Opinie o Syncreon technology w Waalwijk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Syncreon technology. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Syncreon technology na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syncreon technology w Waalwijk

Alicja

@NoNo czy nadgodziny są dodatkowo płatne? Jakie stawki godzinowe obowiązują w Syncreon technology? Możesz też opowiedzieć coś więcej, na temat dezorganizacji w firmie? W czym ona się Twoim zdaniem przejawia? Poszukujący pracy w Waalwijk będą wdzięczni za każdą rozbudowaną wypowiedź.

NoNo

TOTALNA DEZORGANIZACJA! Pracuję tutaj prawie dwa miesiące i jestem naprawdę rozczarowany pracą i płacą jaka tutaj jest. Średnio za ok 40h przepracowanych w tygodniu na rękę dostaniesz około 250e, powiesz albo pomyślisz że to dużo? Nie. W innych firmach, w których pracowałem za 40h dostałbym około 400e. Wynagrodzenie to jedno, pozostaje jeszcze kwestia samej pracy. Jak już wcześniej wpomniałem dezorganizacja jest tutaj na porządku dziennym, sama praca, to co robisz nie należy do skomplikowanych czynności, ale cały managment, supervisorzy poganiają, dla nich nie liczysz się ty jako pracownik, dla nich jesteś bezwartościową jednostką, która musi wyrabiać targety, pamiętaj liczby są najważniejsze. Ja osobiście czuję się jak popychadło dlatego nagrywam sobie inną pracę. Pracownicy kontraktowi wiecznie chodzą na zwolnienie chorobowe, jednych mogłoby to dziwić że jak to tak, ale mnie naprawdę to nie dziwi, trzeba kombinować bo w tej firmie przyszłości nie ma. Nadgodziny OBOWIĄZKOWE w soboty! Tak? Kur*a od kiedy tak jest? Niech mi ktoś powie bo nie wiem gdzie w umowie jest taki zapis. Co do ludzi, można poznać naprawdę fajne i ciekawe osoby, ale GÓRA, managment, supervisorzy niszczą całą atmosferę w pracy. Sam byłem świadkiem jak nowe osoby już po jednym przepracowanym dniu następnego dnia nie pojawiały się w pracy, były i osoby które trzy, cztery dni wytrzymały :) dlaczego? Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami przyjaciele.

korniszon

No to wychodzi na to ze w ten caly niezsychnronizowany syncreon trzeba bombe pierd...lnąć wysadzi paru Polaczkow co srają wyżej niż mają jaja. Pamiętajcie polskie men....dy , raz na wozie raz nawozem

Zdziiiich

Witam, ja pracowałem tam kilka miesięcy na GP pózniej krótko ITD. Generalnie czytam opinie z którymi sie trudno nie zgodzić, syf syf i jeszcze raz syf. Tragiczne traktowanie ludzi, wyzysk! Szczególny kibel na GP. Niektórzy kontraktowi ( ci normalniejsi ) zaczynaja uciekać stamtąd wiec to pokazuje co tam sie dzieje .układ goni układ a jeden kretyn promuje kolejnego ,bo dorwały sie polaczki do stanowisk to rządzą. Robote zrzucają na agencyjnych, wymagając więcej niż od kontraktowych. Kontraktowi to faktyczny pokaz siły tej firmy, wszyscy albo chorzy albo przychodzą ponarzekać jak to im źle! Liderem jest tam śmierdzący Marokaniec, który tępi Polaków na potęgę i nikt z tym nic nie robi!!!! ogólnie nikt nic nie wie jeżeli zadasz konkretne pytanie , oczernianie i okłamywanie na każdym kroku. Zarobki około 200€ to max co udawało mi sie ostatnio zarabiać na tydz tam bo na więcej nie ma szans. Oczywiście pozdro dla męża trenerki z GP , Haha !!! O ITD poza tym ze było troche godzin ostatnio nic więcej nie napisze bo wszędzie tam jest podobnie . Uciekłem jak tylko pojawiła sie inna opcja. Wam tez radzę omijać ta firmę szerokim łukiem .

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Syncreon technology spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dekarz / dachy płaskie
Eming BV
logo firmy Pracownik magazynowy
Waalwijk
Strefapracy.com Sp. z o.o.
logo firmy Operator Myjki Ciśnieniowej
Workstead
gorzej niz zle

tragedia, pracy jest tyle zeby im zaplacic za mieszkanie i moze na ubezpieczenie starczy, planing dostaje sie na 2- 2,5 godz np 12,30 - 15,00 i to ma byc zmiana. w tyg przepracowalam kolo 17 godzin . odradzam

RH pozdrawia
@gorzej niz zle

niestety prawda godzin mało - dobrze jak powyżej 2 dni w tygodniu robię do pracy jest coś koło 40 km ale to nie problem jak coś to RUDOLF podwiezie no chyba że po drodze rozwali kolejną furę Pozdrowienia dla wiecznie naćpanego ale jakże pozytywnego kolegi Foryckiego A na hotelu imprezka wieczna więc zapraszamy :) mamy wszystko czego dusza zapragnie

matt

tragedia!! pojechałem tam za znajomymi którzy chwalili ale nie wiem co biedni ludzie kraty w oknach gorzej jak w więzieniu ale Polacy cebulacy za parę euro to do gnoju wejdą... atmosfera tragedia lokacje mieszkaniowe masakryczne !!! ludzie hotel 100 euro plus 20 ubezpieczenie brak sklepów w pobliżu przy autostradzie masakra odradzam agencje eurojob biorą każdego nie płacą terminowo dobrze ze z tamtąd ucieklem

Ja Pracowałem na B2B w okresie od czerwca 2012 do grudnia 2015 ,czyli mam sporą wiedzę o tej firmie byłem bardzo kumaty , trzymali mnie bo miałem sporą już wiedzę a praca była naprawdę skomlikowana Jeden wielki szajs , zawsze od stycznia do mniej więcej do kwietnia to martwy sezon jak się ma po 30 godzin tyg to był człowiek zadowolony , ja mieszkałem na prywatnej kwaterze no to ledwo na czynsz i żarcie zarabiałem . Dopiero mniej więcej od tego okresu są jakieś normalne godziny ale w jednym miesiącu jest na przykład bardzo dużo pracy i ściągają ludzi do pracy ,jak się skończy BUSY (usunięte przez administratora) oni traktują Polaków jak bydło i przemiał ludzi jest przeolbrzymi , czasami jak na dział DOT Com miała pojawić się premiera nowego Iphona albo Ipoda , to hurtem ściągali dziewczyny z całej Polski czasami one popracowały jeden dzień albo w ogóle i nara , jak pamiętam APLLE opóznił premierę to w ogóle brak pracy Dobrze jest tam tylko w sezonie wrzesień - grudzień a póżniej redukcja na wszystkich działach Ja miałem wypadek po pracy na rowerze po supernadgodzinach to miałem użeranie się tylko z Manpower i Acture to ich firma ubezpieczeniowa wyjątkowi oszuści ,ja zamiast chorować to musiałem się użerać aby mi ubezpieczenia zapłacili

Mat.

A jest tam jakaś praca na kontroli jakości? jak tak to może ktoś coś powiedzieć więcej, np. jak się dostać i w ogóle czy team jest w porządku, kierownictwo?

DO p

Chodzi ci o blond włosą kasię?

p

Tylko czekać jak trenerka z manufaktury zajdzie z menagerem. Ona się nawet chwali jak to dużo może w firmie i nic nie robi przez cały dzień, żal. Ciekawe dlaczego jej mąż z tym nic nie robi

GP Sucks

Na Wilwijku jedna już chodzi z brzucholem i po kamizelce widać za ma kontrakt ;] Manager postarał się :-) Rodzinka Syncreona się powiększa :-)

Fsyncreon
@GP Sucks

który manager Jim czy Jareczek ? bo tam to chyba każdy jakąś lasencją się opiekuje?

kb

Witam, pracowałem w oddziale w Wallwijku przez agencję Eurojob. Dostałem zakwaterowanie w Hotelu w Hazeldonk- usytuowanie samego hotelu niezbyt ciekawe (przy autostradzie) ok 4-5km od najbliższej wioski. Warunki panujące w hotelu, początkowo się przestraszyłem, ale szło przywyknąć. Kuchnia jedna na piętro, trzeba zabrać własne naczynia, bo z kuchni wszystko zniknęło. Pokoje stosunkowo komfortowe- jak kto dba, tak ma. Wi-fi bez szału, ale Internet można przeglądać. Hotel w większości zamieszkały przez Polaków, ok 80-90% ok 45km od Wallwijku. Z dojazdami bywało różnie (osobiście dostałem auto), są tworzone listy kto z kim jedzie, ale w praktyce bywało tak, że kierowcy jeździli sami, a reszta niech się martwi. W trakcie tygodnia dosyć spokojnie, w weekendy często ludzie popijają. Teraz troszkę o pracy. Nie należy do ciężkich. Ilość godzin zależy od szczęścia i działu na który się trafi. Z czasu pracy odliczane są przerwy. Kantyny klimatyzowane, posiadają mikrofale, znajdują się automaty z przekąskami, ale posiłki trzeba mieć we własnym zakresie. Przed każdym wyjściem przechodzi się przez wykrywacze metalu- strasznie uciążliwe. Co do czasu pracy, brak szacunku do pracownika, bywały tygodnie gdzie kilka dni spędzało się w hotelu. Trzeba pilnować przepracowanych godzin i sprawdzać na wyciągach, bo często EJ pobierał opłaty według uznania, także minimum raz w tygodniu trzeba było odwiedzić biuro i się przypomnieć, ale agencja wypłacalna. Średnio za 40h pracy na ręke dostawało się ok 250euro. W razie pytań chętnie odpowiem.

Ognista

Wystarczy dawac menagerom banany i tyle w temacie .

Niewolnik GP

Jeśli kobiety same wskakuja do łoża managera tzn ze same się nie szanują a nie ze nie są szanowane w firmie, nie mylmy pojęć. Wiele z nich sądząc iż idąc do łóżka z kimś wyżej postawionym zrobi karierę tutaj, dostanie kontrakt itp. Tymczasem na orgazmach się kończy :-) koniec fazy A i życzymy pani szerokiej drogi :-)

eva

nie dla dziewczyn nie szanuje sie dziewczyn ktore tam pracuja za duzo ich spało z managerem

mat_lub_bosman

Na chwile obecną ogarniam i to co sie dzieje w Tilburgu i co w Waalwijku. Jestem od pol roku na miejscu. Zakwaterowany przez agencje. Jak coś to moge poradzić. mail - aramis1035@interia.pl

szok

Daniel obejrzyj sobie na YT filmiki z mieszkan, wpisz tns droomgard...tyle w temacie

Daniel

co sądzicie o zakwaterowaniu tam?bo sie tam wybieram 94 euro za domek to musi byc jakis ciut lepszy skoro płaciłam 60 euro za "garaż" ;D

Alex
@Daniel

Agencja Eurojob ma kilka lokacji faktycznie w domkach ale z tego co wiem (pracuję w tej firmie od stycznia 2016 roku-domek prywatny), najwięcej osób kwaterują w hotelu w Bredzie. Warunki tam nie są nieciekawe, pokoje małe, kuchnia jest jedna na każdym piętrze, gdzie znajduje się 20 pokoi więc 40 osób ( 2 osoby mieszkają w jednym pokoju). Plusem jest to, że nie ma imprez (cisza nocna obowiązuje od 22). Jak dla mnie to zdzierstwo płacić prawie 100e tygodniowo za takie warunki...plus koszty dojazdu do pracy.

Jum

No w tym momencie praca jest, ale ogłoszenia zawsze są

rutek

Nie ma jej na mapie bo jest w czarnej (usunięte przez administratora) bo to syf hahahhahah

Zostaw merytoryczną opinię o Syncreon technology - Waalwijk

• Jak się pracuje w Syncreon technology?

Zobacz opinie na temat firmy Syncreon technology tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syncreon technology?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Syncreon technology