Opinie o Polskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Polskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Polskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o. w Piła

Znalazłem ofertę na stanowisko elektryka-mechanika, ale trochę mało tam konkretnych info. Liczę na to, że ktoś coś mi podpowie. Teoretycznie jest umowa o pracę, ale już od początku czy dopiero po okresie próbnym? Jakie są te atrakcyjne warunki zatrudnienia, o którym mowa w ogłoszeniu?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jakie wartości są cenione w Polskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o.?

cześć. miałem kiedyś rolę i uprawiałem zboże. mam w tym dość duże doświadczenie. i mam pytanie czy będzie ono wystarczające, aby zostać przyjętym do tej firmy. chodzi mi tutaj o pracę przy produkcji paszy. czy jest w ogóle teraz możliwość podjęcia pracy na tym stanowisku? szukałem ofert w internecie, ale na marne... nic nie znalazłem.

Maria Nowy wpis

Witam mam pytanie czy kobiety także u was pracują gdzieś na produkcji jsk wygląda praca na czymona dokładnie polega

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Polskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Marina

Hej, mój mąż chciałby się zatrudnić w tej firmie jako kierowca. Wyczytałam jednak, że ponad 4 lata temu, jak jeżdżono w weekendy i w święta to stawka wciąż była taka sama. Czy po latach się to zmieniło? Nadal się jeździ w te dni? A jeśli tak, to za jakie wynagrodzenie? Rozjaśnijcie

Xx

Kiedyś tam pracowałem jako magazynier niby magazynier a ganuany jestes wszędzie i robisz wszystko a ta cała kadra kierownicza to wielkie (usunięte przez administratora)

Jolanta

No i co, faktycznie tak tu było, e ktoś a kogoś donosił? Jesli tak to zastanawiam się, co to miało tak właściwie dać, bo nie bardzo rozumiem? Do dziś tak jest czy atmosfera się poprawiła? Jak ludzie obecnie się dogadują między sobą?

Jak długo trwa proces awansu w Polskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o.?

Elektryk

Trzeba donosić

kris
@Elektryk

O tak trzeba donosić zwlaszcza na warsztacie jest jeden

Maria

Jak wygląda praca jako laborant w tej firmie?

Monat

Witam, czy z rocznym doświadczeniem dostane sie do PZZ Wałcz w Pile i czy przyuczą z obsługi silosu, wywrotki?

Witam czy coś zmieniło się na stanowisku kierowca ciężarówki czy warto?

marika

witam ,właśnie ukazało się ogłoszenie o pracę na st.referent dos.rozliczeń może ktoś podpowie parę słow o tym stanowisku ? Z góry dziękuję.

Jan
@marika

Widzę że byłaś zainteresowana pracą w Polskich Zakładach Zbożowych jakiś czas temu. Czy postanowiłaś aplikować do firmy i wybrałaś się na rozmowę kwalifikacyjną? Jeśli tak, to może powiesz mi jakie pytania tam padły i czego wymaga pracodawca od kandydatów? Liczę na Twoją odpowiedź!

Aha

@Pytanie dress code w Zakładach Zbożowych? Co to za śmieszne pytanie...

Witam a na jakich warunkach jest zatrudniony kierowca w PZZ odział Piła jakie wynagrodzenie?

Kink Kong
@Marcin

Kiedyś tam pracowałem jak dasz w łapę pani dyspozytor to zarobisz umowa o prace

Hhjj
@Kink Kong

Czyli kicha

Farmutilogia
@Marcin

Ilość przewiezionych ton nie km. Jak jesteś przydupasem pani kariera (po trupach) to jeździsz w kółkach poukładanych,a jak nie to robisz km bez powrotów ,a wypłata mniejsza .Do tego jazda w soboty, święta czy nocami za normalną stawkę. Najlepsze,że wszystko pasuje (pseudo kierowca co niektórym Pzz życie uratowaly )na zebraniach ani słowa. Farmutil 2 niedługo.

Xxrotakorn

Jeden wielki mobbing! Samo poplecznictwo, mimo umiejętności i doświadczeniu bez pleców Pani A. K. NIE PÓJDZIESZ DALEJ. BĘDZIE SIĘ MSCILA AZ SAM ZRWZYGMUJESZ Z pracy!

Oles

Witam czy warto złożyć papiery na kierowcę i czy biorą bez doświadczenia

maria
@Oles

tak biorą wszystkich

Maria

@Ggggg, czy okres w którym pracowałeś miał miejsce w niedalekiej przeszłości? Być może coś się zdążyło zmienić w organizacji? Poprzednie opinie są dość jednoznaczne. Czy Wasze zdanie na temat tej firmy jest takie samo jak poprzedników? Co należy do plusów pracy w PZZ Wałcz oddział Piła? Zapraszam do komentowania, pamiętajcie proszę o tym że każdy wpis zamieszczony na naszym forum musi być zgodny z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin

Paszowy

Tragedia tragedia zapylenie na maxa wszedzie pracujesz w poteznym zapyleniu, atmosfera jest nie do zniesenia tylko z niektorymi idzie pogadac wsrod kierownikow chamstwo w stosunku do pracownika, poplecznistwo, niekapetencja, zarobki jak by mogli to zmusili by pracownika zeby to on przynosil kase do firmy. Praca w ciaglym ruchu produkcji swieta i niedziele. Ostatni zaklad w pile dla desperatow. Sytuacja jest inna jezeli chodzi o kierowcow ale tam z kolei niekapetentny zkarlowacialy wiecznie krecacy kierownik, kierowcy na robote jak to kierowcy nie narzekaja maja te swoje 4,5 na lape I co dzien w domu, gryza sie czasem bo chodzi o Kursy te co blisko a te co daleko

Ggggg
@Paszowy

Pracowałem tam kierowca poniżej 4 układy ,przestoje itd

On

Pracowałem tam na utrzymaniu ruchu i powiem tylko tyle szkoda czasu. Ludzie na stanowiskach koerowniczych to samo debile prócz jednego. Pieniądze słabe i do tego nie płaca za nadgodziny. Szkoda czasu żeby tam pracować.

Bolo

Witam. Jakie są warunki pracy wypłaty i atmosfera może ktoś pracował lub pracuje i coś opowie

@Bolo

Kolego szukaj coś innego jeśli chodzi o kasę to jakieś 2000 netto. ZERO jakich kol wiek dodatków brak socjalnego praca w swieta gdzie normalni pracujący na 3 zmianach mają wolne jednym słowem wyzysk na maxa. Jeśli chodzi o atmosferę to to znajdzie się paru żeby pogadać ogólnie nie polecam i sam szukam coś innego

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o. - Piła

• Jak się pracuje w Polskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Polskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o.
  • Chełmińska 2
    78-600 Piła
  • NIP: 7651003368 REGON: 570193598 KRS: 0000019165

Polskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o.