za siebie.

Pawcio
@Sanmarcopolo

Wy byście nie dali tych 12 zł bo nie którzy to sknery a na hali i w rozmowie to biznesmeni żal mi tych mądrali a jest tam kilku

Łuki
@Kuchnia

Kuchnia ma być dla biurowych i VIP

Abc
@Łuki

A to dlaczego dla biurowych i VIP pewnie dlatego ,że mają żołądki na (usunięte przez administratora)

MONIKA

Co się stało że dziś szwalnia sprzątała plac na g10 Dlaczego

Xxx

Gala boksu w turku, transmisja w TV, wszystkie okoliczne firmy wykorzystały sytuację do reklamy swojej firmy tylko nasz biedny flokk zaspał albo uważa że są tak rozpoznawalni że nie muszą - żenada. Za czasów profim i RR taka okazja nie przeszłaby koło nosa, nie od dzisiaj wiadomo że reklama dźwignią handlu no ale cóż zatrudniamy takie tęgie głowy że chyba mają odmienne zdanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Profim Sp. z o.o. - Turek

• Jak się pracuje w Profim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 292.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profim Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 284, z czego 114 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 119 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profim Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Profim Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profim Sp. z o.o.