Opinie o Biuro Norge AS Polen w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Biuro Norge AS Polen. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Biuro Norge AS Polen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Norge AS Polen w Zielona Góra

krakus

Ja dzięki nim znalazłem pracę w Norge.Wyjechałem na początku marca pracowałem u rolnika przy naprawie foliowców.Teraz znów jadę na początku września do niego,będę miał robotę przy malowaniu budynków gospodarczych.

sylwester2011

Ja jestem w Norwegii już od 3 lat i wiem że mają oni biuro w Oslo bo kolega korzystał z ich usług.Wiem że mają usługi prawne w Norwegii i tłumaczy.Kasy nie pobierają tylko utrzymują się na tych ludziach co zalatwili im tam robotę lub na tych co tam pracują.

Witam, tez jestem zainteresowany wyjazdem do pracy przez to biuro, lecz mam lekkie watpliwosci bo wiekszosc biur posiada swoje strony internetowe i ujawnia adres a tu lekki brak informacji... Wkoncu biuro jest w Warszawie czy Zielonej gorze?? PS moze ktos wyjasnic ten system oplaty dla nich po wyplacie, ile to wynosi, prez ile placone, jak naliczane?? i czy zna ktos inne biura p[osrednictwa do Norwegii oprocz Norge i Adecco, ktore ma rozna opinie i w wiekszosci przypadkow szuka tylko specjalistow...

Mirek1274

Moja siostra tam wyjechała i własnie oni pomogli jej znaleść mieszkanie!zlożylem tam papiery i też oczekuje na jakąś odpowiedz

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
bergenmark

Ja już pracuje dzięki nim 2 miesiące i jestem zadowolony z pracy jako lakiernik kontenerów transportowych.

Jurek

Ja już pracuje tam 2 miesiące i jest ok.Można liczyć na ich pomoc.Pozdrawiam Jurek43Kraków

to gratuluje Aniu! ja wkoncu dostalem cv po norwesku i zaplacilem ta dyche za tlumaczenie, no i czekam na jakas propozycje pracy, oby cos sie znalazlo bo u nas wiadomo jak to wyglada :( pozdro

annawrocław

Ja do nich wysłałam formularz i jadę w połowie lipca do pracy w restauracji na 3 miesiące już jestem po rozmowie z pracodawcą.Myśle że uda mi się tam gdzieś zaczepić na dłuższy okres bo w tej Polsce już wytrzymać nie można brak perspektyw na dalsze życie!

Sylwek

no wkoncu ktos sie odezwal, ja wyslalem im formularz zgloszeniowy a oni mieli mi stworzyc cv i lm po norwesku i przeslac do mnie i do tej pory cisza! a do jakiej pracy jedziesz i jak to zrobiles, ze ci zalatwili prace ?

Maniek

Ja jade do roboty :-)

witam wszystkich! wczoraj wieczorem dostalem maila z Biura Norge As Polen, które podobno pomaga polakom w zdobyciu pracy w Norwegii, nie jest to biuro posrednictwa. chca tylko aby wypelnic forrmularz zgloszeniowy i odeslac do nich, a oni na jego podstawie stworza moje cv i lm przetlumaczone na norweski, oczywiscie nie za darmo. kosztuje to 10 zł i pieniadze przelewam dopiero po otrzymaniu na moj mail kopii cv i lm po norwesku. ponoc w niedlugim czasie moja aplikacja trafia do norweskich biur. jest dla mnie to dosyc wiarygodne, choc zawsze jest jakies ale! slyszal ktos o tym biurze lub wyjechal do pracy? z gory dzieki za odp.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Norge AS Polen - Zielona Góra

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biuro Norge AS Polen?

Kandydaci do pracy w Biuro Norge AS Polen napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biuro Norge AS Polen