Opinie o F.P.H.U. RDD Dębica w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie F.P.H.U. RDD Dębica. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w F.P.H.U. RDD Dębica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.P.H.U. RDD Dębica w Dębica

Czesio

gdzie to można znaleść?

Dam9944

Fachowa obsługa, szybki termin realizacji, malowanie na najwyższym poziomie z czystym sumieniem POLECAM !!

Dam9944

Fachowa obsługa klienta, szybki czas realizacji , malowanie na najwyższym poziomie. Polecam!!

Tomasz S

Super jakość !!! Moje sugestie dla F.P.H.U. RDD Dębica: Super jakość !!! Lubię atmosferę w F.P.H.U. RDD Dębica za: Klimat jaki panuje w firmie

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Michał K.

Pełny PROFESJONALIZM I DUŻA WIEDZA W TEMACIE MALOWANIA PROSZKOWEGO POLECAM

Grzesiek

Współpracuję z firmą RDD i Panem Rafałem od wielu lat i jestem pod wrażeniem profesjonalizmu jaki tam panuje. Życzę wszystkim kontrahenta na takim poziomie!

Ona.30

Fachowa obsługa na najwyższym poziomie Lubię atmosferę w F.P.H.U. RDD Dębica za: Pierwszorzędna jakość

Oliwia

Solidna firma, która wie jak sprostać oczekiwaniom klienta. Polecam :)

COBRETTI

Sądzę że firma RDD jest rzetelna adekwatna jeśli chodzi o realizację których się podejmuje .Sam szef jest kompetentnym człowiekiem . Jego pracownicy to sumienni ludzie dbający o każdy szczegół,dzięki czemu RDD zasługuje na to aby mogła się prężnie rozwijać i kontynuować swoją działalność na szczeblu krajowym jak i zagranicznym

marcin

5 gwiazdek za jakość

Alexandra J.

Bardzo miła obsługa. Polecam

Damian

@Kamil, zachęcam Ciebie do napisania wyczerpującej wypowiedzi o FIRMA PRODUKCYJNI HANDLOWO USŁUGOWA"RDD"RAFAŁ KUSIBAB. Czy spełnia się w roli pracodawcy? Jakie są Twoje doświadczenia z firmą związane? Czy pracowałeś w niej? Na jakiej umowie i warunkach byłeś zatrudniony? Proszę, podziel się z użytkownikami odpowiedziami na powyższe pytania.

Kamil

Polecam jak najbardziej, najlepsza tego typu firma na podkarpaciu ;)

Damian

Bardzo dobre warunki pracy, wysoki poziom . Zakład prosperuje bardzo dobrze zresztą każdy kto zna zakład o tym wie .

tom

Jakie zarobki lakierników netto

Rzeszów 0
@tom

Ja zarabiam w Rzeszowie jako lekietnik proszkówy 18 zł na rękę staż 3 lata czyli średnio wychodzi 3100

Przemek
@tom

4tys. Bez najmniejszego problemu pod warunkiem że pracujesz nadgodziny !

Karol

Oczywiście staż pracy 3 lata ... a o prysznicach w rdd wiesz skąd? Skoro nowy zakład ma 2 lata. Co za gość

Mati23

Co jeszcze ?? Może jeszcze samochód służbowy ma kupić prezes każdemu??

Ton
@Karol

Widzę że jesteś po gimnazjum skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem gostek ma staż 3 lata w firmie znajdującej się w Rzeszowie

Damian

Czy FIRMA PRODUKCYJNI HANDLOWO USŁUGOWA"RDD"RAFAŁ KUSIBAB poszukuje obecnie pracowników? Nie natknąłem się nigdzie na ogłoszenia o pracę, zatem może posiadacie jakieś informacje? Ile trwa okres próbny? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć po jego zakończeniu?

Damian

Forum ma na celu dzielenie się opiniami odnośnie tego, jakim pracodawcą jest FIRMA PRODUKCYJNI HANDLOWO USŁUGOWA"RDD"RAFAŁ KUSIBAB. Dlatego zachęcam osoby pracujące w niej do aktywności na wątku. Jak oceniacie tego pracodawcę pod względem oferowanych przez nią warunków zatrudnienia?

Lukas

Zdecydowanie polecam malarnie

Konrad

Witam ostatnio widziałem ogłoszenie o pracy lakiernika proszkowego w Dębicy czy potrzebne jest doświadczenie , czy jest może szkolenie proszę o odpowiedź

Majki

Bardzo fachową obsluga. Usługi na poziomie

Zostaw merytoryczną opinię o F.P.H.U. RDD Dębica - Dębica

• Jak się pracuje w F.P.H.U. RDD Dębica?

Zobacz opinie na temat firmy F.P.H.U. RDD Dębica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.P.H.U. RDD Dębica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F.P.H.U. RDD Dębica?

Kandydaci do pracy w F.P.H.U. RDD Dębica napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F.P.H.U. RDD Dębica