Europejska Szkoła Stylizacji Vena - Art

Białystok

Opinie o Europejska Szkoła Stylizacji Vena - Art

Gabi

Bardzo polecam szkołe. Jestem absolwentką, ukonczyłam również inne szkoły i kursy wizazu w Białymstoku, ale zadne miejsce nie zrobiło na mnie tak pozytywnego wrażenia jak VenaArt. Cudowna rodzinna atmosfera, przemili ludzie.

Ania

Skończyłam szkołę rok temu. Jestem zadowolona i wykorzystuję umiejętności na co dzień. Polecam :)

bosko

i wiele osób spod ręki tych profesjonalistów wyszło tak jakby, więc warto docenić, to na jakim poziomie szkolą swoich podopiecznych ;) pani marzenka mnie malowała na ślub i było bosko

Kerolina

Wiedza i podejście instruktorów na wysokim poziomie. Bardzo sobie cenię Vene za profesjonalizm.

Magda Z

Tutaj są opinie o pracodawcach , a komentarze chyba nie bardzo. Starałam się o pracę w Venie , ale nie posiadam odpowiednich kwalifikacji. Byłam jako kursantka i jestem bardzo zadowolona, wiedza na wysokim poziomie , pomoc w trakcie nauki i po . Dlatego mi zależało by tam pracować . Niestety na ten moment sama muszę jeszcze duzo pracy włożyć i mam nadzieje , ze kiedyś sie uda . A Instruktorów mają dużo, czasami spoza Białegostoku. Nigdy nie odczułam by zależało im na kasie , a wręcz przeciwnie . Wydaje mi się, ze w/w komentarze są wymyślone przez " konkurencje" lub osoby, których rzeczywiście tam nie było.

kursantka

Jestem tego samego zdania co koleżanka Gocha. Dwulicowość na pierwszym miejscu... sztucznie miłe pracownice. Instruktorom zależy tylko na kasie, na niczym innym

Gocha

Instruktorzy w szkole -brak słów -mimo wiedzy ich zachowanie to porażka obgadywanie między sobą na porządku dziennym, dwulicowość i brak pozorna uprzejmość zdecydowanie nie polecaam... szkoła promuję się na wysokojakościową a mimo to od strony praktycznej tak to nie wygląda.

Zostaw opinię o Europejska Szkoła Stylizacji Vena - Art - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejska Szkoła Stylizacji Vena - Art