Opinie o Sorter sp. j. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sorter sp. j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sorter sp. j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sorter sp. j. w Radom

x-t

Jak już ktoś napisał na początku .... przychodzi elektryk i nie wie jak podłączyć falownik a spodziewa się 3 tyś. ... do ręki mniejsza z nim... Ja czuję się pewnie aplikując na w/w stanowisko. Informacje są w Internecie .... hallo ... tu jest internet .... gdzie byłeś odpisując na moje pytanie ?? .... może w internecie ?? a nie w domu i korzystałeś z globalnej sieci która nazywa się Internet. Jeżeli to możliwe chciałbym dowiedzieć się jakie są godz. pracy i realne zarobki bo mam na wyżywieniu rodzinę i szkoda mi marnować czasu na rozmowy po których i tak powiem ...NIE ... jeżeli ktoś może to proszę o odp. na moje pytania

Belmondo

No Panie ! Szczegółów nie spodziewaj się na forum publicznym. Ja akurat nie jestem pracownikiem Firmy Sorter ale aplikuj a jak zaproszą to rozmawiaj. Wszystkie informacje są w internecie - sam powinieneś wiedzieć jakie mogą być oczekiwania. Pozdrawiam i życzę powodzenia na rozmowie kwalifikacyjnej.

x-t

Witam, jestem zainteresowany pracą w Sorterze na stanowisku kontrolera jakości... proszę o informację co do godz. pracy/ilości zmian/zarobków od-do ... czego mogę się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej ?

Wysokość wynagrodzenia zależy od posiadanych umiejętności oraz doświadczenia, a wszelkie kwestie dotyczące płacy oraz oferowanych bonusów poruszane są podczas bezpośredniej rozmowy rekrutacyjnej.

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.

W firmie panuje miła atmosfera, warunki pracy są bardzo dobre. Pierwsza umowa o pracę na czas próbny 2 m-ce, następna na czas określony w latach. Żadnych konkretnych wymagań pod względem fizycznym i zdrowotnym, jeśli chodzi o stanowiska pracy umysłowej.

Belmondo

Jestem zobowiązany do pewnej dyskrecji :) Jeden z nich dotyczy np. oceny gabarytów oraz/lub ciężaru surowca obserwowanego za pomocą kamery (urządzenia wideo-rejestrującego jak aparat fotograficzny, kamera lub dowolne urządzenie rejestrujące obraz) oraz jego jakości w postaci rozpoznanych plam lub ubytków w procesach sortowania czy selekcji dla linii automatycznych i nieautomatycznych. No nie bawiłem się w odpowiedzi ponieważ pytania nie miały charakteru konstruktywnego. Pozdrawiam.

Belmondo

Nie, nie za tą samą. Pracodawca dobrze o tym wie. Jeśli on oleje pracownika to się wtedy może dziać podobnie z drugiej strony. Optymalną byłaby sytuacja kiedy właściwy szacunek mieliby wszyscy na wzajem do siebie ale tak nie zawsze musi się dziać. A nadgodziny? Ja akurat nie muszę robić nadgodzin w pracy. Mam stałe wynagrodzenie ale nie robię problemu kiedy trzeba popracować dłużej. Pamiętajcie że nie jesteście sami. Czasem ktoś coś zawali, powstanie opóźnienie albo nieplanowana awaria. Wtedy trzeba pomóc. To się nazywa współpraca. W domu staram się dalej kształcić czy przygotować nowe rozwiązania jak np. zgłoszenia patentowe. I wtedy to jest satysfakcja.

Ciekawski
@Belmondo

Belmondo - ile masz patentow na swoim koncie?

Ciekawski
@Ciekawski

Belmondo co sie stalo, to jak to jest z tymi patentami? wiesz ja dzis tez "przygotowalem nowe rozwiazanie" - dzisiejszego wieczoru, piatunio = wszyscy wiemy co sie bedzie dzialo - "i wtedy to jest satysfakcja". Pozdrawiam.

Belmondo

Kwestia pieniędzy na pewno ale to przy zatrudnieniu ustala się warunki pracy i płacy.(usunięte przez administratora)

Belmondo

Witam. Przedstawię się najpierw. Minimum kultury tego wymaga. Mam na imię Piotr i pracuję w firmie niedaleko. W firmie Radwag przy ulicy Brackiej w Radomiu. Dzisiaj przeglądałem oferty na rynku pracy i trafiłem na ogłoszenie o zatrudnieniu w Firmie Sorter. Oczywiście zaciekawiony ponieważ firma w rodzimym mieście itd. Nawet podobna branża. Wklepałem w wyszukiwarce i znalazłem ...opinie również zresztą w tym samym serwisie są o Firmie Radwag. Oczywiście się uśmiałem. Tak samo niepochlebne jak i o naszej Firmie jednak w tym przypadku jawnie się wypowiada współwłaściciel co bardzo pozytywnie postrzegam. Mniejsza o to ile w tych opiniach jest prawdy. To nie ma znaczenia. Jeśli są to oznacza tylko jedno. Firma się rozwija. Jest rotacja pracowników ? Bardzo dobrze ! Oznacza to że ci gorsi są zastąpieni lepszymi ! Ktoś napisał że czasem trzeba pracować więcej niż 8 godzin. Szkoda słów ! Ludzie ambitni tak do pracy nie podchodzą. Nie czas pracy jest ważny lecz realizacja celów. Ja pracuję również w domu. Ślęczę nad nowymi rozwiązaniami. Nie żalę się z tego powodu swojemu pracodawcy. To się nazywa zaangażowanie i radość z pracy. Każdy pomysł wcielony w życie to sukces. Pozdrowienia dla właścicieli i pracowników firmy. Życzę jeszcze szybszego rozwoju. Dla rodzimej firmy w razie potrzeby służę pomocą w realizacji trudnych zadań. (usunięte przez administratora)

Są przyjęcia, proszę złożyć CV w siedzibie firmy lub mailowo wszystkie adresy są dostępne na stronie www.

luk

Zapomniałem dodać że mam 45 lat

luk

A czy w najbliższym okresie będą jakieś przyjęcia? I czy ktoś z ponad 20-to letnim stażem w jednej firmie (upadłość)ma szansę na zatrudnienie?

Tak, firma Sorter zatrudnia osoby fizyczne. Należy złożyć CV w siedzibie firmy przy(usunięte przez administratora) bądź przesłać mailowo na adres (usunięte przez administratora). Przy przyjmowaniu nie liczą się znajomości lecz UMIEJĘTNOŚCI I RZETELNIE WYKONYWANA PRACA.

lech

A czy fizycznych pracowników tam zatrudniają ? I czy można iść z ulicy i liczyć na zatrudnienie czy tylko znajomości jak w większości radomskich firm

?

Opinie użytkowników maszyn firmy Sorter znajdują się na stronie firmy (usunięte przez administratora) Natomiast co do leasingu należy skontaktować się z firmą 48 377 99 99 i udzielona zostanie wszelka informacja.

?

W firmie Sorter istnieje możliwość zatrudnienia osoby z grupą inwalidzką na pół etatu.

dkm

Tak, jest możliwość wypracowywania sobie nadgodzin.

dkm

Są premie uznaniowe za dobrą pracę zgodnie z zapisami regulaminu premiowania.

dkm

Jestem pracownikiem i wg. mnie- Sorter jest firmą nowoczesną innowacyjną, która ciągle się rozwija i b. dobrze prosperuje. Co do zatrudnienia - CV należy złożyć w siedzibie firmy przy ul. Gdyńskiej 32 bądź przesłać mailowo na adres biuro@sorter.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Sorter sp. j. - Radom

• Jak się pracuje w Sorter sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Sorter sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sorter sp. j.?

Kandydaci do pracy w Sorter sp. j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sorter sp. j.
2.4/5 Na podstawie 240 ocen.

Sorter sp. j.