Opinie o Europejska Szkoła Stylizacji Vena Art w Białystok

Europejska Szkoła Stylizacji Vena Art
counter
3 5 17 5 1
Wojtek Nowy wpis

Czy ta szkoła ma teraz postojowe?

Honorata Nowy wpis
Klient

Jestem po dwóch kierunkach w szkole Vena Art i mimo że różnie bywało jestem zadowolona. Oczywiście zdążyły się gorsze dni i instruktorom i mi jaki kursantce, ale mimo wszystko szkoła próbowała zapewnić najlepsze warunki. Pani Dyrektor fajnie prowadziła zajęcia, zawsze dużo pomagała. Pani instruktorki z wizażu zawsze podarowały jak coś szlo nie tak. Jak ta kreska nie szła w dobrą stronę niż powinna. Panie z paznokci - widać że doświadczenie mają spore i na każde pytanie nawet te najgłupsze bez problemu odpowiedziały. Pani z biura - nie dość że rozbrajała śmiechem to i zawsze starała się pomóc! Z tego co słyszałam w obecnej sytuacji prowadzili również zajęcia online aby dziewczyny nie wyszły z wprawy więc moim zdaniem super. Polecam serdecznie!

Marcin Nowy wpis

Jakie tam są potrzebne kwalifikacje ?

Magda Z

Tutaj są opinie o pracodawcach , a komentarze chyba nie bardzo. Starałam się o pracę w Venie , ale nie posiadam odpowiednich kwalifikacji. Byłam jako kursantka i jestem bardzo zadowolona, wiedza na wysokim poziomie , pomoc w trakcie nauki i po . Dlatego mi zależało by tam pracować . Niestety na ten moment sama muszę jeszcze duzo pracy włożyć i mam nadzieje , ze kiedyś sie uda . A Instruktorów mają dużo, czasami spoza Białegostoku. Nigdy nie odczułam by zależało im na kasie , a wręcz przeciwnie . Wydaje mi się, ze w/w komentarze są wymyślone przez " konkurencje" lub osoby, których rzeczywiście tam nie było.

Monika
@Magda Z

Nic nie jest tu wymyślone. Kadra w większości na bardzo niskim poziomie, po kursach skończonych w Venie. Nie które Panie instruktorki bardzo niegrzeczne do kursantek - W szczególności wielka Pani D. Która nawet nie potrafi się wyslowic - każde zdanie zaczyna od długiego no ooo. Zamiast uczyć biega na zaplecze i obsmiewuje kursantki. Nie polecam nikomu tej szkoły.

Tak2Nie2
Magda Nowy wpis
@Monika

o jaką panią wielką D chodzi, bo nie kojarze takiej instruktor ?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 421 dni.

Jak wygląda podstawa w Europejska Szkoła Stylizacji Vena Art?

Hania

Jakie uprawnienia i doświadczenie potrzebne jest do ewentualnego zatrudnienia

Iga

A może słyszał ktoś czy szkoła potrzebuje do pracy instruktorów?

Madzix

Wszystko ma najwyższym poziomie Moje sugestie dla Europejska Szkoła Stylizacji Vena - Art: Oby tak dalej Lubię atmosferę w Europejska Szkoła Stylizacji Vena - Art za: Instruktorzy i zaangażowanie

TakNie

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w Europejska Szkoła Stylizacji Vena - Art sytuacja w przedsiębiorstw

Gabi

Bardzo polecam szkołe. Jestem absolwentką, ukonczyłam również inne szkoły i kursy wizazu w Białymstoku, ale zadne miejsce nie zrobiło na mnie tak pozytywnego wrażenia jak VenaArt. Cudowna rodzinna atmosfera, przemili ludzie.

Ania

Skończyłam szkołę rok temu. Jestem zadowolona i wykorzystuję umiejętności na co dzień. Polecam :)

bosko

i wiele osób spod ręki tych profesjonalistów wyszło tak jakby, więc warto docenić, to na jakim poziomie szkolą swoich podopiecznych ;) pani marzenka mnie malowała na ślub i było bosko

Kerolina

Wiedza i podejście instruktorów na wysokim poziomie. Bardzo sobie cenię Vene za profesjonalizm.

kursantka

Jestem tego samego zdania co koleżanka Gocha. Dwulicowość na pierwszym miejscu... sztucznie miłe pracownice. Instruktorom zależy tylko na kasie, na niczym innym

Tak11Nie
Gocha

Instruktorzy w szkole -brak słów -mimo wiedzy ich zachowanie to porażka obgadywanie między sobą na porządku dziennym, dwulicowość i brak pozorna uprzejmość zdecydowanie nie polecaam... szkoła promuję się na wysokojakościową a mimo to od strony praktycznej tak to nie wygląda.

Tak10Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Europejska Szkoła Stylizacji Vena Art - Białystok