Opinie o Syncreon technology w Waalwijk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Syncreon technology. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Syncreon technology na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syncreon technology w Waalwijk

Jo Ann

Praca spoko na chwile jak nie ma lepszej opcji. Natomiast po przeprwcowaniu tam ponad roku musze stwierdzic ze ludzie na kontraktach tam maja syndrom sztokholmski. KAZDY z nich zwalnial sie co najmniej kilka razy a po dzis dzien tam siedza i daja soba pomiatac ale ze sie ma kamizelke pierwszego operatora to jest cacy. Dalej nie zajdziecie. Mozliwosci awansu sie skonczyly, paru nawet nie mowi porzadnie po angielsku i zastanawiam sie skad takie stanowisko. Manager ponawija makaron na uszy i wracaja do biureczka, a jeszcze przed chwila chcieli pisac wypowiedzenie. ;) Robota wykanczajaca chyba bardziej psychicznie, ale fizycznie nie raz tez. Podczas okresu przedswiatecznego czy jakis bardziej busy okresow zapie…ol z wymuszonym planingiem na 10-12h. Kazdy jest numerkiem, nie ma tam ludzi wyjatkowych, tylko tacy co wyjatkowo musza pokazac ze beda szybsi niz reszta, zapominajac ze stawka tam jest za godzine. ;) Poza tym plotki jak w szkole sredniej. Kazdy z kazdym cos tam kiedys, jedna wielka moda na sukces. Pierwszy operator z dzialu picking to juz nawet trzecia narzeczona ma, wiec moze nawet dobrze placa jak ma juz na trzeci pierscionek. ;) Maly apel dla ludzi na kontrakcie: nie zlapaliscie pana boga za nogi, naprawde sa inne ciekawe miejsca pracy, gdzie na ma sie poczucia caly dzien jak w wiezieniu. A jaka ulga jak ostatni dzien w pracy sie odbijecie, wyjedziecie z parkingu i juz nigdy nie wrocicie. ;) Podsumowujac, jak szukasz pracy i jest to jedyna opcja to krzywda ci sie nie stanie, ale wiej jak tylko dorwiesz inna robote.

@Jo Ann

Popieram, pracowalem tam krotko w 2020r ale juz w 2011 slyszalem o tym zakladzie, bo praca tego nazwc nie mozna... Teraz pracuje w Tilburgu i owszem porobili karierki, kamizelka 1op jest a angielski slabo... za co dostal? nie wiem, za bycie tu dlugo popychadlem.... lufzie co maja ambicje to stad odchodza, pora i na mnie zanim je strace i zapuszcze korzenie...

Traktują ludzi tam jak przedmioty. Osoby na kontraktach wywyższają się i gnębią psychicznie nowych pracowników, a jak pójdzie się zgłosić to do koordynatora bronią ich tłumacząc, ze znają ich długo i nigdy nie było z nimi problemu. To praca dla ludzi, którzy maja stalowe nerwy, jeśli nie ogadujesz nikogo ze starymi pracownikami, to długo tam nie wytrzymasz

@Zuzia

Jaka marza dla agencji, to pracowace wiecej kosztuje nie mnie... skoro pracowalem prze Axel i mialem 11.8e brutto, po jakims czasie 12.2 a przechodzac na kontrakt dostalem 12.26 czyli kilka centow wiecej niz u agencji to smiech na sali... no dobra skladke na emeryture placa i to chyba tyle...

Eks Nowy wpis

Mam pytanie.Czy istnieje jeszcze dział MIT oraz Etching?

janek Nowy wpis
@Eks

nie wiem co to MIT a pracuje tu 3lata, etching jest na cfs-vpn ale malo sie tam dzieje (usunięte przez administratora)

Czym w Syncreon technology zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Honorata

Ale ci na kontraktach są kierownictwem, czy to tacy sami pracownicy jak Ty :/ Napisałbyś, please, ile zarabiasz miesięcznie na jakim stanowisku? W ogłoszeniach widełek nie ma, a mój facet nie chce w ciemno jechać..

@Honorata

Osoby na kontraktach, to tacy sami pracownicy, tylko z dłuższym stażem, Polaczki którzy próbują w jakiś sposób się wywyższyć, kosztem psychiki nowych pracowników. Za 40 h bez weekendów po odjęciu kosztów mieszkania i ubezpieczenia wychodzi około 1600 na czysto chyba ze jeździ sie na Ept co chyba więcej

Sebastian

Jakie są te koszty mieszkania bo to mnie dość interesuje. Standard jest ok czy słabizna jak to się często zdarza niestety?

@Honorata

Hej- teraz jest możliwość zatrudnienia bezpośrednio na kontrakt. Syncreon podlega pod prawo pracy dla logistyki: https://www.fnv.nl/getmedia/6b67221a-8f54-479b-a8e0-29a7da67c0c8/498-beroepsgoederenvervoer-over-de-weg-en-verhuur-van-mobiele-kranen-01-01-2021-31-12-2022-poolse-versie.pdf Jeśli, masz własne zaakwaterowanie i dojazd, to szkoda płacić marże dla agencji. Operator to skala A, dział inventory B lub C, driver C, Admin D/E. Z ta dyskryminacja nowych pracowników, to dyskutowalabym- są osoby, którym wystarczy zwrócić uwagę, ze maja pracować i już podnoszą larmo- jakby do NLu na wczasy przyjechali. Jest masa możliwości, żeby zaalarmować nadużycia.

Łucja
@Zuzia

Co trzeba zrobić żeby dostać taki bezpośredni kontrakt? Bo ta kwestia mnie najbardziej zaciekawiła

@Łucja

Po więcej informacji, proszę o kontakt z rekrutacja „ werken bij syncreon”

@Zuzia

Ja pracowałem na B2B cztery lata zapomnij o kontrakcie(usunięte przez administratora) Jak pracowłem to użądzali istne maratony pracownicze (usunięte przez administratora) Mój rekord to 20 dni non stop po 12 godzin z sobotami i niedzielami I tam nikt faktycznie nie zna jakiekolwiek kodeksu pracy a na pewno Niderlandzkiego U mnie skończyło to koszmarnym wypadkiem A ta banda zachowuje się jakby teren w Waalwijk byl jak jakaś ambasada i terrn był ekterytorialny Na szczęcie to jest Apple ikona Ameryki jak Mercedes albo BMW dla Niemiec I w Stanach będzie superskandal w mediach

@Marek

20 dni? i było tych 20 bo doszło do tego wypadku, o którym wspominasz? co się wydarzyło i jaka była dalsza reakcja? co się działo potem i co z ubezpieczeniem jakimś?

@Marek

Nie wiem w którym roku takie cyrki działy się, ale odkąd weszło nowe prawo WAB, to bardzo przestrzegany jest czas pracy (nie ma mowy o 20dnia bez przerwy po 12 godzin). Co do wypadku, to najbardziej zgadzam się, ze powinno to być zgłoszone do wszystkich inspekcji+sąd. Niestety muszę ostudzić twoje wyobrażenie o humanitaryzmie w/w koncernów, to bada agresywnych cwokow, dla których człowiek nie liczy się (poczytaj o fabrykach) a i w Europie maja zwyczajnie w (usunięte przez administratora) jak się czujesz i ile czasu pracujesz. Grunt, żeby zamówienie było zrobione przed terminem.

hhy Nowy wpis

Jo Ann

@Jo Ann

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Syncreon technology spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dekarz / dachy płaskie
Eming BV
logo firmy ORDER PICKER (Sklep Internetowy)
Waalwijk
HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik magazynowy
Waalwijk
Strefapracy.com Sp. z o.o.
logo firmy Operator Myjki Ciśnieniowej
Workstead

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Syncreon technology odbywa się w siedzibie firmy?

sama praca generalnie ok od poczatku do konca, glowny supervisor wydawal sie w porzadku, problem pojawil sie dopiero po pojawieniu sie "sekretarek" ktore (usunięte przez administratora)przed Mateuszem (usunięte przez administratora) cala zmiana zostala podzielona na lepszych i gorszych, lepszych to znaczy Ci ktorzy siedza pod biurkiem i tam robia productivity( i nie musza praktycznie nic robic) i tych gorszych ktorzy zasuwaja normy, koniec koncow sprawa sie oparla o glownego menadzera ktory otrzymal kilkunasto osobowa skarge na cala sytuacje i final sie skonczyl tym ze wyrzucili doslownie wszystkich oprocz kontraktowcow i "sekretarki" takze wielki uklon dla calego syncreonu :))) powodzenia w nowej firmie ^^

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Syncreon technology?

Rekruter

Hey- meldunek, zaświadczenie o niekaralności, ubezpieczenie i konto bankowe. Rekrutacja odbywa się przez werken bij syncreon. Tam są wszystkie namiary na różne strony (nie tylko Waalwijk)

Weronika
@Rekruter

Dasz znać jak wygląda ta rekrutacja? Składa się z jednego etapu? Dają zawsze feedback czy z tym bywa róznie?

Fantastic
@Weronika

Po za wyżej wymienionymi punktami trzeba nie mieć godności, własnego zdania, szacunku do samego siebie i potrzeby wolnego czasu ponieważ ta korporacyjna szmula nie uznaje czegoś takiego.

Bez przesady
@Fantastic

Są działy pracujące w normalnym trybie. Ogólnie logistyka jest nieprzewidywalna. Jeśli chodzi o traktowanie, to jest to kwestia dwóch stron- nikt tam nikogo na sile nie trzyma.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Syncreon technology?

Rekruter

Proszę o kontakt z werken bij syncreon. Są dni otwarte, wiec można umówić się na wizytę i dopytać o szczegóły.

Daniel

Pracowałem w tej firmie dwa lata na dziale ITD na zmianie Mateusza. Nie polecam ani departamentu ani firmy żadnemu ambitnemu i szanującemu się człowiekowi. Swoje zarzuty kieruję w stronę części operatorów, supervisorów, obecnego managera działu ITD i managerów zarządzających całą filią włączając w to samego warehouse managera. Brak poszanowania godności i czasu wolnego. Nieuczciwe praktyki, oszukiwanie pracowników, manipulacje, mobbing, wywieranie presji psychicznej na grupie jak i jednostce, przymusowe zwiększanie zakresu obowiązków bez zwiększania wynagrodzenia, szantaż, nepotyzm, nierówne traktowanie, nadużywanie stanowiska, molestowanie, powszechna narkomania skrupulatnie ignorowana przez podmioty odpowiedzialne dopóki ktoś za bardzo nie przyświruje. Nieprzestrzeganie BHP, brak troski o zdrowie fizyczne i psychiczne pracownika, brak szkoleń p. poż, karygodny stan toalet, mycie stołów na kantynie tą samą (usunięte przez administratora) którą wyciera się kible, kwaśna kawa, zagrzybiałe lodówki. Zdezelowane i rozklekotane maszyny stwarzające zagrożenie dla pracowników, chroniczny brak środków ochrony osobistej i narzędzi do pracy. To i wiele, wiele innych. W mojej opinii jest to środowisko skrajne nie przyjazne pracownikowi w wielu przypadkach doprowadzające ludzi do skraju wytrzymałości fizycznej i psychicznej. Chyba, że jest się kobietą która potrafi wykorzystać swoje wdzięki i zapewnić sobie fajne warunki pracy czyli tak zwaną przez większą część załogi "sekretarką", wtedy żyć nie umierać. Każdy kto czyta opinie przed podjęciem zatrudnienia w danej firmie mam jedną radę. UCIE

@Daniel

Dodatkowo supervisor nie potrafi informować o kwestiach, które do niego należą. (usunięte przez administratora)

Czy Syncreon technology zatrudnia studentów?

Sync.

Tak, jest możliwość „part time”. Proces rektutacji odbywa się przez poniższa stronę: (usunięte przez administratora)

@Sync.

A można prosić więcej info na temat tego "part time"? Są to jakies elastyczne godziny czy chodzi o pół etatu?

Z
@Elżbieta

Proszę o kontakt bezpośrednio z werken bij syncreon. Tam wszytko będzie wyjaśnione. Jest możliwość elastyczności.

Tak, studenci tez są miłe widziani. Jest opcja pracy tylko w niedziele, bądź na popołudniowa zmianę lub part time w tygodniu. Po więcej informacji, proszę o kontakt z rekrutacja „ werken bij syncreon”

Barbara

Fajna sprawa dorobić sobie pracując tylko w niedzielę. Czy wtedy dla takich studentów stawki też są wyższe z racji weekendu? :)

Praca nie najgorsza, ale zazdrość zawiść Polaczków którzy doszli do stołka tragiczna, na dot comie operatorki tragiczne na ritejlu tez same zazdrosci, szkoda nerwow na te firme TRAGEDIA

Artur
@Anonim

Tak to bywa właśnie z Polaczkami Pozdrawiam i życzę sukcesów i nie przejmować się pajacami

bbb

Pracowalem tam tylko miesiac, przez agencje Axell siano jakos kolo 400e za 1zmiane i mieszkanie na privie niby spoko bo Apple i jakos tak ciekawiej niz zwykly magazyn Ale praca na tzw projekty w zaleznosci jak bardzo sa busy - swieta itp Podobalo mi sie bo tylko jedna zmiana i lekka choc troche monotonna praca Mieszanka ludzi z bylego bloku wschodniego i pelno polakow Nie zaszkodzil mi tam nikt, ale jak zwykle za duzo polakow w jednym miescu z agranica, nie wrozy nic dobrego...

Barbara
@bbb

W jakich godzinach ta jedna zmiana była :-) ?

@Barbara

Zazwyczaj to 8:00-17:00 lub 9:00-18:00 -> jest to zależne od działu.

Byly pracownik

To chyba nie w waalwijku. Jest jeden dzial, gdzie jest jedna zmiana i jest w godzinach 7.45 - 16.45.

@Byly pracownik

Jest więcej działów- masz nieaktualne informacje :)

Elżbieta

A dla jasności możesz wymienić jakie?

@Elżbieta

Nie jestem pewna czy podanie nazw działów coś pomoże. Jest wiele działów, które maja tylko jedna zmianę. Syncreon oferuje dni otwarte, na które można się zapisać. Proszę o kontakt z werken bij syncreon.

Elżbieta

O dni otwarte to fajna sprawa, to w takim razie czy można poprosić o jakiś kontakt do firmy? Gdzie się zgłaszać?

Proszę: Contact +31 6 43158983 werken@syncreon.com

Małgorzata

Czyli dwunastek na pewno nie ma?

To miejsce dla dzieciaków co nie umieją sobie w życiu poradzić. Przełożeni to też dzieci więc można się dogadać na poziomie. Menagerowie nie znają się na pracy więc nie panują nad tym co się dzieje. Logistyka się kręci więc stałe miejsce pracy. Atmosfera jak w przedszkolu więc pełen pozytyw.

Cherry

Witam. Pracowałam w Syncreonie w msc Waalwijk na dziale retail. Ogólnie nastawiona bylam pozytywnie, jednak wystarczyły dwa tygodnie, żeby przejrzeć na oczy. Pani pseudo pierwsza operatorka na tym dziale pięknie faworyzuje czarnulkę z opery lub osoby, które jej nadskakują. Super boss Damian to porażka, facet widać zakompleksiony, który nie potrafi ogarnąć teamu i wysyła przydupaske żeby zwracała uwagę. Najgorszy dział w całym Syncreonie Apple. Ludzie z innych działów muszą przychodzić pomagać, bo ogólnie praca jest zazwyczaj od 7.45, ale godziny zakończenia nigdy się nie dowiesz. Czasami 16.45, czasami 18.30. Opetatorce jak nadskakujesz to może wyjdziesz wcześniej, jeśli nie to wychodzisz ostatni. Ogólnie długo by się rozpisywać, jednak szkoda juz więcej słów na tych ludzi. Jeżeli kiedykolwiek traficie na ten dział to moje współczucie, ale tam będziecie gnojeni za wszystko, nawet jak robicie normę to pierwsza operatorka nasyla innego supervisora, żeby ochrzan dał. Ogólnie to porażka, kiedy spytasz operatorki o której koniec to jedyne co potrafi powiedzieć to, że 'też już bym chciała być w domu'. Żadnej konkretnej informacji nie dostaniesz, ale no już tak jest jak ktoś taki jest na wyższym stanowisku. Dziewczyna nic tylko by siedziala, gdzie operatorzy na innych działach normalnie pracują. No cóż, złapała się roboty to udaje, że coś robi :) nie pozdrawiam, gdyby nie ci ludzie, a zwłaszcza operatorka to robota byłaby fajna. Damian był spoko, ale no trochę brakuje mu przysłowiowych... :) zaznaczę, że nawet osoby kontraktowe nie szanują tej dziewczyny, więc to o czymś świadczy.

Ania Z
@Cherry

Dear Ania or cherry as you prefer. Everyone know you were just one person with this fake positive emotions. I’m so sorry for you disappointed however you DEAR friend on contract with their full respect for you should mention that UPH is 150…UPH - unit per hour not per day ???? so at first I would recommend make sure that you know how much you need to do and then talk ☺️ And advise for your next job- less talk more work and less beers after work, your voice and face was saying more than thousands words. Xoxo

Lady
@Cherry

Czy powyższe żale były zgłaszane kierownictwu? Jak można liczyć, ze coś się zmieni, skoro interweniujemy tylko po wszystkim i na forum internetowym. Działanie „lwa za szyba”

Aleksandra Z
@Ania Z

Dear Aleksandra. First of all before you try to be smart and write something in English please learn a little bit more first because reading your post was painful for my eyes. But from what I’ve heard about you you’re too full of yourself to understand anything new. Second of all your post shows exactly what is wrong with Syncreon in Waalwijk. Treating people like garbage is normal there and that’s all because of people like you unfortunately. I don’t understand how come people with literally 0 human skills work on higher positions there. But luckily for retail department you’ve been moved to different department(I feel sorry for those people)so at least there’s that. Maybe before pointing out someone else’s flaws look for your own first? Maybe try to be a little more productive at work as well? Come on,they don’t pay you for sitting and gossiping all day :). I’ve heard a lot about that company from my friends who used to work there and I can tell you that this place is full of snakes. If you’re looking for a job apply to Syncreon in Tilburg,more qualified people and friendly atmosphere. PS. Aleksandra Z,as I write this comment official complaint on paper is almost done and will be dropped at Syncreon complaint box very soon. Xoxo

Jak długo trwa proces awansu w Syncreon technology?

To zależy od różnych okoliczności. Najważniejsze to śledzić oferty pracy i aplikować.

Były Pracownik

To miejsce w którym nie istnieje żaden porządek, podczas pracy jedni pracownicy grożą pobiciem innym pracownikom a tych pseudo przełożonych nic to nie obchodzi. Omijać ten (usunięte przez administratora) z daleka

@Były Pracownik

Czy została złożona oficjalna skarga na przełożonego lub agresora? Jak tam sprawa się skończyła?

Ja tam pracowałem przez cztery lata na B2B nawet u "laleczki chucky" łamanie chyba wszyskich praw człowieka i pracy skończyło się pważnym wypadkiem i co się okazało iż pracownicy Apple computers nie mają faktycznie ubezpieczenia spolecznego Oszczędzanie na wszyskim ryzykowanie zdrowiem i życiem pracowników agencyjnych to standard Na moim dziale urządzano istne maratony pracownicze po trzy tygodnie bez ani jednego dnia wolnego , a Syncreon się tłumaczy iż to nie oni organizowali takie maratony pracownicze śmierci

Guciowa

Ja miałam maraton 2 tygodnowy i już na oczy nie widziałam

Justice League
@Marek

To samo jest w syncreon Venray. juul, marco, maciuś zrobili sobie prywatne podwórko, gdzie wszyscy siedzą cicho a oni robią co chcą. Należy zwolnić cały management, wziąć dobrych ludzi a z każdego trochę wyżej stanowiska zwolnić wszystkich polaczków, (usunięte przez administratora) Jak coś możemy razem zgłosić do inspekcji pracy. Pozdrawiam

Ciekawski
@Marek

Dlaczego pseudo przełożeni Polacy czy Holendrzy?

ja tylko pytam

Hej, mam ofertę pracy w Syncreon w Waalwijk. Prawdopodobnie dział Apple. Agencja to Axell. Czy ktoś pracuje/pracował i może się wypowiedzieć jak tam jest ? Zakwaterowanie przez Axell, może tez ktoś coś wie ? Pozdrawiam

Jaka umowa obowiązuje w Syncreon technology podczas okresu próbnego?

Aga

Kiedyś okres próbny podajże był na miesiąc ale dokładnie nie pamietam już

Aga

Pracowałam tam rok i sobie chwale prace i postanowiłam znowu wrócić po latach , ja wspominam bardzo dobrze ta praca nie mogę złego słowa powiedzieć ????

Zostaw merytoryczną opinię o Syncreon technology - Waalwijk

• Jak się pracuje w Syncreon technology?

Zobacz opinie na temat firmy Syncreon technology tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syncreon technology?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Syncreon technology