Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

sylwia

a to nie możesz przynieść do pracy swoje picie ? czy zawsze musi być darmowa woda dla [usunięte przez moderatora] i polaków ?

K3

Wyobraźcie sobie, że na K3 robiąc w upałach, dusznej hali i to robiąc idiotyczne normy dla jeżdżącej rowerkiem [usunięte przez moderatora], ludzie nie dostali ani kropli wody. Gdy jej zwrócono uwagę, że przy kantynie nie ma od dłuższego czasu butelek z wodą, to powiedziała, że jak nie ma wody to znaczy że jej nie będzie. Sama co chwila popijała z pragnienia w swojej budce z komputerem i woziła się rowerkiem po hali, a ludziom, którzy pracowali w duchocie nie dała ani kropli. Jedyne co potrafiła gadać, że kogoś odczipuje jak nie zrobi normy. W Wormsie nie liczy się człowiek lecz tania siła robocza. Maszyna się może popsuć ale człowiek musi być niezawodny i wydajny na 200%, byle się [usunięte przez moderatora] obracały w zawrotną prędkością cyferki na prywatnych kontach.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Poczuły niemieckiego [usunięte przez moderatora] to szaleją, normaalka. A jak widza tego całego [usunięte przez moderatora] na tst to juz w ogóle są posikane, on je poniża a one sikają z podniecenia. Póki ludzie się nie zbuntują to zawsze tak będzie. Ale skoro ludzie cioty i potulnie [usunięte przez moderatora] jak baranki to co sie dziwicie. By cała hala sie zbuntowała to moze by było inaczej.

szmit

Szrajberinom odbija na maksa. [usunięte przez moderatora] pogania pracowników i mówi, że "ona musi zrobić normę" bo inaczej wyląduje na nockach. [usunięte przez moderatora] tylko zerka do listy koleżanek gdy te nie patrzą, by zrobić więcej palet niż inne szrajberiny i ciągle "gaz panowie, gazu!". W tym tygodniu na kobietę spadła cała paleta Doussy. Dziewczyna robiła domki z tyłu hali TST na Formilach. Paleta ją wcisnęła pod stół i przygniotła. We wtorek zjechała do Raciborza cała potłuczona i roztrzęsiona i firmie jest to na rękę.Tam się nie przestrzega BHP. [usunięte przez moderatora] Jego kierowcy wózków widłowych pędzą po hali jak szaleni. Szrajberina [usunięte przez moderatora] z Danonne na dzień dobry wszystkich stawia na baczność, aż jej ludzie zaczynają się buntować na pakowaniu wód. O [usunięte przez moderatora] to już w ogóle lepiej nie mówić. Kierowcy też humorzaści. Jak jesteś kolegą kierowcy, zwłaszcza [usunięte przez moderatora], to pojedzie z Tobą nawet po jedną butelkę piwa do sklepu, a inaczej to po chamsku traktuje pasażerów. Jego odzywki do innych pasażerów z miejsca dyskwalifikują go z funkcji kierowcy busa, no ale najwidoczniej komuś w Worms i w Raciborzu nie przeszkadza to, że prostak wozi ludzi.

piotr

anonim - 2013-07-17 11:54:02 kto mi powie w jakiej branży działa firma ILS? czy ktoś tam teraz pracuje i mógłby się wypowiedzieć na temat tej firmy?poszukuje ludzi którzy będą robić za frajer bo stawka którą oferują od7lat nie wzrosła tylko zmalała dla nich człowiek się nie liczy dla nich liczy się sztuka a w pracy wypąpują cię na maksa aby tylko się wzbogacić jak najtańszym kosztem

piotr

szrajberina na tst - 2013-07-15 08:35:27 gnojek - 2013-07-14 21:55:38 na tst robiam jako sztaplerowiec i nigdy nikt nie jeździł pijani ogarnij sie....a pan [usunięte przez moderatora] to co? a [usunięte przez moderatora]można wymieniać dalej. jak wymieniamy nazwiska to pan [usunięte przez moderatora] JEST KIEROWCOM BUSA (MĄŻ [usunięte przez moderatora] KOORDYNATOR) ON JEŻDZI DZIENNE NA PDWUJNYM DOPALACZU ALE TO MOŻE BYĆ I JEST SPOKO

szrajberina na tst

gnojek - 2013-07-14 21:55:38 na tst robiam jako sztaplerowiec i nigdy nikt nie jeździł pijani ogarnij sie....a pan [usunięte przez moderatora] to co? a [usunięte przez moderatora] można wymieniać dalej.

gnojek

praca

Tak to prawda co pisza ale kto niewierzy musi sie przekonac tak bylo ze mna. Moze macie jakies namiary na sprawdzone firmy z niemiec chetnie bym pojechała do pracy,bo w Polsce to.......sami wiecie. Bede wdzieczna.

totylkoja

Oto kilka punktów opisujących ta firmę (dla niedoinformowanych) 1.Śmiesznie małe zarobki ( Faceci 5 euro na godzinę) Kobiety 4.50 euro) 2.Praca -akord. Jak nie dajesz rady to zjazd do polski 3. Uzależnieni od alkoholu przełożeni 4.Jak masz rodzinę to zastanów się czy tam jechać bo może się to skończyć rozwodem (Zdrady - Pijaństwo i imprezy) 5.Szrajberiny to łatwe panienki do łózka zwłaszcza dla Niemców,. w Polsce maja rodziny a tam [usunięte przez moderatora] się na potęgę. Poza tym gnębią ludzi a same nic nie robią.. 6. Koordynatorzy ..Uwaga!!!!! jak z nimi pijesz to jesteś okey. Jak nie , to masz przechlapane 7. Kierowcy -banda pijaków, tylko czekać jak dojdzie do nieszczęścia,i w wypadku zginie kilka osób.wsiadają rano za kierownicę pod wpływem alkoholu. 8. To samo dotyczy operatorów wózków widłowych. przewożą ciężkie rzeczy na podwójnym gazie. Zwłaszcza ci panowie którzy jeżdżą na tst. 9.Hotele to ciasnota i syf.Kradzieże żywności są na porządku dziennym. Nie polecam tej firmy nikomu..Jeżeli nie wierzycie w to co napisałam to się tam zatrudnijcie.

Robert

Jedna wielka porażka. Po dwóch razach stwierdziłem, że to nie ma w ogóle sensu. Złote góry były obiecywane i nie wiadomo co jeszcze. Jako osoba nie paląca i nie pijąca można było zrobić zaledwie 90 godzin. Niektóre schreiberiny to w porządku dziewczyny, a jedne myślą nie wiadomo co... Oczywiście polak pogania polaka bo norma musi być wyrobiona... Można było poznać ludzi naprawdę w porządku, chociaż nie zabrakło takich, którzy non-stop obrabiali słabszym (usunięte przez administratora) Stawka nie jest warta tej pracy.

EX PRACOWNIK

Jest tyle innych firm w Niemczech,to po co sie tak marnowac w ILS?? Pozdrawiam z BMW.

łukasz

gosss - 2013-07-12 17:39:22 LUKASZ - 2013-07-12 12:22:30 gosss - 2013-07-11 16:09:26 lukasz - 2013-07-11 15:19:11 z mojego punktu widzenia w tej firmie istnieją duże układy pojechałem tam ostatni jako nowicjusz i co mogę stwierdzić to co ludzie piszą jest po części prawda na pierwsze wrażenie nie da się tego wszystkiego zauważyć bo wszystko dzieje się po kryjomu np jak ludzie lataja z % do przełożonych nie oficjalnie czego doswidczyłem na oczy jak po kryjomu ludzie dawali upominki tu ci przelożony powie ze nie da się nic zrobić a wzeczywistości wiadomo co chodzi PRACA ciężka nie wara tej kasy mieszkania różne często chlew jak trafisz i niczego nie możesz się doprosić musisz polegać san na sobie jezdzisz tam dalej? czy zrezygnowales?NIE JA ZREZYGNOWAŁEM PO PIERWSZEJ WYPŁACIE 170 A NAROBIŁEM SIE JAK KOŃa ile godzin przepracowales?szkoda gadać poraszka

gosss

żana
@gosss

daj mi namiary na te tłumiki z góry dzękuje

Michł

man namiary do pracy przy filtrach samochodowych znajomi tam pracują ja jadę po jutrze robota spoko znajomi się chwalą pracowałem w ils i nawet wroga bym tam nie wysłał

LUKASZ

w tej robocie nie ma zle , zalezy na co sie trafi, sa niektore schreiberiny w porzadku , ale niektore sa nienormalne i robia byle tylko niec norma i karza ludziom pracowac ponad sily by pan [usunięte przez moderatora] na nich nie wrzeszczal. uwazac trzeba na jego pania [usunięte przez moderatora] , bo kiedy sie zezlosci to potrafi byc strasznie niemila. godzin sobie mozna nastrzaskac , to fakt i to nie prawda ze tylko pijusy najwiecej ich maja

goska

wiol - 2013-07-09 13:30:38 Hej! Planuje ktos jechac tam pierwszy raz? Szukam towarzyszki zawsze to razniej.hej ja planuje jechac tam pierwszy raz, tez szukam kogos do towarzystwa

gosss

lukasz

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS