Kania Import-Eksport Halina Kania

Walcz

Opinie o Kania Import-Eksport Halina Kania

archi

Uwaga ! Nie kupujcie nic w tej firmie...NIE POLECAM!!!! Chciałem kupić ciągnik siodłowy facet proponował mi jakieś lewe ciągniki bez możliwości rejestracji...potem sprawa na policji ...itd...

KANIA
@archi 22.02.2014 15:29

informuję pana archi że ciągniki siodłowe to pojazdy samochodowe tkz "tiry" które służą do transportu towarów, a nasza firma od 23 lat sprzedaje ciągniki rolnicze. Nigdy nikt normalny nie pytał u nas o ciągniki siodłowe. hahaha. pozdrawiam

ewa

Uciekać jak najdalej od tych ludzi !(usunięte przez administratora)

KANIA
@ewa 22.02.2014 15:15
Uciekać jak najdalej od tych ludzi !(usunięte przez administratora)

POST NAPISANY PRAWIE RÓWNOCZEŚNIE Z POSTEM O CIĄGNIKU SIODŁOWYM. OCZYWISTE KŁAMSTWA I OSZCZERSTWA. NIGDY NIE MIELIŚMY W SWOJEJ OFERCIE CIĄGNIKÓW SIODŁOWYCH !!! NIE UCZCIWA KONKURENCJA

lois

Uwaga .[usunięte przez moderatora] chciał szantażem zarobic na mnie a potem doniósł na mnie do urzędów państwowych robiąc mi koło tyłka! Nie wiem jak z pracą u takich ludzi ale przestrzegam przed robieniem interesów z nim..

Zostaw opinię o Kania Import-Eksport Halina Kania - Walcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kania Import-Eksport Halina Kania