Firma Sony-logistyka

Tilburg

Opinie o Firma Sony-logistyka

sasza
użytkownik zarejestrowany

jak najbardziej, jako że podjąłbyś prace w globalnym koncernie to wynagrodzenie i warunki zatrudnienia na pewno byłby jak na najwyższym poziomie. ciekawe tylko czy to jest logistyka tylko w kraju czy na Europę też

znajoma

sony w tilburgu hehe? to [usunięte przez admina] i wykorzystywanie pracowitych ludzi im mniej robisz tym lepiej nieroby dostaja kontrakty a pracowite glupki na nich robia a potem wylatuja z pracy tam na kontrakt to trzeba albo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dac albo zaplacic !!!!!

niunia

wiecie co ja pracowalam w sony przez randstad fajni sa na poczatku a pozniej [usunięte przez admina] Ogolnie praca w sony jest spoko nie jest ciezko ale jak jakas dziewczyna trafi na zmiane jara wezera to jak chce dluzej popracowac to musi sie umowic z tym emerytem:(tak apropo to pozdrowienia dla tego palanta

Zostaw opinię o Firma Sony-logistyka - Tilburg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Sony-logistyka