Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

piękna

Cześć wszystkim :)) czy może mi ktoś podawć namiary na firme?! Bardzo proszę!!! Aha i mam jeszcze jedno pytanie... jakie papiery są wymagane do biura?! Bardzo was proszę odpiszcie mi ktoś! Pilne! Pozdrawiam. ;)

Artur

NAJGORSZE DPD 45 TON NA ZMIANE I DWA HAŁACZE , WSZYSTKO LATAJĄ I KABLUJĄ DO SZEFOWEJ ! NA TST NIE MA NORMY ! SCHREIBERINY MAJĄ 5,5 EURO I BASTA

neon

Pracowałem w ILS Worms (stała praca nie na 2 tyg.) które "wynajmowało" mnie jednej z firm kosmetycznych (teraz pracuje tam bezpośrednio). Powiem że pracując tutaj w niemczech na miejscu nie jest tak źle w tym ILSie gdyby nie czekanie na sms-y czy czasem nie ma wolnego i z tzw kontem AZK. Miałem trochę do czynienia z ludzi z "Polskiego ILSu" (czasami przysyłali kilka osób jak była taka potrzeba) i powiem tak kilka osób naprawdę w porządku (usunięte przez administratora)

dziumia

A jesli odmowisz wyjazdu 26 to nastepny twoj turnus potrwa tydzien, bo szefowa ci na zlosc zrobi. Sprawdzone

dziumia

Standardowo teraz posiedzisz w domu, a potem ci zadzwonia ze jestes potrzebny 26 grudnia, musisz ratowac firme, inaczej firma straci klienta, i pracy na przyszlym rok nie bedzie.(usunięte przez administratora)

naab20

Na jakiej dokladnie ulicy jest ta firma w raciborzu? jak mozecie podajcie numer telefonu

Rafał

HAŁACZE(usunięte przez moderatora) FIRMA DNO, SZCZEGÓLNIE NA DPD(usunięte przez moderatora). ZA DZIEN PRZERUCA SIE 45 TON

ula

chciałam pojechać do tej firmy jestem z Raciborza więc popytałam znajomych na mieście na temat tej firmy ale na mieście niestety każdego kogo znam oraz znajomi moich znajomych na temat tej firmimy nie mają pozytywnych odpowiedzi Mam też rodzinę w okolicach Opola i Krapkowic postanowiłam więc tez co nieco popytać bo nie chcę jechać w ciemno ale niestety to samo gadaj ze ta firma jest jedną z najgorszych jaką znają i nawet wrogowi by jej nie polecili Nie wiem ale moim zdaniem coś musi być w tym bo żeby tule ludzi z rużnych miejsc w Polsce miało podobne zdanie lub opinię czasem lepiej zanim się pojedzie w ciemno lepiej jest uzyskać jakieś wiadomości

NN
@ula

ja jestem z Tarnowskich gór i na temat tej firmy też się słyszy ciekawe rzeczy nam znajomych w Bytomiu i to samo gadają ze mam się trzymać z daleka od tej firmy pozdrawim

sprzatacz
@NN

ta firma nadaje się tylko do podłożenia dynamitu oraz dla pań które werbują naiwnych frajerów

xyz
@sprzatacz

chciałam pojechać do pracy ale krótko przed wyjazdem wpadła mi w ręce pewna polska gazeta nie pamiętam już jaka a w niej przeczytam reportaż na pierwszej stronie PRODUKCJA KOSMETYKÓW CZYLI (usunięte przez administratora) DLA POLAKÓW ZA GRANICĄ .JEST TAM DOKŁADNIE OPISANA FIRMA ILS/TST JEŚLI KTO KTOKOLWIEK CZYTAŁ TEN ARTYKUŁ TO JUŻ TAM NIE BĘDZIE CHCIAŁ JECHAĆ DOPRAWDY REPORTER KTÓRY TO OPUBLIKOWAŁ NIE SZCZĘDZIŁ W ŚRODKACH MOŻNA TAM NAWET ZOBACZYĆ ZDJĘCIA POLECAM GO DO POCZYTANIA JA JUZ TEJ FIRMIE PODZIĘKUJĘ JEŚLI JEST TAM TAK JAK OPISUJE REPORTER

stary prac
@xyz

sama prawda

olo
@stary prac

napiszcie tytuł tej gazety...

veronica
@olo

Ja jestem chętna i koleżanka również :) Nie takie rzeczy się robiło ;) Damy radę

Witam na radiu vanesa ta firma poszukuje do pracy oglaszaja sie .

Ulica batorego pod radiem vanessa na przeciwko urzedu miasta. Numeru nie podaje bo nie wiem czy tak mozna. Nie dziwie sie ze pytacie o namiary jak sie wejdzie dzis na nasz raciborz a tam artykul ,,Berzobocie w naszym powiecie dalej rosnie.." Zapraszamy na monscheim ;-)

Maleńka

Cześć tak wypisujecie ale ludzie proszą o jakiś kontakt do tej firmy w Polsce a wy nic ani adresu nie podajecie ani nr telefonu nawet nie ma dokładnie nazwy firmy i ulicy podanej gzie ta agencja się w Polsce znajduje. Podajcie adres i numer telefonu a ludzie sami sprawdzą jak jest.

