Opinie o Topchamp w Kerkwijk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Topchamp. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Topchamp na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Topchamp w Kerkwijk

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Topchamp?

Dada ada Nowy wpis

Chcę tu pracować

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Topchamp?

Roza Nowy wpis

Po co ty tam się pchasz? Nie stać Cię na lepszą pracę? Opisane opinie to za mało, żeby dać do myślenia???

Ciężko jest w systemie 12/12 w Topchamp?

Angelika

Dajcie sobie spokój z tym miejscem... proponuję poszukać pracy gdzieś indziej. Jest wiele szklarni z kwiatami. Gdzie panuje miła atmosfera i korzystne warunki pracy ????

@roza to mocne oskarżenia, co tam jest złego?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Topchamp. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Olooa

Kto wie co się dzieje w Topchamp ? Czy jest tam praca ?

A
@Olooa

Z tego co się dowiedziałam to tę firmę przejął jakiś Turek bo Marc zbankrutował. Ale mogą to być tylko plotki. Ja osobiście tam pracowałam i firmy nie polecam.

RWACZKA

Witam , to i ja dorzucę troszeczkę . STANOWCZO NIE POLECAM . Jak sie przyjmowałam do pracy to nie powiedziano że pracuje się tak kilka dni od 6 do 23 , bez posiłku regeneracyjnego bo blisko mieszkamy i mozemy sobie cos ugotowac . Głupie tłumaczenie . Traktowanie pracowników bez szacunku , przy mnie Marc tak opieprzył kobiete że az mi było przykro . Ale to jeszcze nic , jak odejdziesz to bezpodstawnie wstrzyma ci wypłate albo nie wypłaci wcale . O kopii umowy zapomnij , salarisy znikaja , nie dosraczył mi jarografu , nie daje faktur za wynajem mieszkania , obcina godziny. A ponadto rozkładajacy na łopatki wszechobecny system , to słowo które królowało jako odpowiedz na wszelkie pytania . Godzina 23 a my musiałyśmy drucikami lorki szorowac bo system , a na drugi dzien skonczyłyśmy wczesniej (o dziwo) i na nowo mycie , a przeciez jakby jedną noc postały nieumyte nic by sie nie stało ,,,ale nie musza być umyte bo system. Wszędzie kamery , więc nawet jak Marca nie ma , to i tak wszystko wie, bo widzi nawet jak jest na urlopie.Kiedyś wyzwał chłopaka za to ze butów nie umył. Wygonił go z domku z powrotem na zaklad zeby te buty umył. Za duzo opowiadać , ale zakład wykańczajacy psychicznie . STANOWCZO NIE POLECAM .

Ich liebe dich
@RWACZKA

Popieram! I zapomnijcie że kasa jest na czas. Jak wielebny szefunio ze swoją rodzinką jedzie na wakacje a wypłata wypada w dzień jego wyjazdu czy tym podobne, to przygotuj się na to , że ją otrzymasz po jego powrocie lub wcale ie otrzymasz, jeśli porzucisz pracę! (usunięte przez administratora)

Szczera
@Ich liebe dich

Co wy tutaj za głupoty i durnoty wypisujcie to się w pale nie mieści wam się chyba w głowach trochę poprzewracało od pisania takich klamst masakra nikt tu nikogo na siłę nie trzyma się nie podoba to się wyjedza a nie wypisuje durnoty .

RWACZKA
@Szczera

No właśnie dlatego że się nie podobało i nikt nas na siłę nie trzymał to zakończyłyśmy współpracę z TopChampem . Z (usunięte przez administratora) nie da się pracować.I nie kłamstwa się wypisuje , tylko prawdę , ale widać Szczerą to zabolało - no prawda boli. Na dodatek trzeba walczyć o to co się należy jak np , wstrzymana wypłata , salaris , czy jarograf. Są przepisy które mówią wyrażnie że dostaczenie tego NALEŻY DO OBOWIĄZKÓW PRACODAWCY.

