Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

sposób

Każdy ma przy sobie telefon komórkowy. Więc można robić filmiki z ukrycia lub zdjęcia jak są łamane przepisy w TST: nagrywać pędzących operatorów wózków widłowych po hali, nagrywać chamskie odzywki [usunięte przez moderatora], a także [usunięte przez moderatora] ryczącej raus jak ktoś usiądzie w 'jej" ławce na kantynie. Nagrywać jak wylewa się koncentraty chemiczne do WC, nagrywać warunki na hotelach zwłaszcza średni Hessloch. Nagrywać [usunięte przez moderatora] z IPunktu, nagrywać [usunięte przez moderatora]. Nagrywać to co się dzieje na wodach u [usunięte przez moderatora]i ją samą. Nagrywać odzywki kierowców zwłaszcza [usunięte przez moderatora].

odważna

dzwoniłam/em do państwowej inspekcji pracy w Rybniku przedstawiłam firmę i nawet podałam te stronę i powiedziała/em jak notorycznie są łamane prawa pracy pracowników przyjeli zgłoszenie i na pewno zaczną działać prosili mnie aby ludzie tam pracujący nie dali się wykorzystywać tylko to zgłaszali nie mam się niczego obawiać ze nam to zaszkodzi prawo stoi po naszej stronie nie zależnie gdzie pracujemy . przyjeli sprawę tst /ils WORMS jak by co to dzwoncie do nich oni już wiedzą o co chodzi 327200399

ostatnim razem postawiły się pewne osoby i nic z tego do autokaru i do polski a cała reszta nic.więc nie stety nie ma o czym gadać.każdy się boi heh.

nigdy tm nie pracowałem

po prostu żaden z was nie umie się postawić trzeba raz w koncu postawić się ale nie jedna osoba tylko całe grono a nie tyko narzekać jak jest żle czy nie czas przejść do czynów ale żadnego z was nie stać na to aby zorganizować bunt ale nie jedna osoba tylko wszyscy razem musicie trzymać się wszyscy razem iść jeden za drugim jeden za wszystkich wszyscy za jednego w większości tkwi siła jak postawicie się wszyscy to zobaczycie jak z wami będą inaczej gadać ale trzeba iść w zaparte trzymać się razem i nie ustępowć co wam zależy i tak nie macie nic do stracenia a prac tego typu jest wiele nie jesteście niczyją własnością zrozumcie to w końcu macie swoją godność i prawa nie dajcie aby je łamali przecież istniej mnustwo instytucji które wam pomogą wystarczy je tylko poinformować przecież wy tam jesteście traktowani jak [usunięte przez moderatora] wasze [usunięte przez moderatora] pod każdym względem zacznicie w końcu działać nie pozwulcie aby wasze prawa łamano zwrudcie się o pomoc np do ambasady przecież ta strona z tymi opiniami można przedstawić medią lub innym instytucią tylko trzeba odwagi Ludzie przejrzyjcie na oczy w końcu doprawdy jest tyle instytucji które można poprosić o pomoc nawet możecie pójść w Polsce do byurzędu pracy i przedstawić sytułacie albo poproście o pomoc Anbasadę nie dajcie aby wasze [usunięte przez moderatora] były zawsze łamane

popppppp
@nigdy tm nie pracowałem

po prostu zorganizujcie bunt

w tej firmie jest[usunięte przez moderatora] robią z ludżmi co chcą.na wodach trzeba zapierdzielać i to ostro aż wszystkie soki z człowieka wykręcą i pod żadnym pozorem nie można zatrzymać maszyny bo zaraz [usunięte przez moderatora].szefowie chodzą i się panoszą niech stanie jeden z drugim chociaż na godzine to by się poprzewracali.a na tst na dussi to już w ogóle porażka 140 palet norma i w tym upale zapierdzielaj na dodatek w kamizelkach odblaskowych bo takie są nowe wymogi.i tak co raz coś nowego wymyślą a ludzie tylko się burzą na hotelach nie powiedzą nic w wprost.bo jak się odezwiesz to zaraz wylecisz takie są realia.

a co mi JADE TAM ! jakos [usunięte przez moderatora] te 2tygodnie

news

Całkiem niedawno jeden z szefów niemieckich wizytował halę, na której znajduje się maszyna do wód. Oczywiście dla niego zwolniono wcześniej obroty maszyny więc on mógł z uśmiechem na twarzy powiedzieć polaczkom, że spokojnie można usuwać ręcznie nadciętą folię ze zgrzewek. Gdy tylko pan niemiec sobie poszedł wtedy maszyna nabrała obrotów i trzeba było [usunięte przez moderatora] Tak wyglądają kontrole w firmie pana [usunięte przez moderatora] i jego sekretarki [usunięte przez moderatora]

życie

Coraz mniej osób chce u nich pracować, wiec baby z biura mają zalecone pociskać kity naiwnym, którzy przyjdą popytać się o pracę. W Wormsie by chcieli, żeby człowiek robił szybciej niż maszyna. Maszyna może się popsuć ale człowiekowi nie wolno. Niedawno na wodach ludzie musieli ręcznie zawijać folią palety i to rolkami przeznaczonymi do foliarek ( 20kg) i weź tak kręć się w kółko 8 godzin i podnoś rolkę. Palce przedarte do mięsa i wymioty.

prawda - 2013-08-02 09:16:39 radek - 2013-08-02 07:35:26 serio tak mi mowily ! i ze okolo 100godzin , pokoje 2-osobowe z tvBłe he he. Dobre sobie! pokoje 2 osobowe? ha ha ha - pokoje są 4-6-8 osobowe i w żadnym nie ma TV. TV nie ma nawet na żadnym z "hoteli" (wielkie słowo) przytułków i noclegowni ILS. Tam nawet nie ma radia, nie wspominając o internecie. Niezły kit pociskasz Ty albo Tobie pociskają w biurze.to niezle oszukują chcą podstępem chyba zdobyć ludzi z tej firmy kazdy ucieka bo za 5e na godzinę wycisną z ciebie ostanie siły a najlepiej jak by ktoś pracował szybciej jak maszyna i za darmo a za7 e niema takej obcji prędzej szef [usunięte przez moderatora]no niż dz 7 e bo sknera

prawda

serio tak mi mowily ! i ze okolo 100godzin , pokoje 2-osobowe z tv

Karakan - 2013-07-29 19:34:49 widocznie jesteś lekko cofnięty,albo tam nigdy nie byłeś człowieku [usunięte przez moderatora] nigdy nie była szrajberiną a pracuję tam już cztery lata i pamiętam jak robiła ze mną na stole,a potem zaczęła jeżdzić na widlaku więc doinformuj się i przestań pisać bzdury,jak chcesz się wypowiadać to pisz prawdę,[usunięte przez moderatora]

5 euro

iza - 2013-07-31 21:00:43 7 euro? Chyba brutto...7 euro? Lekka robota? Czy aby byłeś w biurze ILS w Raciborzu? Chyba, że otyłe panie z gorąca zaczynają kłamać w żywe oczy.

iza

7 euro? Chyba brutto...

radek

w biurz mowili mi ze bede mial 7euro/godz i ze robota lekka , wiec kto tu klamie?

Karakan

norma

Ktoś powinien zainteresować się tzw. normami jakie obowiązują u [usunięte przez moderatora]. Najlepiej media. Jak to jest, że jeszcze 2,3 lata temu na wodach była norma 250 palet na 10 godzinny tryb pracy, a obecnie wynosi 700 palet na 8 godzin? Jak to jest możliwe, że 2 lata temu była wyliczona norma 2 palet na godzinę przy ręcznym pakowaniu butelek do plastikowych skrzynek, a teraz wynosi ona 3 palety? Zwłaszcza, że norma 2 palet została obliczona przez niemca, który ze stoperem i arkuszami obliczał wydajność, wiek pracowników itp. Jak to jest możliwe, że teraz na TST normy przy Formilach czy Doussy to 140 palet, a nie tak dawno nie było nawet 100? Jak to jest możliwe, że na kontrakcie proponuje się polakowi 6,5 euro za godzinę, gdy w tym czasie niemiec robiący dokładnie to samo dostaje 15 euro? Radzę wszystkim szerokim łukiem omijać firmę [usunięte przez moderatora] i naganiaczki [usunięte przez moderatora]. Już nie wspominając, że w tej firmie ekolodzy by mieli co oprotestować - codzienne wylewanie kilkudziesięciu litrów stężonych płynów (do prania, płukania, mycia podłóg itp) bezpośrednio do muszli klozetowych przez pracowników, gdy przykładowo rozwali się paleta. Nie wspominając nagminne łamanie przepisów BHP przez pracowników [usunięte przez moderatora] zarabia na każdym polaku ok 20 euro na godzię, a dodatkowo dostaje kasę za użyczenie pracowników na halę K3 więc wtedy ma 20 euro na godzinę plus dodatek. A ty człowieku jesteś poganiany przez przechodzące wieczny okres szrajberiny z wygórowanymi ambicjami, za 5 euro na godzinę, w upale i bez wody.

dpd

a o dpd juz nikt niewspomni?tam trzeba [usunięte przez moderatora] czy upal czy mroz i da sie ogarnac.na monsheimie narzekaja ze musza z buta do sklepow chodzic a co maja pow ci z dpd?2km w jedna strone do sklepu i se jakos radza.jak ktos chce pracowac to bedzie a warunki sa w skali od 1-10 to tak na 5.pzdr dla dpdowcow;)

QWERTY

A ile na k3 wyrzucają tej wody???? Całe KONTENERY po kilkaset zgrzewek, tak cięzko postawic gdzieś z boku. A ty co [usunięte przez moderatora] jakiemuś niemcowi ze tak skaczesz? Czujes się ważna:D?

K3

sylwia - 2013-07-27 14:43:57 a to nie możesz przynieść do pracy swoje picie ? czy zawsze musi być darmowa woda dla [usunięte przez moderatora]i polaków ?A ile to wody sobie przyniesiesz do pracy, kiedy na zewnątrz jest 35 stopni w cieniu, a w hali równie gorąco i duszno i kiedy musisz dla rąbniętych szefów zrobić normę taż że się leją z ciebie litry potu? Z całą zgrzewką butelek będziesz jeździła do pracy? Kiedy sobie je kupisz jak kierowcy jeżdżą do sklepu co 2-3 dni (chyba że jesteś kumpelą [usunięte przez moderatora] to i codziennie) z wielką łaską?

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS