Opinie o Laboratorium Na Bema S.C. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Laboratorium Na Bema S.C., oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Laboratorium Na Bema S.C. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Na Bema S.C. w Białystok

Magda Nowy wpis

A mówicie do siebie w firmie po imieniu?

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Laboratorium Na Bema S.C.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

MLODA Nowy wpis

Każdy z nas ma swoje dzieci i chciałby aby im w życiu się udało. By je doceniano, a nie wmawiano, że się do niczego nie nadają. Szefowe są czasami OK, ale to pracownicy robią najgorsze (usunięte przez administratora)w tej pracy, bo na siebie donoszą i co najgorsze kłamstwa. Poza tym relacje koleżeńskie szew-pracownik nigdy w pracy się nie sprawdza bo przez to cierpią inni pracownicy, a słyszałam, że tak tam jest. Poza tym pracownicy mają przesrane bo grafik jest ustawiany codziennie. Cała praca jest zwalana na niektórych pracowników( kiblują nadgodziny), bo część z pracowników wychodzi sobie wcześniej.

xxxxxxxxxxxx Nowy wpis

potwierdzam, pracodawcy czują się bezkarni, wyzyskują pracowników, płacą marne grosze. [usunięte przez moderatora]

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

sc

nie polecam,.[usunięte przez moderatora] , z tego co wiem płacą w kopertach

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Na Bema S.C. - Białystok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Laboratorium Na Bema S.C.