Opinie o F.P.H.U. RDD Dębica w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie F.P.H.U. RDD Dębica. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w F.P.H.U. RDD Dębica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.P.H.U. RDD Dębica w Dębica

Obiektywny

Do wszystkich krytykantów i płaczków. Pracowałem w tej firmie przez wiele lat w zasadzie od samego początku w czasach gdy jeszcze nie była tak duża jak teraz i nie było takich możliwości rozwoju i zarobków jak zapewne są teraz ale już wtedy firma wyróżniała się na tle dębickiego marnego rynku tym, że właściciel miał pomysł i chciał coś wybudować, sprawiedliwie traktował pracowników, płacił zawsze na czas większe pieniądze niż ówczesny standard nawet gdy na początku było bardzo ciężko o zyski i zaczynał biznes z dwoma pracownikami to nigdy nie było żadnych większych problemów. Po latach rozwinął firmę ciężką pracą, dorobił się majątku gdzie pewnie nie jednemu (usunięte przez administratora) ściska i w oczy kole ale osiągnął to ciężką pracą i pomysłem jest takie powiedzenie pieniądz robi pieniądz ma facet głowę na karku, kontakty, pomysły to chwała mu za to, że w tym kraju sobie dobrze radzi i niech mu kasa płynie rzeką bo od zera zaczynał lata temu i nikt mu na gotowo tego na stole nie położył. Pracował człowiek od świtu do zmierzchu, sam spawał, sam montował, nawet sam na początku malował i wszystko sam szukał i wdrażał i rozwijał biznes. Jeżeli ktoś szuka pracy gdzie pół dnia przekiwa się z fajeczkiem, a później po pracy lubi ponarzekać przy piwku to na pewno nie ten adres. Nie odpowiada ? Zawsze można iść gdzie indziej bez zbędnych komentarzy. Praca na pewno jest wymagająca, intensywna i w trudnych warunkach szczególnie na hali ale jak ktoś chce nauczyć się pracy i robić coś dobrze, a nie byle jak to czy na chwilę czy na dłużej polecam, szczególnie młodym ludziom, a uwierzcie mi takie doświadczenie procentuje w przyszłości.

Zainteresowana
@Obiektywny

A czy ze wzrostem tych podwyżek to szły w parze też jakieś systemy premiowe? Skoro dbają w firmie o całkiem konkurencyjne zarobki - w ogóle spoko by było gdybyś podał takie widełki płacowe jakie teraz są u nich, bo sporo piszecie o tych podwyżkach, ale brakuje konkretnych kwot. No i w ogóle czy jakieś benefity można u nich też dostać? Mam tu na myśli chociaż dofinansowanie do opieki medycznej dla siebie i członków rodziny.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy w F.P.H.U. RDD Dębica zatrudniani są obcokrajowcy?

Stal TechniQ Nowy wpis

Mogę napisać tylko tyle, że jestem zadowolony. Polecam.

Agnieszka
@Obiektywny

No i takie obiektywne opinie lubię :) Skoro wspominasz o zarobkach, to możesz powiedzieć ile wtedy zarabiałeś i czy zdarzały się cykliczne podwyżki? Bo jeśli tak, to zakładam, że raczej źle pracownik finansowo w firmie nie ma :)

@Agnieszka

@Agnieszka na początku było ciężko i zarobki były słabe ale z czasem było coraz lepiej to były inne czasy, szalone czasy bo firma startowała i też człowiek miał inne lata i przelicznik pieniądza był inny niż teraz. Podwyżki były regularnie i było to sprawiedliwe ustalane. Po kilku latach od startu mojej pracy pensja wzrosła prawie 4 krotnie osiągając finalnie poziom dwukrotnie większy niż standardowe wtedy wynagrodzenie.

Obiektywny

Najśmieszniejsze i jednocześnie przykre w tym wszystkim jest to, że z tej strony pisze autentycznie były pracownik tej firmy, a właściciel nie ma z tym nic wspólnego. Kompletnie nie rozumiem Pani wywodu, skoro pyta się Pani o wynagrodzenie to uczciwie przedstawiłem jak to wyglądało z mojej perspektywy kilka dobrych lat temu. Zaczynając w tej firmie od samego początku doskonale wiem jak to wyglądało i z jakiego poziomu Pan Rafał zaczynał. Skwituje krótko bo nie chce mi się przeciągać tej rozmowy, współczuje Panu Rafałowi jeśli Pani u niego pracuje lub aspiruje do pracy bo z takim podejściem i wyliczaniem komuś majątku zamiast samemu próbować coś w życiu osiągnąć to sukcesów w życiu Pani nie osiągnie za dużych. U mnie w pracy też raczej zatrudnienia by Pani nie znalazła bo nie chciał bum mieć takich osób w zespole. Pozdrawiam i więcej pokory życzę.

Czesiek
@Obiektywny

Wow nieźle! 4 krotność wzrostu wynagrodzenia to naprawdę solidna podwyżka. Nodobra ale zapytam o ten początek, bo napisałeś, że było ciężko. Na co trzeba uważać w szczególności, aby osiągnąć w tej firmie sukces? Skoro podwyżki były regularne to każdy pracownik je dostawał, czy tylko osoby na takim stanowisku, jak Ty?

@Czesiek

Większość pracowników je otrzymywało w różnych odstępach czasu i w rożnej wysokości zależnie od stażu pracy, stanowiska oraz tego jaką prace wykonywał i w jakiej kondycji i poziomie znajdowała się firma. Nie mam wiedzy jak obecnie wyglądają zarobki w firmie RDD i jaka jest jej kondycja finansowa ale podejrzewam i jak znam właściciela pewnie dużo lepsza niż za moich czasów. Recepty nie ma uniwersalnej trzeba robić swoje i myśleć co się robi w pracy, a to na pewno zostanie zauważone.

Zainteresowana Nowy wpis

Piotrek Nowy wpis

Witam bardzo dobra malarnia miła fachowa obsługa ,element momentalnie zrealizowany, polecam 200%

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS

Jakie są mocne strony pracodawcy F.P.H.U. RDD Dębica?

Obiektywny

Żeby w tym kraju coś osiągnąć i zarobić musisz być bezwzględny i sprytny i pracowity, a że facet sobie żyje na bogato to jego prawo ma za co nikt mu na to nie daje tylko sam wypracował. Ma trzymać nierobów albo nieudaczników którzy zamiast pracować bujają w obłokach na anonimowych forach ? Twój komentarz jest totalnie nie na temat pracy w tej firmie. Chyba nie pracowałeś za moich czasów o ile w ogóle pracowałeś w tej firmie więc po co się wypowiadasz w tak głupi sposób.

Marzena

A jakie obietnice składają? Co masz dokładnie na myśli i z czym grają na czas, z tymi obietnicami? To na jakie warunki płacowe można u nich liczyć, skoro piszesz, że pracownicy narzekają? Jest szansa wyciągnąć 4000 netto?

Czy w F.P.H.U. RDD Dębica występują paczki/bony świąteczne?

Haha

Takie badziewie to tylko u motyki na firmie .. w RDD się płaci ludzią dobrze a nie jakieś śmieszne paczki rozdaje

Rdd

Drodzy Użytkownicy, witamy na profilu RDD. Jestem otwarty na pozostawienie merytorycznych opinii, które mogą pomóc osobom zainteresowanym pracą lub skorzystaniem z usług. Jeżeli zaistniała sytuacja związana z naszymi usługami, która wymaga wyjaśnienia - proszę o kontakt pod adresem: poczta@rdd.com.pl Na podstawie anonimowych komentarzy nie jesteśmy w stanie zweryfikować zamówienia, potrzebujemy dokładnych danych. W przypadku zainteresowania pracą w RDD, bardzo proszę o przesłanie CV na adres: rekrutacja@rdd.com.pl Pozdrawiam serdecznie Rafał Kusibab Właściciel F.P.H.U. RDD Dębica

Jolanta

Z pięć lat temu pomocnik do malarni miał wg ogłoszenia z PUP 3000 brutto. To ile teraz zarobią taki pomocnik i lakiernik?

Od jakiegoś czasu bardzo przyjemna atmosfera w firmie. Chłopaki super i sprawnie działają . Z czystym sumieniem mogę polecić prace w tym zakładzie

Beata
@Gość

A wiesz co spowodowało że w firmie zaczęła być bardzo przyjemna atmosfera ?

@Beata

Firma się bardzo rozrosła, pracownicy dobrze zarabiają wiec wszyscy są zadowoleni. I do tego ta Ocynkownia dzięki której przejmują cały rynek na Podkarpaciu

Pracownik ocynkowni Weldon
@Gość

Czy widziałaś tą ocynkownię Rdd na własne oczy czy tylko słyszałaś od kogoś i tym samym powtarzasz te bzdury wprowadzając innych w błąd ?

Lidia

I co z tym towarem dalej się dzieje?

Trans

100milionow ha

@Trans

Nie no chyba bardziej milion jak już, nie podbijaj aż tak. ;p I wgl to masakra, że aż tyle, jak tyle się tego nazbierało?

CHamsko.... Ale z jakiego niby powodu? :/

Mirek

@P. Skoro dba o wszystko to o co np? Jakiś socjal itp?

@Mirek

Ciuchy robocze dostają, jakis hajs na swieta, nie jest zle z tego co slyszalem

Maciek
@Andrzej

To źle słyszałeś! Zapytaj w Dębicy to powiedzą ci Ci nieco na temat tej firmy2!

Bronisław
@Andrzej

Na święta są pieniądze czy bony? I ile tego dają? Napiszesz?

katarzyna gregorowicz

Gwarancja szybkiego wykonania zlecenia, a przy tym korzystnej ceny.

RDD malarnia proszkowa

P.

Polecam zakład. Właściciel dba o wszystko . Super atmosfera !

C

Chętny

Mam zamiar złożyć cv. Nie poelcasz? Nie zawracać sobie głowy nawet? Jak tam robota wygląda?

Gorąco polecam

Bardzo ciekawa :) super się rozwijają . Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o F.P.H.U. RDD Dębica - Dębica

• Jak się pracuje w F.P.H.U. RDD Dębica?

Zobacz opinie na temat firmy F.P.H.U. RDD Dębica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.P.H.U. RDD Dębica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F.P.H.U. RDD Dębica?

Kandydaci do pracy w F.P.H.U. RDD Dębica napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F.P.H.U. RDD Dębica