Ich liebe dich
@Szczera

Oooo zabolało? Sama prawda, chyba że jesteś jedną z jego pomiataczek :p szkoda mi Ciebie naprawdę. Aż tak nisko upadłaś, że nie możesz innej pracy znaleźć?

szczera
@Ich liebe dich

Szkoda mi ciebie dziewczyno,a tak właściwie to pracodawców którzy cie zatrudniają ....na prawdę !!!! Aż żal mi ciebie skoro wszystkim wystawiasz taką opinię i lata od zakładu do zakładu szukając pracy ... To chyba o czymś świadczy ... Zastanów się nad tym co wypisujesz, bo chyba to jest błaganie o pomoc żeby cię wszyscy wspierali w tym co wypisujesz i sama odpisujesz sobie na komentarze ....

JAAAAAAAA
@szczera

Zastanów się co Ty wypisujesz kobito! Po pierwsze od trzech lat pracuję w jednej firmie i jakoś problemów nie mam. Szef uczciwie płaci i szanuje pracowników. To nie moja wina, że ludzie bluzgają twoją firmę. Chyba sama nie pamiętasz ile ludzi się przewinęło za twojej kadencji ... Odpisuję na swoje komentarze ??? Ciekawe rzecz biorąc. Z tego co widzę i czytam, to Ty na nie odpisujesz. Ja tylko szczerą prawdę piszę jak wiele innych pokrzywdzonych, przez tego ... ludzi!!!

Skrzat :)
@RWACZKA

Jak tu pracuje raz się zdażyło pracować do 23 RAZ !! System jest na każdej fabryce tylko zamieniony na słowo ZASADY. Jak na każdej fabryce pilnują i upominają np. układanie grzyba, o tęmpo, o rozmiar podkreślam WSZĘDZIE. Sprzątanie po pracy hmm korona spadła koleżankom? a może druciak pokaleczy paniusiom dłonie ? RAZ W TYG. się myje windy, zmienia folie na wagach w czwartek i to najwidoczniej źle. Robimy to wszystkie bez wyjątku dzielimy się czynnościami, nie ma że jedna jak beduin sprząta wszytko. Jak robicie nazłość bo wy tego robić nie będziecie bo wy tamtego no to sorry ale też nikt sobie na to nie pozwoli. Kwestia dokumentów solarisów lonów . Napisała któraś z Was by przesłał na meila ? Wydaje mi się że nie. Bo niech zgadne jesteście dłużni za domek i boicie się że się również o swoje upomni. Jakoś na czas dostaje wszystkie dokumenty jak i reszta dziewczyn i nie ma żadna z nas problemu. Co trzeba to Szefo załatwi bez problemu jeszcze pojedzie z Tobą. Szefo to nie człowiek który nie ma prawa nigdzie raz do roku jechać na wakacje i odpocząć z rodziną?Przecież on też pracuje. Należa mu się jak każdemu. Sami jeżdzimy na 3 tyg do domu co 3 miechy. Skoro jesteś taką znakomitą zbieraczką i wzorowym człowiekiem to czemu skaczesz po fabrykach jak pchła po jajach ? hmm , bo na każdej Ci coś nie pasuje , bo nie traktują Cię jak księżniczkę, bo wszedzie czegoś wymagają . To tak ciężko wykonać 5 dni w tyg bo tak pracujemy tego samego. Zacząć prace od 7 , Zerwać grzyba, układać grzyba, trzymać się wagi, trzymać porządek? To tak dużo , nie wydaje mi się. PANIOM KTÓRE MYŚLĄ ŻE Z LEŻENIA I NIC NIE ROBIENIA KASKA BEDZIE no to sorry ku..wa ale nigdzie nie ma nawet zagranicą. PANIOM KTÓRYM NIECHCE SIĘ PRACOWAĆ I COŚ BĘDZIE NIE PO ICH MYŚLI I WSZEDZIĘ BĘDĄ WIDZIEĆ ALE niech zostaną w PL założą swoje firmy i niech będą Paniami swojego losu jak praca u kogoś jest problemem. Jak już któraś by założyła swoją firme życzę takiego pracownika jak Pani by się przekonała jak to jest. :) CZŁOWIEK KTÓRY JEST NAUCZONY PRACY I CHCE PRACOWAĆ BEDZIE PRACOWAŁ . Dla mnie firma Top Champ jest najspokojniejszą firma jaką mam doczynienia. Nie mam z nią ani z szefem problemu. NIGDY nie było problemu z czym kolwiek. POLECAM. PS: przestancie takie głupoty wypisywać ... Bo na na każdą z Pań która odeszła w szybkim tępie można też wiele napisać jaka to " super" była.... Pozdrawiam życzę miłego dnia

Kxxxx
@Skrzat :)

Po pierwsze, tutaj są osoby które nie mieszkały na domku pana Marca(wysyłanie dokumentów na maila ha ha ha ) dość że (usunięte przez administratora) na godzinach oszukuje, to jeszcze jarografow nie przesyła NAWET NA MAILA!!! Więc nie pitol glupot! Po drugie i trzecie skąd wiesz że to najspokojniejsza firma ??? Co , sama skakalas jak pchla po jajach, skoro tak stwiedzasz heheh a teraz rżniesz, jaką to Ty (usunięte przez administratora) pracownica nie jesteś . Sama sie zastanów kobieto co ty wypisujesz. I nie pouczaj , i nie obrażaj innych dziewczyn. Mają honor w porównaniu do Ciebie, że nie dają się gonić! Na to nikt by sobie nie pozwolił. Pozdro

stara
@Kxxxx

O to, to w samo sedno. Ale ludzie jadą nieźle po tym zlodzieju. Tak trzymać dziewczyny. Wy to młode jesteście to nie dajcie się. Jest mnóstwo godnej pracy i płacy

Dorota

Czy możecie powiedzieć, jak wygląda proces rekrutacyjny do pracy w topchamp? Czy firma zatrudnia osoby bez większego doświadczenia zawodowego, czy jednak trzeba się liczyć z różnymi wymogami rekrutacyjnymi? To szczególnie dla młodych pracowników, bardzo ważne informacje.

Marc
@Dorota

Witaj Dorroty, wyślij mi e-mail za pośrednictwem strony internetowej topchamp, a my skontaktujemy się z Tobą osobiście

@Dorota

Hej, Dorota odpuść sobie tam prace. Czytałaś opinie? Daj spokój... Popełnisz duży błąd idąc tam do pracy

Judyta

Polecam.

Zbieraczka

Nie polecam.

zaberr

Widzę że dalej patologia u Marca:-(heh tam nie da się normalnie pracować...

Directeur Topchamp BV

Jako pracodawca cieszę się z moich lojalnych pracowników ! Jeśli pracownicy mają problem, staramy się o tym rozmawiać . tłumaczy się przez Internet :)

Director Topchamp BV

Szanowni Państwo, chciałbym skorzystać z okazji i reagować na negatywne sprawozdań przez niektórzy z pracowników na temat mojej firmy topchamp nasza metoda jest zgodnie z przepisami prawa holenderskiego, zobaczyć nasze certyfikaty na stronie www.topchamp.nl dobre recenzje są przez nikt zameldowany gdzieś, które uważam za bardzo szkoda, większość pracowników pracy tutaj dla lat z podatku problemy zostały rozwiązane w sposób zadowalający I był przez władze podatkowe wymagane do naszych pracowników o problemy z urzędami skarbowymi, przez bariery językowej są tam może dochodzić do nieporozumień o. Problemy w domu, gdzie mieszczą się pracowników: gdy wejde w domu, każdy jest dla mnie miła, można sobie wyobrazić, że istnieje hierarchia, przez teraz mam dostęp do wielu przestrzeni życia, to jest 5 km od naszej firmy, aby rozwiązać ten, z carpooling lub z własnym samochodem do relacja pracownik/pracodawca holenderski pracodawca że wiele z jego biznes robi jest bardzo trudno pracownika z innego kraju, aby zrozumieć, więc jest to bardzo trudne dla pracownika zagranicznego do jej życia w ojczyźnie do pracy w obcym kraju z innych kultur., to jest 1 z powodów, że mamy wielu miejscach od stycznia 2016 do salonu i można odpocząć w swoim własnym środowisku

słiti
@Director Topchamp BV

sra ta ta ta ta... taki kit to możesz sobie wciskać, ale swojej żonce (usunięte przez administratora)

oszukana

firma TOPCHAMP z KERKWIJK jej szef MARC to bardzo wielki OSZUST OSZUST OSZUST szkoda tylko tych ludzi co tam pracują my juz po tygodniu zjeżdzamy nie warto szarpac zdrowia przez takiego gnoja holender ale gorszy od polaka nie wybierajcie się tam na pieczarki jeszcze trochę to sam z rodzinką bedzie je zbierał :( oszukane :(

anGela
@oszukana

Co Ty kobieto za głupoty opowiadasz?! Ja jakoś tam pracuję i nie narzekam, wręcz przeciwnie jestem bardzo zadowolona! Szef jest w porządku, jeśli Ty jesteś wobec niego w porządku. Zapewne nawet angielskiego nie potrafiłaś żeby móc się z nim komunikować! Zaliczki wypłaca jeśli jest potrzeba, daje rowery na własny użytek, zapewnia godny byt dla tych którzy nie maja mieszkania ani domku kempingowego. Ludzie nie czytajcie takich głupot jak komentarz wyżej...

xxxxx
@anGela

Będą czytac,bo tu nikt w niczym nie sklamal ,oby tylko uwierzyli jak tam jest naprawdę. Pan ( szef) potrzebuje pomocy psychiatrycznej i pani Kazia która jest polka ale niestety odbilo jej ,ze o jeden stopnień awansowala,naprawde zalosne i smieszne ,zenada.nizej już nie można upaść ,żeby polka się az tak się z niemczyla aczkolwiek jest w Holandii ha,ha. Powodzenia ......

@ngela :)
@xxxxx

No miałaś rację w 100 % ! Zwracam honor! Na początku to wszystko wyglądało zupełnie inaczej.... z czasem okazał się zwykłym oszustem!!! Szerokim łukiem omijać to (usunięte przez administratora) a nie firmę!

Marc
@oszukana

większość ludzi pracuje ze mną od 3 lat i jestem z tego bardzo zadowolony

perfecte
@Marc

Panie MARCU no właśnie TY-JESTEŚ ZADOWOLONY! A pomyślałeś o tym czy Twoi niewolnicy są zadowoleni??? Tak im psychikę zryłeś, że pewnie się Ciebie boją. Twoja firma powinna być odwiedzana przez różnego rodzaju związki zawodowe i inspekcje! Psujesz renomę swojemu kraju. PORAŻKA , PORAŻKA, PORAŻKA!!! !

Robert

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Idealnych firm nie ma.

@Robert

witaj Robbert, rozumiesz Sincerely Marc

Tak uważam
@Robert

Drogi ,, PANIE ROBERCIE,, chociaż wątpię, że nim jesteś. Jakbyś pracował w tej firmie to na pewno byś zrozumiał. W szczególności obowiązki dla mężczyzny są tam najgorsze. Min. zabawa w końskim łajnie podczas wyrzutki! Marc potrafi się przyczepić, o źle ułożonego węża na korytarzu. Oczywiście, że nie ma firm idealnych! Ale ta firma jest porażką totalną!!! Nie ma drugiego takiego OSZUSTA!!!!!! Zwykły cham , któremu napluć tylko w mordę pozostało!

Życzliwa

Witajcie! Chcę was ostrzec, ponieważ na stronie TOPCHAMP jest zamieszczone ogłoszenie o naborze doświadczonych kobiet do pracy z doświadczeniem! Uważajcie i nie dajcie się nabrać! Otóż, pracowałam w Firmie Topchamp, i zostałam oszukana ! Szef Marc oszukuje na godzinach! Mi brakowało w jednym solarisie ponad 40 godzin! Zdarza się co niektórym, że po prostu brakuje im więcej godzin. Przykra sprawa, ponieważ pracują tam same polki. Żaden holender czy holenderka nie pójdzie tam robić tam za półdarmo! Na początku współpracy jest bardzo miły i niepozorny, lecz nie trwa to długo. Potrafi pokazać swoje prawdziwe oblicze. Co do umowy to owszem jest w języku polskim ALE nie masz szansy na przeczytanie, ani otrzymanie! Jeśli nie podpiszesz umowy to OUT! Były przypadki że kobiety się bulwersowały i dopytywały o kopię umowy, a Marc potrafił im powiedzieć, że jak im się coś nie podoba to wynocha! Pani ,,kierowniczka,, to prawa ręka Marca więc strzeżcie się! Tak samo kłamie i wraz z nim śmieje się z ludzi NA CELI PODCZAS PRACY i obrabia (usunięte przez administratora) Polkom. Ale nie zrozumie ten kto nie zna języka. Ja znam język lecz do tego się nie przyznawałam nawet! Wolę się nie wypowiadać i nie mówić co tam się działo , bo można by móc książkę napisać! Jeżeli ktoś właśnie przyjeżdża do firmy Topcham prosto z Polski, przez skonsultowanie się z Panią Kazimierą czy samym Marciem, to muszą pracować i nie mają wyjścia! Za dom w którym się mieszka płacą około 280 euro na miesiąc! Więc są zmuszone pracować do pierwszej wypłaty bo inaczej będą mieć problemy jeśli nie zapłacą.Pracuje się tam 4/5 dni bardzo długo. Od 6-23 nieraz dłużej! Szef nawet głupiego fast-fooda nie zamówi swoim pracownikom! Liczą się tylko grzyby i norma! Nie ma szacunku do starszych kobiet! Wielce mi prezenty na Święta. To jest taki myk, po to aby ludzie właśnie nie wierzyli w to, co tutaj piszą o nim! Raz się zbuchał i myśli że błyszczy! Brudu za pazurów by nie dał. Ma swój ,,chory system pracy,, ! Wszystko musi być po jego myśli. Błagam was nie wyjeżdżajcie pracować do TOPCHAMP KERKWIJK bo wrócicie z niczym! Tylko w stratne będziecie! A panie które u niego na domku mieszkają nie sprzeciwią się jemu. Będą za grosze robić, ale się nie odezwą! Tylko nieliczni potrafili mu spojrzeć prosto w oczy i zapytać gdzie reszta pieniędzy. Lecz to był ich ostatni dzień w pracy, bo Marc w takiej chwili każe Ci oddać nożyk do ścinania grzybów i wyjść! Drogie Panie omijajcie ten (usunięte przez administratora) szerokim łukiem!

uczciwa

Pan właściciel nie potrafi poszanować ludzi którzy pracują u niego dosyć długo. I się poświęcają jak mogą. A co dopiero mowa o nowych. Strzeżcie się tej pracy. I szukajcie czegoś innego. Byle nie topchamp w kerkwijk!!. Atmosfera w pracy nie do zniesienia na dłuższą metę. Psychika siada.

zaberrrrrrr

witam pracowalem tam 2 lata .Jak ktos chce opinie to prosze na zaber@opoczta.pl

ona
@zaberrrrrrr

Pisz śmiało tu. Niech ludzie wiedzą Ci się tam dzieje :)

niepolecam

Witam. To co wyżej piszą to prawda. Szef jest miły i dobry tylko przez pierwsze dni żeby pokazać. Później pokazuje prawdziwe oblicze. Potrafi krzyczeć na ludzi jeśli mają małą normę. Nie interesuje go to że ktoś jest nowy. Cały czas ma być zapierdol a za godziny nie płaci uczciwie bowiem na salarisach brakuje godzin. Pani K nic nie zrobi mimo iż awansowała. Szefowi by do (usunięte przez administratora) weszła. Nie potrafi trzymać z Polkami. Cóż trochę języka zna to wystarczy by obrabiać ludzi do szefa. Nie polecam tej pracy. Ludzie pieczarki można znaleźć super prace ale nie tu. Co do zbioru grzyba tu wygórowane wymagania. Co dzień coś nie pasuje. A wypłaty nie za ciekawe....Tak jak ktoś wyżej napisał szkoda zdrowia i nerwów. Szkoda. PS . Polecam ale wrogowi :) :)

ooooooo

Szkoda zdrowia i nerwów. Nie polecam!

...

Pracowałam w firmie TOPCHAMP ,,i nie polecam, chyba ze wrogowi. Jest wiele innych zakładów gdzie nie ma takiego wariactwa i rzetelnie płaca za przepracowane godziny .

Marc /Topchamp

Many ladys working a long time at our factory www.topchamp.nl , at this moment we go start up the bonus system ! when you are a standard worker then you earning the standard dutch salari. when you are fast worker then you can earning €0,66 / €1,98 netto extra. when you are a superfast worker you earning more. you are welkom at Topchamp when you visit our website you can fill the contact page

Zostaw merytoryczną opinię o Topchamp - Kerkwijk

Topchamp