ILS

Worms

Opinie o ILS

lol

Poczytaj wcześniejsze opinie bd wiedzieć mniej więcej co i jak dużo w nich prawdy.

lol

Pracowałem nie polecam

Natalia
użytkownik zarejestrowany

@Młodyrozumiem, że nie jesteś zadowolony z pracy w ILS. Pamiętajcie, że każde stanowisko pracy jest inne i obowiązują na nich inne warunki pracy, dlatego warto wspomnieć jakie obejmujecie. Czy ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia związane z pracą w ILS?

Młody

Praca lekka? Tam takie pojęcie nie istnieje. Składki też nie są odprowadzane bo w umowie pisze, że to praca sezonowa. Ubezpieczenie? Jak uchodźca do doktora z jakąś śmieszna kartką z drukarki. Mnie było wstyd iść z tym do doktora w DE. Dojazd do pracy? Jak zwierzęta przepełnionym autokarem którym dojazd do pracy trwa godzinę. Latem niestety czuć strasznie potem ale to normalne po dniu tak ciężkiej pracy, że ręce odmawiają posłuszeństwa. Naprawdę, szczerze nie polecam. Lepiej poszukać sobie pracę w PL zarobisz tyle samo a jak chcesz więcej to jedź gdziekolwiek indziej. Realny zarobek kobiet to 350€-450€ max mężczyźni jak mają 50€ więcej to mogą się cieszyć. Byłem młody głupi i pracowałem tam 2 lata i już nie jedno widziałem. Strasznie zł mi tych dwóch lat mojego życia. Pozdrawiam młody.

Paluch

Mi chodzi że nie pojechałem teraz w niedzielę i czy dostanę jakaś karę czy coś ?

Paluch

A co jeśli sie nie zgłosiłem na wyjazd?

Szaman xd
@Paluch 3 tygodnie temu
A co jeśli sie nie zgłosiłem na wyjazd?

Dolaczam sie do pytania bo po opiniach mam obawy co do wyjazdu

Troll

Witam czy jest tu ktos kto wczoraj th 19.09 podpisywal umowę w raciborzu do pracy w tej firmie?

Natalia
użytkownik zarejestrowany

@Wojtekczy pracowałeś w ILS? Co możesz powiedzieć na temat warunków pracy? Czy powiesz coś o swoich doświadczeniach związanych z pracą w tej firmie? Co najbardziej Ci się podobało?

hakuna_matata

pracowałam 8 turnusów . raz jechaliśmy na 3 TYGODNIE z czego przepracowaliśmy tylko 9 dni. stawka? podnieśli aż o 50 centów. PORAŻKA!

Wojtek

Ile obecnie macie godzin przepracowanych na turnus, bo słyszałem że jest coraz mniej i jeszcze Bułgarzy podbierają robotę. Czy to prawda, może ktoś potwierdzić.

Baska
@Wojtek 22.08.2017, 23:55

Mój chłopak za dwa tygodnie przywozi 840 euro, ma 140 godzin płacone po 6 euro. Każdy mówi że ochrona jest nie potrzebana a ja mam inne zdanie.

Agata

Witam wszystkich którzy pracują bądź będą pracować w Ils.. wyjaśnienie że tu nie chodzi o samą pracę ,ale traktowanie ludzi.Wszystko to co wymyśla Magda Skornia zakrawa na kpinę,i nie jest zgodne z prawem.Podaje przykład badanie ludzi alkomatem w hotelu przed wyjściem do pracy przez ochronę gdzie ochrona nie ma żadnych uprawnień do tych badań tylko organ uprawniony czyli policja.Jezeli jest odmowa to dzień wolnego a później przeniesienie na inne hale gdzie trzeba przezucic od 10 ton do 30 ton wód mineralnych za 8 Godz pracy.To jest totalne bezprawie.To jest tzw . naruszenie dóbr osobistych.Nastepna sprawa sprawdzanie ludzi przed wejściem do autobusu tzw.bagazy podręcznych czy nie ma alkoholu to również jest bezprawne .A ochrona się śmieje i mówi idźcie do Schmidta zeby prawo zmienił....w umowie....jakiej umowie nikt do ręki żadnej umowy nie dostał .ludzie w Polsce żadnego ubezpieczenia nie mają a w Niemczech firma Ikk Sudwest nawet kart ubezpieczeniowch nie przysyła i nie masz na czy bazować w Polsce bo lekarz nie respektuje kartki papieru wydrukowanego z komputera przez tzw.kordynatora...Ta szefowa w cudzysłowie nie ma pojęcia na temat zarządzania ludźmi ,firma to jest totalna porażają dla tej osoby..powiem tak nie taka osoba powinna tam być ,ja to wszystko przerosło .na dzisiaj tyle moich spostrzeżeń ale zarazem nie koniec.

nica

a co z pania SYLWIA szjbusem.nie wiecie czemu juz jej nie ma,urlop ma

PolakCebulak

Nikt tu dawno nic nie pisał wiec coś ja napiszę. Dla nowych:UMOWA NA GĘBE i tyle na nic więcej nie licz.Co do kierowców to chyba zależy od hotelu,byłem na 2 gdzie tam kierowca był potrzebny i zawsze byli trzezwi (Można?Można. ) Co do koordynatorow-nie za bardzo się nie mogę wypowiedzieć bo mi żadnego problemu nie robili i ja im też nie.Hotele:Temat rzeka ale w kilku slowach-Jedne zadbane przez tych co jeżdżą a inne to kpina jakich mało. Ochrony temat pominę bo niewiem na co oni są. Co do pracy i hal:Na niektórych halah (np.DPD) nie ma godzin i jest ciężka praca a na niektórych to idzie przyspać z nudów (np.biebeshein) i wypłaty mizerne.Ludzie na hotelach -jak masz szczęście to nic z lodówki nie ginie i nie piją a jak masz pecha to no..ogólnie raz czy dwa można przyjechać ale lepiej szukać gdzie indziej pracy bo na długą metę to jest nieopłacalne.

Baska
@PolakCebulak 19.06.2017, 00:52

Ochrona jest potrzebna, jeżdżą na zakupy potem stoją pod MCDONALD'S bo szkoda im na internet, z tego co wiem przez dwa tygodnie pracują po 10 godzin. A więc 140 godz na turnus stawkę mają po 6 euro albo i więcej za nic. Widziałam jak pracują raz przyjadą pokażą się i tyle ich widać.

PanNorma

Co tam słychac w Wormschmitz? Dalij Simon szaleje? 200 palet juz jest?

Daro W5

Mi sie tez nie podobalo, bylem tylko raz... Ale jak tak piszecie ze szefi sie lubi grzmocić to pojade chyba ponownie zerżnąć jej kuciape heheh

Paul149

Praciwalem w tej pieknej i zacnej firmie i wszystkim odradzam przyjazdu tutaj... dno o 3 metry mulu, normy coraz większe straszenie ludzi kantynami a do tego wszystkiego ta piekna i wyjatkowa tablica na tst .... porazka na calej linii

Landser

Firma sklado sie w wiekszosci z upośledzonych umyslowo ludzi , juz nie wspomna o tym ze co 3 ma dupne braki w uzebieniu , czuć wilgociom , szfajami i tanimi cygaretami.Szrajberiny ni majom za grosz szacunku , szczegolnie ta czrono wychodzono co mo czerwone galoty i robi na tst i sie mysli ze je piekno ale sie fest myli , nie obrazajac wszystkich , ale wiekszosc to typowe poloczki w rajchu , goniom swoich i dzwigajom norma a gebelsy sie smiejom pelnymi pyskami.Sama robota nima najgorszo ale nie adekwatno co do hajsu.Warunki mieszkaniowe nie sa najgorsze ale tak jak zech predzej pisol wieszkosci lokatorow to typowe uposie co w polonczeniu z tanim niemieckim piwem tworzy polsko patologia.Pozdrawiom

MMM

Hej W ubiegłą niedzielę wróciłam z Dusseldorf. Co do pracy, to jest dużo do skomentowania. Na Henkel,było spoko, pomimo porównywania nas do Litwinów. Uważałam, że tam był stres, ale kolejny tydzień przyniósł mega rozczarowanie. Podjęłam się pracy w Schwarzkopf, gdzie rządzą Tobą murzyni, myślący, że mówią po angielsku, a ich język jest mieszanką angielskiego, niemieckiego i jeszcze jednego dziwnego języka. Pracujesz tam razem z ich pupilkami Litwinami, którzy skarżą na Ciebie o byle pierdołe. Uwaga na nich ,bo niszczą nasze ubrania, z mojego turnusu dwie osoby miały rozcięte kurtki. Dlaczego pupilkami? Bo wyrabiają ich normę. A dlaczego wyrabiają ich normę? Bo mają płacone większą stawkę na godzinę i premie od ilości palet. Nie wiem, czy którykolwiek z naszych wspaniałomyślnych koordynatorów czyta te wpisy, ale muszę to napisać, że mega, ale to naprawdę mega dziękuję naszej pani koordynator Justynie za warunki hotelowe. Nie interesowało ją kompletnie nic. To, że w łazience była zimna woda, w kuchni zepsuty syfon, zepsuła nam się winda, w łazience nie było światła i wiele więcej. Na SMS nie odpisywała a w rozmowie ze mną stwierdziła, iż ,,ja pani nie słyszę, ogółem nie polecam!

MMM

Hej!:) W ubiegłą niedzielę wróciłam z Dusseldorf. Co, do pracy to dużo jest do skomentowania. Na ,, Henkel,, było ok, pomimo ciągłego nacisku na normę i porównywania nas do Litwinów. Uważałam, że tam był stres, ale kolejny tydzień przyniósł mega rozczarowanie. Podjęłam się pracy w ,, Schwarzkopf,, gdzie rządzą Tobą murzyni, myślący, że mówią po angielsku, a ich angielski jest mieszanką angielskiego, niemieckiego i jeszcze jednego dziwnego języka. Pracujesz tam razem z ich pupilkami Litwinami, którzy donoszą na Ciebie o byle ,, pierdołe,,. Dlaczego ich pupilki?? Bo wyrabiają ich normę, a dlaczego wyrabiają ich normę? ? Bo mają płacone większą stawkę na godzinę i premie od ilości palet... uwaga na nich, bo niszczą nasze ubrania, z mojego turnusu dwie osoby miały rozcięte kurtki. Ogółem to Henkel w porównaniu ze Schwarzkopf był bajką, której nie doceniałam. Nie wiem, czy którykolwiek z naszych wspaniałomyślnych koordynatorów czyta te wpisy, ale i tak dodam, że mega, ale to mega DZIĘKUJĘ! ! Pani Justynie za warunki hotelowe, gdzie nie mieliśmy cieplej wody, rozwaliło nam syfon w kuchni, zepsuła nam się winda, w łazience nie było światła. Na żadnego SMS nie odpowiedziała, w rozmowie ze mną stwierdziła,, ja pani nie słyszę, , ogółem nie polecam! !

Siłacz

Ludzie po co chodzić na siłownie i płacić, jak można wyrobić mięśnie pracując na wodach. Przerzucicie 30 ton dziennie mięśnie wam urosną i jeszcze wam za to zapłacą. Same korzyści + kasa w euro nic tylko jechać, tylko trzeba uczciwie robić bo nie będzie efektu przyrostu masy. :):):)

Miły

Czy nikt już nie pracuje i imprezuje? Ludzie co słychać na Tst?

