Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

sts

a tak na marginesie dobre imie waszej firmy zacznicie ludzi szanować najpierw apotem martwcie sie o dobre imie waszej firmy

NIE !

nick

witam . ;) mam pytanie ;) czy do tej firmy trzeba mieć niemiecki paszport .?

gosia
@nick

nie trzeba

Przeczytaj

Witam ;p Z firmy jestem zadowolony ale jedno mnie meczy zostalem wyrzucony [usunięte przez moderatora]

lekarz

Nikt o tym nie pisze ale od ponad 2 tygodni ludzie chorują. Bardzo łatwo w tej firmie o przeziębienia, grypy, zapalenie płuc czy oskrzeli. Na hotelach jeden wielki kaszel, kichanie i gorączka. Ludzie zjeżdżają przed terminem do Polski żeby się podleczyć, [usunięte przez moderatora]

Senior

Jeżeli ktoś sobie chwali tę prace i warunki mieszkalne w tej firmie .To ciekawe w jakich żyje w polsce i co robił w polsce[usunięte przez moderatora]

Iza
@Senior

pracowałam w tej firmie 2lata,ale ten czas nareszcie się skończył.Praca jak praca zalezy gdzie pójdziesz pracować,ludzie bardzo nieżyczliwi,oczywiście nie wszyscy.Jeżeli nie umiesz języka i poprosisz co niektóre osoby żeby Ci cos przetłumaczyły to jeszcze Cię obgadają.Jakieś rozmowy językowe po przyjeździe na miejsce śmiechu warte,i te +,! i reszta znaków.A osoby które bardzo słabo znają niemiecki mają + i są teraz szrajberinami.Śmiechu warte.Są kobiety które umieją zarzadzic pracą i pracować bo robiły to juz w innych firmach,ale widocznie nie mają znajomości tutaj.A koordynatorzy,jedni gadaja na drugich,jak cos chcesz załatwić to nie ma z kim.Balangują i jeżdżą na gazie autami.Za nich i kierowców powinien się zabrać szef.Pytasz,czy jedzie kierowca do sklepu,bo akurat leje deszcz,a ona ze nie bo nie ma takiej potrzeby dzisiaj,to czyje sa te auta w końcu

prawo

Gdy dzwonią z biura w Raciborzu i gdy mówi się im, że nie możesz teraz jechać bo jesteś chory czy chora, to babska chcą aby dostarczyć im zaświadczenie od lekarza. Otóż prawo jest takie, że nie musimy im pokazywać czy przesyłać żadnego zaświadczenia od lekarza skoro nie mamy podpisanej z nimi umowy o pracę. Takie zaświadczenie prawnie im się nie należy, zwłaszcza że ludzie chodzą prywatnie do lekarza [usunięte przez moderatora]

Dariusz

[usunięte przez moderatora] To że można troche zarobić to nic nie znaczy,[usunięte przez moderatora] .Widze że są duże problemy .Firma nie oferuje żadnych warunków oprócz zarobionych ciężko lub na luzie paru groszy. [usunięte przez moderatora]

Haßloch

Nie polecam tej Firmy!!!! Człowiek tyra tam za 2 a im jeszcze mało [usunięte przez moderatora]Na rozliczenie roczne nie masz co liczyc co innego mówią w biurze w Raciborzu co innego dowiadujesz sie tam na miejsciu co dzien pracujesz gdzie indziej stawka na godzine mężczyżni 5 euro jak za taka robote to nie warto hotel po 4,6 ,8 osobowe na 30 osob 1 prysznic 1 ubikacja masakra [usunięte przez moderatora]

wwo

może mi ktoś dać namiar na tą firme pośrednictwa w Polsce?

praca jest na jedna zmiane sa nocki a w hotelach mieszka sie i z panami jak sa pary ale jak nie ma pokoi 2 osobowych.

OLA

ile zmian jest w tej pracy ? sa nocki ? ile dni w tygodniu sie pracuje? mieszkaNIA SA WYMIESZANE CZY PODZIELONE NA PLEC?

Jasne ze mam duzo osob ktore sa zadowolone z tej pracy a jesli sie komus nie chce robic to nich siedzi w domu i w nosie grzebie

Wielkie bzdury tu piszecie ja tam jezdze dos dlugo i nie nazekam jak sie robi to nik nie krzyczy na nikogo,ale jak sie stoi i opowiada ile wypil,ktora by zaliczyl to potem zbiera sie opieisz,jezdze tam i bede jezdzil pozdrowienia dla calego k 3.

Ona

Pracuję i póki co będę pracować w tej firmie, gdyż uważam, że zarobione tam pieniądze i tak są większe niż w Polsce za cały miesiąc pracy. Bez względu na miejsce i rodzaj pracy, ludzie są różni, zwłaszcza Ci na "stanowiskach". [usunięte przez moderatora] Ja się w tej pracy nauczyłam odporności na stres, pracy z ludźmi, tolerancji. [usunięte przez moderatora] Każda dziewczyna, która choć trochę zna niemiecki, może uczyć się na szreiberinę-jest za to większy pieniądz (NIE MYLIĆ Z PREMIĄ ZA NORMY, bo to bzdura, takich premii nie ma) oraz gwarancja nabicia godzin. Jak ktoś jeździ regularnie, ma dłużej prawo jazdy, może zostać kierowcą busa, również jest z tego większy zarobek. Tak samo lepiej płatna jest praca sztaplerowca.[usunięte przez moderatora]Zaletą ILS jest to, że turnus trwa 2 tyg i później 2 tyg odpoczywa się w domu-jest to wszystko przemyślane, bo praca lekka nie jest. [usunięte przez moderatora]

?

Ciąg dalszy!!! Organizacja dojazdu do pracy też jest ciekawa... mimo że dojazd trwa max.20min to trzeba już godzinę wcześniej czekać aż uda się dobiec[usunięte przez moderatora] do autobusu, które jeżdżą jak chcą także wychodząc godzinę wcześniej nie masz pewności czy będziesz czekać 5,10 czy 30 min ;] [usunięte przez moderatora] większość zgodnie twierdzi że jedyne co ich trzyma przy tej pracy jest system dwutygodniowy, ale osobiście uważam że jeśli ktoś nie musi to nie ma po co tam jechać. Jedyne doświadczenie jakie można wynieść z tej pracy to takie, że polak polakowi wilkiem, a za 4,5 eu zrobi wszystko.. [usunięte przez moderatora]

?

[usunięte przez moderatora] Pierwsza najśmieszniejsza sprawa z którą spotykamy się jeszcze w Polsce w biurze jest nazwanie tej pracy "pracą przy kosmetykach", oczywiście ładnie brzmi, ale o szczegóły lepiej dopytać, ponieważ nikt nie wspomina o tym że ów kosmetyki to najczęściej litrowe np. żele pod prysznic pakowane po 12 w kartonach ( te kartony trzeba zrzucić z palety, zmiksować a następnie z powrotem wrzucić na paletę) oczywiście robią to kobiety, ponieważ w tym czasie faceci (których jest zawsze za mało) zajęci są zrobieniem ok.130 palet we czterech (tzw.NORMY!!) czyli średnio wychodzi że każdy z panów ładuje dziennie jednego tira... Stawki też są śmieszne 4,5 eu kobiety które robią tak samo ciężko jak mężczyźni zarabiający równie śmieszne 5 eu, co niestety przy braku umowy jest wręcz nieludzkie. [usunięte przez moderatora] ZAZNACZĘ że praca NIE jest aż tak tragiczna tym bardziej że (mam nadzieję każdy) zdaje sobie sprawę że to praca fizyczna. Jednak traktowanie polaków, hotele, organizacja wszystkiego oraz "koleżanki i koledzy" z pracy pozostawiają wiele do życzenia. Największym oszustwem jest "czipowanie", mianowicie każdy dostaje czipa i przed wejściem na hale czeka na wywoływanie stanowisk pracy, wtedy wszyscy jak zwierzęta rzucają się do czipa, w nadziei na najlepszy i najlżejszy stół oraz z obawą że jeśli się nie zaczipuje teraz to może zabraknąć pracy i będzie się kwitło na kantynie, oczywiście czipowanie zaczyna się wraz z rozpoczęciem pracy i po każdej przerwie co skutkuje utratą minut (bo nie sposób zaczipować się zawsze punktualnie), co skutkuje utratą kilku godzin w końcowym rozliczeniu. [usunięte przez moderatora] Hotele są pozbawione jakiegokolwiek kontaktu ze światem, żadnego w-fi czy chociażby jednego telewizora z którego można by się dowiedzieć co się dzieje na świecie. Hoteli jest kilka w większości pokoje są jak klatki dla chomików, a całkiem niedawno pojawił się "nowy" hotel dla osób które przyjechały pierwszy raz ( mam nadzieję sezonowy) pozbawiony kontaktów i pralek! ( ludzie używają przedłużaczy bo cudem ostał się kontakt w kuchni, a pranie niestety robią ręcznie co przy obowiązkowo białych ubraniach na TST daje im możliwość opanowania tej sztuki do perfekcji.. ale zawsze to jakieś nowe umiejętności. [usunięte przez moderatora] Koleżanki i koledzy są różni, często zdarzają się niekontrolowane wymiany jedzenia, albo po prostu częstowanie się czyimś jedzeniem, no ale jesteśmy jedną wielką rodziną, nie wspomnę o tym że ludzie którzy są stałymi bywalcami patrzą na "nowych" jak na małpy w cyrku które nie mają nic do powiedzenia, a wręcz powinny się słuchać ich-mądrzejszych. [usunięte przez moderatora]

Miśka

Tak się złożyło, iż 2 lata temu pracowałam w tej firmie i byłam schreiberiną. Za moich czasów miałyśmy na godzinę o 50 centów więcej i napewno nie był to dodatek za normę. Schreiberiny gonią ludzi, których mają na stole, [usunięte przez moderatora]

H2o

[usunięte przez moderatora]Witam,akurat tak się złożyło że pracuję w tej firmie spory kawałek czasu,praca jak praca raz lekka raz ciężka Nie jestem szrajberiną .ani kierowcą.Z tego co wiem i widziałem szrajberiny mają premię tylko za pisanie stołu a nie za normy i to tylko 50 centów więcej.Więc nic im nie da gonienie ludzi.Pozdrawiam i być może do zobaczenia.

?

Witam,pracuje w tej firmie już jakiś czas i wiem że szrajberiny nie mają premii za normy więc nic im to nie da że gonią ludzi.Zresztą nie wszystkie są takie i same ciężko pracują.Pozdrawiam wszystkich pracujących w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS