Opinie o E&A AH Geldermalsen w Tilburg

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie E&A AH Geldermalsen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w E&A AH Geldermalsen na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A AH Geldermalsen w Tilburg

Co jaki czas w E&A AH Geldermalsen można ubiegać się o podwyżkę?

@ E&A GXO Tillburg Nowy wpis

Zero jakiekolwiek pomocy ze strony kordynatora oraz housemajstra zamiast tego zastraszanie zakrzykiwanie oraz wmawianie kłamstw. Od pierwszego dnia brak jakiekolwiek cyrkulacji powietrza brak możliwość chociażby uchylenia okna powietrza pobierane poprzez za własne pieniądze kupiony wiatrak z korytarza ciągłe otwieranie drzwi aby można było oddychać(jak nie masz to twój problem) na 2 dzień wyszły ukąszenia od pluskiew dezyfenckcja została tak dokładnie przeprowadzona ze ucierpiało na tym tylko moje jedzenie dodam również ze była pod wieczor i bez zapowiedzi co w polaczeniu z brakiem odświeżenia pokoju dało naprawdę zadowalający rezultat wypraszanie o zmiane lokalizacji lub pokoju kończyło sie na słowach inni maja na domiast tego dali mi nie działajacego czipa przez co nie widzieli mnie w systemie ze bylem w pracy pomimo zgłaszania w biurze oraz u team leaderow chcieli mnie wyrzucić za ich nie kompetencje nie polecam tej agencji najgorsze doświadczenie w 2 letniej karierze w Holandii chamstwo i (usunięte przez administratora)

Majki@ Nowy wpis

Chce wyrazic opinie na teat pracy przez E&Awiwc jest to bardzo zła agencja nie proponuje pracy przez tą agencje nigdzie w zadnym kraju a zwlaszcza w Holandi w mieście Tilburg,w firmie GXO,w agencji E&A rekruterzy agencyjni sa bardzo chamscy nie liczą sie z żadnym pracownikiem przyjętym do pracy przez tą agencje,jest tam kobieta z niewyparzoną (usunięte przez administratora)taka w okularach bardzo chamska i ordynarna,pracuje tez tam taki blondyn ten to jest wogule nadzwyczaj chamski,wulgarny,i chamski krzyczy na pracownikow czego sam bylem przykladem przy zwykłym zapytaniu o urlop,naszczeście nagrałem tą rozmowe i gościu ma wszczęte postępowanie sądowe odnośnie zachowania sie w stosunku do pracownika (usunięte przez administratora),za sponiewieranie pracownika,za rasistowskie podejscie poprostu gosciu jest pozamiatany,także ostrzegam przed tą agencja a zwłaszcza E&A Tilburg w GXO,jak chcialem leciec na urlop i ustalic termin po porozumieniu sie oczywiście tez z hausmajstrem to gościu mometalnie zaczol krzyczec sponiewierac mnie wydzieral sie na mnie nie dal dojsc do slowa poprostu nie liczyl sie ze mna potraktowal mnie jak zwykle powietrze ale juz niedlùgo na szczęście nie popracuje tam,nie polecam tej agencji jest to najgorsza agencja z jaka sie spotkałem dla mnie opinia o tej agencji jest na minusie i to bardzo przestrzegam was przed tą agencją i jej pracownikami rekruterami w GXO chamy niesamowite gbory i prostaki.A ty człowieku blondynie rekruterze pamietaj ze ja nie popuszczam i niedlugo zawitasz na sali sądowej licz sie ze zwolnieniem z pracy,za to jak mnie potraktowales 2 razy i 2 razy cie nagrałem nie życze ci powodzenia a wręcz życze ci jak najgorzej

Czy w E&A AH Geldermalsen są szkolenia zewnętrzne?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w E&A AH Geldermalsen odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy KIEROWCA AUTOBUSU
GP Recruitment
logo firmy Szlifierz CNC z językiem angielskim.
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Spawacz MIG/MAG TIG
Jobs Recruitments 4You
logo firmy Pracownik magazynu z odzieżą
Tilburg
Strefapracy.com Sp. z o.o.
Patryk

Dobra opcja na chwilę i na szybko. Pracownicy biura są bardzo nie mili. Zachorowałem i zadzwoniłem poinformować biuro o godzinie 9:20, nie dostałem chorobowego ponieważ jak to wykrzyczał i zwyzywał pracownik biura zadzwoniłem o 30 minut za późno. W pokoju miałem nieszczelne okna przez co było zimno. Housemaister bez zapowiedzi i poinformowania mnie wchodził do mojego pokoju podczas mojej nieobecności. Pracownicy biura nie troszczą się o dobro pracowników. Do tego straszenie ludzi smartami. Za 4 przepracowane dni dostałem tylko 130 euro. Nie polecam tej firmy.

Easy

Czy potrzebny jest dowód osobisty do wejścia na halę i skanowanie go bo mam leciutko pęknięty dowód z prawej str w dolnym rogu i mówią mi w biurze że msze mieć nowy to bez sensu skoro dane sa widoczne .. dajcie odp dzięki z góry

Maciej
@Easy

Udało Ci się wejść z pękniętym dowodem osobistym, czy jednak zmuszony byłeś do wyrobienia nowego? Od Twojego wpisu minął ponad tydzień, dlatego ciekawi mnie, jak wszystko się potoczyło.

Zara
@Easy

Jesli róg pęknie jeszcze bardziej i odpadnie będzie wyglądał jak dowod z jakiegoś powodu nieważny , przecina sie prawy róg nożyczkami gdy wyrabiasz nowy z jakiegoś powodu na przykład zmieniasz nazwisko , adres zameldowania , wtedy ucinają ci prawy róg w starym to znaczy że jest nieważny i dają ci nowy z aktualnymi danymi. Tu nie chodzi czy dane są widoczne czy nie dokument jest uszkodzony wiec moze zostac potraktowany jako nieważny.

Magda

Wybiera się ktoś za tydzień doTilburga?

Magda
@Magda

Tak

Danuta
@Magda

I jak Ci się tam podoba?

Jimmy Tilburg

Witam... Pracowałem w Geldermalsen trzy lata. Pozdrawiam ekipe z lat 2008-2011. Ciekawe jak sie ma Kostek

@Jimmy Tilburg

Witam mieszkałem z Kostkiem w Tilburgu w latach 2007-2009 najpierw na klasztorze a potem w prywatnym mieszkaniu na enschotestrat

Samuel

Zastanawiam się jak to było możliwe, że wyjeżdżaliście do pracy za granicę w czasie pandemii, a co z kwarantanną?

Hujniapraca

Nie polecam (usunięte przez administratora) do tego koordynatorzy to (usunięte przez administratora) zwłaszcza faceci musisz się prosić o ciuchy i zepsuty sprzęt mają nie da się na tym pracować

Kkjj

Nie polecam, agencja to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora). Byłem tam niecaly tydzień. Na koniec wmówili mi, że zostawiłem materac brudny po 6 dniach spania na własnej pościeli. Oczywiście przed wyjazdem wyprałem poszewkę niestety na nic się zdały zdjecia i nagrania z tego zdarzenia. Dodatkowo w pokoju nie działał mi grzejnik, a z drzwi odpadła klamka. Lokacje ich to tanie burdele gdzie pełno robactwa. Radzę omijać i nie mieć nic wspólnego z nimi.

@Kkjj

Pisz Pan za siebie, a nie za wszystkich. Po tygodniu wypad może oznaczać tylko jedno lub góra drugie:)

hmm

@Tomecki ale to trzeba tu nie wyrabiać normy żeby było dobrze?

Tomecki

Pracowałem w Nieuwegein To robaczki co zbieraja palety jak widza ze ktoś sie wychyla z normą to zaczynaja mega przeszkadzać i sie wkuzać patologia XXI wieku :)To co Pisza to prawda i jeszcze mozna dodać ze stosują psychologiczny Mobing

Witam Czy może ktoś mi powiedzieć jak wyglada sytuacja w Tilburgu czy to jest AH online czy nie? Jaka stawka mniej więcej i jakie biura tam rekrutują ? Czy są godziny ?

OneShotOneKill

Jestem zwykłym robolem pracującym w AH i to co wypisujecie wy robale, to zwykłe pomówienia. Praca jest fantastyczna, koordynatorzy są świetni, zwłaszcza koordynator Bartek. Rzęsy Klaudii są spoko i nie odpadają, więc skończcie pisać te farmazony. Stawka jest super, można się naprawdę wzbogacić, nie mam pojęcia o co wam w ogóle chodzi. Holendrzy to bardzo pracowity naród i jest to kłamstwem, że stoją i nic nie robią.

Agata

Ale spokojnie. Na forum publicznym nie wyzywamy innych osób -pamiętaj o tym na następnym razem. Byłoby dobrze, jakbyś się po prostu wypowiedział o warunkach pracy, na jakie można liczyć w E&A AH. Agencja zapewnia pracownikom zakwaterowanie, czy trzeba to załatwić we własnym zakresie?

Eryk

Witam ,zastanawiam się nad wyjazdem do pracy w tilbirgu . Chciałem zapytać czy pracował ktoś tam z astma oskrzelową i jak znosiliście warunki .

Olczi

Hej, wypowie sie ktos czy praca ciezka? Jak to jwst z tymi normami? Jak warunki mieszkaniowe i czy sa godziny? :)

Anka

Praca sama w sobie nie jest taka fatalna, ALE... -normy na zimnej hali, które są nie do wyrobienie np. zapakuj w 20 min 50 paczek bananów po 20 kg... -ludzie się podpieprzają do biura, żeby mieć więcej pracy -pracujesz z ludźmi, którzy mają nadludzkie siły dzięki fecie -cały czas ciskają się o normę, jeżeli jest mniejsza niż 98%

jo

Warunki mieszkaniowe to koszmar to dodać trzeba jedna toaleta na korytarzu i prysznice na korytarzu a płacisz jak za Hotel skandal nie polecam

Stasiu

Naprawdę dobra praca,norma do wyrobienia. A wy stękacie Polaczki...

Zostaw merytoryczną opinię o E&A AH Geldermalsen - Tilburg

• Jak się pracuje w E&A AH Geldermalsen?

Zobacz opinie na temat firmy E&A AH Geldermalsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A AH Geldermalsen?

E&A AH Geldermalsen