Damian

Byłem na rozmowie w tamtym tygodniu i są przyjęcia. Ogólnie rozmowa ok. Praca w samych superlatywach tylko te opinie zaprzeczają. Pani mówiła że jest tam spokój czuwa nad tym jakaś ochrona. A picie alkoholu i lekkie obyczaje są wszędzie. Zadzwoń Nowy do biura w Raciborzu i zapytaj.

Nowy

Czy są jakieś przyjęcia do pracy. Ktoś coś wie. Czy naprawdę jest tak jak na forum piszą.

ania
@pracownik we Wormsie 07.02.2017, 10:40
Wiec po co pracowales 3 lata ... czegos tu nie rozumie ... ja pracowalam i bylo bardzo roznie , raz ciezko raz lekko , ale pr...

@ania 13.02.2017, 11:12
jak się nie ma wtyków to jedziesz raz i masz dość inni pracują 10lat i się chwalą mają się lepiej niż w domu...

ANIU inni tam'" pracują ponad 10lat"" ale tak jak piszesz tam mają lepiej niż w domu w Polsce w kraju nie zaznają miłości rodzinnej ,rodziny są im obce dzieci się nie liczą a może oni i na dzieci nie mogą liczyć mają ich głęboko w d.......a jak mowa to wiemy o kogo chodzi stare dupo lizy co w Polsce nie dali sobie rady, co niektórych powyrzucali z pracy,to właśnie znależli gniazdko w MONSHEIM gdzie szefostwu wchodzą bez wazeliny.Chodz zdrówko już nie te ALE DO EMERYTURY trzeba dociągnąć bo w kraju z czego i za co.A ubezpieczeni to tylko wybrańcy i nie liczni.Ale i tak im życze wszystkiego dobrego i dużego garba pa mili pracownicy pozdrawiam

r
użytkownik zarejestrowany

wiem że w a maju była u was rekrutacja na stanowiskoPracownik gospodarczy / konserwator Centrum Logistycznego w Kajetanach - czy jest szansa że jeszcze takie nabory będa w tym roku prowadzone>? odp

Fizol

Witam czy Zajac jest jeszcze koordynatorem, czy juz zasuwa jako fizol na TST?

OLKA

wikler co to opowiadasz za głupoty ze za przejazd sie nie płaci???????!!!!!!!!!!!!! tak samo jak i inni ze hotel darmowy... a dlaczego kobiety zarabiaja 4,5euro a faceci 5euro bo masz wszystko odliczone na chłopski rozum.I własnie zarobki takie a nie inne.To u nas w kraju tez to zarobisz i bez łaski mondralinskich.POZDRAWIAM WSZYSTKICH NAIWNYCH

Wikler

Pracowałem kiedyś na TST. W sumie to 3 turnusy zaliczyłem i co mogę powiedzieć to to, że praca do lekkich nie należy a pieniądze marne. No chyba, że ktoś dostanie się na haustechnika, to będzie parkingi zamiatać, kosić trawniki, pomagać w naprawach sprzętu AGD na hotelach czy ustawiać półki na magazynach. To, że jedziesz na tzw. konfekcje, czyli pakowanie kosmetyków, nie oznacza, że tam konkretnie trafisz. Możesz trafic np. na pakowanie chipsów (tzw. markant). Tam to już w ogóle jest tempo tempo i jeszcze raz tempo. Najgorzej ma ten co odbiera palety z chipsami ze stanowisk - musi sie uwijać jak na speedzie... Poza tym jest jeszcze przepakowywanie wód mineralnych ale tam to już, że tak powiem stała ekipa siedzi ;) Ogólnie praca jest ciężka i szybka. Dużo krzyku i poganiania, żeby zrobić normę. Na pewno nie jest to praca dłuższa metę ani tym bardziej praca rozwojowa czy perspektywiczna. typowa praca, żeby trochę na szybko zarobić. Ludzie którzy tam pracują, też nie są w większości (mówiąc delikatnie) wysokich lotów. W pracy jesteś zwykłym robolem jednym z wielu - robisz to robisz, a jak nie chcesz to przyjdzie na twoje miejsce inny/inna i tyle. Wykładać kartony na taśme to nawet małpa potrafi. Szczerze jeśli ktoś ma jakieś perspektywy w życiu i trochę oleju w głowie, to raczej tam nie wraca. Polecam natomiast tę pracę studentom albo osobą po szkole średniej - praca ta bardzo dobrze motywuje do studiowania. Plusem jest to, że za przejazdy się nie płaci, jest możliwość uzyskania ubezpieczenia tu w Polsce i można przedłużać sobie turnusy. Jeśli ktoś już się jednak zdecyduje na wyjazd, to raczej powinien jechać kilka razy, żeby zwrócił się koszt zakupu ubrań i butów roboczych.

artysta

Pozdro dla tej czarnej z tst co wyczipowała mnie, a na drugi dzień poleciła na markancie ;D Rozchmurz się (:

Miszcz

Pany jo tam był pracownikiem miesiaca. 200 palet na Neugeschafcie sie ujebało. Auschwitz, a nie normalna praca dla ludzi. Ale większości to opowiada, nie zbuntują sie to musz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Arbeit Jude!

szkoła_charakteru

Ta firma to praktycznie obóz pray z lekko podniesionymi standardami (dla szczęśliwców nie muszących gnieździć się w 16os mieszkaniach z jednym prysznicem) O TST można sporą książkę napisać. W Wormsie i okolicach znajduje się parę hal. Przykładowo jęśli traficie na Neugescheft jest zapiepsz niesamowity, a praca nie warta stawki - nie bez podowtu tą halę ochczono jako Auschwitz - Pozdro dla tego patola simona! Awans jest - tj. tylko za danie dupy (nie dotyczy schreiberin)

Conen

Poczucie humoru to macie dobre. A coś przydatnego?

Bułka

Najlepiej panie Conen przygotować się na meksyk w lipcu Bo wyślemy tam wszystkich nowych. Chcemy przygotować naszych stałych pracowników jaki będzie miała wpływ podróż W kontenerach na statku przez dwa dni Pozdrawiamy

Conen

Witam! Jutro mam wyjazd do tej firmy organizowany przez biuro pracy. Macie może jakieś wskazówki czy też porady? Mam się na coś mentalnie przygotować?

Kordynator

Z tymi mulami i oslami to był zarcik, trochę mnie poniosło. Fajnie, że ta firma się tak rozwija i inwestuje w nowe kraje. Do zobaczenia w lipcu, w Meksyku. Pozdrawiam szczesciarzy którzy się tam dostaną. Chętnie zabralbym się z wami ale mam chorbe morska.

Kordynator

Tak to wszystko prawda. Widzę po nicku, że słyszał Pan plotki o Meksyku. Od lipca właśnie rusza w tym państwie nowa hala henkla. Kraj może wydawać się trochę egzotyczny ale zapewniam, że będą tam świetne warunki. Stawka godzinowa w Meksyku to 120 pesos za godzinę. Wyjazdy 3 na 1, będziemy płynąć przez ocean 2 dni kontenerowcami za pośrednictwem firmy Sardyna. Praca po 12 godzin dziennie. Dojazdy do hali będą odbywać się grupami 20 osobowymi ( zależy ile wejdzie na pake ciezarowki). 2 przerwy 5 minutowe po 10 minut, zakaz wnoszenia skorpionów i wezow w ubraniach roboczych, hotele położone w cichym miejscu daleko od miasta( 40 km)? Dojazd do sklepu na wlasny koszt. Polecamy osły i muły. To narazie tyle podstawowych informacji. Pozdrawiam serdecznie.

Meksyk !

Witam. Pracuje w tej że zacnej firmie Od jakiegoś czasu I Z tego co wiem Jest tutaj kilka hal Gdzie moga nas wysłać do pracy Ostatnio jest trochę głośno o tym że otworzą nowe dwie hale w Austrii I w innym państwie I chciałem się zapytać czy ktoś coś wie o tym ? Czy będą tam inne stawki I w którym to państwie będzie Dziękuję z góry za odpowiedź :)

Nicol

Dobrze, że już nie muszę uczestniczyć w tej toksycznej firmie. Młodym nie polecam , bo ani kasy specjalnej nie zarobicie nie mówiąc już o przyszłości - na to patrzcie głównie (jeśli szukacie pracy za granicą na dłuższy okres czasu to szukajcie takiej co wam zapewni "umowę o pracę" i wszystkie świadczenia). Te 2 tygodnie na 2 to pułapka a nie żaden plus. W perspektywie dłuższego czasu narobi wam to więcej szkody niż pożytku. Z miesiąca na miesiąc zarobicie marne pieniądze(poza paroma dupolizami)a w perspektywie dłuższego czasu zostaniecie wyrolowani.

Koła

Alez oczywiscie podwyzki byly o 50centow za h tylko wzrosl czynsz za apatamenty o 4€ za dobe

podwyzka

Dobrze Areczku gadasz, podwyzki sa ale w Warszawie, ale nigdy ich nie zobaczysz w Monsheim.

podwyzka

Bax, dobrze napisales. Ty tylko wszedzie slyszysz o podwyzkach, ale ich nikt do tej pory nie widzial i nie zobaczy. Nie dostaniesz tu wiecej niz 4,5 euro/h. Pozdrawiam wszystkich wytrwalych pracownikow.

Praca

Kasa ta sama od wielu lat i raczej podwyzki nie bedzie. Szrajberiny nadal scigaja sie miedzy soba ktora wieksza norme wyciagnie, kosztem ludzi oczywiscie.

Lanz

A ja dostałem taki dokument za zeszły rok ;) Listownie do domu... I jak tam normy dalej dźwigają ? :D Kasa ta sama za tą siermięge czy lepsza ?

Kacek

Powiedzcie mi coś na temat rozliczenia się z podatku z tą firmą, ponieważ nie dostałem żadnego dokumentu do rozliczenia, mam czekać czy jak?

iwa
@Kacek 28.03.2016, 12:21

Nie masz na co czekać. Nic nie dostaniesz od nich :)

Były

Pracowalem tam 4 lata jest dużo prawdy w tym co piszecie ale ja byłem zadowolony a to co robiła Szefi to jej prywatna sprawa ona co rano musi spojrzeć do lustra

pozdrowienia dla "starych "pracowników firmy tst i ils

hektor

Wiecie moze cos na temat mojej psiapsiulki Beti z13 hotelu jakies namiary

Pomidor

Jezu, co wy tu dupicie o pieczarkach czy pomidorach, tego praca w tst ILS worms nie dotyczy! Aż dziw bierze że administrator tego nie usuwa.

Robin

Polecam jedną z firm koło Venlo ( Holandia) 0031-77-4729125 telef do biura. Prosić Michała lub Wojtka. Mają także stronę internetową z ofertami pracy. Pracowałam tam 10 lat :) Uczciwi wypłacalni,umowa o pracę,zwrot podatku,świadectwa pracy.

lola

Chciałabym wyjechać z tej firmy na pomidory czy ktoś może mi napisać czy praca ok i jak to tam wygląda

!!!!!!!

Hallo wszystkim jestem tu nowa i jak czytalam te opinie przed wyjazdem do pracy to myslalam ze bzdury piszecie ale na sylwestra widzialam na wlasne oczy jak sie bawi szefowa pijana biegala po hotelu wszystkimi chciala derygowac. A juz nie wspomne o tym jak skakala po ochronie a jej facet siedzial i biedak sie ani nie oddzywal. Jestem w szoku ze taka osoba jest na takim stanowisku. Niewiem jak wy ale zjerzdzam do pl i koniec ta praca to jakas pomylka a ten hotel to jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Zostaw opinię o ILS - Worms

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ILS