Opinie o Restauracja Zuppa Romana w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Restauracja Zuppa Romana, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Restauracja Zuppa Romana o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja Zuppa Romana w Białystok

Kulmak

Restauracja wysokiej klasy. Niestety szefostwo straszne. Nie mają zbyt wiele pojęcia o prowadzeniu restauracji, gdyby nie managerowie - polegliby. W ciągu niecałych 2 miesięcy od otwarcia zrezygnowała prawie cała ekipa. Po 2 tygodniach od otwarcia restaracji oznajmiono kelnerom, że obniżają im stawkę, bo zyski nie są tak wysokie na jakie szefostwo liczyło. Oczywiscie szefowa pojechala pozniej na wycieczke do Indii, takze wcale nie prawda, ze nie ma pieniedzy. Nowy menager pozwalniał pracowników, żeby móc zatrudnić swoich znajomych. Wlascicielka pozakladala kilka kolejnych kamer: na kuchni, na zmywaku, w szatni, na barze- zeby podglądać pracowników. Prawdopodobnie jest tam też podsłuch. (usunięte przez administratora) Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja Zuppa Romana - Białystok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Restauracja Zuppa Romana