Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

mała

Hej właśnie wczoraj złożyłam dokumenty w Raciborzu, nie znam języka niemieckiego bo nie mam kasy na kurs. Ale po przeczytaniu tych opinii powiem szczerze jestem przerażona. Jakieś dobre rady jak tam przetrwać?

chlopaki z Worms
@mała

duzo alkoholu, tylko wtedy tam przetrwasz

Racibórz
@mała

To idz zabierz te papiery nazot

zołza
@Racibórz

baśka"pyskata" hoho to nie zły numer ale jest szczera i Ci nie ściemnia ze tak zalatwimy wszychno za kilka % tylko mówi jak jest(nie chleje) kobita tam sie nadaje zamiast tych "słodziaków" po za tym za kołniez nie wylewa bo go nie nosi, raczej w t-schirtach chodzi!! długo tam robi jako nocny kierowca dostala awans- nie dziobała, pyskata Baska jest zagrozeniem dla przydupasków.. ale zobaczymy.baska nie zmieniaj sie! liczymy na Ciebie pracownicy

cd.historii
@zołza

Franc-ek

Adres dla spragnionych przygody i szukających BiG Manny ;) Racibórz (usunięte przez administratora) 3-cie czy 4-te piętro , drzwi na końcu . Praktycznie w każdych drzwiach są jakieś biura pracy za granicę ;) Powodzenia . Piszcie recenzje ;)

stary prac

nie liczac tych co po 2 tygodniach,miesiacu dokonczyli oblyc w czorny plaszcz w szpitalu albo domu niemowiac o trwalych kontuzjach ale kogo to obchodzi przeciez sami sobie na to pozwolili nawet romy maja szacucenek dla siebie i trzymia sie razem dopoki zdrowie nikt o tym nie mysli a co potem dalej pokazujcie nawet maszyny tak nie zasuwaja ale wy lubicie szr

Zgadza sie, ciezka praca plus klopoty zdrowotne to smierc. Ludzie jezdza tam tylko dlatego ze potrzebuja pieniedzy a nie dlatego ze tam jest tak fajnie. Nie ma pracy w Polsce wiec tak to sie konczy u Niemca, wywioza cie w czarnym worku. Zycze wszystkim wytrwalosci bo jest bardzo potrzebna.

gość

dlaczego 6 czarnych worków?????napisz proszę coś więcej i jaśniej też się tam wybieram więc mnie to zainteresowało

GOŚĆ
@gość

To jest pusta recenzja dowcipnisia 6 czarnych worków moze jakies konkrety .Z tego co mi wiadomo zmarły tam 3 osoby i to z przyczyn naturalnych jakimi są wylew zawał serca czy niewydolność serca a nie z wysiłku fizycznego , czy pracy ponad siły

Madzia
@GOŚĆ

Ja wiem tylko o 2 osobach, czy było więcej to nie wiem. Jedna Pani zmarła jeszcze za mojej kadencji w ILS. Na zawał czy wylew, nie pamiętam już. W zeszłym roku zmarł jeszcze jednen Pan, który pracował też za mojej kadencji. Z tego co pamiętam, zawsze pracował albo na WIN-ie albo na Weinheim-ie. Przeniesli go na DPD no i dostał zawału. Choć nie wieżę w to, żeby ten zawał był następstwem pracy na dpd.

lopezik

6 czarnych workow se nie liczy bo oni sumienia nie maja ale wszystko ma swoj kres dlatego wiekszosc elity je sama w zyciu abo z kims bo maja cos lub tylko psa a pozdro dla normalnych nie wazeliiniarzy

Lopez

Ja tez tam pracowałem.Jedno wielkie zakłamanie i obgadywanie.Dla wielkich pan w kamizelkach jestesmy robolami do zatyrania.Gaz i gaz a nasze zdrowie sie nie liczy.Pozdrawiam Chłopaków z Worms.

gość
@Lopez

Pozytywna strona tej pracy jest tylko jedna zarobione pieniądze wpływają regularnie na konto około 11 dnia każdego miesiąca.Co zaś się tyczy zmarłych tam osób to wiem o 3 osobach i uważam ,że główną przyczyną śmierci mogła być praca jak również duże zaniedbania zdrowotne,osoby te miały przewlekłe schorzenia - winne unikać ciężkiej pracy

GOŚĆ

Ciekawi mnie czy są tam jakieś dobre strony tej pracy, wszyscy zostawiają tylko negatywne opinie, o pracy, koordynatorach, kierowcach no i szefowstwa , Nie ma w tej firmie niczego dobrego? A z tego co wiem to w Raciborzu kolejka osób oczekujących na wyjazd jest bardzo długa, Ciekawe dlaczego?

Łukasz

Witam! Mam takie pytanie, czy jak juz tam sie pracuje w tym ILS to czy można szybciej wrócic? Nie wyrabiam tam i chcę wrócic do domu... Czy to jest związane z jakimis kosztami?

biszkopcik

SZANOWNY ANDRUCIE CZEKAMY NA REZULTATY ZYCZYMY POWODZENIA I POZDRAWIAMY

andrut

Witam!Krótko mówiąc jest sposób aby zmienić może nie tyle warunki pracy panujące w tej firmie ale rządy "szefowej"(skończyło by się kumoterstwo i załatwianie wszystkiego po znajomości poprzez wypicie wspólnie flaszki)Osoba ta nie posiada żadnych predyspozycji aby pracować z ludźmi.Ogólnie wszyscy znają jaka o niej krąży opinia .Uważam że najlepiej sobie radzi z zaliczaniem facetów i rozbijaniem związków innych.Sposób na koniec jej kariery jest prosty wystarczy zawiadomić o wszystkim żonę owego pana jak również jednego z jego braci.Zapewniam ,że powinno poskutkować.Ja tak własnie postąpię.Pozdrawiam.

przyjaciółka

TAK LOUISE MASZ RACJE WRESZCIE WYGARNOŁEŚ TO CO CIE BOLAŁO OD DAWNA NO ALE PRZYZNAJE MASZ RACJE INNI TO TEZ WIDZA ALE SIE BOJA ZABRAC GŁOS BO BOJA SIE O PRACE-CHARUWE

dusi

Nam placa 4,5 euro na godzine a nie 8,5 jak twierdzisz. Jak nie wierzysz to sie zatrudnij, kontakt Raciborz - znajdziesz w internecie i prasie. ILS firma. Ludzie jezdza tylko dlatego ze system dwutygodniowy a nie z powodu zarobkow bo te sa obciete do polowy. Praca bardzo ciezka, ludzi odwoza do szpitala, jedna pani miala uraz kregoslupa i dostala L4 ale zaraz na drugi dzien byla na liscie zjazdu do Polski. Po co im kaleki pracownik? Albo tyrasz albo wypad.

TT

OBECNIE PŁACA MINIMALNA TO 8,5 EURO BRUTTO NA GODZINE !! TO NA REKE COS KOLO 6,5 EURO !!

irrrrrra11

Ludzie !!! co wy tam robicie !!! za 4,5 euro to wbrew niemieckim przepisom! taki zarobek jest karalny! ale cóż ręka rękę myje a schmit się bogaci waszym wysiłkiem,Niech znajdzie niemieckich parobków to zobaczy kto mu zrobi norme za 4.5 euro ,

Prawdziwa schreiberina

Za wyrobienie normy nikt nam nie płaci.Premia jest odgórnie za pisanie stołu.

w dołku finansowym

schreiberiny dostają wiecej nie 300 euro tylko dokładnie 115 euro! tak ale schreiberiny teraz muszą razem z pracownikami (usunięte przez administratora) i dodatkowo pisać wszystkie palety, towary zamawiają wiec nie pierdzielcie. a jak tej zasranej normy nie wyrobią to opierdziel dostaną no i na dodatek jest groźba wyrzucenia z pracy wiec nie dziwcie się im że gonią ale to też nie wszystkie takie są. Są też normalne Schreiberiny, które tak samo nie pochwalają podwyższania normy.

szajberina

Szrajberiny gonią i chcą wyrobić normy, bo mają za to extra płacone - 300 euro na miesiąc dodatkowo.

zocha
@szajberina

to dzwon do szefi jeśli znasz jezyk komunikatywnie, napewno dostaniesz ta prace jako schreiberina.pozdr

chłopek
@zocha

Pani Sylwia szajbuska jest noooo specificzna Ok pracowałem z nia od poczatku, znam dziweczyne, na k3 tez pracowalem bo jezdziłwm turnusem hessloh czwartkowym albo wody albo tst .zawsze trafialismy do niej jak na tst , konkretna,pracowita sprawiedliwa i walczyła o swoich.takk to prawda jest nerwowa krzyczy ryczy... ale to cala Ona. lepsza sylwka szjbus niz jakas nie ogarnieta i jak nie wie o co chodzi t nas na kantyna wysylali, a szjbus to ogarniala. zreszta ta kobita...jest Ok choc facetow nie lubi:-( chyba nikogo nie lubi?!ale robota tam Ok polecam

paolo

Same schreiberiny robią ten wyścig szczurów - ciągła rywalizacja między nocką a dniówką, aby a nóż któraś mniej nie zrobiła bo to wstyd!!! Ciągłe podnoszenie normy z dnia na dzień, czy zrobisz 40 palet czy 50, tyle samo dostaniesz zapłacone. Więc nasuwa się pytanie - po co tak gonicie ludzi? Dziewczyny opamiętajcie się bo to co robicie jest nienormalne!!!

gamoń

Dzwoń non stop do biura i się upominaj o wyjazd, bo jest tak, że ludzi którzy stale jeżdżą zostawiają w domu, odmawiając im wyjazdu a całkiem nowych wysyłają na ich miejsce. To jest sprawdzone!!!

doussy

Oj nie za 5 euro, my na tych plynach 2 litrowych Doussy zasuwamy za 4,5 euro i to kobiety jeszcze. Rece wysiadaja a gonitwa taka ze nie nadazysz zasuwac.

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS