Fundacja Żak

Olsztyn

Opinie o Fundacja Żak

anonim - 2009-06-21 13:22:25 Dodaj opinie o Fundacja Żak - Olsztyn. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy. nie pisze anonimowo ale chce powiedziec ze w Fundacji Zak dzieja sie rozne zecze.....za pomoca pani Prezes ,ktora czuje sie jak na wlasnym folwarku i naraza firme na straty....Pytam sie co robi Rektor.....jest gluchy i slepy?...pani Olga Prasko...prezes zatrudnia rodzine i daje podwyzki ile wlezie a reszte pracownikow ma w nosie......to nie jest praca tylko getto

Zostaw opinię o Fundacja Żak - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Żak