Opinie o BAYLEG S.J w Legnica

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BAYLEG S.J. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BAYLEG S.J o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAYLEG S.J w Legnica

Tylko ja

Nie tylko szef ale biuro tez te dwie malolaty ci nic nie robią i są od niczego i co szczerzą zeby !!! pierwsze za nim!!! nie polecam a wręcz odradzam najgorszemu wrogowi nie polecę

Milosz
@Tylko ja

Niema sensu pisać i ostrzegać innych przed ta firma, ich mozg z biura i tam siedza i usuwają te najgorsze wpisy o nich samych , a druga czesc mozgow pisze na gowork ze ze jest super i miod malina , moje zdanie jest takie same jak twoje , NIEPOLECAM i ODRADZAM

NumerRaz
@Tylko ja

To prawda, szczególnie jedna cwaniara małolata się nadaje....

Mn

Nie polecam tego pracodawcy nie miła atmosfera w tym miejscu

Pozewbayleg

Szukam osób do pozwu zbiorowego przeciwko firmie Bayleg, która zatrudnia pracowników na fikcyjne samozatrudnienie . Jeśli zostałeś/aś oszukany/a np. specjalnie dla nich otworzyłeś firmę lub zostałeś znieważony przez prezesa lub innego przedstawiciela firmy Bayleg zapraszam do kontaktu. Wszystkie szczegóły podam mailowo. Kontakt pebid@wp.pl

Miron

Czy BAYLEG ma jakieś nowe oferty pracy? Nie mogę nic namierzyć a słyszałem sporo dobrego i chciałbym tu pracować. Uważam, że jak się robi co się robi to jest super!!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie BAYLEG S.J? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Legnica
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Szukasz pracy w Niemczech? ZNAJDŹ PRACĘ DLA SIEBIE (m / k) (088)
Legnica
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
poij

@ Miłosz - moim zdaniem jest sens napisać, wyrazi8cv swoje zdanie. A wpisy są usuwane w momencie jak uzywasz słów powszechnie uznawanych za obraźliwe bądź gdy podałes tutaj czyjeś nazwisko. I tylko w tych p[rzypadkach. Tak wiec co ci sie nie podoba??

johny

odradzam ci kolego bo to tylko szkoda twojego czasu

karoo

Kompletna porażka,nie polecam nikomu.

maly
@karoo

zgadzam się z toba kolego, ten caly szef powinienen isc do psychiatry i się leczyc , oglem powinna się tam zjawic jak najszybciej Panstwowa Inspekcja Pracy , za te przekręty które tam robią, mam nadzieje ze jak najszybciej to nastapi i przyjedzie głowny Inspektorat. Niepolecam nikomu tej firmy , lepiej robic zakupy we wroclawiu niż w tym syfie, ostrzegam wszystkich nowych przed tym obozem pracy ,to nawet nie praca, wykonywanie usług dla nich, ogółem maja swoich wafli do podpierdalania , oj dużo tych wafli, sami jego kuzyni którzy siedza cicho i obserwują.

tomasz

pracowałem tam kilka lat temu przez krotki czas jako kierowca, uprzedzano mnie zanim tam poszedlem ze szef to burak. ale generalnie doznalem szoku. w biurze siedzial taki maly karaczan jego dupowlaz co o wszystkim mu donosil, w magazynie tez tylko patrzyli zeby cie podkablowac i przylasic sie szefowi, co rano zbiórki jak w obozie i zjebki, ogolnie (usunięte przez administratora) i prostak do potegi, atmosfera pracy tragedia, pieniadze niby dobre, ale gdyby je przeliczyc na ilosc godzin to lepiej wyjdzie na kasie w markecie, ostrzegam i nie polecam! kierowca byl od wszystkiego, od przygotowania paczek, spakowania papierologi rozwozenia zbierania kasy wplacania jej do banku, myciu auta, naprawiania, serwisowania i zamiatania placu.

Mariano italiano

Dają 1600 brutto plus koszty prowadzenia działalności bo aby pracować u nich trzeba założyć działalność gospodarczą, za tą kasę sam niech sobie jeździ

martusia1968@tlen.pl
@Mariano italiano

Co (usunięte przez administratora) koleś,syn sie zatrudnił na umowę i ma 100zł dziennie,pozdrawiam

Gutek
@martusia1968@tlen.pl

"nowi " uważajcie na marjana w tej firmie (usunięte przez administratora) jak w ruskim czołgu

Lysy Sowa

Żenada,jeśli Bayleg ogłasza się na lca.pl tzn., że jest tam katastrofa,nie ma ludzi,przemian non stop. Dom wariatów z pseudo szefem na czele. Szkoda czasu i nerwów. Nie pozdrawiam aNDRZEJA w.

Ciekawy

Widze że nagminnie sie oglaszaja na stanowisko magazynier-kierowca.Praca na DG. Warto??? Na ile mozna liczyc po odciagnieciu Zus-u?

ciekawski

Przecież nie pisze ze wierzę ,ale z drugiej strony po to są takie portale żeby się dowiedzieć "przed szkodą" nie "po".A co do zarobków wystarczyło napisać ze pracownicy mają zakaz ujawniania płac...najważniejszego czynnika!

ciekawski

Witam,czytając powyższe opinie mam doła, miałem jutro iść tam w sprawie pracy,ale nie wiem czy pakować się w "to".Oczywiście atmosfera w pracy jest bardzo istotna i podejście kierownictwa do pracownika,ale pracując na różnych stanowiskach w różnych krajach tak naprawdę decyduje zarobek jaki mogę uzyskać.Nawet niemiły szef mnie nie zrazi do pracy jeżeli mi za nią godnie zapłaci, a ze wymaga dużo to chyba normalne w końcu to jego"dziecko" i jak widzę ze rozwija się to chyba nie jest złym managerem, jeżeli zagląda tutaj jakiś były albo obecny pracownik to proszę o dane na temat zarobków magazyniera i kierowcy,z góry dziękuję

romano

Zarobki na kierowce nie sa dobre duzo za male a na poczatek wogole male

Jare

Tzn jakie plusy?? Ok załoze .moje wynagrodzenie miesięczne bd wynosic tam (xxxxx) opłac ZUS itp i co mi zostanie? . Za tyle to ja moge pracowac bez zadnych formalności

Jare

No zeby zatrudnic się w tej firmie jako magazynier powiedziano mi ze muszę otworzyc swoją działalnosc gospodarczą trochę to bez sensu jest

Jare

Heh no ja tam jakies doswiadczenie mam w pracy magazynowej ale brak doswiadczenia jako kierowca . Warto spróbowac????

Jare

Witam są jakies przyjęcia??

Mario bros

Bayleg to Hurtownia weterynaryjna. Niektórzy poszukują tam pracy i rzeczywiście miejsce wydaje się być przyjazne pracownikowi. Chociaż odnoszę wrażenie, że podjęcie pracy wcale nie będzie takim prostym zadaniem chociażby z tego powodu, że nikt specjalnie nie chce zmieniać pracy, która gwarantuje całkiem niezłe warunki.

jimi

w tej firmie pracują same buraki....każdy ciągnie(bierze) ile może ale szef na to pozwala to ok...starzy pracownicy czują sie tam tak pewnie,że na oczach szefa wszystko wynoszą i ok....a to,że piszą o atmosferze to fakt, ale gdzie tak nie ma...szefie otwórz oczy i nie rezygnuj z ludzi, którzy są więcej warci niż ta cała(usunięte przez administratora)załoga

• Jak się pracuje w BAYLEG S.J?

Zobacz opinie na temat firmy BAYLEG S.J tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BAYLEG S.J?

BAYLEG S.J