Czy czesto tak przetrzymuja ludzi, zeby pozniej wszyscy chetniej jechali, gdy oni potrzebuja? Czy to pierwszy raz tak sie zdarza, czy juz takie sytuacje byly, ze ludziom nie dali wyjechac, aby pozniej sie wszyscy wyrywali do pracy, kiedy oni maja takie zapotrzebowanie? Jezeli w okresie poswiatecznym nie ma tej pracy tyle, to po co w takim razie kaza przyjezdzac? Chyba nikt nie jedzie tam, aby sie nudzic w hotelu. Przeciez wyjezdza sie do pracy, zeby zarobic, a nie przesiadywac tam na "pusto" Z gory dziekuje za cenne rady i opinie. Pozdrawiam.

łikasz
@pracownik

firma ma podpisane umowy z niektórymi zakładami jak np dpd i niektórymi odbiorcami w okres miedzy świąteczny wszystkie zakłady chodzą na pół gwizdka a jak by nagle wyskoczyły jakieś zlecenia to firma musi wywiązać się z zadania aby nie stracić klijenta dopiero wszystko rozkręca się po 6 stycznia a ludziom sciemniają ze pracy multum mnie to już nie dziwi bo co roku ta sam śpiewka byłem tam raz w ten okres i więcej się nie nabiorę

Kamil
@łikasz

Ta firma jest chora ,maja także swój chory system .Zdażaię to coraz częściej . Oni z ludzmi się wogóle nie liczą .Liczy się żeby przyjechał pełny autobus ,reszta nie ma znaczenia .Czy ktoś pracuje ,czy nie i ile ma godzin .

Witam, do mnie zadzwoniły Panie z Raciborza, że wyjazd odwołany. Czy ktoś z was ma także w listopadzie "postój", w sensie nie pojechał z powodu braku pracy? Czy takie sytuacje często się zdarzają, zwłaszcza w okresie końca roku, czy to o coś innego chodzi?

ŁUKASZ
@pracownik

to zagrywka taktyczna teraz ludzi przytrzymać ze niby niema pracy aby tylko ludzi zdobyć na wyjazd między świąteczny bo na święta nie mają ludzi jak co roku ludzie tam ja na świeta rezygnują z z spedzenia ich w gronie rodzinnym aby zarobić na rodzinę a potem na te turnus zarbiają100e gra nie warta tej kasy lepiej spędzić je w domu z rodziną niz mieć wolne w Niemczech i się nerwować tam nigdy w okres świąteczny nie było pracy dlatego kazdy te firmę każdy w ten okres ma d....zawsze gadali ze pracy będzie multu dużo godzin a potem ludzie siedzieli po6 dni na hotelu

PIOTR

najbardziej wnerwia mnie to to jak nasze polki się poniżają i wszysto zrobią aby tyko osiągnąć wyższe stanowisko jak np. pani (usunięte przez administratora) laska jednego z wyżej postawionych on ja zdradza na lewo i prawo podobno ostatnio zrobił jakies innej lasce dzidziusia a lace powiedział ze to jej wina bo go sprowokowała laskę potraktował jak dz... a pani (usunięte przez administratora) nawet nie reaguje bo dla niej liczy się tylko kariera ona i tak jest tylko z nim dla kasy TAKIE WŁAŚNIE SĄ NASZE POLSKIE DZIEWCZYNY

ha ha
@PIOTR

cały karakan i pewnie jeszcze nie jednej zrobi a

Dyzio

Nie nie trzeba mieć niemieckiego paszportu!! Wystarczy paszport POLSATU!!

MICHAŁ
@Dyzio

zbliżają się Święta i jak co roku w drugi dzień świąt będzie wyjazd oczywiście dla chętnych niby ale i tak jak ludzi nie znajda to będzie przymus i niema zmiłuj się,zarobić się nie zarobi max 30do 40 godzin , a obiecywać będą ze pracy multum aby tylko ludzi zwabić ,nie radzę tam jechać na ten okres bo nic się nie zyska tylko straci byłem tam w tamtym roku więc wiem jak jest przekonałem się na własnej skórze

pati

Witam prosze o jakies namiary na to biuro w raciborzu pozdrawiam.

kot33

Kłócisz się o rozliczenia roczne - wystarczy, że zadzwonisz do biura w PL i załatwisz je bez problemu, tylko sam sie o to musisz upomnieć, ja tak zrobiłem i bez problemu je dostałem.

jola

Witam prosze o jakies namiary na ta firme w Polsce nr.tel albo adres z gory dziekuje

?

Witam dlaczego ta firma nie odprowadza skladek emerytalno rentowych i nie dostajemy rocznych rozliczeń z niemcami do rozliczen w polsce ,kto bedzie kary placil za nas i kto bierze te pieniadze , wszyscy chyba sie domyslaja a le nikt nie powie

mama
@

witam prosze o jakies namiary w polsce na ta firme pozdrawiam.

Asia

Firma ok, Kasa na czas, swietni ludzie.I co najwazniejsze dwa co dwa tygodnie jestem w Polsce.Dla mnie rewelacja, polecam dla matek z dziecmi ;)

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS