Opinie o Syncreon technology w Waalwijk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Syncreon technology. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Syncreon technology na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syncreon technology w Waalwijk

rutek

Nie ma jej na mapie bo jest w czarnej (usunięte przez administratora) bo to syf hahahhahah

bejbi

czyli widać jeden wielki (usunięte przez administratora) ten syncreon

GREG89

Praca jest tej fabryce dla kobiet i męzczyzn na jednej hali?

GREG89

Pytanie praca przez agencje Eurojob od listopada 2016 w firmie Syncreon z laptopami, tabletami, smartfonami, iPhone najbardziej znanych marek. Praca przy: pakowaniu, szykowaniu do wysyłki / zbieraniu zamówien / obsłudze wózków EPT. Praca w systemie zmianowym. Firma ta posiada 3 lokcje: Tilburg, Waalwijk, Maasvlakte KTOŚ PRACUJE STOSUNKOWO OD NIE DAWNA MOZE SIE WYPOWIEDZIEC NA TEMAT OWEJ PRACY?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Syncreon technology spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dekarz / dachy płaskie
Eming BV
logo firmy Pracownik magazynowy
Waalwijk
Strefapracy.com Sp. z o.o.
logo firmy Operator Myjki Ciśnieniowej
Workstead

Dokladnie, własnie zostałam zwolniona, Agencje pracy zatrudniaja wszystich jak leci czy jest praca czy jej nie ma bo dostają kasę brzydko mówiąc od sztuki a pracy nie ma, a na mieszkanie przyjechac i zarabiac zeby tylko oplacac to bez sensu, lepiej sobie jeszcze z wakacji pokorzystac, moze po wakacjach malolaty pojada na studia ale teraz jest masakra.......osrodek jest tragiczny, ehhhhh no sama myślalam że bedzie bardziej kolorowo

xresowiczka

Nie wyjeżdzajcie w tym okresie (sierpień-wrzesień) do syncreonu. Mnóstwo ludzi idzie do zwolnienia, została zamknięta jedna duża zmiana (syf z zamówieniami okropny!). 3 tygodnie temu przyjęli mnóstwo nowych osób, po czym dziś już te osoby pozostały bez pracy. Plan to same XRESY (wolne dni). Ogólnie zarobki też nie są zadowalające. Za wyrobione 40h otrzymuje się 250 euro (zatrudnienie przez agencje Eurojob, po odjęciu mieszkania, ubezpieczenia, transportu...). Czasem nawet mniej. Ostatnio jest taki bałagan, że ciężko zrobić 40h - linki kończą wczesniej z powodu braków komponentów, zamówień... Jest mnóstwo lepiej płatnej pracy w Holandii...

rosomak44

9.38EUR/h to ile to jest netto ja się pytam....chodzi o to czy p[o odjeciu prawie 1600zł na nasze (zakwaterowanie + ubezpieczenie) ile zostaje na czysto ten kto tam robił lub robi niech da znać......

jojo

Burdel tam jest, w pracy z tymi ku...wami polakami jaki na katsheuvel, masakra

jojo

Burdel tam jest, w pracy z tymi ku...wami polakami jaki na katsheuvel, masakra

ewraa

Czy jedzie ktoś w ten weekend do Waalwijk do firmy Syncreon? Proszę o kontakt na email,zawsze to raźniej :) ewraa@op.pl

Andrzejek

Pracowałem w syncreonie w Waalwijku 1,5roku tygodniówki przy 40 godzinach 330e na rękę po odliczeniu ubezpieczenia. Z nadgodzinami (w tym niedziela), dochodziły czasem do 550e. Duży + możliwość robienia nadgodzin, jeżeli ktoś jest kumaty znajdzie sobie tam stała prace a jak ktoś jest nierobem to będą nim pomiatali i raz bedzie miał praca a raz jej nie będzie miał. Na minus czasami przymusowe zmiany 12h no i cieżka droga kariery raczej ciężko z kontraktami i fazami b ale jak ktoś jest dokładny i nie podpadnie ani razu przez 1,5roku są do osiągnięcia. Ja osobiście jestem zadowolony jeżeli chodzi o ludzi to raczej w porządku co prawda kierownika miałem zjeb.... ale w każdej pracy znajdą się kur.... Jak ktoś chce pracować to raczej polecam no chyba że faktycznie będzie miał niefart.

rosomak44
@Andrzejek

Stary napisz mi jak tam jest dokładniej coś ile wychodzi godzinówka, ile tygodniówka a ile na miesiąc odliczajac zakwaterowanie i ubezpieczenie...ja jestem pracowity chce zarobić da sie przeżyć???

prawda

Syf na kolkach

lou

Syncreon Waalwijk to praca w kratkę, czasami jest dużo godzin a później dwa dni w tygodniu tylko się pracuje. GP to linia, najgorsza robota w tym magazynie to manufactura, linia do pakowania iMaców i iPadów. Stałą pracę zazwyczaj mieli na B2B przy budowaniu palet z orderami. Trochę zwiedziłem ten magazyn rok temu ale nawet w kontroli jakości płacą 200 euro z kawałkiem. Jak bym miał tam pracować to w dziale RTD. Jedyny plus tego magazynu to dużo dziewczyn w pracy. Zgadza się że człowiek tam jest przedmiotem, nawet kontraktowym potrafią nie przedłużyć umowy i jako powód podać słaby angielski, choć na początku pracy testy zdane i się go używa w pracy. Można tam pracować tylko chwilę, dłużej szkoda czasu. Przemiał ludzi jest duży w european staffing i zakwaterowanie na campingu w Droomgard.

nick

Witam Dostałęm oferte pracy w tej firmie przez agnejce Axell. Czy ktos moze wie cos więcej na temat tej pracy przez tą akurat firme ? Ile zarobie ? I jak wygladaja warunki mieszkaniowe ? Pozdrawiam I z góry dziękuje :)

aaa

Nie dajcie się tylko nabrać na pracę na GP (jeden z działów na syncreonie - taśma montażowa), żal mi tych ludzi których tam przyjmują, spora część wraca do Polski z długami, to jest praca typowo projektowa na 1-2 miesiące a potem wywalają wszystkich jak leci i znów przestój, a nawet jak jest praca to ludzie dostają po 2-3 dni pracy w miesiącu. Przykre ale prawdziwe

pawkos

Nie wiem dlaczego ktokolwiek zastanawia się żeby tam pracować. Ta firma to absolutne dno, a nawet o wiele niżej. Pracownik tam jest śmieciem, a nawet czymś jeszcze podlejszym. Nie ma żadnej tzw. ścieżki kariery. Nie masz szansy pojeździć na reachu bo mają jeździć kolesie superwizorów. Jak oni porobią błędy to nic, wszystko ok. Ja TY zrobisz jednego to Cie zwolnią wysyłając maila do agencji, w taki sposób podziękują za długie miesiące ciężkiej pracy w upale w niedziele i święta po 12 h. Piszę tutaj o ITD. Odrobine godności osobistej i życzę powodzenia w życiu zawodowym ale jak najdalej od takich obozów.

bbb

Super opinie wyczyszczone zaglądam tu od 2008 roku połowy negatywnych opinij już nie ma super :D

keracz

Witam ja tez mam oferte wyjazdu w niedzile tez sie zastanawiamy z dziewczyna wiecie cos moze wiecej o tym calym syncreonie jak z godzinami ?? na poczatku gdzie nas wrzuca

Kamilek

Witam ja mam okazje jechac w niedziele ale zastanawiam sie czy jechac i czy warto hmm

Witam, jedzie ktoś w tym tygodniu na Syncreon? Jest tu ktoś, kto obecnie tam pracuje? Jak z godzinami?

Zostaw merytoryczną opinię o Syncreon technology - Waalwijk

• Jak się pracuje w Syncreon technology?

Zobacz opinie na temat firmy Syncreon technology tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syncreon technology?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Syncreon technology