Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

kaja

[usunięte przez moderatora]Praca nie jest lekka,ale jak się pracuje to nikt się nie czepia,widlaki i owszem pędzą jak szalone,ale jak sam uważasz to jest ok.Kierowcy nie mają tam łatwo więc nie ma się co dziwić,że nie witają was co dzień rano z uśmiechem. Oni też mają swoje problemy,których im ludzie przysparzają ,bo czasami jak widziałam jak się zachowują dorośli ludzie to przykro na to patrzeć. [usunięte przez moderatora] Ja jestem zadowolona z pracy i pojade3 tam znowu jak zadzwonią. Pozdrawiam wszystkich pracowników i tych wszystkich co tutaj piszą a naprawde tam dalej jeżdzą i nie mają zamiaru się nigdzie indziej wybierać

KRIS

Pierwszy wyjazd uważam za udany. Jak w każdej pracy nie ma lekko, ale to normalne. Do pracy jedzie się po to aby pracować, a nie się obijać i wygadywać że to obóz pracy.A to że koordynatorzy są jacy są, to jest normalne. Musi być jakaś dyscyplina, jeżeli ma się pod sobą około 300 osób. A jeżeli już mowa o wysokich normach, to jest tylko akord pracowników. Praca jest dla ludzi, a nie dla leniów. Pozdrawiam tych, którzy byli już tam pare razy i tych którzy chcą dalej tam jeździć. Tyle :)

amigos

ja tam mam jechać w przyszłym tygodniu.pracy sie nie boje.były gorsze i jakos mnie to nie przeraża.a imprezy mi jak najbardziej odpowiadają i mam nadzieje że poznam ładne dziewczyny :D P.S. te łatwe [usunięte przez moderatora] to są chociaż ładne?

zszokowana

LUDZIE ZGŁOŚCIE TO KONSULOWI W OPOLU CO SIĘ TAM DZEJĘ Z TEGO CO CZYTAM TO SZOK ŻEBY TAK WAS TRAKTOWAĆ KONSULAT JEST RÓWNIEŻ OD TEGO POPROŚCIE O ANIMOWOŚĆ TAK BYĆ NIE MOŻE JAK PRZECZYTA TE WPISY SAM BĘDZE WIEDZAŁ JAKĄ KONTROLE TAM WYSŁAĆ KTÓRA BEDZE MUSIAŁA SIĘ TYM ZAJĄĆ PEWNIE NIE TAKIE NIEPRAWIDŁOWOŚCI TAM WYKAŻE A NAJWIEKSZA KARA DLA SZEFA BEDZE JEŻELI TO OPISZĄ W NIEMIECKIEJ GAZECIE JAK TAM SIĘ O TYM DOWIEDZĄ TO IM DAJĄ POPALIĆ TAKIE PISMA MAJĄ MOC JA TAM NIE PRACUJE ALE JAK TO CZYTAM TO NIE SĄDZĘ ZE TO SĄ BZDURY KONSULAT POWINIEN SIĘ TYM ZAJĄĆ PRAWNIE [GENERALNIE TO CO TU PISZECIE TO JEST TAKI POZEW ZBIOROWY] ZBIERAJCIE DOWODY ZDIĘCIA, NAGRANIA JAK WAS TRAKTUJĄ POZDRAWIAM

adam

m - 2013-08-17 14:35:13 artykuł w gazecie opolskiej napisany na podstawie komentarzy z internetu? hahahahah jaja sobie ktos robi?nie z tego co wiem to zostały przekazane wydawnictwu nagrane filmiki zdjęcia wypowiedzi ludzi bo takie naprawdę istnieją widziałam na własne oczy i to nie jedne ludzie nawet nie mają pojęcia ze ze byli nagrywani

m

?

Niech się wreszcie skończy bezkarność [usunięte przez moderatora], u którego BHP to fikcja. Im więcej media będą o tym pisały tym lepiej. Może [usunięte przez moderatora] sama stanie na taśmach i będzie wyrabiała ze swoimi [usunięte przez moderatora] normy, a pracownicy już się postarają o to, by się nie [usunięte przez moderatora] i zrobiły normę z plusem. Niech się wreszcie te [usunięte przez moderatora]vdowiedzą co to za robota, co znaczą chamskie odzywki [usunięte przez moderatora]. Im więcej nagromadzi się zdjęć z ukrycia i filmików tym lepiej. [usunięte przez moderatora] jak się dowie, że o jego firmie robi się coraz głośniej w Polsce i to negatywnie, to może kopnie w 4 litery [usunięte przez moderatora] z całym jej dworem koleżanek z biura, koordynatorów, kierowców. Najlepiej też uderzyć w samego [usunięte przez moderatora] w mediach, tak jak już ktoś wspominał o wylewaniu chemikaliów do WC, o duchocie na halach, o skandalicznych toaletach na K3, o pędzących kierowcach widlaków, o spadających paletach na pracowników.

iza

Taaa, swego czasu była na Hessloch kobieta, która nie wsiadła rano do busa, którym kierował "wczorajszy" [usunięte przez moderatora]. Kategorycznie zarządała innego kierowcy dzwoniąc do szefowej (czy tam koordynatora). Oczywiście kierowcę podesłano, teoretycznie bez żadnego ale. A w praktyce, kobieta była wytykana palcami "o to ta [usunięte przez moderatora], przez którą musieliśmy wysłać innego kierowcę"

mm

TR. Opole redaktor - 2013-08-15 12:15:48 Po przeczytaniu tych wszystkich opinii. Nadmieniamy ze artykuł o waszej firmie niedługo będzie na łamach Trybuny opolskiej.trzeba jeszcze nagłośnić w NOWINACH RACIBORSKICH I W innych wydawnictwach trzeba w koncu doprowadzic do tego aby ludzie omijali tę firmę z daleka a ludzie tam pracujący sami zrezygnowali jak nie umią się przeciwstawić sami sobie na to zasłużyli koniec wykorzystywania i [usunięte przez moderatora] ludzi koniec litości niech szefowa i jej goryle sam pracują tam i poczują co to praca

TR. Opole redaktor

gosia

hej jedzie ktos jutro tam wieczorem? :)

olo

nie wiem dlaczego sądzą prawie wszyscy,że tylko jest ciężko na K3 i TST ? popytajcie ludzi którzy pracują gdzie indziej.A ogólnie opinia o firmie jest taka,że kierowcy piją..nie wiem na co szefostwo czeka,chyba tylko,żeby był wypadek i pozabijało ludzi...a kierowcy jadą do Polski przemyśleć swoje zachowanie!!!!!!!! śmiechu warte...po powrocie i tak dostają klucze z busów...a ludzie dlaczego wsiadają do busa jeśli od kierowcy jedzie alkoholem? trzeba cos z tym w koncu zrobić...bo będzie kiedyś za późno...

Racibórz

Skoro siedzisz tydzień, to znaczy ze mieszkasz albo w Monsheim albo na Wormsie. A tam przeważnie są Ci, którzy mają lepiej (lokalowo i w robocie) reszta musi zapieprzać na TST lub K3 i znosić niewygody na Hesslochu. Powiedz co robisz w robocie to może się dowiemy co masz fajnego.

karol

nie wiem czego wy tu chcecie ! ja siedze tu juz tydzien i na razie nie mam na co narzekac

żuliana

ludzie weźcie się w końcu w garść............. to bezprawie się musi skończyć,gdzie wasza godność?????nie pozwólcie aby wasze prawa człowieka były notorycznie deptane i to jeszcze przez kogo,przez kompletne ZERA.

arbeitsamt urząd pracy w Niemczech wiem bo już też zgłaszaliśmy jeden przypadek ale wiadomo jak się idzie w dwóch czy trzech to ciężko co kolwkiek zdziałać.no bo nikt więcej się nie zdecydował.

marek

Worms - 2013-08-08 13:14:47 Jak się nazywa instytucja w Niemczech, której zadaniem jest kontrolowanie pracodawców odnośnie przestrzegania przepisów, warunków w jakich pracują pracownicy jak i też umowy jakie pracodawca zawiera bądź nie ( to nagminny przypadek u [usunięte przez moderatora]) z pracownikami? Mam zamiar powiadomić takową instytucję w Niemczech, co się wyrabia na halach TST i K3 oraz w jakich warunkach mieszkają pracownicy (ilość wc i pryszniców na lokatorów).może nie znam pisowni DEUTSCHE ARBEISTAMT Jestem za bo mam dosyć gnojenia i poniżania

Worms

student prawa pracujący dorywczo w ils

moi drodzy prawo doprawdy stoi po naszej stronie jesteśmy w Uni więc czy pracujemy za granicą czy w Polsce prawo jest po naszej stronie Jeśli pracodawca z góry określi stawkę godzinową to nie ma prawa nas zmuszać do pracy w akordzie panie w Raciborzu prosto i wyrżnie mówiły o stawce godzinowej JESLI ulegniemy wypadkowi lub jesteśmy chorzy to pracodawca ma obowiązek pójść z nami do lekarza a jeśli nie mówimy w j. n to musi pojechać z nami osoba znająca go ma także obowiązek do wypłaty świadczeń chorobowych i wypadkowych CO do umowy umowa musi być dostosowana do języka ojczystego pracownika i pracodawcy a w przypadku gdy pracownik ma obiekcie do umowy i nie jest w jego języku pracodawca nie może go zmuszać pracownik ma prawo zaskarżyć pracodawcę jeśli praca jest za granicami państwa pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikowi lokum na 4m kwadratowych może mieszkać maks.2 osoby jesli pracodawca łamie notorycznie prawo to pracownik ma prawo wystąpić na drogę sodową pracowałem w tej firmie i wiem ze pracodawca notorycznie łamie go w stosunku do pracownika i dlatgo ja jako przyszły prawnik tej sprawy ta nie zostawię pozdrawiam

no jeśli chodzi o wózki widłowe to serio pędzą jak szaleni,i dlatego na TST po paru wypadkach kazali zakładać kamizelki odblaskowe dla bezpieczeństwa.a co mi ta kamizelka by pomogła nawet nie zdążył by zauważyć i bach.jeśli chodzi o [usunięte przez moderatora] to ona nawet tam długo nie pracuje ale widać że już się zaaklimatyzowała a na początku cicha woda.po za tym brak słów na całą resztę.potrafią tylko wydzierać się po ludziach.cieszę się że już tam nie pracuję i że tak potrafiliśmy się postawić, odczipować i wyjść.

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS