Opinie o ANDREWEX Sp. z o.o. w Piętno

ANDREWEX to prywatne przedsiębiorstwo produkcji drzewnej o wyłącznie polskim kapitale.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANDREWEX Sp. z o.o. w Piętno

Mróz to (usunięte przez administratora) parafiny. Każdy z Gniewkowa o tym wie. Ludzi traktuje jak śmieci, czyt to facet czy kobieta z opticutów. Żadnego poszanowania dla pracownika, który pracuje na premię tego złodzieja. MEMCIU grubas też nieudacznik, dupowłaz i wazeliniarz. Każdemu zrobi dobrze. Niech mniej siedzi na stołówce z "czarną", a więcej zainteresuje się produkcją. ANDREWEX to już wspomnienie. Ludzie uciekajcie stąd!!!

Nie polecam !!!

Ludzie aż dziwni że w dzisiejszych czasach robicie tam na tych nierobów !? Pracy jest teraz tyle olać ten zakład i tyle ! Niech te łaziki w kamizelkach za prace się złapią . Za te śmieszne pieniądze co oni tam dają ! Nie ma co się tam marnować ! Social zero, praca ciężka ,pełno pupili , łazików co nic nie robią! No ale zakład widać stać na takich nierobów !Poszanowanie pracownika zerowe weźcie np tych dwóch cwaniaczków Mr i Me tragedia ! Niesprawne wózki, maszyny praca ciężka itd ...omijać szerokim łukiem ,chyba że lubicie pracować na kogoś !

ZORRO
@Nie polecam !!!

NIE DAJCIE SIĘ ON KAŻDEMU POMUGŁ I ZAWSZE POMOŻE BO TO WY JESTESCIE NAJWARZNIEJSI WY PRACOWNICY ZORRO

prawda
@Nie polecam !!!

dlaczego dobrzy brygadzisci nie dostali premi z grekonów bo nie dostał MRÓZ (usunięte przez administratora) z interlajtu

prawda
@Nie polecam !!!

DLAMNIE MRÓZ TO MÓJ DZIADEK MAMA CIOCIA KADROWA I CRZESNY CO MA FIRME W TORUNIU A MRÓZ P TO SICIERWO

Andrew

NIE POLECAM bardzo dużo ludzi w kamizelkach którzy nic nie robią tylko chca wiecej NORMY której tak naprawde nie ma i kłamią ludzi że wiecej dostana wypłaty . CORAZ MNIEJ LUDZI BO KASA SIE NIE ZGADZA. KRĘGOSŁUP siada ŻĄLLL OGÓLNIE ~:((

zorro
@Andrew

andrewex to niesprawne wózki widłowe z pozarywanymi siedzeniami kręgosłupy padają a reszta cała do wymiany a serwisant chojnacki nic nie umie tylko (usunięte przez administratora) lizac

PRACOWNIK

ALE KOGO ŻAL (usunięte przez administratora)ZLODZIIEJA Z INTRLAJTU KIJ MA DWA KONICE

Klientka

Pisze ta opinie jako klient. Dokonalam zakupu ogrodzenia z firmy Adrewex z dostawa zagranice. Kurer zostal zorganizowany przez nas (klienta). Podczas skladania zamowienia doszlo do pomylki, wymiary i waga towaru. Pani Anita Kurzwa podala zle dane i kurier mial problem z odbiorem towaru. Jak juz otrzymalismy towar okazalo sie ze jest to towar wybrakowany, sluki roznily sie ksztaltem, byly obdarte , dwa panele ogrodzenia posiadaly wady a same kotwy byly zle dobrane i nie byly w stanie utrzymac ogrodzenia (musielismy dokupic dodatkowe slupki aby wzmocnic ogrodzenie). Po dokonaniu reklamacji (caly proces jeszcze trwa - juz 6 miesiecy) nie jestem w stanie otrzymac rekompensaty. Komunikacja jest zarzadzana przez Pana Macieja Frydrychewicza, ktory wypiera wszystkie argumenty uzyte przezemnie w tej sprawie. Otrzymalam ofetre rekompensaty w postaci zwrotu 100zl z zamowienia na 7tys zl co uwazam za smieszne. Jezeli to mozliwe prosze sie trzymac jak najdalej od tej firmy i sklkadac zamowienia w firmach gdzie klienta traktuje sie z nalezytym szacunkiem.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ANDREWEX Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko ELEKTRYK-AUTOMATYK powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
CinCIn

Najlepiej pracowac w dziale technicznym tam zarobki jako mechanik siegaja z nadgodzinami do 3 tys. Pracowalem jako Mechanik.

Jak się was słucha to wynika z tego że w tej firmie pracują same zrzędy i niedorajdy co nie potrafią sobie znaleźć nic lepszego albo poprostu nikt inny was nie chce a wy potraficie tylko narzekać że jak to źle w pracy więc jak nie pasuje to wypier...... a jak nie to do roboty za marudzenie nikt nie płaci.

Nikomu nie polecam tej firmy połowę tych tak zwanych łazików to bym (usunięte przez administratora) bo i tak nic nie robią . Porażką są też zarobki , żeby w dzisiejszych czasach nie zarobić 2000 zł i się naprawdę napracować przeważnie na trzech zmianach z nadgodzinami to jest szok , a trzeba brać pod uwagę to, że praktycznie wszyscy pracownicy są dojezdni . Niektórzy to nie powinni być na swoich stanowiskach bo się kompletnie do tego nie nadają. Ludzie uciekają z tej firmy jak szczury , jeszcze niedawno straszyli że na jedno stanowisko mają 10 chętnych , na dzień dzisiejszy proszą pracowników żeby załatwili kogoś do pracy bo nikt nie chce tam przyjść . Za chwilę to w firmie będzie więcej BOLSZEWIKÓW ze wschodu niż polaków.

anna

Ty (usunięte przez administratora) i rasisto sam jesteś Bolszewik

andrew

Bolszewików już wyrzucili :)

ZAINTERESOWANA@

Witam. Jakie zarobki na aplikatach?

Pracownica
@ZAINTERESOWANA@

Zarobki tragiczne. Nie są adekwatne do pracy jaką trzeba wykonać. W zależności od zmiany jeszcze trzeba uważać na ludzi w kamizelkach. Nie którzy nie szanują ludzi, którzy pracują na ich premie.

Aneta

@Sylwek, czy trzecia umowa jest już na czas nieokreślony? Podzieliłbyś się swoją wiedzą na ten temat? Jakie masz zdanie o ANDREWEX Sp. z o.o. jako pracodawcy? Osoby, które zastanawiają się nad rozpoczęciem współpracy z tym pracodawcą chętnie zapoznają się z Twoją opinią na jego temat.

byly pracownik
@Aneta

Nie. Jesli chodz o opinię to nie polecam praca ciężka fizyczna zarobki 1800zl-2100zl netto brak szacunku do pracownika , niesprawiedliwe faworyzowanie pracownikow przez brygadzistow.

Wera

Czy ktos orientuje się jakie umowy sa podpisywane przez andrewex z pracownikiem ..chodzi mi o czas ,na rok czy moze na dłużej?

Sylwek
@Wera

Dostajesz umowę na początku na 3 miesiące okresu próbnego, później dają na półtora roku.

QWERTY

,,Pracownik'' w tej firmie jest tak ,,Super'' że w zeszłym roku zwolniła się masa ludzi (mniej więcej 100 osób) . W większości starych dobrych pracowników .Powód kasa ,atmosfera itd . A jak mówi stare dobre przysłowie ,,Ryba psuje się od głowy'' Zaczęto robić czystkę ,szkoda że już skończono ,mam nadzieje że jeszcze ktoś z zarządu przejrzy na oczy i usunie tych starych ,,cwaniaczków w kamizelkach" co jeszcze do niedawna ludzi traktowali bez żadnego szacunku .....itd ,ale teraz już takich zadartych główek nie noszą i nawet za miotłę się złapie HIHI. Powinni ich zwolnić lub zdegradować razem z pupilami ,a atmosfera w tym zakładzie poprawiła by się na lepsze.

Firma jak kazda ani dobrze ani zle szkoda ze osoby palące nie mają chociaź piec minut przerwy na papierosa jak w innych firmach jest bardzo duźo osób palących i zakazy tego nie zmienią jedni moga wychodzic na palarnie (FACECI) i nikt nie zwraca uwagi a gdyby wyszła kobieta byłaby afera. PRAWDA jest taka ze jest totalna niesprawiedliwosc a pozatym moze cos ruszy bo ogølnie cinźko to widze i dobrze ze ta agencja sie tak wykruszyła tylko szkoda tych Ukrainek bo niektøre to fajne babki i pracowite były. Oby do przodu nasza firma i nie przesadzajcie ze jest tak zle. Mi sie podoba chociaz codziennie wracam do domu zje.........y.a to atmosfera jest ok ludzie teź .

B.Ś.B INO RBN

Nie wkladajcie kasy do automatu z kawą w budynku w tym co ochrona siedzi kasę (usunięte przez administratora) A z kawy nici wyjdzie pusty kubek. Jak dostaniecie buty robocze to sobie je weźcie jak Cię zwolnią czy sam się zwolnisz bo odciagaja z wypłaty 50zl. Nie słuchajcie P. Hani która wam pracę zalatwia czemu nie słuchać jej już mówię ona (usunięte przez administratora) że bus z Inowrocławia do pracy i z pracy do Inowrocławia jest za darmo nie prawda odciagaja Ci z wypłaty. NIE POLECAM TEJ FIRMY

Około 3 lata temu podczas badania zapylenia zostałem poproszony od odejścia ze stanowiska na jakieś 20 minut na dwór przez p. Ratajczykową mając na sobie urządzenie które robiło pomiar

Tjamala

Jak znalazłem ogłoszenie tej pracy wow 5 dni w tyg weekend i premie "ogłoszenie wyróżnione" ale jak czytam te komentarze to odechciało mi się tam przyjść sraczki dostałem ,jak czytam wogóle opinie o innych zakładach na tym portalu znowu to samo ale to prawda bo ludzie piszą co leży im na wątrobie chyba emigrować trzeba:(. Coraz gorzej w Polsce jeden miał racje w "polsce " jak w lesie

Byly pracownik

W innych zakładach śmieją się z tego, że każdego zwalniają z paragrafu. Pracownika to jest wola jak chce sie rozstac firma, a nie ich wielkie widzimisie ze nie maja ludzi i jeszcze w oczy mowia ze na wypowiedzeniu do pracy trzeba chodzic. Kompletna porazka. W biurze brak ludzi z jakims pomyslem na to jak zrobic zeby bylo lepiej. Przyjdzie czas ze zostana sami. Ludzie jesli macie jakis wybor to uciekajcie stamtad. Wielu dobrych pracownikow juz odeszlo i swietnie radza sobie w innych firmach.

xyz

Brak talonów na świeta po za bardzo skromnymi paczkami na święta dla dzieci o kwocie około 40 zł dla pracowników pracujących przeszło rok.

przyszly pracownik :)

Jaka aktualna sytuacja w zakładzie?? Jak z zarobkami?? Myślę nad złożeniem papierów...

@przyszly pracownik :)

ZALEŻY NA JAKIE STANOWISKO

:-)
@Zainteresowany

Mam kurs na wózek, ale i na produkcji mógłbym pracować.

NIE POLECAM !!!

Jeśli ktoś chce pracować na tzw ,,łazików" których w tym zakładzie jest masa , bardzo proszę ! Zarząd tego zakładu powinien zweryfikować te stanowiska. Kto tak na prawdę jest potrzebny a kto zbędny i czy się nadaje do zarządzania ludźmi , bo różnie to bywa !

Aneta

@Ania napisałaś, że w ANDREWEX Sp. z o.o. nie szanuje się pracy kobiet. Takie traktowanie miało miejsce w stosunku do Ciebie? W jaki sposób okazywano ten brak szacunku?

@Aneta

Tak ,niestety nie szanowalo sie i nadal nie szanuje się dobrych pracownikow,którzy solidnie i rzetelnie wykonuja swoje obowiązki,jak by tak przejść sie przez halę i zaobserwować jaką prace wykonują kobiety a jaką wykonuja mężczyźni..dałoby moze komuś wiele do myślenia..wiele razy..ba!można żec ze nawet nagminnie,kobietę trzeba wykorzystać na maksa,bo kobieta da rade i fizycznie i psychicznie!gdy chcesz zglosic przelozonemu ze kobieta jest inaczej traktowana niz mężczyzna..wyśmieje Cie i jeszcze przy reszcie pracownikow zrobi z Ciebie błazna, brak jakiejkolwiek formy grzecznosciowej w stosunku do kobiety..i tu niestety brak kultury nie tylko u brygadzistow,mistrzow czy kierownikow..ale rowniez zarząd, główne szychy zakladowe,nie potrafią nawet "dzień dobry"powiedziec. Jeżeli jestes osoba która zlewa wszystko co Cie otacza w zakladzie..to pracujesz i masz wszystko w nosie..bo jezeli jestes osoba która bierze wszystko do siebie..to prędzej czy później psychika siada..zniszcza czlowieka psychicznie i mowa tu o przełożonych.,co niektorzy nie nadaja się do rządzenia ludzmi..

Zostaw merytoryczną opinię o ANDREWEX Sp. z o.o. - Piętno

• Jak się pracuje w ANDREWEX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ANDREWEX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANDREWEX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ANDREWEX Sp. z o.o.